NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
sérültekröl tud valaki valamit?gondolik itt gholstonra wright meg jamsre asszem ök sérültek lecsupi4
Gholston, és James vállsérülése komolyabb. Előbbi hosszabb időt fog kihagyni. Utóbbi pedig nem játszik szombaton. Wright, és Magee sérüléséről még nem tudni.

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
sérültekröl tud valaki valamit?gondolik itt gholstonra wright meg jamsre asszem ök sérültek le
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem tudom, én most nem látom olyan csúfosan ezt a meccset. Kikaptunk ugyan, de volt pár szembetűnő változás. A fal sem volt annyira szar. Jó, jó sem volt, de a Meredith - Omameh csere jónak tűnik. Cousins viszont még mindig pocsék szegény. McCownnak is több ideje volt. Két rontott passza volt összesen. Igaz, csak másfél negyedet volt fent. De amikor a kezdő támadó és védőegységünk volt fent, érezhető volt a fölény. Nyíltak lyukak a futóknak. Mondjuk én ezt most inkább a fullbacket is pályára küldő játéknak tudom be. És a most kezdő TE pozícióban játszó Myers is szépeket blokkolgatott. V-Jax zseniális. Mondjuk abban a TD-ben éreztem kicsit a malacot, hogy két védő között odarakta McCown, és egyik sem ütötte le. McCoy egy vadállat. Az egész védelem jó. A sec volt kicsit gyengécske így kezdők nélkül. Evans-ben, meg ASJ-ben egyértelműen ott a potenciál. Ahogy Wilson lepattant Evans-ről, az hatalmas volt pl. 😊 Higgyétek el ezek lesznek az erősségeink. Csak a falat kéne kicsit összébb gereblyézni. És hiába kaptunk ma ki, ez nem volt annyira rossz, ha a kezdőket nézzük. Viszont a backup... azt hagyjuk... 😊

több mint 10 éve
buccaneer 490
Ezen a formaidőzítés dolgon már én is elgondolkoztam, mert eddig az egyik leggyengébb produkcióval rukkoltunk elő. Gyenge támadófal ide vagy oda ennyire azért nem vagyunk szarok. Vagy legalábbis én úgy gondolom. Az utolsó reményem, hogy valami ilyesmi van a dologban, különben ez megint egy nagyon gyászos év lesz!
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sztem vannak bíztató jelek, nem most kell tarolni hanem regularban. Remélem jól van időzítve a forma. A Redskins elleni meccs a pre utolsó meccse. A skins védelem szétszedhető és ha sikerül az önbizalmat adhat a továbbiakban. Én addig nem bocsátkozok semmien kijelentésbe, de ha ott jó lesz az O akkor van remény egy nulszás szezonra legalább.
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕csupi4
Amíg a kezdők voltak fent sem volt jó az offense? Sajnos arról a negyedről lemaradtam, de statok meg az eredmény alapján nem tűnt rossznak.Tibes
hát arra elég h nyerünk 4-5 meccset többre n em sztemcsupi4
Nem valami bíztató... Mondjuk én az idei szezonban egy 8-8 vagy 9-7es mérleggel már bőven elégedett lennék, a PO még valszeg korai

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕csupi4
Amíg a kezdők voltak fent sem volt jó az offense? Sajnos arról a negyedről lemaradtam, de statok meg az eredmény alapján nem tűnt rossznak.Tibes
hát arra elég h nyerünk 4-5 meccset többre n em sztem
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕csupi4
Amíg a kezdők voltak fent sem volt jó az offense? Sajnos arról a negyedről lemaradtam, de statok meg az eredmény alapján nem tűnt rossznak.

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ja meg legalább volt 3-4 sérültünk a meccsen:S:S
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
hjaj. 3rd downok: 2/13?
5 sack?
Dempst egész sok labdát kapott RB-ként.Thrasher
Én csak a 2. negyedbe kukkantottam bele, kár azért az Evans TD-ért amit elszerencsétlenkedett touchbackre, össze kell szednie magát fejben még. A támadófal pedig sem a futásoknál, sem a passzoknál nem szuperált túl jól...

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hjaj. 3rd downok: 2/13?
5 sack?
Dempst egész sok labdát kapott RB-ként.
több mint 10 éve
buccaneer 490
Hát igen. Még akár egészségesen is. egy újabb sérülés meg szerintem meg is adná neki a kegyelemdöfést. Fejben is nagyon ott fog kelleni lennie a srácnak, hogy szépen lehozza ezt az évet, mert több lehetőség nincs a bizonyításra. Sem nálunk, sem a Patriotsban, ahogy Thrasher írta 😊
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Licht nem nagyon volt elégedett vele az utóbbi időben. Kinti bloggerek írásait olvastam, amik akkor keletkeztek miután középen DT pozícióban próbálgatták Smith-szék. Állítólag borzalmas volt. Viszont a Jags elleni előszezonmeccsen szerintem kifejezetten jól játszott középen. Meg hát mások szerint is. De tényleg látványos volt a játéka. Talán ő is érzi, hogy össze kéne kapnia magát. Hisz nemrég még kezdő volt, ilyen védőfalból mint a mostani pedig nagyon könnyen ki is szorulhat akár.

több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Szerencsétlen Bowersnek az kéne, hogy végre évekig megússza sérülések meg műtétek nélkül, sztem eléggé megtépázták az önbizalmát. A tehetsége megvan ehhez a játékhoz, csak lassan kifut az időből... De Lovie-ék most elégedettek vele nem?

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Bowers meg csak altat, majd idén robbant, vagy jövőre....vagy 2 év múlva.... :p 😀Newman
ja, a Patriotsben, mint ahogy mostanában menni szokott 😀
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mccoy, English, Clayborn 1. körösek, Bowers 2. körös, micsoda elit névsor :pThrasher
Az egyik legalább tényleg elit, az is valami.... 😀
Bowers meg csak altat, majd idén robbant, vagy jövőre....vagy 2 év múlva.... :p 😀

több mint 10 éve
buccaneer 490
Igen Demps számára most jött el a lehetőség, hogy bizonyítsa, a futballpályán is gyors és nem csak az atlétikai versenyeken. 😊 Csak nála mindig attól tartok, hogy egy komoly ütközés, aztán széttörik mint a ropi.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Legalább Demps hátha profitál kicsit ebből.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ábaz, rögtön IR-rel kezdeni egy karriert... :/
na mindegy, James+Rainey elég lesz cserének
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims bokaműtét, 12-14 hét pihenő

máris egyszerűbb a RB képlet a DC-n

több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
üdv a fedélzeten 😀 ! én mostanában néztem több forumot a fantasy miatt és egyre több felhasználonál látom a bucs címert, egyre többen vagyunk! 😊)én azota vagyok rajongo amikor freemanek volt az a jo szezonja azóta nem volt a bucsnak sajnos annyira jo idénye 10-6 al végetünk és egy hajszál választota a cspatot a playofftol reméljük hogy az idei is lesz annyira jo! ) 2009 be volt ez a szezonja asszem, azóta nem hagytam ki egy bucs meccsett sem annyira megfogott az nfl és a tampa bay

GOBUCCScsupi4
Én is akkortájt szerettem meg őket, meg sokat maddeneztem és egy online ligában sokáig a Bucst irányítottam 😊 Kár, hogy azóta sem láttunk legalább azt a szintet megközelítő támadójátékot, Freeman meg ugyebár azóta a ligában sincs...

Amúgy üdv Cay, én is pont a napokban csatlakoztam 😀

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
üdv a fedélzeten 😀 ! én mostanában néztem több forumot a fantasy miatt és egyre több felhasználonál látom a bucs címert, egyre többen vagyunk! 😊)én azota vagyok rajongo amikor freemanek volt az a jo szezonja azóta nem volt a bucsnak sajnos annyira jo idénye 10-6 al végetünk és egy hajszál választota a cspatot a playofftol reméljük hogy az idei is lesz annyira jo! ) 2009 be volt ez a szezonja asszem, azóta nem hagytam ki egy bucs meccsett sem annyira megfogott az nfl és a tampa bay

GOBUCCS
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sziasztok,
Cay vagyok. Jómagam kb. 10-12 éve Bucs szurkoló. Egy ideje követem már a fórumot, de a regisztrálásig csak most jutottam el, ezért szégyellem, megvetem, és meg is kövezem magam. De gondoltam idén szeretném veletek is követni az eseményeket. Többen a két évvel ezelőtt alapított Bucs Blogról ismerhettek, ott szoktam hülyeségeket írni, ide majd igyekszem minél kevesebbet összehordani. 😀Cay
😀 Üdv a fedélzeten! Ráfér a topikunkra egy szaktekintély, hátha több érdemi dolog is felvetődik. Illetve kb bárki ráfér a topikra olyan kevesen vagyunk. 😀
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Sziasztok,
Cay vagyok. Jómagam kb. 10-12 éve Bucs szurkoló. Egy ideje követem már a fórumot, de a regisztrálásig csak most jutottam el, ezért szégyellem, megvetem, és meg is kövezem magam. De gondoltam idén szeretném veletek is követni az eseményeket. Többen a két évvel ezelőtt alapított Bucs Blogról ismerhettek, ott szoktam hülyeségeket írni, ide majd igyekszem minél kevesebbet összehordani. 😀