NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.empty taxi
Alábecsülöd az Ole Miss-t, nem olyan könnyű oda bekerülni.
A diszlexiás Powenak is csak harmadikra sikerült.Höri
Közbe utánanéztem balhé miatt rúgták ki az Ole Missről, erre szarul emlékeztem. Mondjuk az is sokmindent elmond, h mióta őt kirúgták az Ole Missről azóta tudtommal egyetlen egy ember volt akinek ez sikerült: egy Philander Moore nevű elkapó, őt konkrétan letartóztatták családon belüli erőszakért...empty taxi
Hitelkártyacsalás miatt rúgták ki az Ole Miss-ről, állítólag.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.empty taxi
Alábecsülöd az Ole Miss-t, nem olyan könnyű oda bekerülni.
A diszlexiás Powenak is csak harmadikra sikerült.Höri
Közbe utánanéztem balhé miatt rúgták ki az Ole Missről, erre szarul emlékeztem. Mondjuk az is sokmindent elmond, h mióta őt kirúgták az Ole Missről azóta tudtommal egyetlen egy ember volt akinek ez sikerült: egy Philander Moore nevű elkapó, őt konkrétan letartóztatták családon belüli erőszakért...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.empty taxi
Alábecsülöd az Ole Miss-t, nem olyan könnyű oda bekerülni.
A diszlexiás Powenak is csak harmadikra sikerült.

több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én most olvastam a dolgot és abban egyetértek, hogy a falunk nem lesz mostantól megállíthatatlan. Viszont szerintem abban a megállapításban azért van valami, hogy McCray nem valószínű, hogy megérte volna ilyen safety keretmélység mellett az 53 fős keretszűkítést. Smith ezt minden mindegy alapon megpróbálta, azt kész. Veszíteni semmit sem fogunk vele. A fal ettől rosszabb nem lesz Johnson érkezésével az tuti. És bár én nem nagyon láttam Chiefs meccseket, amit pedig láttam ott nem pont Johnsont figyeltem megmondom őszintén, de azt írják év vége fele már egész jó játékot is mutatott néha.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Én sem örömömben raktam oda a 😀 jelet!buccaneer
Érzékeltem a szmájlit, a szándékom az volt h alátámasszam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
buccaneer 490
Én sem örömömben raktam oda a 😀 jelet!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
buccaneer 490
Gondolod, hogy megment minket? 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a felmentő sereg

Bucs traded S Kelcie McCray to Kansas City for G Rishaw Johnson.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ezt is aláírom. De ez olyan, hogy ha egy rosszul működő rendszerbe raksz ilyen jó, de problémás karakterű játékosokat és várod, hogy jók legyenek úgy, hogy szar a csapat (ide az edzői stáb is tartozik), nem ők leszelnek akik a hátukra fogják kapni a többieket. Sőt inkább kerékkötői lesznek a csapatnak. Míg egy jól összhangban dolgozó és eredményes közösség elbírja, sőt magába építi őket.D11
Teljesen igazad, vagy én másképp látom az ok-okozatot. De ezen nem fogunk szerintem összeveszni 😊

Mondjuk abban szerintem egyetértünk, hogy annál rosszabb, mint Schiano idején volt, nehezen lehet.Gyurma Pappa
Ezzel sztem mindenki egyetért 😊 Csak nehogy Loviet is akkora szeret övezze pár éven belül, mint északon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ezt is aláírom. De ez olyan, hogy ha egy rosszul működő rendszerbe raksz ilyen jó, de problémás karakterű játékosokat és várod, hogy jók legyenek úgy, hogy szar a csapat (ide az edzői stáb is tartozik), nem ők leszelnek akik a hátukra fogják kapni a többieket. Sőt inkább kerékkötői lesznek a csapatnak. Míg egy jól összhangban dolgozó és eredményes közösség elbírja, sőt magába építi őket.D11
Teljesen igazad, vagy én másképp látom az ok-okozatot. De ezen nem fogunk szerintem összeveszni 😊

Mondjuk abban szerintem egyetértünk, hogy annál rosszabb, mint Schiano idején volt, nehezen lehet.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊Cay
Vagy rossz csapatot. A győzelem izé sok jót ki tud hozni mentálisan gyenge játékosokból. Én ebben látom az okát, hogy nálunk problémás játékosok beváltak a Patsnél.D11
Az ok-okozati kapcsolat szerintem nem teljesen így van, mert a győzelmek nem jönnek csak úgy. Az elmúlt két edzői gárda minősége közelében sincs a Pats edzői gárdájának, HC szinten ugye biztosan, most koordinátorokba nem is látom értelmét mélyen belemenni.Gyurma Pappa
Ezt is aláírom. De ez olyan, hogy ha egy rosszul működő rendszerbe raksz ilyen jó, de problémás karakterű játékosokat és várod, hogy jók legyenek úgy, hogy szar a csapat (ide az edzői stáb is tartozik), nem ők leszelnek akik a hátukra fogják kapni a többieket. Sőt inkább kerékkötői lesznek a csapatnak. Míg egy jól összhangban dolgozó és eredményes közösség elbírja, sőt magába építi őket.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊Cay
Vagy rossz csapatot. A győzelem izé sok jót ki tud hozni mentálisan gyenge játékosokból. Én ebben látom az okát, hogy nálunk problémás játékosok beváltak a Patsnél.D11
Az ok-okozati kapcsolat szerintem nem teljesen így van, mert a győzelmek nem jönnek csak úgy. Az elmúlt két edzői gárda minősége közelében sincs a Pats edzői gárdájának, HC szinten ugye biztosan, most koordinátorokba nem is látom értelmét mélyen belemenni.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊Cay
Vagy rossz csapatot. A győzelem izé sok jót ki tud hozni mentálisan gyenge játékosokból. Én ebben látom az okát, hogy nálunk problémás játékosok beváltak a Patsnél.
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊

több mint 10 éve
buccaneer 490
Világos! 😊 Már csak azt nem tudom, hová lett a hűtőből a Hubertus...
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Olyan vendégeim vannak, akiket nem tudok józanul elviselni. Lehet pont ezért azt a mondatrészt még mindig nem értem, hogy a "sérülés is hozzáállás kérdése sokszor". 😊buccaneer
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Egyetértek ezzel teljesen, NBA-ben is nagyon sokan játsszák el ezt, nem 1 játékos váltott már csapatot is amikor nagyobb méreteket öltött a "hisztéria" 😊 Sajnos van akinek egy NFL kezdő pozíció megszerzése/megtartása nem elég motivációnak 😀

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Olyan vendégeim vannak, akiket nem tudok józanul elviselni. Lehet pont ezért azt a mondatrészt még mindig nem értem, hogy a "sérülés is hozzáállás kérdése sokszor". 😊buccaneer
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!
több mint 10 éve
buccaneer 490
Olyan vendégeim vannak, akiket nem tudok józanul elviselni. Lehet pont ezért azt a mondatrészt még mindig nem értem, hogy a "sérülés is hozzáállás kérdése sokszor". 😊
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem tudom... én kicsit morci voltam annak idején a Blount - Demps csere kapcsán. Nem tűnt kifizetődőnek, és néha már-már tényleg bosszantó, hogy csak úgy vándorolnak a középszerűen játszó klasszisok, a Pats-be, hogy végül ott mutassák meg, tudnak ők focizni. 😊 Bár abban is lehet valami, amit nem is tudom ki nyilatkozott, hogy mennyivel professzionálisabb ott a légkör. Szóval nekem már eleve a csere sem volt szimpatikus. Aztán az végképp, hogy a felkészülési időszakban hallani sem lehetett Demps-ről, mert fontosabbnak tartotta az atletikát. Úgy gondolom ez példázza a mentalitását. Meg hát tavaly kétszer ütközték le, a második után kiesett egész szezonra... Nem gondolom, hogy most esetleg másként lenne. Legyen akármilyen gyors is, tényleg olyan mint a ropi.Cay
Én úgy gondolom, hogy ebbe nagy szerepe van az edzőnek is, mármint hogy milyen a hozzáállás. Elképzelhetőnek tartom a tavaly hallott dolgok után, hogy Demps azt mondta magában, hogy 'én ennek a faszinak nem focizok'. A sérülés is hozzáállás kérdése sokszor, lásd RGIII (mondjuk ő már a beteg kategória) vagy Jay primadonna Cutler... Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy a Demps nyilatkozta, hogy ismét van kedve focizni lássuk, hogy megy ha van kedve és a lehetőség is adott!
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Háttérkép a szezonnyitóra. Itt eléritek teljes méretében:  buccaneershun.files.wordpress.com/2014/08/hatter_seasonopen2.jpg
Használjátok egészséggel. 😊

több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem tudom... én kicsit morci voltam annak idején a Blount - Demps csere kapcsán. Nem tűnt kifizetődőnek, és néha már-már tényleg bosszantó, hogy csak úgy vándorolnak a középszerűen játszó klasszisok, a Pats-be, hogy végül ott mutassák meg, tudnak ők focizni. 😊 Bár abban is lehet valami, amit nem is tudom ki nyilatkozott, hogy mennyivel professzionálisabb ott a légkör. Szóval nekem már eleve a csere sem volt szimpatikus. Aztán az végképp, hogy a felkészülési időszakban hallani sem lehetett Demps-ről, mert fontosabbnak tartotta az atletikát. Úgy gondolom ez példázza a mentalitását. Meg hát tavaly kétszer ütközték le, a második után kiesett egész szezonra... Nem gondolom, hogy most esetleg másként lenne. Legyen akármilyen gyors is, tényleg olyan mint a ropi.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gholstonra ma azt mondták, hogy rendben lesz a szezonra.
Jamesre időpont nincs, de tovább tarthat a dolog. Nem is feltélten bánom, ha ez esetleg oda vezet, hogy Dempsnek pályára kell lépnie kisebb sérülések/rotáció esetén, legalább elválik végre, használható-e.Thrasher
Ezt adom, jó lenne ha Dempsnek végre meglenne a sansza, ha így akkor így, de most végre meglátjuk, hogy mire képes azon kívül, hogy gyors. Illetve mennyire terhelhető és strapabíró.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Gholstonra ma azt mondták, hogy rendben lesz a szezonra.
Jamesre időpont nincs, de tovább tarthat a dolog. Nem is feltélten bánom, ha ez esetleg oda vezet, hogy Dempsnek pályára kell lépnie kisebb sérülések/rotáció esetén, legalább elválik végre, használható-e.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én sem látom annyira vészesnek a helyzetet. Egyedül az O LINE az ami szar. Ha McCown-nak futni kell az már régen rossz. A D LINE viszont fasza lesz idén. Én sem érzek 8-8nál többet ebben a csapatban jelenleg és az is a legoptimistább verzió.

Ez a McCoy meg olyan mint egy bulldozer!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin