NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Mccoy, English, Clayborn 1. körösek, Bowers 2. körös, micsoda elit névsor :p
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
A Tampa Bay Buccaneers bejelentette, hogy szerződtette a defensive end Larry English-t, a San Diego Chargers korábbi elsőkörös választottját.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy, Wyatt jól mondja a potenciál kérdést. Másik, hogy milyen sémába húzol. Richardson egy man-blocking sémában jobb, nekem úgy tűnik, hogy mi inkább ZBS-be jobban illő emberkéket hoztunk és ez az irány is. Martinnak volt egy sérülése, semmi kérdés nincs vele kapcsolatban, úgy írod Gyurma mintha a 3 ACLjén lenne túl. De ha ki is dőlne, ami ebben a játékban bárkinél benne van a pakliban, van mögötte depth. És ha idén is mind3 futúnk offos lesz én megeszem a kalapom. Iránytónk nincs, de ha McCown Glennon páros elmenedzsel nekünk akkor van olyan jó a keret, hogy egy pozitív mérleg elvárható és akár PO reményeink is lehetnek. Bevallom én a D-re leszek kíváncsi, papíron állat Smith neve garancia, de ilyentájt mindenki kurva nagy király, aztán kiderül hogy nem. Kulcsjátékosok akiknek nagyot kell lépni tavalyhoz képest vannak bőven: Clayborn, Bowers, Barron, Banks, Goldson és Foster. És akkor még a nem ártana ha nem fürüdnénk be az újakkal, mint tavaly. Szóval ok a D MOST. De hiszem ha látom!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
dunno, Martin szerintem egyáltalán nem kérdőjeles sérülés tekintetében, McCown meg Glennon közül meg akármelyik eldöcög egy épkézláb fal mögött.
és itt, ahogy nézem, nem arról van szó, hogy idén elvagyunk, és várunk a guard pozícióval, mert könnyen lehet, hogy totál katasztrofális lesz így az offense, annyira meg nem kéne beáldozni egy szezont.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A Bucs legnagyobb baja, hogy nincs igazán iránya a csapatnak. Oké, van egy fasza védelem, pipa. De hogy az O-ban mi fog történni, azt nem tudjuk. Ahogy két éve a 49ersnek az akkor még tropa Westben elég volt egy közepesnél rosszabb O, itt is elég lehetne, ha nem lenne a csoport annyira erős, mint amennyire (és mondjuk a 49ersnél azért Alex Smith volt az irányító, akinél jobb game manager talán nincs is a ligában, és ráadásul ott volt egy Frank Gore, aki meg az aki).

Nem értek egyet Gaboval, szerintem a Bucsnak nagyon el kéne kapnia a fonalat, vagy egy olyan iszonyat szerencseszériának kellene következnie, amit ma ne tudok elképzelni. A másik két csapatra 100%-ban igazat adok.

DE! Szerintem 2-3 év múlva a Bucs és a Panthers is sokkal erősebb lesz, és jó eséllyel fordítva fogunk beszélgetni, mert Brees utáni éra a Saintsnél khmm bizonytalan. És hiába akar Drew még 15 évig játszani, azért a testnek vannak korlátai...

És persze az is simán lehet, hogy nincs igazam 😊

több mint 10 éve
buccaneer 490
Az irányítóinkkal annyi a nagy probléma, hogy nem mobilisak és ez ilyen fal mellett tényleg nem néz ki jól. Ha valahogy a Bucs is tudná stabilizálni a támadó falat, akkor teljesen egyetértek a csoport erőviszonyait illetően. Kispest? akkor földik vagyunk. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Szerintem egyáltalán nem olyan rossz a Bucs keret, mint soka gondolják.
Az én véleményem szerint Lovie elbaszta az irányítókérést, illetve a támadófal tropa, de különben nem sok mindenbe lehet belekötni.
De az egész csoport nekem kifejezetten erősnek tűnik, bármelyik csapat jó lehet 10-6-ra, nünanszokon múlik az egész.
A Saints picit kiemelkedik, de annyira nem, hogy ha bármelyik másik csapat elkapná a fonalat és nagyon összeállna ne tudná megelőzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
buccaneer 490
Egyébként Smith szerintem baromira jól összerakta a többit. És megkockáztatom, hogy ez a keret van olyan erős, mint a tavalyi Carolina. RB poszton pedig szerintem kimondottan jó a minőségi mélységünk. McCown sem olyan rossz irányító, mint azt sokan gondolják. Csak itt jön amiről eddig beszéltünk. Amíg nincs előttük egy valamirevaló fal cseszhetik az egészet.
több mint 10 éve
buccaneer 490
Az 1-ből még mindig jobban lehet gazdálkodni, mint a nullából. 😊 Nem mellesleg a draft idején még reménykedett mindenki Nicks visszatérésében. (Pont az általad írtak miatt kár egyébként most pl. horror árért megszerezni Boone-t, ha a fal így is, úgy is hézagos marad. De ha lenne egy Richardson, ugye mindjárt más a helyzet?) A másik, hogy szerintem Edwards-ban sincs több fejlődési potenciál, de gondolom van olyan edző, akinek a keze munkája rá tud cáfolni erre. Hogy ez az edző Tampában dolgozik-e? Biztos nem vagyok benne. 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Wyatt megelőzött, épp ezt akartam írni, hogy a Tampa egyik legkisebb problémája az OL, amikor még azt sem tudjátok, hogy egyáltalán az első számú RB kibír-e 8-nál több meccset vagy hogy a QB ki lesz, vagy akármi.

Egyértelmű: Smith és az FO nem az idei szezonra tervez, és hát őszintén nézve nem is jövőre. 6 feletti W már siker, 8 felett hatalmas siker, a pozitív szezon meg inkább csoda. Nyilván tavaly is láttunk csodákat (mondjuk simán ide kell sorolni a Pantherst is, akik bőven maguk felett teljesítettek reálisan nézve), de ez nem azon fog múlni hogy ki az OG...

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én ezt már többször is elmondtam, a drafton azt nem értettem, hogy az 5. körben miért Edwars-ot választották, amikor egy jelen pillanatban NFL készebb guard is választható lett volna Cyril Richardson személyében. Nem mondom, hogy Edwards nem forrhatja ki magát a későbbiekben, de jelenleg nem lenne mindegy, hogy lenne mondjuk legalább egy bevethető emberünk. Mert ha nem is minden király, amit eddig Cyril a Bills-ben csinál, messze jobb teljesítményt nyújt bármelyik jelenleg rosterünkön lévő guard-nál.buccaneer
És úgy érzed, hogy ennek a Tampa Baynek csak egy OG-re van szüksége ahhoz, hogy IDÉN dobbantson? Mert ha nem, és amúgy is csak egy-két éven belül várható ez, akkor bizony sokkal több értelme van azt húzni, akiben több fejlődési lehetőséget lát a csapat, még akkor is, ha jelenleg valamivel gyengébb, mint egy poszttársa

több mint 10 éve
buccaneer 490
Én ezt már többször is elmondtam, a drafton azt nem értettem, hogy az 5. körben miért Edwars-ot választották, amikor egy jelen pillanatban NFL készebb guard is választható lett volna Cyril Richardson személyében. Nem mondom, hogy Edwards nem forrhatja ki magát a későbbiekben, de jelenleg nem lenne mindegy, hogy lenne mondjuk legalább egy bevethető emberünk. Mert ha nem is minden király, amit eddig Cyril a Bills-ben csinál, messze jobb teljesítményt nyújt bármelyik jelenleg rosterünkön lévő guard-nál.
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nagy volt az OL run ... hülyeség lett volna , akkor még más volt a helyzet is , na meg úgy érezték máshova nagyobb szükség van emberre.

több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Mondjuk én személy szerint azt sem értettem, miért nem lett húzva a drafton előbb falember... Nagyon szedett-vedett társaságnak tűnik ez az O-Line

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A stáb annyiban hibázott, hogy hagyta elhúzódni az ügyét és nem ismerte fel időben, hogy ennek ez lesz a vége. Bizonyára számítottak a visszatérésére, hogy milyen orvosi információk alapján azt nem tudom.buccaneer
ez a legfurább az egészben, kintről egy pillanatra se tűnt úgy, hogy meg lehetne nyugodni az egészségével kapcsolatban, és elég gyorsn el is dőlt, hogy ez nem fog menni, nem tudom, hogy becsülték így félre.

és ja, lehangoló, hogy Collins engedte át az embert annál a fumblenél, elméletielg ő lenne a biztos pont. még a folyamatosan hízogató Penn is komoly ellenfeleket tudott sack nélkül tartani, ne lépjünk már visszaThrasher
Penn jól nyomja a Raidersnél is...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
A stáb annyiban hibázott, hogy hagyta elhúzódni az ügyét és nem ismerte fel időben, hogy ennek ez lesz a vége. Bizonyára számítottak a visszatérésére, hogy milyen orvosi információk alapján azt nem tudom.buccaneer
ez a legfurább az egészben, kintről egy pillanatra se tűnt úgy, hogy meg lehetne nyugodni az egészségével kapcsolatban, és elég gyorsn el is dőlt, hogy ez nem fog menni, nem tudom, hogy becsülték így félre.

és ja, lehangoló, hogy Collins engedte át az embert annál a fumblenél, elméletielg ő lenne a biztos pont. még a folyamatosan hízogató Penn is komoly ellenfeleket tudott sack nélkül tartani, ne lépjünk már vissza
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát petey
oké! 3. kör, de ha sajátjogon Pro bowl meghívót kap akkor 2-ra változik. Na? 😀D11
saját jogon? a két szép szeméért? 😀 hát nem tudom, kíváncsi lennék hogy amikor nincs mellette egy izmos OL fal mire megy. kiderül.petey
Nem olyan szar a fal a tampában. Collins és EDS közt játszana azért ez messze nem szar 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát petey
oké! 3. kör, de ha sajátjogon Pro bowl meghívót kap akkor 2-ra változik. Na? 😀D11
saját jogon? a két szép szeméért? 😀 hát nem tudom, kíváncsi lennék hogy amikor nincs mellette egy izmos OL fal mire megy. kiderül.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát petey
oké! 3. kör, de ha sajátjogon Pro bowl meghívót kap akkor 2-ra változik. Na? 😀
több mint 10 éve
buccaneer 490
Boone kiváló guard, de az igazság az, hogy szerződtetése egyértelműen gyengíti a Bucs hosszútávú erősítési stratégiáját tekintve, hogy olyan játékosok szerződését kell majd meghosszabbítani, mint McCoy. Természetesen ez az állapot sem jó, Edwards még nem NFL kész, Meredith és Omameh max. egy erős csere, Cousins meg úgy szar ahogy van. Sokkal nagyobb baj viszont, hogy Collins is pocsék formát mutatott. Nehéz okosat kitalálni, a Carl Nicks mizéria ide vezetett. A stáb annyiban hibázott, hogy hagyta elhúzódni az ügyét és nem ismerte fel időben, hogy ennek ez lesz a vége. Bizonyára számítottak a visszatérésére, hogy milyen orvosi információk alapján azt nem tudom. Sajnos az igazság az, hogy lekésett a csapat arról, hogy bármi komolyat tudjanak lépni. Ez a szörnyű helyzet.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát.

több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...Thrasher
Boone-ról én is olvastam, de egy 2. vagy 3. körös pick sztem azért elég magas ár lenne érte. Elvileg a Giants is érdeklődik. Nicks jól megkavarta a lapokat ezzel a visszavonulással, tekintve, hogy McCown és Glennon sem túl mobilis, mindenképpen erősíteni kellene a falat.Tibes
Giants 3. kört ajánlott érte az sztem best buy lenne számunkra, figyelembe véve, hogy nagy számot is kell neki adni. Ezzel a guard részleggel nem vághatunk neki a szezonnak. Ő vagy Ricsi? Inkább adjunk egy 3. kört 9ersnek 😀D11
Jó a 3. kör még tényleg belefér, nem jönne rosszul Boone. Az NFL.com-on még azt írták, hogy a vezetőség eléggé odavan Kadeem Edwardsért, mondjuk nem hiszem, hogy a srác már első évében nagyot "robbantana".

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...Thrasher
Boone-ról én is olvastam, de egy 2. vagy 3. körös pick sztem azért elég magas ár lenne érte. Elvileg a Giants is érdeklődik. Nicks jól megkavarta a lapokat ezzel a visszavonulással, tekintve, hogy McCown és Glennon sem túl mobilis, mindenképpen erősíteni kellene a falat.Tibes
Giants 3. kört ajánlott érte az sztem best buy lenne számunkra, figyelembe véve, hogy nagy számot is kell neki adni. Ezzel a guard részleggel nem vághatunk neki a szezonnak. Ő vagy Ricsi? Inkább adjunk egy 3. kört 9ersnek 😀
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...Thrasher
Boone-ról én is olvastam, de egy 2. vagy 3. körös pick sztem azért elég magas ár lenne érte. Elvileg a Giants is érdeklődik. Nicks jól megkavarta a lapokat ezzel a visszavonulással, tekintve, hogy McCown és Glennon sem túl mobilis, mindenképpen erősíteni kellene a falat.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...