Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
De azért egy hosszabb beszámolót nem vennék vagy is vennénk tőled rossz néven ha úgy adódik 😊😉Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀Baszus csak vicceltemközöd? 😀Helm most ezt miért??Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
több mint 5 éve
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀Baszus csak vicceltemközöd? 😀Helm most ezt miért??Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Baszus csak vicceltemközöd? 😀Helm most ezt miért??Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
több mint 5 éve
Én is ezen gondolkoztam végig, hogy hihetetlen. Lehetett volna sokkal több sack egy Wentz kaliberű QB-val pl.Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
tenorx
Helmut Zimmer
Tényleg életveszély volt végig.
több mint 5 éve
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
tenorx
több mint 5 éve
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
több mint 5 éve
közöd? 😀Helm most ezt miért??Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Helm most ezt miért??Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
több mint 5 éve
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
Ol az vajon mi?
több mint 5 éve
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg. CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Koszonom orok hala ha mukodik!!home.nflbite.comIgen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Kosziwww.arena4hu
Fantomas0429
Elvileg adják.
Oszi
Fantomas0429
Fast Willie
több mint 5 éve
home.nflbite.comIgen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Kosziwww.arena4hu
Fantomas0429
Elvileg adják.
Oszi
Fantomas0429
több mint 5 éve
Igen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Kosziwww.arena4hu
Fantomas0429
Elvileg adják.
Oszi
több mint 5 éve
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Kosziwww.arena4hu
Fantomas0429
Elvileg adják.
több mint 5 éve
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
több mint 5 éve
Az ST edzőnk, Brian Schneider személyes okok miatt búcsúzott a csapattól. Helyette Larry Izzo, háromszoros Pro Bowl-er, aki Belichick alatt edződött, majd a Giants spec egységéből csinált top10-est.Akkor fény már lesz a pályán... 😆
tomz
több mint 5 éve
Az ST edzőnk, Brian Schneider személyes okok miatt búcsúzott a csapattól. Helyette Larry Izzo, háromszoros Pro Bowl-er, aki Belichick alatt edződött, majd a Giants spec egységéből csinált top10-est.
több mint 5 éve
Nekem biztosan"It don't matter if you're black or white" - valószínűleg ő is ezt mondta a gyerekeknek...Mi tüzennél Michael jacksonnak?Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
Helmut Zimmer
gordon
Helmut Zimmer
Én kérek elnézést...
Dan Quinn az állásáért megy idén. Szerintetek ez jelent plusz erőt?
peet_24
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
"It don't matter if you're black or white" - valószínűleg ő is ezt mondta a gyerekeknek...Mi tüzennél Michael jacksonnak?Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
Helmut Zimmer
gordon
Helmut Zimmer
Én kérek elnézést...
Dan Quinn az állásáért megy idén. Szerintetek ez jelent plusz erőt?
Szerkesztette: peet_24
több mint 5 éve
Mi tüzennél Michael jacksonnak?Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
Helmut Zimmer
gordon
több mint 5 éve
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
Helmut Zimmer
több mint 5 éve
😊 ez amúgy vicces, de Russ rohadtul nem volt a csúcson. 16 óta van a csúcson. 😊Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊A csúcson kell abbahagyni?
Helmut Zimmer
Fast Willie
több mint 5 éve
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊A csúcson kell abbahagyni?
Helmut Zimmer
több mint 5 éve
😊 gondoltam más is kiéli művészi hajlamait.Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊Nem értem a kérdést, erre nemcsakhogy válasz, hanem komplett 12 részes képregény készült a múltban. 😀
Helmut Zimmer
akdestroyer
több mint 5 éve
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊Nem értem a kérdést, erre nemcsakhogy válasz, hanem komplett 12 részes képregény készült a múltban. 😀
Helmut Zimmer