Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Smith egyébként ég, mint a Reichstag a Raidersnél...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Grossman jelenleg tökéletesen megoldja a feladatát. Továbbra is a csapat bohóca, csak most az oldalvonalon kívül. Egyébként teljesen meg tudnám érteni. Amit művel a FO, az kritikán aluli. Kezdődött Smith elküldésével, Polumbust a mai napig nem értem. Mert ha nem Smith, akkor még Locklear is jobb volt nála. És ki a f.szom az a Jordan Black? Legutóbb ez a Grant-Williams csere verte ki a biztosítékot. A védelmet inkább hagyjuk, mert egészségtelen lesz a vérnyomásom...Nekem nagyon fura ez az egész. Olyan edzőbuktató szaga van.apeszosezen én is gondolkodtam már😀, ki akarnak valakit herélni, mert lecserélték Grossmantsapka
több mint 13 éve
Nekem nagyon fura ez az egész. Olyan edzőbuktató szaga van.apeszosezen én is gondolkodtam már😀, ki akarnak valakit herélni, mert lecserélték Grossmant
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nekem nagyon fura ez az egész. Olyan edzőbuktató szaga van.
több mint 13 éve
Engem seHa este győz a Saints, komplett az NFC East betli.nem vígasztalBjoca
Azért az szép 😊agent T
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Ha este győz a Saints, komplett az NFC East betli.nem vígasztal
Azért az szép 😊agent T
több mint 13 éve
Ha este győz a Saints, komplett az NFC East betli.Azért az szép 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
És még ha az esti Giants meccset is látta volna a TV-ben... 😀 😀hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukastenorxkösz, ha visszaolvasol eredménykövetőbe, vagy elolvasod a heti meccsbeharangozót, vagy a bowl.hu cikkelemzések topicot, akkor találkozhatsz már az infóvalsapka
több mint 13 éve
Bocs, eddig mindhárom elkerülte a figyelmemet 😀hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukastenorxkösz, ha visszaolvasol eredménykövetőbe, vagy elolvasod a heti meccsbeharangozót, vagy a bowl.hu cikkelemzések topicot, akkor találkozhatsz már az infóvalsapka
több mint 13 éve
hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukastenorxkösz, ha visszaolvasol eredménykövetőbe, vagy elolvasod a heti meccsbeharangozót, vagy a bowl.hu cikkelemzések topicot, akkor találkozhatsz már az infóval
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
For you optimists: 3 teams have made the playoffs since 1990 after starting 3-6. '94 pats, '95 lions, '96 Jags.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azt hiszem ideje lenne lemondania SHannahannek.Ez a csapat egy katasztrófa. Minden elemében.
Se D, se O cserébe legalább agyon dropolnak és büntettetik magukat.
Nevetséges. Megye II
több mint 13 éve
Shanahan: Season now becomes an evaluation for next year.Úgy tűnik megismert néhány magyar soccer edzőt 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Sandy hurrikán? Egy faszt. A Redskins nagyobb katasztrófa.
több mint 13 éve
jvic
115
Bár sokat nem jelentkeztem be, de azért komolyan figyeltem a csapatomat és reménykedtem a jó szereplésben. Viszont most kikapcsoltam a közvetítést és az idei évben nem vagyok hajlandó több Redskins meccset megnézni vagy az eredményt követni. Csak felhúzom magam rajta. Ilyen szar playhívást nem találni sehol, ami az egyik meccsen működik, azt a következő meccsen "elfelejtik" behívni, csak hogy jól összezavarják az ellenfelet, ja meg hogy nehogy már pozítív legyen a mérlegünk... 😕Nincs elkapónk, nincs falunk és nincs defensünk. Ja és spec teamünk sincs, hiszen legalább 1 meccs a drága rúgónkon ment el. Ennek így nincs értelme, viszont Sanyiék még a jövőt is eladták RG3-ért. Hogy honnan fogjuk pótolni a tátongó lyukakat a rosteren, nem tudom.
Aki még bírja, annak további jó szurkolást...
több mint 13 éve
nem értem, miért esik *össze minden évben Shanahanék alatt a csapat középtávra, amiből csak a szezon végére tud kigyógyulni...(illetve van egy tippem; nagyon durva túledzés, de az nagyon durva amatőr hiba lenne)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mindenki takarodjon a mondjon lebe
több mint 13 éve
7 fal szokott menni mindig, 1 középső ember és 1 OT, néha úgy rá tudsz csodálkozni megszokott dolgokra😀LeRibeus minkét oldalra? Az igen.apeszosRedskins inactivesLeRibeus?
Rex Grossman QB
Brandon Meriweather DB
Richard Crawford CB
Adam Gettis G
Maurice Hurt G
Pierre Garcon WR
Doug Worthington DT apeszos
Ki lesz a RG csere??
annál érdekesebb, hogy crawford inaktívsapka
eddig Hurt volt a csere
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
LeRibeus minkét oldalra? Az igen.Redskins inactivesLeRibeus?
Rex Grossman QB
Brandon Meriweather DB
Richard Crawford CB
Adam Gettis G
Maurice Hurt G
Pierre Garcon WR
Doug Worthington DT apeszos
Ki lesz a RG csere??
annál érdekesebb, hogy crawford inaktívsapka
több mint 13 éve
Redskins inactivesLeRibeus?
Rex Grossman QB
Brandon Meriweather DB
Richard Crawford CB
Adam Gettis G
Maurice Hurt G
Pierre Garcon WR
Doug Worthington DT apeszos
Ki lesz a RG csere??
annál érdekesebb, hogy crawford inaktív
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Redskins inactivesKi lesz a RG csere??
több mint 13 éve
De rosszabb se... 😛 És ő legalább a pofáját tartja."The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.szerintem Crawford nem lenne jobb helyettesapka
Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."
Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.apeszos
több mint 13 éve
"The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.szerintem Crawford nem lenne jobb helyette
Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."
Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.apeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
"The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."
Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.