NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, hát Nicks elméletileg most már egészséges, most személyes okok miatt nem jár edzésre.

amúgy összeszedhetnánk magunkat, 1 hónapja semmi hozzászólás? :p
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000358282/article/the-nfl-cup-west-rosters?campaign=Facebook_nflcup

Tampa Bay Arean nyerte az NFL Cupot 😀 Martin Nicks és EDS a csapatban mint helyi erő, akik IRL is a Tampát erősítik
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ezt a mezt még meg kell szoknom 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártyák Mike Evansről és Sefarian-Jenkinsről

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Freemant a Giants is kirakta... szegénynek annyi.Thrasher
Nana, még a CFL-ben lehet jövője 😊

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Freemant a Giants is kirakta... szegénynek annyi.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
RIP

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
R.I.P. MALCOLM GLAZER

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
hát Nicks nem jár OTA-ra. pompás.
Thrasher
ennyit arról, hogy Smith tudja-e motiválni. nem véletlen hogy nem is küzdöttünk hogy túlfizessük...

(itt off, de azért megjegyzem, hogy Payton valahogy mindig megoldotta, odaát sokszor beszéltünk erről, hogy mekkora motivátor is ő. csak úgy mondom)

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát Nicks nem jár OTA-ra. pompás.
most abba ne is menjünk bele, hogy mekkora fasság az, hogy vannak nem kötelező edzések, és hogy milyen hülyén néz ki, hogy a nem kötelező edzésen meg nem jelenés miatt elégedetlen az edző, a léyneg, hoyg ennyi kihagyás után itt kéne lennie a lusta dagadéknak.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
haha, jó, tudom, megragadtam a lényeget, de Evans nyilatkozata:
"It's in the great state of Florida. I'd love to play there [with] the great weather. I don't know if Tampa has a beach or not - I'm not too up-to-date on the [geography] of it. If it has a beach, then it's going to be easy for me, because I grew up in Galveston [Texas], and they have a beach down there."

Tampa BAY Buccaneers...Thrasher
Azért most nagyon durván röhögök😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Captain Fear Tampa Bay Buccaneers 1
Üdv. Minden Kalóznak!
2 éve követem a liga eseményeit és első perctől a Bucs mellé tettem le a voksom.Sajnos eddig nem sok sikerben volt részem ,részünk...de most minden adott egy sikeres szezonhoz.Sokat erősödött roster,valamelyest gyengülő csoportellenfelek és persze Lovie Smith.
Egyenlőre ennyit,majd megismertek😊
Go Bucs!!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
 www.buccaneers.com/multimedia/videos/Mike_Evans_OneHanded_Catch/1b53f8a0-79c8-4869-8f67-e0cf1430950c

ő + VJax...omg Glennon 5000 yard 😀Borbinho
Ezt a videót így naponta 10x megnézem 😀
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.buccaneers.com/multimedia/videos/Mike_Evans_OneHanded_Catch/1b53f8a0-79c8-4869-8f67-e0cf1430950c

ő + VJax...omg Glennon 5000 yard 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nicks egy óriás csecsemő, és ha a HC meg tudja fegyelmezni, akkor ott van benne a potenciál. Schiano erre alkalmatlan volt, Smith talán megoldja.

Ha nem, akkor megint le fog sérülni, vagy a túlsúly vagy szimpla igénytelenség miatt.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
abból kiindulva, hogy az 5. körig nem draftoltunk OG-t, és hogy elengedtük Zuttah-t, aki belül bárhol egész jól bevethető, és hogy jelenleg csak noname OG-k vannak rajta kívül a keretben, biztos nagyon jónak látjuk az egészségét.
mert oké, hogy Dietrich-Smith is rotálható, na de akkor meg center nincs.
szal nagyon arra építünk, hogy Nicks végigbírja az évet.
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
jó esetben campig kibírja sérülés nélkül aztán mehet az IR-re.Petikievak01
Ez bíztató 😀sevarafa
azért várd meg a Bucs szurkolók véleményét is , lehet hogy ők ezt máshogy látják 😀

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
jó esetben campig kibírja sérülés nélkül aztán mehet az IR-re.Petikievak01
Ez bíztató 😀
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
jó esetben campig kibírja sérülés nélkül aztán mehet az IR-re.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
fú, tudom, hogy ilyenkor direkt ködösítenek az edzők, de Smith eddig őrjítő, néhány nappal azután, hogy Glennonról azt mondta, hogy ő lesza a jövőben a QB-nk, ma McCownra mondta ugyanezt.
nem meglepő ez persze, csak hát na.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brutális csapat épül Tampában:

OL: Collins-Nicks-EDS-Edwards/Pamphile-Dotson
WR: Jackson, Evans, Herron
TE: ASJ, Myers
RB: Martin, Sims
Q: McCown, Glennon

DL: Gholston-McCoy-McDonald-Johnson
LB: David-Fletcher-Foster
CB: Verner-Jenkins-Banks
S: Wright-Barron

Nem semmi keret.Hulkeinstein
és szerencsére már edző is van 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Brutális csapat épül Tampában:

OL: Collins-Nicks-EDS-Edwards/Pamphile-Dotson
WR: Jackson, Evans, Herron
TE: ASJ, Myers
RB: Martin, Sims
Q: McCown, Glennon

DL: Gholston-McCoy-McDonald-Johnson
LB: David-Fletcher-Foster
CB: Verner-Jenkins-Banks
S: Wright-Barron

Nem semmi keret.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
D11
Nálunk Yawin Smallwood állítólag képes TE-k ellen a szokottnál hatékonyabban fellépni. Ha picit többet játszatjuk a vártnál, akkor ASJ-vel brutális csatákat fognak tolni, de hát ez még túl messze van, hogy okos legyek. Mindenesetre remélem, hogy igazam lesz, én nagyon szerettem volna, ha ASJ-t mi húzzuk...

Evans meg 😀 😀 😀 😀berger90
egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy a riválisaink választásait puszta gyűlöletből fikázod, vagy mert nem ismered a prospecteket, esetleg a needeket, vagy mert szimplán jólesik szembemenni a közkonszenzussal?shawnka
azt aláírom, hogy talán nem minden prospectet ismerek a legapróbb részletekig. viszont ez most nem fikázás volt, Evans tényleg gecijó, csak a nyilatkozaton röhögtem, lásd alább Thrasher idézésében.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
D11
Nálunk Yawin Smallwood állítólag képes TE-k ellen a szokottnál hatékonyabban fellépni. Ha picit többet játszatjuk a vártnál, akkor ASJ-vel brutális csatákat fognak tolni, de hát ez még túl messze van, hogy okos legyek. Mindenesetre remélem, hogy igazam lesz, én nagyon szerettem volna, ha ASJ-t mi húzzuk...

Evans meg 😀 😀 😀 😀berger90
egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy a riválisaink választásait puszta gyűlöletből fikázod, vagy mert nem ismered a prospecteket, esetleg a needeket, vagy mert szimplán jólesik szembemenni a közkonszenzussal?