Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Egyrészt, a konkrét eset nem volt példásan durva. Másrészt a szándékos sérülés-okozás egy abszolut túllihegett téma. Ez a sport úgy működik, hogy fizetnek egy vagon pénzt, te odamégy aztán vagy szétkennek mint a taknyot, vagy nem.
Az örök klasszikus: "Football is not a contact sport, it's a collision sport - dancing is a contact sport.".
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
A törölközö taposástól még senkinek nem tört ki a nyaka, legfeljebb, ha utána elkapták és kitörték neki :rolleyes:egozo
Viszont Haynesworth ellenfél fejének megtaposós akciójától lehetett volna pl. sérülés. Tudom, 3 éve volt, és azóta már nincs itt Haynesworth, de nekem pl. ez egy elég meghatározó élmény a Titans kapcsán, ráadásul akkor nem emlékszem, hogy nagyon szídta volna őt bárki is (max. az eltiltás miatt, mert hiányzott a csapatból)somoskovig
Négy éve volt egyébként. Másrészt nem szidhattuk, mert akkor még nem írtunk (én biztosan nem) ide.
Az egy kifejezetten gusztustalan dolog volt, s kapott érte hat meccs eltiltást - ami őszintén szólva sztem nagyon enyhe volt. Nem szerencsés párhuzamot vonni, de a taposás hat meccs, a kerékbe törés meg 5000?rezső
Kár, hogy nem 4 Steelers védő volt a környéken, mert akkor felnégyelés is lehetett volna a dologból... Kicsit túlreagáljátok, late hit van meccsenként 3-4 simán, hol dobnak rá zászlót, hol nem, szerencsére Young nem sérült meg, egyébként meg szerintem is benne van a játékban. Nem lehet ilyen felfokozott állapotban azonnal megállni, Harrison meg egyébként sem a finomságáról híres.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne má' Peti!? Milyen kerékbetörés? Egy földön fekvő megtaposása és egy 2 lábon álló QB földhöz ...ása között ég és föld a különbség... Amíg áll a QB, addig ez a dolga a védőnek...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
A történelem érdekes dolog... a Steelers pedig egy öreg 😊 csapat, az emlékeikből élnek. A D játéka nagyrészt a két úriember éljenzett TT taposásának következménye,
ahogy ez látszott a hangulaton az első play-től fogva. Nem lett volna ez másképp fordítva sem "chip on their shoulder" durva volt az is, ahogy ez a meccs is. Bővült a történelemkönyv.
A konkrét esetről Harrison is hezitálás nélkül nyilatkozta: Was it worth? - No!
De abban a pillanatban mindhárom Yeeeah-t üvöltött volna. A forró alkatrészeknek vissza kell hülnie, hogy megfoghatóak legyenek. A bírók hibáztak, ha late hit volt, nem szankcionálták. Őket kellett volna figyelmeztetni, nem a játékost. Nem hiszem, hogy bármelyik tackle vagy sack sérülésre menne, azaz dirty lenne. Megfélemlítésre igen. Ők mind a testükből élnek, akármelyik csapatban is játszanak, ha elgurul a gyógyszer a bíó dolga a szankcionálás, hogy aztán a kapitánya majd az edzője is megtegye. De mi itt csak eszmefuttatunk természetesen, aki ott volt, biztosan tudja miért lett az a vége, ami. Jövőre lehet, a Titans védelme fog torolni...erről szól a történelem...Spy
A törölközö taposástól még senkinek nem tört ki a nyaka, legfeljebb, ha utána elkapták és kitörték neki :rolleyes:egozo
Viszont Haynesworth ellenfél fejének megtaposós akciójától lehetett volna pl. sérülés. Tudom, 3 éve volt, és azóta már nincs itt Haynesworth, de nekem pl. ez egy elég meghatározó élmény a Titans kapcsán, ráadásul akkor nem emlékszem, hogy nagyon szídta volna őt bárki is (max. az eltiltás miatt, mert hiányzott a csapatból)somoskovig
Négy éve volt egyébként. Másrészt nem szidhattuk, mert akkor még nem írtunk (én biztosan nem) ide.
Az egy kifejezetten gusztustalan dolog volt, s kapott érte hat meccs eltiltást - ami őszintén szólva sztem nagyon enyhe volt. Nem szerencsés párhuzamot vonni, de a taposás hat meccs, a kerékbe törés meg 5000?
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Örömködni mi sem jöttünk. Én megjegyeztem, hogy ennyit megért(, mert qrva látványos volt). De szvsz a futballt mindannyian ilyenek miatt IS nézzük. Egy védőnek ez a dolga, igen ebbe beletartozik a megfélemlítés is. Hidd el, nem örültem volna, ha VY megsérül, már csak azért sem, mert kedvelem őt. De abban is biztos lehetsz, hogy sérülést senki nem akart okozni neki. Sztem Harrison tette a dolgát, ahogy egy védőnek tennie kell.

A sárgáról pedig lehet beszélni, inkább ellene vagyok, mert sokszor értelmetlenül dobálják, mint pl amikor Suggs sackelte Palmert. Azt egészet konkrétan felháborítónak találtam. Egyszerűen ezekkel nem engedik, hogy a védők tegyék a dolgukat. A hard hit hozzátartozik a játékhoz.

A late hit pedig nagyon más. Vince Young 2 lábon állt labdával a kezében. Ilyenkor egyetlen védő sem fogja vissza magát. Persze a tesztoszterontúltengésben szenvedő Harrison pláne nem. 😊 De amíg a QB áll a lábán, én ezt várom a saját védőinktől, nem a finomkodást, hanem büntetést, mert ez a dolguk. Ezért működik jól a Steelers Defense és ezért működik jól a Titans Defense is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
A történelem érdekes dolog... a Steelers pedig egy öreg 😊 csapat, az emlékeikből élnek. A D játéka nagyrészt a két úriember éljenzett TT taposásának következménye,
ahogy ez látszott a hangulaton az első play-től fogva. Nem lett volna ez másképp fordítva sem "chip on their shoulder" durva volt az is, ahogy ez a meccs is. Bővült a történelemkönyv.
A konkrét esetről Harrison is hezitálás nélkül nyilatkozta: Was it worth? - No!
De abban a pillanatban mindhárom Yeeeah-t üvöltött volna. A forró alkatrészeknek vissza kell hülnie, hogy megfoghatóak legyenek. A bírók hibáztak, ha late hit volt, nem szankcionálták. Őket kellett volna figyelmeztetni, nem a játékost. Nem hiszem, hogy bármelyik tackle vagy sack sérülésre menne, azaz dirty lenne. Megfélemlítésre igen. Ők mind a testükből élnek, akármelyik csapatban is játszanak, ha elgurul a gyógyszer a bíó dolga a szankcionálás, hogy aztán a kapitánya majd az edzője is megtegye. De mi itt csak eszmefuttatunk természetesen, aki ott volt, biztosan tudja miért lett az a vége, ami. Jövőre lehet, a Titans védelme fog torolni...erről szól a történelem...Spy
A törölközö taposástól még senkinek nem tört ki a nyaka, legfeljebb, ha utána elkapták és kitörték neki :rolleyes:egozo
Viszont Haynesworth ellenfél fejének megtaposós akciójától lehetett volna pl. sérülés. Tudom, 3 éve volt, és azóta már nincs itt Haynesworth, de nekem pl. ez egy elég meghatározó élmény a Titans kapcsán, ráadásul akkor nem emlékszem, hogy nagyon szídta volna őt bárki is (max. az eltiltás miatt, mert hiányzott a csapatból)

több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
az egész soldinak Harrison büntetésére írt nem túl elegáns reagálása miatt robbant ki. Nem hiszti, csak láncreakció 😊 persze én csak a magam nevében beszélhetek.
Egyértelműen a bírók hibáztak, de könnyen lehetett volna komoly sérülés is ebből az egészből, és ez az ami nem fér bele, megfélemlítés és kemény játék, vagy akár TT taposás miatti bosszú ide, vagy oda.rezső
Ott a pont!
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A történelem érdekes dolog... a Steelers pedig egy öreg 😊 csapat, az emlékeikből élnek. A D játéka nagyrészt a két úriember éljenzett TT taposásának következménye,
ahogy ez látszott a hangulaton az első play-től fogva. Nem lett volna ez másképp fordítva sem "chip on their shoulder" durva volt az is, ahogy ez a meccs is. Bővült a történelemkönyv.
A konkrét esetről Harrison is hezitálás nélkül nyilatkozta: Was it worth? - No!
De abban a pillanatban mindhárom Yeeeah-t üvöltött volna. A forró alkatrészeknek vissza kell hülnie, hogy megfoghatóak legyenek. A bírók hibáztak, ha late hit volt, nem szankcionálták. Őket kellett volna figyelmeztetni, nem a játékost. Nem hiszem, hogy bármelyik tackle vagy sack sérülésre menne, azaz dirty lenne. Megfélemlítésre igen. Ők mind a testükből élnek, akármelyik csapatban is játszanak, ha elgurul a gyógyszer a bíó dolga a szankcionálás, hogy aztán a kapitánya majd az edzője is megtegye. De mi itt csak eszmefuttatunk természetesen, aki ott volt, biztosan tudja miért lett az a vége, ami. Jövőre lehet, a Titans védelme fog torolni...erről szól a történelem...Spy
A törölközö taposástól még senkinek nem tört ki a nyaka, legfeljebb, ha utána elkapták és kitörték neki :rolleyes: Vagy megcsúszott rajta :/
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
az egész soldinak Harrison büntetésére írt nem túl elegáns reagálása miatt robbant ki. Nem hiszti, csak láncreakció 😊 persze én csak a magam nevében beszélhetek.
Egyértelműen a bírók hibáztak, de könnyen lehetett volna komoly sérülés is ebből az egészből, és ez az ami nem fér bele, megfélemlítés és kemény játék, vagy akár TT taposás miatti bosszú ide, vagy oda.
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Továbbmegyek. Biztos, hogy nem akart sérülést okozni, ez a sport nem erről szól. De amíg egy irányító két lábon áll labdával a kezében, addig potenciális célpont, a védő pedig semmi mást nem akar, mint ledönteni őt - bármi áron.Soldados
Teljesen igazad van. Csak ez sérülés veszélyes, ezért büntetik, jobbik esetben. Ennél sokkal kisebb dologért kapott sack helyett 15yardot és 1st downt az Oakland Morgan megmozdulásánál. De nem mentünk oda örömködni a Raiders topicba, hogy milyen jól megkapta Campbell. Pedig csak a lába törhetett volna ki, nem a nyaka 😉
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Ne vicceljetek már, ez nem röplabda. Lehet itt sok mindenről beszélni, például a szép keresztekről a play alatt, vagy arról, hogy mennyire nem volt sehol a fal, de ilyen miatt hisztizni.. Persze, hogy a megfélemlítés volt a cél, persze, hogy példát akartak statuálni a fiúk. De ez a futball, nem pedig a 400 passzolt yard.Szokol
Meg az is, hogy ilyen után repüljön a sárga zászló és legyen meg a jól megérdemelt 15y bünti, meg a 1st down nekünk. Aztán akkor meggondolnák a statuálást. Te meg hisztizhetnél 😉 Egyébként teljesen igazad van. 😀egozo
Most jól veszem ki a szavaidból, hogy az a gondod, hogy nem jött a 15 yardos bünti? Jó, legyen, járt volna érte, bár nem hiszem, hogy sokat számított volna (persze lehet abból a támadásból összejött volna a 8 pont 😛 ).

Amúgy abban igazad van, hogy hisztiznék, de alapvetően a szabály miatt: számomra a túlzott keménység, mint fogalom, sokszor nem állja meg a helyét. Érzéketlenül hangzik, de tudják mit vállalnak, amikor bemerészkednek ebbe a világba és jól meg is fizetik érte. Sarkosan fogalmazva választanak aközött, hogy éljenek 60-70 évig átlagosan, vagy király módjára 50 évesen. Ilyen ez a profi foci, ha elfogadjuk, ha nem.

Visszatérve a konkrét esetre baromira látványos volt és az ilyen playek, vagy például Polamalu védekezése a vonalon marad meg számomra a leginkább. Szerintem ettől különleges a játék. A szabály szerint lehet, hogy sárgát ért ez a kis szaltóztatás, de a futball szempontjából baromira tetszett. És hála a jó égnek nem sérült meg senki. Végül is ez a lényeg, nem?
több mint 14 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A történelem érdekes dolog... a Steelers pedig egy öreg 😊 csapat, az emlékeikből élnek. A D játéka nagyrészt a két úriember éljenzett TT taposásának következménye,
ahogy ez látszott a hangulaton az első play-től fogva. Nem lett volna ez másképp fordítva sem "chip on their shoulder" durva volt az is, ahogy ez a meccs is. Bővült a történelemkönyv.
A konkrét esetről Harrison is hezitálás nélkül nyilatkozta: Was it worth? - No!
De abban a pillanatban mindhárom Yeeeah-t üvöltött volna. A forró alkatrészeknek vissza kell hülnie, hogy megfoghatóak legyenek. A bírók hibáztak, ha late hit volt, nem szankcionálták. Őket kellett volna figyelmeztetni, nem a játékost. Nem hiszem, hogy bármelyik tackle vagy sack sérülésre menne, azaz dirty lenne. Megfélemlítésre igen. Ők mind a testükből élnek, akármelyik csapatban is játszanak, ha elgurul a gyógyszer a bíó dolga a szankcionálás, hogy aztán a kapitánya majd az edzője is megtegye. De mi itt csak eszmefuttatunk természetesen, aki ott volt, biztosan tudja miért lett az a vége, ami. Jövőre lehet, a Titans védelme fog torolni...erről szól a történelem...
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ne vicceljetek már, ez nem röplabda. Lehet itt sok mindenről beszélni, például a szép keresztekről a play alatt, vagy arról, hogy mennyire nem volt sehol a fal, de ilyen miatt hisztizni.. Persze, hogy a megfélemlítés volt a cél, persze, hogy példát akartak statuálni a fiúk. De ez a futball, nem pedig a 400 passzolt yard.Szokol
Meg az is, hogy ilyen után repüljön a sárga zászló és legyen meg a jól megérdemelt 15y bünti, meg a 1st down nekünk. Aztán akkor meggondolnák a statuálást. Te meg hisztizhetnél 😉 Egyébként teljesen igazad van. 😀
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Ne vicceljetek már, ez nem röplabda. Lehet itt sok mindenről beszélni, például a szép keresztekről a play alatt, vagy arról, hogy mennyire nem volt sehol a fal, de ilyen miatt hisztizni.. Persze, hogy a megfélemlítés volt a cél, persze, hogy példát akartak statuálni a fiúk. De ez a futball, nem pedig a 400 passzolt yard.Szokol
én azt hittem a 400 passzolt yard is futball...
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Ne vicceljetek már, ez nem röplabda. Lehet itt sok mindenről beszélni, például a szép keresztekről a play alatt, vagy arról, hogy mennyire nem volt sehol a fal, de ilyen miatt hisztizni.. Persze, hogy a megfélemlítés volt a cél, persze, hogy példát akartak statuálni a fiúk. De ez a futball, nem pedig a 400 passzolt yard.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbmegyek. Biztos, hogy nem akart sérülést okozni, ez a sport nem erről szól. De amíg egy irányító két lábon áll labdával a kezében, addig potenciális célpont, a védő pedig semmi mást nem akar, mint ledönteni őt - bármi áron.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Jó szerintem hagyjuk ezt - nem fogunk egyet érteni
nem a sérülés okozás, hanem a megfélemlítés volt sztem a lényeg - ettől függetlenül benne volt a lehetőség. Fisher meccshez fűzütt kommentjei közül ez volt az egyetlen, ami tetszett: szerinte csak a nagy meleg lehet a magyarázata annak, hogy nem volt hét sárga zászló a fűvön az eset után azonnal
- egyébként Vince-nek állítólag nagyon jó hete van eddig, különösen csütörtökön volt penge 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Csak a véletlenen mult, hogy nem sérült meg, és vegyél vissza ilyen klimaxos kijelentésekkel. A védelem ha durva, bennünk van annyi, hogy elismerjük és nem örülünk, ha egyik játékosunk szándékosan akar sérülést okozni az ellenfélnek.egozo
Már megbocsáss de beszéltél Harrisonnal és ezt ő mondta Neked?
Durva volt ez nem vitás.
A többi fikció.....Chrisdol
Ismered a kifejezést "late hit"! Ez szándékos, amikor már fütyült a bíró az ellenfél sem készül rá, ezért szabálytalan. Mi ebben a fikció?egozo
Itt senki nem beszélt arról h nem szabálytalan!
a fikció pedig a "szándékosan AKAR SÉRÜLÉST OKOZNI"-ra vonatkozott
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem kell klimaxosnak lenni, ha megsérült volna, akkor Soldi sem örömködne itt, hidd el. Ráadásul a Titans D kimondottan az egyik leginkább durva védelem (bár Big Al távozása enyhített ezen egy kicsit), szóval nem kell ez a dráma szerintem.somoskovig
Csak a véletlenen mult, hogy nem sérült meg, és vegyél vissza ilyen klimaxos kijelentésekkel. A védelem ha durva, bennünk van annyi, hogy elismerjük és nem örülünk, ha egyik játékosunk szándékosan akar sérülést okozni az ellenfélnek.egozo
Már megbocsáss de beszéltél Harrisonnal és ezt ő mondta Neked?
Durva volt ez nem vitás.
A többi fikció.....Chrisdol
Ismered a kifejezést "late hit"! Ez szándékos, amikor már fütyült a bíró az ellenfél sem készül rá, ezért szabálytalan. Mi ebben a fikció?
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
LOL! De vicces ez egy Titans fantól, miközben elismerten az egész liga egyik legdirtybb csapata vagytok. 😊

Ez nem óvodás sport a piros labdával. Kapott egy nagyot, látványos volt, szép volt, VY-nak semmi baja, the life is goes on... Nem kell sírni. Én ezt (is) szeretem az amerikaifociban. A Steelers védelem mindig is híres volt erről, és ezt megtanították Younggal is. 😊 Nem ő volt az első és nem is az utolsó. 😉Soldados
Továbbra is az a fenntartásom, hogy előre nem lehetett tudni, hogy nem lesz baja és ez egyáltalán nem a focihoz tartozott, ez egy late hit volt és kész. Semmi örömködni való nem volt benne. És azon is el kéne gondolkodni, hogy ezek után melyik csapat a legdirtybb? 😉

ui: ez tényleg egy sűrűn visszatérő szó nálad, ez a "sírás", ráadásul rossz értelemben használod.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
Nem kell klimaxosnak lenni, ha megsérült volna, akkor Soldi sem örömködne itt, hidd el. Ráadásul a Titans D kimondottan az egyik leginkább durva védelem (bár Big Al távozása enyhített ezen egy kicsit), szóval nem kell ez a dráma szerintem.somoskovig
Csak a véletlenen mult, hogy nem sérült meg, és vegyél vissza ilyen klimaxos kijelentésekkel. A védelem ha durva, bennünk van annyi, hogy elismerjük és nem örülünk, ha egyik játékosunk szándékosan akar sérülést okozni az ellenfélnek.egozo
Már megbocsáss de beszéltél Harrisonnal és ezt ő mondta Neked?
Durva volt ez nem vitás.
A többi fikció.....
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
Nem kell klimaxosnak lenni, ha megsérült volna, akkor Soldi sem örömködne itt, hidd el. Ráadásul a Titans D kimondottan az egyik leginkább durva védelem (bár Big Al távozása enyhített ezen egy kicsit), szóval nem kell ez a dráma szerintem.somoskovig
Csak a véletlenen mult, hogy nem sérült meg, és vegyél vissza ilyen klimaxos kijelentésekkel. A védelem ha durva, bennünk van annyi, hogy elismerjük és nem örülünk, ha egyik játékosunk szándékosan akar sérülést okozni az ellenfélnek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
LOL! De vicces ez egy Titans fantól, miközben elismerten az egész liga egyik legdirtybb csapata vagytok. 😊

Ez nem óvodás sport a piros labdával. Kapott egy nagyot, látványos volt, szép volt, VY-nak semmi baja, the life is goes on... Nem kell sírni. Én ezt (is) szeretem az amerikaifociban. A Steelers védelem mindig is híres volt erről, és ezt megtanították Younggal is. 😊 Nem ő volt az első és nem is az utolsó. 😉Soldados
továbbra sem értem, hogy annak az esetnek mi a bánat köze van a mi védelmünkhöz - bocsrezső
Én sem értem. VY majd kiheveri ezt a durvaságot és legközelebb megbosszúlja, reszkessen a steelers D!! 😂 😂
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
LOL! De vicces ez egy Titans fantól, miközben elismerten az egész liga egyik legdirtybb csapata vagytok. 😊

Ez nem óvodás sport a piros labdával. Kapott egy nagyot, látványos volt, szép volt, VY-nak semmi baja, the life is goes on... Nem kell sírni. Én ezt (is) szeretem az amerikaifociban. A Steelers védelem mindig is híres volt erről, és ezt megtanították Younggal is. 😊 Nem ő volt az első és nem is az utolsó. 😉Soldados
továbbra sem értem, hogy annak az esetnek mi a bánat köze van a mi védelmünkhöz - bocs
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison VY szaltózásáért 5,000 dollár büntetést kapott 😀Laki
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
LOL! De vicces ez egy Titans fantól, miközben elismerten az egész liga egyik legdirtybb csapata vagytok. 😊

Ez nem óvodás sport a piros labdával. Kapott egy nagyot, látványos volt, szép volt, VY-nak semmi baja, the life is goes on... Nem kell sírni. Én ezt (is) szeretem az amerikaifociban. A Steelers védelem mindig is híres volt erről, és ezt megtanították Younggal is. 😊 Nem ő volt az első és nem is az utolsó. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!