NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
buccaneer 490
Igen! Körbeugrálná. Aztán arról is kiderülne, hogy még márciusban volt. 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg ha köcsög lesz, akkor Evans is jól körbeugrálja, mint a kidobókat a videón.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Összességében én is azon az állásponton vagyok, hogy mindenkinek jár egy második (Incognito esetében utolsó) esély. Ha ekkora a probléma az O-Line-al, igenis merni kell kockáztatni. A nagy kérdés az lesz, hogy még ha meg is változott a srác, az öltözőben hogy fogják fogadni a játékosok, mert a média tényleg nagyon felfújta az ügyét tavaly...Tibes
Sztem vannak olyan vezérarcok a csapatban akik helyrerakják ha baj van vele az öltözőben. McCoy, David, Goldson, Jackson újak körül esetleg EDS-ben bízok. Illetve az oldalán se zöldfülű tackle lesz.
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Összességében én is azon az állásponton vagyok, hogy mindenkinek jár egy második (Incognito esetében utolsó) esély. Ha ekkora a probléma az O-Line-al, igenis merni kell kockáztatni. A nagy kérdés az lesz, hogy még ha meg is változott a srác, az öltözőben hogy fogják fogadni a játékosok, mert a média tényleg nagyon felfújta az ügyét tavaly...

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Rohadt mód nem örülök ennek a hírnek, a csávó csak egy hajszállal nagyobb tapló mint amilyen jó játékos, sztem jó döntés sajnos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
buccaneer 490
Biztos nem egy nyúlszívű alak ez a Richie, de a sajtó szerintem jól odabaszott neki. Annyira felkapták ezt a sztorit, hogy bárki meghallja a nevét kirázza a hideg. De én D11 véleményét osztom. nem vagyok hajlandó még egy meccsen végigszenvedni Cousins fogalmatlan megmozdulásait. 😀
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
sztem Incognito is tudja h ez lehet az utolso esélye az NFLben és ha ez miatt nem tud változni akkor ott tétyleg nagy problémák vannak én egy esélyt adnék neki föleg azért mert ilyen szar azO line
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én kicsit vegyesen fogadom ezt a dolgot megmondom őszintén. Egyrészről kicsit úgy érzem Lovie segget csinál most a saját szájából. Kicsit félek attól, hogy Incognito amúgy egy bomlasztó elem, és nem vagyok benne biztos, hogy itt nem lesz az. Nem szimpatikus játékos. Másrészről pedig ott van az, hogy durvára semmi kedvem ismét egy olyan vergődést végignézni mint tavaly... azért szeretném én is ha eredményes lenne a csapat. És ha választanom kell Cousins és Incognito játéka között, egyértelmű melyiket választanám. Mégis nem vagyok biztos benne, hogy most ez a jó lépés Smith-től. Úgy gondolom sokat rombol abból, amit nagyon is jól felépített a fejekben.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Leszarom, ha ezen múlik hogy lesz e szezonunk akkor jöjjön Ricsi. Inkább ő mint Cousins szerencsétlenkedése.
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Richie Incognito a guard poszton kihívásokkal küszködő Buccaneersnél van ma látogatóban. Lovie Smith, a Tampa Bay főedzője pár hete azt válaszolta arra az újságírói kérdésre, hogy leigazolnák-e Incognitót, hogy csak olyan játékosokat igazolnak, akik illenek az öltözői légkörbe. Lehet azonban, hogy szükség törvényt bont.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
RT @JayGlazer: Breaking: The Bucs are bringing Richie Incognito in for a visit today, could sign him if visit goes wellHöri
édes f*szom...
pompás válasz ez arra, amit jimmy írt tegnap
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RT @JayGlazer: Breaking: The Bucs are bringing Richie Incognito in for a visit today, could sign him if visit goes well

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Viszont Gerald McCoy szerintem minden idők DT-szezonját fogja hozni, felírhatjátok.szaba
ezzel a meglátásal sztem nem vagy egyedül😊)
eddig parádés amit mutat meg a tegnapi meccsen az egész kezdö defense parádés volt
am már tavaly is ez volt nálunk jobb nezzni a D t mint O!

mikor az O van fent álltalába csak tépem a hajam
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Jimmy, Dotson elég jó az OL-ben, csak egyedül kevés. Tedford volt itt a vizes zokni, nem értem mit látott benne Lovie a jóbaráton kívül... Viszont Gerald McCoy szerintem minden idők DT-szezonját fogja hozni, felírhatjátok.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hitelkártyacsalás miatt rúgták ki az Ole Miss-ről, állítólag.Cay
wow, fehérgalléros bűnőzés délen, focistától, nesze nektek klisékThrasher
Létezik az a mítosz, hogy Big Love micsoda karakter, meg családi értékek, meg mittomén. A Sam Hurd esetet leszámítva éveken keresztül élmezőnyben volt a csapat mindenféle letartóztatásokban. Olyan apróságokat nem is említve, hogy Kreutz eltörte a csapattársa állát, Briggs összetört egy sportkocsit oszt elszaladt, Urlacher nős ember létére felcsinált egy prostit, szóval volt mindenféle érdekesség.

Tegnap néztem a meccset, hát elkezdődött. Sikerült Tedford személyében egy abszolút fogalmatlan OC-t kiválasztani (anno megfogadtam, hogy a Cal meccseit nem nézem, amíg ez a barom a góré), a támadófal jó játékosokat nyomokban sem tartalmaz (de vannak elkapók, erre nem mertem volna fogadni), de a D+ST már több pontot szerez, mint az offense. McCown meg abból a tíz millából vesz egy új gerincet, és még marad is neki bőven. Nem lesz ez rossz, mondjuk jó se lesz, szerintem kapásból meglesz a 8 győzelem, aztán ha kap jó játékosokat, akkor lesz jobb, ha nem kap, akkor nem lesz, ő nem fog kinevelni senkit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
buccaneer 490
azt nem tudom eldönteni h mi voltunk jok az elsö félidöbe vagy a bills volt ennyire szar 😀csupi4
Szerintem Manuel-lel kissé mellé lőttek, de azért úgy gondolom nem annyira rossz ez a Bills offense, mint ahogy az egész csapatuk sem. Viszont szerintem leszámítva a támadófalat, most a mi játékosállományunk valamivel jobb.
több mint 10 éve
buccaneer 490
Szegény McCown nagyon szenved... de szerintem ez 90%-ban a fal sara. Cousins mindenre képtelen, Omameh sincs a helyzet magaslatán, ahogy Collins is homály. Én is azon gondolkoztam meccs közben amit Csupi is ír, hogy a Bills szívatja magát ennyire a sok büntetéssel, vagy a mi játékunk javult. Szerintem egyértelműen jobb a gameplay, McCown gyorsabban szabadul a labdától a hívott játékok miatt. Van két biztos célpontja V-Jax, és Evans személyében. Egyszerűen mázlink van, hogy Martin is piszok jó, az elkapók is jók, és McCown is hozza a "szolid" kezdő szintet. A védelem elsőosztályú az egész előszezonban. Ami gond itt lesz, az a támadófalból fog adódni. Buccaneerrel meg egyetértek abban, hogy Cousins egyszerűen öli az épp elmémet... borzalmas amit csinál. Három meccs alatt talán két blokkolást láttam tőle. Egy nulla az egész, nem értem miért van a kezdőben.Cay
Az első meccsen még tényleg azt modta az ember, hogy ő Cousins nem várhatunk tőle sokat. A másodikon már forgattam a szemeimet. Most a harmadikon elszakadt nálam a cérna, mert az hagyján hogy ő maga a végzet, még állandó kezdő is. Nem értem Warhop mi a szent szart lát benne.
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szegény McCown nagyon szenved... de szerintem ez 90%-ban a fal sara. Cousins mindenre képtelen, Omameh sincs a helyzet magaslatán, ahogy Collins is homály. Én is azon gondolkoztam meccs közben amit Csupi is ír, hogy a Bills szívatja magát ennyire a sok büntetéssel, vagy a mi játékunk javult. Szerintem egyértelműen jobb a gameplay, McCown gyorsabban szabadul a labdától a hívott játékok miatt. Van két biztos célpontja V-Jax, és Evans személyében. Egyszerűen mázlink van, hogy Martin is piszok jó, az elkapók is jók, és McCown is hozza a "szolid" kezdő szintet. A védelem elsőosztályú az egész előszezonban. Ami gond itt lesz, az a támadófalból fog adódni. Buccaneerrel meg egyetértek abban, hogy Cousins egyszerűen öli az épp elmémet... borzalmas amit csinál. Három meccs alatt talán két blokkolást láttam tőle. Egy nulla az egész, nem értem miért van a kezdőben.

több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Attól tartok, McCown kész "fumble-gyár" lesz a szezonban... Értem én, hogy a fal is benne van, de nem túl bíztató az eddigi preseason meccsek alapján, bár a passzolási statjai legalább egész jók 😀

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
azt nem tudom eldönteni h mi voltunk jok az elsö félidöbe vagy a bills volt ennyire szar 😀
több mint 10 éve
buccaneer 490
Végre egy győzelem ilyen siralmas OL mellett is. Viszont a blogon is megjegyeztem, ez a Cousins gyerek engem alapból kivégez.
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
GoBucs!
több mint 10 éve
buccaneer 490
A hivatalos verzió szerint ez még a draft előtt történt. 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
 www.tmz.com/2014/08/22/mike-evans-nightclub-brawl-miami-fight-video-bouncers/

Evans odatette magát 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Hitelkártyacsalás miatt rúgták ki az Ole Miss-ről, állítólag.Cay
wow, fehérgalléros bűnőzés délen, focistától, nesze nektek klisék