Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊Szesze
Elnézve a meccseket ha most veretlenül állnánk, senki nem szólhatna egy szót se: minden meccsen végig versenyben voltunk a győzelemért, ráadásul rendszerint elég jó játékkal, főleg offense oldalon. Ha abból indulok ki, hogy a címvédő bajnokcsapat, azaz ti épphogy megúsztátok, nem annyira meredek megállapítás - figyelembe véve az eddig mutatott játékot is - hogy hozhatjuk a maradék meccseket. Persze nem így lesz, már csak statisztikailag is valószínűtlen. Nem láttam még a másik két East csapatot (DAL, PHI)idén játszani, de a hírek alapján szerintem mi jobbak vagyunk náluk és hátralévő meccsekből 5-öt az East-en belül játszunk... Én vhol Sapka és Apeszos véleménye között érzem az igazságot. 8-8 vagy esetleg egy 9-7 teljesen jó lenne és nem esélytelen.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊Szesze
Sapka is csak lehetőségként említi meg.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...Bjoca
Én nem sajnáltalak le titeket szezon előtt, de az tény h nem vártam ilyen jó játékot idén még Griffintől, a védelem viszont sokkal gyengébb mint az várható volt sztem. Összességében én nem látom, h olyan jó lenne ez a csapat, h akárcsak minimális esélye lenne innentől veretlenül zárni, de ha ez mégis megtörténik akkor elsőként fogok gratulálni hozzá 😊
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Még a szezon előtt, más topikokban való lesajnálásokból kiindulva, erősen feljavult a Skins idei megitélése. Lesz még pár győzelem és én úgy gondolom hozzászoktok...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
nem biztos hogy meglepődnék ha nem kapnánk ki többet a szezonban (ehhez kell a védelem tavalyi formája, és miért ne jönne ez elő???, vagy az hogy az a kis momentum, most ne a másik oldalra billenjen)
sapka
Azért ezen kicsit felkaptam a fejem 😊 Szép dolog az optimizmus, de azért ez "kicsit" erősnek tűnik
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ja. Én mindig csak hülyeséget beszélek. A megtestesült ellendrukker. Apage satanas.apeszos
de most komolyan:
eddig minden meccsen fair küzdelmet hoztunk, állhatnánk 3-4 helyett 7-0al is, és nem szólhatna senki semmit ha ez így történt volna, mert 1-1 momentumon mentek el a meccsek (pl. Morgan labdaeldobása, Cundiff, Griffin sérülése, secondary fegyelmezetlensége az utolsó utáni pillanatban+fumblik), sőt a győzelmek elég egyértelműen sikerültek.
szóval mindegyik meccsen megvolt az ami tavaly nem mindig, elég nagy lehetőség a győzelemre...
ha továbblapozol az idei scheduleban mindegyik meccsen valid ellenfélként lépünk fel, sőt szerintem jelenlegi formák alapján többségében esélyesebben (túlzás nélkül), nem biztos hogy meglepődnék ha nem kapnánk ki többet a szezonban (ehhez kell a védelem tavalyi formája, és miért ne jönne ez elő???, vagy az hogy az a kis momentum, most ne a másik oldalra billenjen)
fogalmam sincs miért ez a hatalmas negatívitás részedről, most egyáltalán nem jogos (mert évek most először szinte bármire esély van)

szerk.: sőt Since 2008 the top 10 QBs in Accuracy % have averaged 9.5 wins each year. Robert Griffin III is currently #1 in accuracy %sapka
Végre valaki leírta azt, amit gondolok 😀 eddig meg voltam győződve róla, hogy egyedül vagyok ezzel a véleményemmel, de szerencsére nem. Nagyon remélem, igazunk lesz.


több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ja. Én mindig csak hülyeséget beszélek. A megtestesült ellendrukker. Apage satanas.apeszos
de most komolyan:
eddig minden meccsen fair küzdelmet hoztunk, állhatnánk 3-4 helyett 7-0al is, és nem szólhatna senki semmit ha ez így történt volna, mert 1-1 momentumon mentek el a meccsek (pl. Morgan labdaeldobása, Cundiff, Griffin sérülése, secondary fegyelmezetlensége az utolsó utáni pillanatban+fumblik), sőt a győzelmek elég egyértelműen sikerültek.
szóval mindegyik meccsen megvolt az ami tavaly nem mindig, elég nagy lehetőség a győzelemre...
ha továbblapozol az idei scheduleban mindegyik meccsen valid ellenfélként lépünk fel, sőt szerintem jelenlegi formák alapján többségében esélyesebben (túlzás nélkül), nem biztos hogy meglepődnék ha nem kapnánk ki többet a szezonban (ehhez kell a védelem tavalyi formája, és miért ne jönne ez elő???, vagy az hogy az a kis momentum, most ne a másik oldalra billenjen)
fogalmam sincs miért ez a hatalmas negatívitás részedről, most egyáltalán nem jogos (mert évek most először szinte bármire esély van)

szerk.: sőt Since 2008 the top 10 QBs in Accuracy % have averaged 9.5 wins each year. Robert Griffin III is currently #1 in accuracy %

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja. Én mindig csak hülyeséget beszélek. A megtestesült ellendrukker. Apage satanas.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.apeszos
akkor jön más..., és akkor róla fogod ezt mondanisapka
Ja, hát persze. Holnap meg hozzuk vissza BigAl-t. Morris jó, tehát ki kell nyírni. Majd lesz más. Vagy nem. Van időnk, keresgéljünk csak. apeszos
mintha 0-7-tel állnánk, és teljesen kilátástalanul egy csöppnyi hajszálon kapaszkodnánk 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.apeszos
akkor jön más..., és akkor róla fogod ezt mondanisapka
Ja, hát persze. Holnap meg hozzuk vissza BigAl-t. Morris jó, tehát ki kell nyírni. Majd lesz más. Vagy nem. Van időnk, keresgéljünk csak.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
The Redskins cut RB Ryan Grant to make room for Keiland Williams. Always liked KW. high-effort guy. Good for special teams.sapka
Tessék játszatni Williamset, nálam van GM játékban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.apeszos
akkor jön más..., és akkor róla fogod ezt mondani

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Royster jelen állapotában semmire sem jó, még mindíg sérült. Ha ilyen marad pont úgy jár mint K.Williams. Repül. Grant egészségesen többet tudna Morrisnak segíteni, nem hinném hogy olyan égető szükségünk lenne egy ST játékosra. Ezzel a logikával inkább Gaffney-t hozta volna vissza.

Továbbra is tartom: ha ilyen igénybevételnek teszi ki Morrist, ki fog pukkadni. És akkor annyi lesz az offensenek.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ST játékos, Grant meg nem, Royster+Morris egyelőre elég

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy két meccset kivéve momentuma sem nagyon volt. Elzavarta. A Lions azért dobta mert olyan kurva jó volt biztos. Grant meg esélyt sem kapott.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ennek mi értelme?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dögöljek meg ha értem.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Redskins cut RB Ryan Grant to make room for Keiland Williams. Always liked KW. high-effort guy. Good for special teams.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos
Jó, de benne van mindenki, aki nemhogy nem 2013-as, de már idén sincs köze a csapathoz, Landrytől DMacig, szóval nem annyira értem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Polombus-szal semmi, inkább a bíróval, aki rádobta a zászlót, mivel ez a "legwhip" csak akkor kéne zászló legyen, ha akadályozza vele a védőt a labdáhozjutásban, erről pedig jelen esetben szó sem volt. nexion218
igen, és nagyon csalódott, hogy visszafújták a Morris futást, +visszanézte és nem látott semmi ilyesmit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Polombus-szal semmi, inkább a bíróval, aki rádobta a zászlót, mivel ez a "legwhip" csak akkor kéne zászló legyen, ha akadályozza vele a védőt a labdáhozjutásban, erről pedig jelen esetben szó sem volt. Illetve nem volt hajlandó kommentálni a secondary M. Williams teljesítményét a Cruz TD kapcsán.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt most magyarul is ha szabad kérnem, mert szerintem félreértek valamit. Mi baja Polumbussal? Én nem szeretem (nagyon) a palit, de most nem volt rossz, sőt...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Shanahan on Tyler Polumbus’ leg whip, which wiped out a gain inside the Giants’ 15-yard line. Shanahan said his understanding is that it should be called if it interferes with the defenders ability to get to the ball. “In that case, I did not see that. I was disappointed when I did look at the film,” Shanahan said.

…Shanahan wasn’t going to be forthcoming about the 77-yard touchdown pass and if, for example safety Madieu Williams could have played it differently – was he lined up too shallow, for example.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • Chris Cooley passes physical, officially back with Redskins
  • London Fletcher nursing hamstring strain, status unclear until Wednesday
  • Mike Shanahan: Pierre Garcon’s status remains unchanged
    Garconnak nincs Achilles sérülése, a sajtóban megjelent híresztelések ellenére.