NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Akkor Revis és az ő csillagászati fizetése látom megkezdi áldásos hatását. Mi tudjuk milyen az. 😊buccaneer
1év 12M. Nem olyan csillagászati az.
több mint 10 éve
buccaneer 490
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Akkor Revis és az ő csillagászati fizetése látom megkezdi áldásos hatását. Mi tudjuk milyen az. 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Höri
ezt így kérném aranyköpésekbe, úgyse frissült a SB óta.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Jövőre is kurva sokat keresett volna. Esély sem volt a paycutra 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Apró kiegészítés.
"Hogyaszondja Jason Licht," the former Patriots director of pro personnel.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyenkor tök érdekes lenne belátni a színfalak mögéThrasher
Belichick benyomja a tévét, látja az ESPN alul futó csíkján, hogy a Buccaneers-nél vizitál Ingonito. WTF mondja magában és kikeresi a mobilján Schiano számát. Tárcsázás közben eszébe jut, hogy jaj az öreg havert már kirúgták, szóval kiabál a fiatalasszonynak, hogy ugyan bingelje már meg, hogy ki is ott a GM. Hogyaszondja Jason Licht, na jól van, csörgeti.

- Üdv Jason, látom nagyon el vagytok keseredve ha már a köpködős is jó lenne guard posztra. Hát miért nem kerestél meg engem, itt van nekem ez a Logan srác, az ellenfél heréjét letépi ha arról van szó.
- Hát, nem is tudom, azért Mankins elég elit kategória, nem akarok magas pickeket elszórni egy ilyen fiatal csapatra, nem idén akarunk Super Bowlt nyerni.
- Milyen magas picket? Nem kell nekem olyan, így is a tököm tele van vele annyi pénzt kellene neki adnunk. Nálatok van hely a sapka alatt dögivel, nem?
- Van, igazából Mankins fizetésének a duplája is befér.
- Na hát akkor minden meg van oldva, odaküldöm nektek, két évig blokkol a fekete Dougnak mint a gép, PFF 4. helyezésre simán jó. Csak adjatok cserébe valami Rutgers-est.
- Fogytán vagyunk, de a Tim Wright srácot el tudom küldeni, úgy is draftoltuk a Seferian-Jenkins-t.
- Az a fodrász gyerek?
- Igen.
- Jöjjön, remélhetőleg ő nem kezd el nekem itt lövöldözni.
- Csak így?
- Azért egy 4. kört még adjál mellé, mert még megvétózná a Goodell, amilyen megalomániás formában van mostanság, azátn így befogjuk a szájukat.
- Deal.
- Nagyszerű. További szép napot, Go Rutgers.

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.

Do your job
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
holy shit.
azért így már eléggé meg vagyok nyugodva, legalábbis pár évig, amíg ki nem öregszik Mankins.
ilyenkor tök érdekes lenne belátni a színfalak mögé, és látni pontosan, hogy alakultak a tervek a draft előtt és után, meg amikor egyértelmű lett, hogy Nicks kuka.

Wrightot behúzom fantasyben, az tuti, tőlünk a Patsbe Brady TE-jének? Instant All-Pro. :p
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Azta O_O Le a kalappal a vezetőség előtt, amit művelnek a nyáron az nem semmi! Még a végén tényleg esélyesek leszünk PO-ra is 😀

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet hogy ez volt a deal. A Bucs márciusban elengedi Revist hozzánk, cserébe augusztusban megkapja Mankinst. 😊
több mint 10 éve
buccaneer 490
Azért ahogy MikeInsDale is írta, még 1 guard mínuszban vagyunk. 😊
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
még a végén jo lesz az O line 😀
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Örüljünk, hogy egy értékes falembert tudtunk behúzni. 😀 Szerintem nem is került sokba, Wright úgyse tudott volna érvényesülni ASJ mellett, a 4. pick pedig még elfogadható. Akkor már csak 1 guard mínuszban vagyunk. 😀MikeInsDale
Licht még mindig azt mondja, hogy ettől függetlenül nem zárkóznak el Incognito elől sem. Szóval még arra is van sansz, hogy ő is jön. Ha jól emlékszem 16 millió körül volt még a költségvetési sapkában. Mankins fizuja 6,25. Szóval Incognito kicsit necces lenne már ha hosszabbítani akarnak majd még McCoy-jal is.

több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Örüljünk, hogy egy értékes falembert tudtunk behúzni. 😀 Szerintem nem is került sokba, Wright úgyse tudott volna érvényesülni ASJ mellett, a 4. pick pedig még elfogadható. Akkor már csak 1 guard mínuszban vagyunk. 😀

több mint 10 éve
topin New England Patriots 2 002
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Gondolom nem ment bele semmilyen paycutba (nem meglepő módon), mi meg jövőre nem akartunk neki 11 milliót adni..Nektek szükségetek volt rá, fizettetek érte..nekem win-win szitunak tűnik..
több mint 10 éve
buccaneer 490
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
végre add a pats is nekünk egy jó játékost nem csak mi nekik 😊
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Jay Glazer twitter: Breaking: Patriots agreed to parameters of trade: Guard Logan Mankins to Bucs for pick & TE Tim WrightDexxter Tailor
Így már azért mindjárt jobban hangzik ez a jövő év is. 😊

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Lett egy fasza falemberetek szaré-hugyé

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na mostmár van, aki kordában tartsa Incognitot :p Aztamindenit

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jay Glazer twitter: Breaking: Patriots agreed to parameters of trade: Guard Logan Mankins to Bucs for pick & TE Tim Wright


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Sztem vannak olyan vezérarcok a csapatban akik helyrerakják ha baj van vele az öltözőben. McCoy, David, Goldson, Jackson újak körül esetleg EDS-ben bízok. D11
Ezek mind fiatalabbak nála, nem hiszem, hogy bármelyik szavát többre tartaná a sajátjánál.
Ha jó útra tér, akkor az saját elhatározás alapján lesz, nem a tampai közegen múlik majd szvsz.Höri
V-Jax-szel egyidős, de kötve hiszem h ő akkora vezér lenne h Ricsi beállna mögé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sztem vannak olyan vezérarcok a csapatban akik helyrerakják ha baj van vele az öltözőben. McCoy, David, Goldson, Jackson újak körül esetleg EDS-ben bízok. D11
Ezek mind fiatalabbak nála, nem hiszem, hogy bármelyik szavát többre tartaná a sajátjánál.
Ha jó útra tér, akkor az saját elhatározás alapján lesz, nem a tampai közegen múlik majd szvsz.

több mint 10 éve
buccaneer 490
Igen! Körbeugrálná. Aztán arról is kiderülne, hogy még márciusban volt. 😊buccaneer
Meghát akkor magára kell kapja az agyonhordott buliszerkót is... 😊Cay
Egyébként ahogy néztem a videót, az egyik rendőrön hosszú ujjú ing volt. Szóval tényleg elképzelhető a március, mert nem hinném, hogy Miami-ban nyáron a hosszú ujjú olyan kellemes viselet lenne. Még este sem. Hacsak nincs ott is valami szabályzat pl. a tetoválás eltakarására, vagy ilyesmi. Aztán a többit, hogy ugyanebben a szerkóban látták őket pár hete ugyanott, lehet már csak megint valami sajtó által kreált szenzáció szülte. Ki tudja? 😊
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Igen! Körbeugrálná. Aztán arról is kiderülne, hogy még márciusban volt. 😊buccaneer
Meghát akkor magára kell kapja az agyonhordott buliszerkót is... 😊