Washington Commanders
Fedőnevem: Donnie Brasco ... 😉A csapat orvosai elsősorban orvosok! Felesküdtek a hivatásukra. Másod sorban a csapat alkalmazottai. Nem hinném, hogy az USA-ban bárki megengedheti magának, hogy direkt félre diagnosztizáljon, mert az nem csak az állásába, hanem a hivatásába kerül!! Tévedni viszont emberi dolog és az orvos is ember...Te biztos Giants drukker vagy? Figyelek egy ideje, gyanúsan normálisan gondolkozol 😂😆
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
A csapat orvosai elsősorban orvosok! Felesküdtek a hivatásukra. Másod sorban a csapat alkalmazottai. Nem hinném, hogy az USA-ban bárki megengedheti magának, hogy direkt félre diagnosztizáljon, mert az nem csak az állásába, hanem a hivatásába kerül!! Tévedni viszont emberi dolog és az orvos is ember...Te biztos Giants drukker vagy? Figyelek egy ideje, gyanúsan normálisan gondolkozol 😂😆
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Ettől függetlenül a lehető legrosszabbul kezelte a helyzetet a Skins. TW-t meg tudom érteni, de a sisak mizéria már túl lép a szimpatikus áldozat határain, nálam.

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Nézd, engem alapvetően a csapat érdekel, nem Trent nyomora. Nyilván balfasz a vezetőség, alkalmatlanok, mindenki tudja. De azt nem gondolnám, hogy szándékosan, vagy szopatásból diagnosztizálták félre, egyszerűen ostobák. Azóta viszont az amúgy is rettenetes állapotban lévő csapat egyik legjobb játékosa ott szopatja a csapatot, ahol tudja, ehhez hadd ne tapsikoljak.még daganatot is növesztett.De, persze hogy én vagyok...www.nfl.com/nflnetwork/story/0ap3000001071692/article/trent-williams-reveals-cancer-skins-request-reviewtwitter.com/JPFinlayNBCS/status/1189987273326125056?s=19Jah, hát aztán vagy így van, vagy nem.
Ez durva mondjuk
Wester
warr_b
csak nem te vagy redskins orvosa?
szégyen.
gedam
Nyilván mindent be fog vetni, hisz semmiképpen nem akar már nálunk játszani.
warr_b
gedam

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
még daganatot is növesztett.De, persze hogy én vagyok...www.nfl.com/nflnetwork/story/0ap3000001071692/article/trent-williams-reveals-cancer-skins-request-reviewtwitter.com/JPFinlayNBCS/status/1189987273326125056?s=19Jah, hát aztán vagy így van, vagy nem.
Ez durva mondjuk
Wester
warr_b
csak nem te vagy redskins orvosa?
szégyen.
gedam
Nyilván mindent be fog vetni, hisz semmiképpen nem akar már nálunk játszani.
warr_b
De, persze hogy én vagyok...www.nfl.com/nflnetwork/story/0ap3000001071692/article/trent-williams-reveals-cancer-skins-request-reviewtwitter.com/JPFinlayNBCS/status/1189987273326125056?s=19Jah, hát aztán vagy így van, vagy nem.
Ez durva mondjuk
Wester
warr_b
csak nem te vagy redskins orvosa?
szégyen.
gedam
Nyilván mindent be fog vetni, hisz semmiképpen nem akar már nálunk játszani.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
twitter.com/JPFinlayNBCS/status/1189987273326125056?s=19Jah, hát aztán vagy így van, vagy nem.
Ez durva mondjuk
Wester
warr_b
csak nem te vagy redskins orvosa?
szégyen.
twitter.com/JPFinlayNBCS/status/1189987273326125056?s=19Jah, hát aztán vagy így van, vagy nem.
Ez durva mondjuk
Wester

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Az, de inkább már csak kínunkban röhögünk... vagy inkább sírunk.2éves kisfiam erre csak annyit mondana:LOL 😀Update on #Redskins LT Trent Williams. Sounds like it went well with the doctors… then came time to put the helmet on for practice and it wasn’t happening. https://t.co/4jJx9LCjrm
— Ian Rapoport (@RapSheet) October 30, 2019
pbalazs
warr_b
- Nagyon, viccesz! Nagyon viccesz!!
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2éves kisfiam erre csak annyit mondana:LOL 😀Update on #Redskins LT Trent Williams. Sounds like it went well with the doctors… then came time to put the helmet on for practice and it wasn’t happening. https://t.co/4jJx9LCjrm
— Ian Rapoport (@RapSheet) October 30, 2019
pbalazs
warr_b
- Nagyon, viccesz! Nagyon viccesz!!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Wait a minute, szóval az orvosi részen átpofozza magát, majd egy szaros sisakra hivatkozik utána? 😀LOL 😀Update on #Redskins LT Trent Williams. Sounds like it went well with the doctors… then came time to put the helmet on for practice and it wasn’t happening. https://t.co/4jJx9LCjrm
— Ian Rapoport (@RapSheet) October 30, 2019
pbalazs
warr_b
Ilyenkor a klub mivel tudja büntetni őt?
LOL 😀Update on #Redskins LT Trent Williams. Sounds like it went well with the doctors… then came time to put the helmet on for practice and it wasn’t happening. https://t.co/4jJx9LCjrm
— Ian Rapoport (@RapSheet) October 30, 2019
pbalazs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Update on #Redskins LT Trent Williams. Sounds like it went well with the doctors… then came time to put the helmet on for practice and it wasn’t happening. https://t.co/4jJx9LCjrm
— Ian Rapoport (@RapSheet) October 30, 2019
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
Trent Williams holdoutjának vége.Kiváncsi leszek...
Beki
Szerintem bekamuzik majd valami sérülést.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Tudom ám fokozni... Rosent elhozzátok Miamiból és a két gyerekből az egyik csak beválik! 😉Vaaagy... meglepő fordulatként húzunk megint qb-t 😁A legnagyobb kérdés kinek a kezébe adják a csapatot?Egyetértek.Haskins köré kell csapatot építeni, McLauin, stb... Nem lehet ez alapján a szezon megítélni, szvsz!!Tudom h nehéz beugróként, de Haskins sztem bust lesz!Az egész csapat hulladék körülötte, mitől lenne jó? Legalább játszott 🙂
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/
steelwolf
Amúgy nem sokat jelent, nétd meg pl. Aikman rookie statjait...
warr_b
nagir
Jövőre úgysem lesz se Kínum, se Colt...
warr_b
Amúgy a legjobb DE/OLB lehet a Tiétek a drafton, amit majd marhán fogok irigyelni Tőletek...
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Vaaagy... meglepő fordulatként húzunk megint qb-t 😁A legnagyobb kérdés kinek a kezébe adják a csapatot?Egyetértek.Haskins köré kell csapatot építeni, McLauin, stb... Nem lehet ez alapján a szezon megítélni, szvsz!!Tudom h nehéz beugróként, de Haskins sztem bust lesz!Az egész csapat hulladék körülötte, mitől lenne jó? Legalább játszott 🙂
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/
steelwolf
Amúgy nem sokat jelent, nétd meg pl. Aikman rookie statjait...
warr_b
nagir
Jövőre úgysem lesz se Kínum, se Colt...
warr_b
Amúgy a legjobb DE/OLB lehet a Tiétek a drafton, amit majd marhán fogok irigyelni Tőletek...
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
A legnagyobb kérdés kinek a kezébe adják a csapatot?Egyetértek.Haskins köré kell csapatot építeni, McLauin, stb... Nem lehet ez alapján a szezon megítélni, szvsz!!Tudom h nehéz beugróként, de Haskins sztem bust lesz!Az egész csapat hulladék körülötte, mitől lenne jó? Legalább játszott 🙂
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/
steelwolf
Amúgy nem sokat jelent, nétd meg pl. Aikman rookie statjait...
warr_b
nagir
Jövőre úgysem lesz se Kínum, se Colt...
warr_b
Amúgy a legjobb DE/OLB lehet a Tiétek a drafton, amit majd marhán fogok irigyelni Tőletek...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Egyetértek.Haskins köré kell csapatot építeni, McLauin, stb... Nem lehet ez alapján a szezon megítélni, szvsz!!Tudom h nehéz beugróként, de Haskins sztem bust lesz!Az egész csapat hulladék körülötte, mitől lenne jó? Legalább játszott 🙂
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/
steelwolf
Amúgy nem sokat jelent, nétd meg pl. Aikman rookie statjait...
warr_b
nagir
Jövőre úgysem lesz se Kínum, se Colt...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Haskins köré kell csapatot építeni, McLauin, stb... Nem lehet ez alapján a szezon megítélni, szvsz!!Tudom h nehéz beugróként, de Haskins sztem bust lesz!Az egész csapat hulladék körülötte, mitől lenne jó? Legalább játszott 🙂
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/
steelwolf
Amúgy nem sokat jelent, nétd meg pl. Aikman rookie statjait...
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Tudom h nehéz beugróként, de Haskins sztem bust lesz!Az egész csapat hulladék körülötte, mitől lenne jó? Legalább játszott 🙂
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/
steelwolf
Amúgy nem sokat jelent, nétd meg pl. Aikman rookie statjait...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Semmi tűz nincs a csávóban, h majd most én megmutatom!
Csak egy kis szende, visszahúzódó (bandatagot) látok benne
Mclaurin kurvajó lesz!
AP pedig legenda, remélem meg lesz az 5. hely is!
www.instagram.com/p/B4BpFlMJ0-E/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"