Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Bárki ellen ez jönne kiEz nagyon nem tetszik D oldalon.agent Tapeszos
több mint 13 éve
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.apeszos
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
(az öreg ezt tényleg megcsinálta Friscoban)Delonso_tudom, ezért is írtam, hogy nézném ahogy építik
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Jah, vagy hogy megrántotta az ellenfele.Meg is kérdezné az öreg. És leszakadt a vállad tőle? Nem, akkor?
De mivel lehet azért van mert túl gyenge az erőlénted, az elkövetkező három napban edzőtábor és hegyen futás persze felfelé.
Imádná a csapat Hallt egy ilyen kis szuvenírért. (az öreg ezt tényleg megcsinálta Friscoban)
több mint 13 éve
lepergett a szemeim előtt, ahogy Hall+Wilson próbálja meccs után magyarázni az öregnek vigyázállásban, hogy de a névtelen safetyk nem értek oda, jaj nem értek oda😀😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ezenkívül nagyon tud tüzelni is az az ember, HC-nek nem való, de DC-nek én is nagyon el tudnám képzelni. Játékosként is brutális volt.
több mint 13 éve
Rendben.Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.empty taxi
Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
Akkor úgy mondom, mikor odakerült Friscoba a liga egyik legrosszabb védelme volt ott (engedett pontokat tekintve), és az ő HC ideje alatt lett top 10-es a D. Úgy gondolom, hogy -bár nem ő kezdte, és nem ő volt a DC- valamiféle szerepe volt ebben.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 13 éve
De ő volt az asszisztense. És LB edző. Mikor Nolant kirúgták 2008-ban még az elején tartottak. Ezt a D-t ő fejezte be. Szerintem. És a Vikings hirtelen feltámadásában is lehet szerepe. Szintén csak szerintem.Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.empty taxi
Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
több mint 13 éve
Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.
Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Az mondjuk mesés produkció lenne amikor Hall yes, sirrel nyugtázza amit mond neki a Samurai.Szvsz ott más opció nem is igen lenne. 😊
Lehet ez kéne.Delonso_
Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 13 éve
Pontosan erre, illetve őrá gondoltam ma reggel. Az öreg kellene nekünk, a másik Mike. Nagyon szeretném, ha a linkelt cikkel ellentétben felébredne már Snyder. Eddig az volt a bajunk, hogy túl sokszor pofázik bele a dolgokba, most meg az, hogy egy szót se szól.
több mint 13 éve
Az nagyon durva lenne, egy RGIII féle passzjáték, Morris, impresszív playhívások (Kyle? 😛), a D-t meg rendbeszedné a szamuráj. Ha 8-8 környéke lesz mégis, akkor van erre esély, akkor nem kell sztem mindenkinek felállnia, mint f znak a lagziban 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Az mondjuk mesés produkció lenne amikor Hall yes, sirrel nyugtázza amit mond neki a Samurai.Amúgy most nem látom világosan, hogy mi van.agent Tnagyjából jogos észrevétel😛
azt írtam, ha feltámad a védelem akkor nem lenne meglepő, ha...
az önellentmondásom másik fele😀, pedig még a tradehez kapcsolódik, annó is elleneztem, megint kitört belőlem😕
de sajnos teljesen igaz, hogy tavaly a támadókon állt/bukott a meccs,most ez megfordult
Delonso: tul.képpen igazad is van, ezért is mondtam/gondoltam, hogy megnézném hogy építi Hall Sing. mester kezei alatt a hegyeket😀😀sapka
Lehet ez kéne.
több mint 13 éve
közben:egy írás egy hírSzinte teljesen az én véleményemet tükrözi.
Redskins coach Mike Shanahan acknowledged Monday that Pierre Garcon (foot) is unlikely to return until after the Week 10 bye.
washingtonexaminer.com/rick-snider-at-midpoint-of-his-contract-shanahan-is-a-failure-with-redskins/article/2512018#.UI_1usVmKCJsapka
több mint 13 éve
közben:egy írás egy hírRedskins coach Mike Shanahan acknowledged Monday that Pierre Garcon (foot) is unlikely to return until after the Week 10 bye.
washingtonexaminer.com/rick-snider-at-midpoint-of-his-contract-shanahan-is-a-failure-with-redskins/article/2512018#.UI_1usVmKCJ
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Amúgy most nem látom világosan, hogy mi van.agent Tnagyjából jogos észrevétel😛
azt írtam, ha feltámad a védelem akkor nem lenne meglepő, ha...
az önellentmondásom másik fele😀, pedig még a tradehez kapcsolódik, annó is elleneztem, megint kitört belőlem😕
de sajnos teljesen igaz, hogy tavaly a támadókon állt/bukott a meccs,most ez megfordult
Delonso: tul.képpen igazad is van, ezért is mondtam/gondoltam, hogy megnézném hogy építi Hall Sing. mester kezei alatt a hegyeket😀😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Sapka csak bemásoltam egy cikket miről megy a disputa.Magam nem kedvelem Hallt, mert brutális sebessége van, de nagyon balhés. Ám sokat keres amivel valamit, pláne ilyen capszűke időszakban kezdeni fogtok.
több mint 13 éve
Amúgy most nem látom világosan, hogy mi van.Szarok voltunk a Vasas ellen, ez tiszta, idén eddig a legszarabbak.
De akkor most ez azt jelent, hogy sapka, mikor korábban azt írtad, hogy nem lepődnél meg, ha minden meccset behúznánk már a szezonban, illetve most meg arról megy a szó, hogy mennyire szar h nincs első körös pick, mert lehet, hogy mehetnénk QB-ért és gyalázatos rosszak vagyunk, akkor ez hogy van?
Nem kötekedésként kérdezem, csak nekem mostanában 0 időm van bármire, ti láttok háttéranyagoat + nem is voltam itthon a legutóbbi első félidőben... hm? 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Shanahan said Sav Rocca has a torn meniscus in his right knee. has been punting with it, obviouslyRedskins D allowed SIX 1-yard touchdown passes in '12
Delonso: szép dolog ez, hogy ki lehet rakni Hall szűrét, de nincs helyette senki más😀, sőt jövőre kik lesznek FA top cornerek?
Brent Grimes – ATL
Sheldon Brown – CLE
Sam Shields – GB (R)
Jabari Greer - NO
Dominique Rodgers-Cromartie – PHI
Quentin Jammer – SD
Aqib Talib – TB
elsőnek őket találtam lejárókkal, mármint jobb képességű cornerek, de azt nem tudom közülük ki lesz ténylegesen FA, vagy hogy ki jobb Hallnál. Már beleszaladtam ebbe, de gondoltál e valakire konkrétan?😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
DeAngelo Hall - DB - RedskinsThe Redskins structured CB DeAngelo Hall's contract in 2009 so that his $15 million signing/option bonus wouldn't prorate into 2013.
The $15 million lump sum was paid in 2010, and was "contained" to that year instead of prorated over the life of the contract, as most signing bonuses do. In other words, the Redskins wouldn't take a significant salary cap hit to release Hall after the season. 28-year-old Hall has been a disaster in coverage this season and embarrassed the franchise by jaw-jacking and pointing in a referee's face in Week 8, necessitating his ejection.
több mint 13 éve
Akartam ám válaszolni, de túl negatív lett volna.apeszos😀, ja
nehogy leírd😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
RGIII fantasztikus játékos, szinte 100%, hogy behúzza az év támadó újonca díjat, egy gond van vele, de az rohadt nagy. Iszonyú önveszélyes a játéka, az ilyen típusú irányítók általában 2 hibát "követnek el".Ipari méretben képesek fumble-t gyártani és könnyen lesérülnek...
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Akartam ám válaszolni, de túl negatív lett volna.
apeszos