Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀
Helmut Zimmer
De azért egy hosszabb beszámolót nem vennék vagy is vennénk tőled rossz néven ha úgy adódik 😊😉
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
Rózsa Sándor (betyár)
Mogácsot .... majd megkeresem neked. onnan van az agresszív viselkedés 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
Helmut Zimmer
Baszus csak vicceltem
Kérem alássan másként értelmezni
Viccet félre téve arról írsz amiről szeretnél
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
tenorx
wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
Helmut Zimmer
Én is ezen gondolkoztam végig, hogy hihetetlen. Lehetett volna sokkal több sack egy Wentz kaliberű QB-val pl.
Tényleg életveszély volt végig.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
tenorx
wilson egy kibaszott zseni nem tudom ki tudná ezt rajta kívül kezelni.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Az OLine nagyon félelemetesnek tűnt Wilson számára.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
Rózsa Sándor (betyár)
közöd? 😀
mert ezt gondolom 😛
Szokjunk már le arról, hogy megmondjuk, miről ehet írni!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
Helmut Zimmer
Helm most ezt miért??
De komolyan legyszi több pozitivitast ha kerhetem
Danke
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.
garrett27
háát.... falcons nagyan gyenge volt. Smalldowgs defence meg nem fog müködni, annyira nem jó a sec.
Ol az vajon mi?
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Alapvetően rendben volt ez a meccs. Atlantában nyerni sosem egyszerű. Wilson meg Wilson. Zseni a fickó, és az sem érdekel ha részrehajlással vádolnak meg.
CB terén még van tennivaló, de alakul a dolog. Adams meg egyszerűen k...va jó és kész.
Egy W ide, jöhet a Pats.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
Fantomas0429
www.arena4hu
Elvileg adják.
Oszi
Igen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.
Fantomas0429
 home.nflbite.com
Fast Willie
Koszonom orok hala ha mukodik!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
Fantomas0429
www.arena4hu
Elvileg adják.
Oszi
Igen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.
Fantomas0429
 home.nflbite.com
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
Fantomas0429
www.arena4hu
Elvileg adják.
Oszi
Igen, koszi ès adjak de csak magyarorszagrol lehet nezni en kulfoldon vagyok ugyhogy nekem kapufa es mar az arcom marom le mert nem.talalok sehol mashol.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
Fantomas0429
www.arena4hu
Elvileg adják.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Ha valaki esetleg tud streamet az esti meccshez amit kulfoldrol is lehet nezni az legyen kedves megosztani. Koszi
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Az ST edzőnk, Brian Schneider személyes okok miatt búcsúzott a csapattól. Helyette Larry Izzo, háromszoros Pro Bowl-er, aki Belichick alatt edződött, majd a Giants spec egységéből csinált top10-est.
tomz
Akkor fény már lesz a pályán... 😆
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Az ST edzőnk, Brian Schneider személyes okok miatt búcsúzott a csapattól. Helyette Larry Izzo, háromszoros Pro Bowl-er, aki Belichick alatt edződött, majd a Giants spec egységéből csinált top10-est.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
gordon
Mi tüzennél Michael jacksonnak?
Helmut Zimmer
"It don't matter if you're black or white" - valószínűleg ő is ezt mondta a gyerekeknek...
Én kérek elnézést...

Dan Quinn az állásáért megy idén. Szerintetek ez jelent plusz erőt?
peet_24
Nekem biztosan



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
gordon
Mi tüzennél Michael jacksonnak?
Helmut Zimmer
"It don't matter if you're black or white" - valószínűleg ő is ezt mondta a gyerekeknek...
Én kérek elnézést...

Dan Quinn az állásáért megy idén. Szerintetek ez jelent plusz erőt?

Szerkesztette: peet_24
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
gordon
Mi tüzennél Michael jacksonnak?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
Nem elég negernek lenni. Annak is kell látszani.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
A csúcson kell abbahagyni?
Fast Willie
😊 ez amúgy vicces, de Russ rohadtul nem volt a csúcson. 16 óta van a csúcson. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
A csúcson kell abbahagyni?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
Nem értem a kérdést, erre nemcsakhogy válasz, hanem komplett 12 részes képregény készült a múltban. 😀
akdestroyer
😊 gondoltam más is kiéli művészi hajlamait.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Lehet furcsa kérdés, de az éppen SB-t nyert Wilsonnak ki mit tanácsolna, a jövőből? 😊
Helmut Zimmer
Nem értem a kérdést, erre nemcsakhogy válasz, hanem komplett 12 részes képregény készült a múltban. 😀