Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én csak egy helyen olvastam Bullucktól Vince-szel kapcsolatos megjegyzést, abban pedig én nem láttam ezt, sőt. Te hol olvastad Laki?rezső
Jim Wyatt twittere szól róla valamennyit.egozo
Bulluck véleménye mindennél beszédesebb, még ha nem is konkrét: They are 1–1, right?. We were 0–6 last year and we were getting out (butt) kicked in New England and the quarterback didn’t get benched. But I wouldn’t say I’m surprised. That’s just how they do things down there, man.’’
Az utolsó mondat kifejezetten gúnyos, és mutatja, hogy Fishernél, hogyan működnek a dolgok - ennyit arról, hogy csak új lendületet akart adni, meg a többi f...szságrezső
Komoly dolgok folynak a csapat körül, amibe mi és nagyon más sem láthat bele, hacsak egy régi vagy mostani játékos ki nem teregeti a szennyest. Remélem azért rendeződnek hamarosan a dolgok, mert ezt így nem lehet sokáig folytatni arra rámenne a csapat. Lesújthatna végre megint Adams bácsi intő keze. 😂
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Harrison VY szaltózásáért 5,000 dollár büntetést kapott 😀Laki
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
Ne kezdjünk el személyeskedni, mint, ahogy szintén nem elegáns nagyokat vigyorogni azon, hogy a vadparasztság megér 5 rongyot. Az egész gusztustalan volt, különösen, hogy síp után csinálta, csinálták, nem beszélve arról, hogy ránézésre a nyaka is eltörhetett volna - innen nézve tényleg nagyon olcsó volt neki - a férfias játék nem ezt jelenti
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Harrison VY szaltózásáért 5,000 dollár büntetést kapott 😀Laki
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕egozo
Nem kell klimaxosnak lenni, ha megsérült volna, akkor Soldi sem örömködne itt, hidd el. Ráadásul a Titans D kimondottan az egyik leginkább durva védelem (bár Big Al távozása enyhített ezen egy kicsit), szóval nem kell ez a dráma szerintem.

több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Harrison VY szaltózásáért 5,000 dollár büntetést kapott 😀Laki
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.Soldados
Igaz megérte, főleg akkor érte volna meg, ha VY megsérül a tulzott durvaságtól, amit a bírók nem is toroltak meg...ismét egy hozzád illő, nagyon okos hozzászólás. Gratula! 😕
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison VY szaltózásáért 5,000 dollár büntetést kapott 😀Laki
Ennyit nekem megért. 😀

Amúgy Kemo, Ward és Finnegan is kapott 5000-s büntit a meccs elején kirobbant tömegjelenet miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Én csak egy helyen olvastam Bullucktól Vince-szel kapcsolatos megjegyzést, abban pedig én nem láttam ezt, sőt. Te hol olvastad Laki?rezső
Jim Wyatt twittere szól róla valamennyit.egozo
Bulluck véleménye mindennél beszédesebb, még ha nem is konkrét: They are 1–1, right?. We were 0–6 last year and we were getting out (butt) kicked in New England and the quarterback didn’t get benched. But I wouldn’t say I’m surprised. That’s just how they do things down there, man.’’
Az utolsó mondat kifejezetten gúnyos, és mutatja, hogy Fishernél, hogyan működnek a dolgok - ennyit arról, hogy csak új lendületet akart adni, meg a többi f...szság
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én csak egy helyen olvastam Bullucktól Vince-szel kapcsolatos megjegyzést, abban pedig én nem láttam ezt, sőt. Te hol olvastad Laki?rezső
Jim Wyatt twittere szól róla valamennyit.
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Én csak egy helyen olvastam Bullucktól Vince-szel kapcsolatos megjegyzést, abban pedig én nem láttam ezt, sőt. Te hol olvastad Laki?
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
IR-en: Brown - Nem edzett
Ford - Nem edzett
Otto - Nem edzett
Babin - Full edzés
Finny - Full edzés
A new york-nál többen vannak: 8-an
+ pár rövid hír:
CJ2K-nak szülinapja volt tegnap

Harrison VY szaltózásáért 5,000 dollár büntetést kapott 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bulluck azt mondta: nem lepődött meg azon, hogy Young...hát....Laki
nem lepődött meg, hogy Young mien éretten kezeli már a lecserélésével kapcsolatos eseményeket vagy min? Ja értem biztos a lecserélésére gondolt, akkor elmehet oda ahova kívánom, amúgy meg kit érdekel a nyilatkozata már nem nálunk játszik és egyből szapulni kell mindenkit, háát nem kéne.
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Bulluck azt mondta: nem lepődött meg azon, hogy Young...hát....


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek ki lesz cutolva, ha visszajöhet McRath?egozo
Szerintem a két legújabb közül valaki Bailey vagy Shaw. Mást nemnagyon tudok elképzelni.
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintetek ki lesz cutolva, ha visszajöhet McRath?
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Elég hülye tesztelés 😕egozo
Fisher agytekervényei elég furán tudnak működni néha 😊rezső
Minek kell tesztelni nem értem?! Ha Fisher nem lenne ki kéne találni! 😀 😀
Vagy Fisher lehet fogadott a Pitts-re és azért hívatta ezeket a szar play-eket! 😀 😂 😂NOrbyyyyy
Nem azt mondtam, hogy így van, hanem, hogy ez az érzésem - csak fura, hogy most azt mondja, ha nem tudta volna, hogy Vince képes elviselni, akkor nem hozott volna ilyen döntést - de hát nem azért döntött így, mert Kerryvel nagyobb esélyt látott a győzelemre, és egyébként sem érdekelte akkor, hogy mit is gondol erről Vince?????? - ez egy költői kérdés
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-erezső
Elég hülye tesztelés 😕egozo
Fisher agytekervényei elég furán tudnak működni néha 😊rezső
Minek kell tesztelni nem értem?! Ha Fisher nem lenne ki kéne találni! 😀 😀
Vagy Fisher lehet fogadott a Pitts-re és azért hívatta ezeket a szar play-eket! 😀 😂 😂
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-erezső
Elég hülye tesztelés 😕egozo
Fisher agytekervényei elég furán tudnak működni néha 😊
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-erezső
Elég hülye tesztelés 😕
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Nekem a tanulság az belőle, hogy nem olyan tervvel mentek neki a Pittsnek, ami jó lett volna; nem olyan játékok voltak amik VY-nak jók lettek volna, túlbonyolították, olyan passz játékokat csináltak, amik VY-nak azon a napon az ellen a védelem ellen (!) túl sok volt. Ők úgy gondolták, hogy VY már készen van rá, kiderült, hogy nem; aztán, hogy ez kinek a hibája, azt mindenki eldöntheti - szerintem Fisherék hibáztak, hogy nem mentek bele egy egyszerű mezőnyjátékos harcba, ahol FG-okkal nyerhettünk volna, hanem TD-ket akartak az elejétől kezdve. Ezt a meccset nem az offensünknek kellett volna megnyerni, sőt, elég lett volna annyi csak tervnek, hogy az offense ne veszítse el; a def simán hozta volna ezt a meccset, ha egy full konzervatív és biztonsági támadójátékot hozunk (amit mondjuk éppen a Pitts csinált...).
Mondjuk tényleg érdekes az is, hogy VY most találkozott először pályán a Pitts védelemmel, és hát tényleg nála nagyobb tapasztalattal rendelkező QB-kból is hülét csináltak már.
Szóval nekem a tapasztalat az, hogy amennyire VY hibás a terv végrehajtásában, annyira hibás az is, aki a tervet összerakta.Titans
Nem tudom mit értesz bonyolult alatt. Igen bonyolult, ha arra gondolunk, hogy VY nem passz zseni, átlagos passzoló, soha nem lesz Manning és nem tud miliméter pontos labdákat adni 60yardra. De elég egyszerű abból a szempontból, hogy semmi trükkös játék nem volt, ami pedig a karakteréből és CJ-nal való tökéletes összhangjából kiindulva, nagyon bejöhetett volna a Pitts ellen. Értem ez alatt a már korábban leírt screent, play actiont, QB futást, hasonlókat. A mindenki ellen tökéletesen működő option playunkból egyet sem próbáltunk meg pl. A dobás nehézség miatt valóban lehet bonyolultnak nevezni, de nagyon egysíkú támadójáték volt, ami nem fekszik az egész offensünknek, beleértve a falat is.egozo
Akkor ha jól értem, a túl sok azt jelenti igazából, hogy elhibázott - hát ezzel így egyet is érthetünk
Visszatérve az elcsépelt bizalom kérdésre, Vince nyilatkozott szerdán, s két dolgot is mondott: ő még mindig nem igazán érti a cserét, s Fisher nem is beszélt vele azóta-
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-e
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nekem a tanulság az belőle, hogy nem olyan tervvel mentek neki a Pittsnek, ami jó lett volna; nem olyan játékok voltak amik VY-nak jók lettek volna, túlbonyolították, olyan passz játékokat csináltak, amik VY-nak azon a napon az ellen a védelem ellen (!) túl sok volt. Ők úgy gondolták, hogy VY már készen van rá, kiderült, hogy nem; aztán, hogy ez kinek a hibája, azt mindenki eldöntheti - szerintem Fisherék hibáztak, hogy nem mentek bele egy egyszerű mezőnyjátékos harcba, ahol FG-okkal nyerhettünk volna, hanem TD-ket akartak az elejétől kezdve. Ezt a meccset nem az offensünknek kellett volna megnyerni, sőt, elég lett volna annyi csak tervnek, hogy az offense ne veszítse el; a def simán hozta volna ezt a meccset, ha egy full konzervatív és biztonsági támadójátékot hozunk (amit mondjuk éppen a Pitts csinált...).
Mondjuk tényleg érdekes az is, hogy VY most találkozott először pályán a Pitts védelemmel, és hát tényleg nála nagyobb tapasztalattal rendelkező QB-kból is hülét csináltak már.
Szóval nekem a tapasztalat az, hogy amennyire VY hibás a terv végrehajtásában, annyira hibás az is, aki a tervet összerakta.Titans
Nem tudom mit értesz bonyolult alatt. Igen bonyolult, ha arra gondolunk, hogy VY nem passz zseni, átlagos passzoló, soha nem lesz Manning és nem tud miliméter pontos labdákat adni 60yardra. De elég egyszerű abból a szempontból, hogy semmi trükkös játék nem volt, ami pedig a karakteréből és CJ-nal való tökéletes összhangjából kiindulva, nagyon bejöhetett volna a Pitts ellen. Értem ez alatt a már korábban leírt screent, play actiont, QB futást, hasonlókat. A mindenki ellen tökéletesen működő option playunkból egyet sem próbáltunk meg pl. A dobás nehézség miatt valóban lehet bonyolultnak nevezni, de nagyon egysíkú támadójáték volt, ami nem fekszik az egész offensünknek, beleértve a falat is.
több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nekem a tanulság az belőle, hogy nem olyan tervvel mentek neki a Pittsnek, ami jó lett volna; nem olyan játékok voltak amik VY-nak jók lettek volna, túlbonyolították, olyan passz játékokat csináltak, amik VY-nak azon a napon az ellen a védelem ellen (!) túl sok volt. Ők úgy gondolták, hogy VY már készen van rá, kiderült, hogy nem; aztán, hogy ez kinek a hibája, azt mindenki eldöntheti - szerintem Fisherék hibáztak, hogy nem mentek bele egy egyszerű mezőnyjátékos harcba, ahol FG-okkal nyerhettünk volna, hanem TD-ket akartak az elejétől kezdve. Ezt a meccset nem az offensünknek kellett volna megnyerni, sőt, elég lett volna annyi csak tervnek, hogy az offense ne veszítse el; a def simán hozta volna ezt a meccset, ha egy full konzervatív és biztonsági támadójátékot hozunk (amit mondjuk éppen a Pitts csinált...).
Mondjuk tényleg érdekes az is, hogy VY most találkozott először pályán a Pitts védelemmel, és hát tényleg nála nagyobb tapasztalattal rendelkező QB-kból is hülét csináltak már.
Szóval nekem a tapasztalat az, hogy amennyire VY hibás a terv végrehajtásában, annyira hibás az is, aki a tervet összerakta.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Háát én sem értem a tanulságot. Mi is lenne az?? Titans kifejtenéd, hogy konkrétan mire is gondoltál?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:Titans
Ez így van. Szóval nem értjük az egészet amit Fisher művelt VY-vel.NOrbyyyyy
Adjátok át nekünk Philly-be cserébe megy Kolb 😊dande
Collins mehetne inkább, kb egyszinten vannak most Kolbbal.😀xd Young-ot felejtsétek el nem megy sehova!!
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀egozo
Titans másolta be korábban ezt a zseniális Fisher-idézetet, s írta, hogy neki ez volt a legtanulságosabb, ezért kérdeztem, hogy mi is volt a tanulságrezső
Sorry 😊egozo
Természetesen mindenki "megfejtését" örömmel olvasom 😊
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀egozo
Titans másolta be korábban ezt a zseniális Fisher-idézetet, s írta, hogy neki ez volt a legtanulságosabb, ezért kérdeztem, hogy mi is volt a tanulságrezső
Sorry 😊
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀egozo
Titans másolta be korábban ezt a zseniális Fisher-idézetet, s írta, hogy neki ez volt a legtanulságosabb, ezért kérdeztem, hogy mi is volt a tanulság