NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
sztem van pár vicc pickünk. herron draft meg 😀😀😀 lesz házifutóverseny dempsel
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
hozhatnánk pár jó udfa-t Clowney csapatrársát leigazoltuk. sutton asszem vonaton vagyok szal szara net az ic-n 😀 jöhetne c jones. meg lyerla még.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
D11
Nálunk Yawin Smallwood állítólag képes TE-k ellen a szokottnál hatékonyabban fellépni. Ha picit többet játszatjuk a vártnál, akkor ASJ-vel brutális csatákat fognak tolni, de hát ez még túl messze van, hogy okos legyek. Mindenesetre remélem, hogy igazam lesz, én nagyon szerettem volna, ha ASJ-t mi húzzuk...

Evans meg 😀 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
haha, jó, tudom, megragadtam a lényeget, de Evans nyilatkozata:
"It's in the great state of Florida. I'd love to play there [with] the great weather. I don't know if Tampa has a beach or not - I'm not too up-to-date on the [geography] of it. If it has a beach, then it's going to be easy for me, because I grew up in Galveston [Texas], and they have a beach down there."

Tampa BAY Buccaneers...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Herron megjött, hogy a legendás Demps vetélytársa legyen. lélegzetvisszafojtva várom, melyikük fog előbb IR-re kerülni
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
állj, ez nekem le se esett:
azért, hogy felmozduljunk az 5. körbe, és szerezzünk egy képzetlen OT-t, adtuk az idei 7. köröst, meg azt a jövő évi 5. köröst, amit Zuttah-ért kaptunk a Ravenstől 😊 megérte.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
'mkay, az 5. körben már jött 2 O-lineman, ebből az egyik egy project OT.
Nicks, az anyád úristenit, le ne sérülj...
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Saintsék gyorsan húztak is egy Stanley Jean-Baptistet 😀D11
Egyértelmű válasz volt szvsz, főleg ha hozzávesszük Benjamint is. Alapvetően örülök, hogy így alakult, SJB (imádom a rövidítéseket 😀) titkos favoritom volt.Gyurma Pappa
Jah igen a másik kövér srác is ebbe a csoportba került 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Saintsék gyorsan húztak is egy Stanley Jean-Baptistet 😀D11
Egyértelmű válasz volt szvsz, főleg ha hozzávesszük Benjamint is. Alapvetően örülök, hogy így alakult, SJB (imádom a rövidítéseket 😀) titkos favoritom volt.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
Saintsék gyorsan húztak is egy Stanley Jean-Baptistet 😀 Amúgy még ASJ-vel kapcsolatban nem akarok mohonak látszani vagy maximalistának, de 'kövérnigga' feje van fogyhatna kicsit mondjuk 10 fontot. Dotson is szép nagy állat nem fog hiányozni az a kis súly viszont egy kis plusz speedet kapna. Én így 4.7-4-8 környékére lőném, remélem nem vagyok túl optimista.
Charles Sims...... Bazdmeg pick. Faszomnak? Ráadásul reach is. Dunát lehet rekeszteni RB-kből. Smithnek nem tetszenek, hogy kicsik ezért ez a pick. De ez a srác messze van Fortétól. Ja tud elkapni is. Ne szórakozzunk már, akkora kezei vannak mint egy lánynak. Meg különben is Doug is tud elkapni. Agyfasz tavaly elszórtunk egy picket Glonnonra, most egy tök feleslegesen egy RB-re... OG, OLB? Jones, Telvin Smith, Yankey remélem kicsúszik valamelyik a 4-edik körből
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm a tegnapi választott ASJ edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/16/the-coachs-view-austin-seferian-jenkins/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Akkkor basztok rá, ha Lovie kimondja egyszer, hogy XY is our quarterback. Onnantól nincs visszaút. Sims valóban nem needre jött, de a csávó egy kiköpött Matt Forte, és hát az nem egy rossz dolog.tüsi91
mondjuk tényleg nem szeretném, ha Glennonból egy Grossman-sztori válna 😊
Forte, nem Forte, így, hogy pont a guard a legnagyobb need, a futó teljesítménye is korlátozva van, azért nagyon izé ez.
mindegy, ilyenkor mindig beletörődök, hogy ők jobban értenek hozzá, és kivárok inkább...
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Akkkor basztok rá, ha Lovie kimondja egyszer, hogy XY is our quarterback. Onnantól nincs visszaút. Sims valóban nem needre jött, de a csávó egy kiköpött Matt Forte, és hát az nem egy rossz dolog.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
az RB kb. a legnagyobb baromság, ahova húzhattunk.
fasza célpontjaink lettek, az első 2 pick tetszett, de ezt nem bírom megérteni.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Annyira tudtam, hogy az első 2 körben WR és TE draft lesz. A 3. körös Rb pikket se tartom elpazaroltnak, de a maradék körökben azért célszerűbb lenne belekezdeni a betonfal építésébe is. Továbbra is úgy gondolom, hogy jelenleg nincs szükség tampában új qb-ra. Én már korábban is azt mondtam, hogy érdemes lenne Glennonnak adni esélyt, mert annyira nem volt rossz a srác tavaly egy olyan időszakban, amikor a totális káosz és némi vírusos fertőzés szennyezte az öltözőt. Csak azért láttam némi esélyt qb pikkre, mert sosem volt egyértelmű számomra, hogy mit akar Smith Glennon-al. De úgy fest nem jött be az új HC új QB szabály.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
WR kellett, TE jó választás, RB minek???

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
eh, Lovie még nem modnott igazat mióta itt van 😊 persze hát ez az a szakasza az évnek
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kár, hogy nem hihető... 😀
Elég nagy az esély rá, hogy Mallett megy Houston-ba, a helyére pedig a Pats elviszi Glennont. Szerintem egy 4. körös pickért is simán odaadják.

A 2. körben egy OL vagy OLB húzás elfogadható lenne, a 3. körben pedig QB-t húznék. Kövezzetek meg, de AJ McCarron nekem szimpatikus. Jó game manager, magabiztos és igazi vezér.MikeInsDale
AJ McCarron, Aaron Murray és Tajh Boyd. Boydot imádnám, aztán persze lehet szar lesz de 3. kör ért egy prómát megérhet aztán hátha Wilson. Másnem még mindig ott van McCown
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Smith azt mondta, hogy Glennon a jövő.Gyurma Pappa
Hallottam, 1 hete meg 2. vagy 3. körért árultuk állítólag. Meg ha jól tévedek olyasmi is rémlik, hogy mobilis QB-t szeretnének Smithék... Ahhoz képest Glennon future... Fasza.
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Kár, hogy nem hihető... 😀
Elég nagy az esély rá, hogy Mallett megy Houston-ba, a helyére pedig a Pats elviszi Glennont. Szerintem egy 4. körös pickért is simán odaadják.

A 2. körben egy OL vagy OLB húzás elfogadható lenne, a 3. körben pedig QB-t húznék. Kövezzetek meg, de AJ McCarron nekem szimpatikus. Jó game manager, magabiztos és igazi vezér.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Smith azt mondta, hogy Glennon a jövő.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jah és a műsorban feltette kérdésre, a tampa mez szar pontosabban az ébresztőóra számstílus, a sisak meg a logó viszont jó. 😀
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kellet WR! Evanst biztonságos húzásnak tartom, okos megbízható játékos. Nem fog a parkolóban füvezni. Williams hülye volt mint a segg nem volt itt helye, szóval nem kell sírni miatta. Evans méretei nagyonszépek, ha egy icicpicit gyorsabb lenne és tudna egy 4.4 elejét, akkor imádnám ezt a picket. De így se sírok nyílván. Jó elkapót húztunk, de 1/7-en. Irányító nem jött első körben, pedig reménykedtem hogy felmegyünk Teddyért, de nem tettük. A vikes megint nagyon jól draftol, akárcsak tavaly. Szóval irányító nem érkezett.
Remélem nem Carr jön a 2. körben, mert azt nem szeretném nagyon nem, mellesleg engem Ponderre emlékeztet a srác. Xavier Su'a-Filo lenne a dream pick bennt is van remélem nem hagyjuk bennt. Raiderstől félek ki ne húzzák előttünk. 3. körben meg jöjjön egy TE vagy egy OLB. inkább OLB aztán meg Lyerla 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
először azt akartam írni, hogy: "f*szláma vagyok az egyetemi focihoz, úgyhogy nem tom, lesz-e annyival jobb Evans, mint Williams lehetett volna, hogy ez így megérje", de aztán rájöttem, hogy igazából Jackson pótléka lesz Evans, nem Williamsé. Jacksont már nagy előnyből is utolérik néha, a sebessége miatt nem biztos, hogy sok van benne.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mike Evans lett a pick, itt is van az interjúm az edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/30/the-coachs-view-mike-evans/


http://insidehandoff.com/