Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
olyanokat olvasok, hogy Garcon elég sokáit kidőlt, még a lábsérülése okán, azt hiszem ez rossz hír
legalábbis Shanny azt mondta, hogy nem tudja mikor térhet vissza lehet pár nap-pár hét is
week 11-re mondják 100%osnaksapka
De amúgy neki pontosan mi baja van? Mert az, hogy "olyan, mint a turf toe, csak nem az", az nem túl pontos meghatározás....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Hát nemtom, én a 49ers ellen deff csatát vártam, ez a meccs sokkal inkább az offense-ekről fog szólni és vszínű sok pont lesz. Nem akarok kertelni se, én jobbnak tartom magunkat, sokkal könnyebben tudom elképzelni, h mi sok ponttal terhelünk meg titeket mint fordítva. Ettől függetlenül benne lehet egy nagy adok-kapok simán, de nem azonosak az esélyek véleményem szerint, főleg ha nem ragadunk be az elején.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
olyanokat olvasok, hogy Garcon elég sokáit kidőlt, még a lábsérülése okán, azt hiszem ez rossz hír
legalábbis Shanny azt mondta, hogy nem tudja mikor térhet vissza lehet pár nap-pár hét is
week 11-re mondják 100%osnak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csoport meccs előtt statisztikákra hivatkozni öngyilkosság. Három dolog szól ellenünk. Kyle Shanahan, a front7, és a secondary. Ha a háromból egy problémát TELJES egészében meg tudunk oldani, szoros meccs lesz. Ha nem, bukunk.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ha a points/game statokat nézzük, akkor mind a két csapat 29,7 pontot ér el meccsenként. Viszont a defensek közötti különbség már számottevő. A Skins D 28,8 pontot nyel meccenként, addig a G-men D 19-et. Ez már mérvadó különbség. Ráadásul a 3 Skins zakóból 2 olyan csapat ellen volt(bár szoros meccsek voltak), akik 18 pont körül kapnak meccsenként. Ez egyértelműen a Giants mellett szól, de ennek ellenére van mitől félnünk.
Ha a hétvégi formánkat hozzuk, akkor azt mondom, hogy biztos a győzelmünk. De sajnos az ilyen nagy győzelmek után szokott jönni az automatikus betli. Ld. a tavalyi második meccsünket.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
30-40 pontot???
mármint ellenünk a két meccsen összesen vagy a 6 csoportmeccsen összesen?

Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.

Ettől függetlenül természetesen nyerhettek, de hogy nem fogtok 30-nál több pontot feltenni a táblára, az zicher!G-men
Ajánlanám én is figyelmedbe a Sapka által idézett adatsort. Meg ez a "zicher" is elég gázos. Sokan azt is "zicherre" vették, hogy Griffin III felsül az NFL-ben, meg azt is, hogy nem ti nyeritek a tavalyi SB-t. Ehhez képest.....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.
G-men
tavaly 28 és 23 pontot tettünk fel a táblára ellenetek😊, idén rendre 40-28-31-24-17😕-38 sikerült
szerintem te még nem láttál skins meccset idénről
az viszont elég ciki, hogy 3 olyan csapattal példálózol amelyiknek a defense-e erős (ligaszinten)+ ha ránézel pár összehasonlító adatra egyikük sincs előttünk az O-kat nézve az is zicher😀
(az is jó amit apeszos kiemelt)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
30-40 pontot???
mármint ellenünk a két meccsen összesen vagy a 6 csoportmeccsen összesen?

Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.

Ettől függetlenül természetesen nyerhettek, de hogy nem fogtok 30-nál több pontot feltenni a táblára, az zicher!G-men
😀 😀
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
30-40 pontot???
mármint ellenünk a két meccsen összesen vagy a 6 csoportmeccsen összesen?

Csak nézd meg, hogy az eddigi 6 fordulóban hány csapat tett fel nekünk 30-40 pontot a táblára. 1 db, és már játszottunk 49-ers-szel, Eagles-szel, Cowboys-szal.

Ettől függetlenül természetesen nyerhettek, de hogy nem fogtok 30-nál több pontot feltenni a táblára, az zicher!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀 apeszos
ha a futásról van szó, megnéztem megint, de nem volt ott semmiféle holding, már elszakadt tőle a DT (későn) és még utánanyúlt, ez nem holding (egész pontosan az, ha átjutnak az OL emberen, mármint mellette síkban elhaladtak/túljutott rajta, és ekkor visszatartja)sapka
Mármint Griffin? Nem jutott túl rajta. Nézd meg újra. 0:19-nél állítsd meg. Akkor kezdi visszahúzni Monty a védőt, ráadásul a nyakánál fogta a mezét. Akkor Griffin két lépést tett és nem haladta túl Griffin őket.apeszos
nem Griffin; hanem most konkrétan a center-Dt párharcról volt szó, a center végig saját maga előtt tartotta, (ez szabályos), majd a labda-játékos már nem a DT előtt volt, áthaladt Griffin rajtuk, a DT visszafordult, hátha szerelni tudja a labdás játékost, ekkor Monty utánanyúlt, ez kicsit határeset, de szerintem végülis nem érte el/nem tartotta fel-nem kontakttól esett el a védő,+ a DT nem tudott volna szerelni sehogy sem. Úgy gondolom nem volt holding.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀 apeszos
ha a futásról van szó, megnéztem megint, de nem volt ott semmiféle holding, már elszakadt tőle a DT (későn) és még utánanyúlt, ez nem holding (egész pontosan az, ha átjutnak az OL emberen, mármint mellette síkban elhaladtak/túljutott rajta, és ekkor visszatartja)sapka
Mármint Griffin? Nem jutott túl rajta. Nézd meg újra. 0:19-nél állítsd meg. Akkor kezdi visszahúzni Monty a védőt, ráadásul a nyakánál fogta a mezét. Akkor Griffin két lépést tett és nem haladta túl Griffin őket.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀 apeszos
ha a futásról van szó, megnéztem megint, de nem volt ott semmiféle holding, már elszakadt tőle a DT (későn) és még utánanyúlt, ez nem holding (egész pontosan az, ha átjutnak az OL emberen, mármint mellette síkban elhaladtak/túljutott rajta, és ekkor visszatartja)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs az offért, de a nagy örömködésben senkinek sem tűnt fel Monty bazi nagy holdingja ugye? 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
jól szétdobálhatja elija az biztos 😊a.kacsa
csak tudhat ha valamit, ha előző két meccsen elkapták őket, nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊sapka
jól szétdobálhatja elija az biztos 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊Szesze
ez tényleg így van, nagy küzdelemre számítok a kékektől, de remélem inkább akarásba fog ez átmenni; valahogy tavaly is nyertünk kétszer Grossmannel, olyan 30-40 pontot fel fogunk tudni a táblára tenni ebben biztos vagyok, kérdés Eli milyen formát fog mutatni, sajnos ő is képes ilyesmire
azt hiszem Hall mondta, hogy nagyon jók nekünk a Giants O matchupjai nekünk, ki fog derülni😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉ironroy
mondjuk ha idén is elvernek oda-vissza akkor abból PO sem lesz, nemhogy SB 😊 de sztem most nyerni fogunk, ha nem is lesz könnyű meccs
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
giantset idén is 2x megverjük 😊😊Petikievak01
Ha a SB győzelmünkhöz ez kell, minden évben eljátszhatjuk! 😉
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szerintem Max a giantstól kell félnünk... Eagles - Dallas gyenge . De a playoff eléggé merész álom itt mindenkinek.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hagyjuk ezt a PO-t. Az még jövőre is álom kategória lesz. A Giants túl jó most nekünk, főleg a secondarynek, Eli szétdobálja Hall-ék agyát. A Philly meg mindig mi ellenünk támad fel, Romo éppen nem hullámvölgyben lesz, és amúgy is a csoportmeccsek duplán nyomnak a latban, akkor nem számít ki milyen mérleggel áll. Szerintem örüljünk egy 8-8nak, az is túl megy a határon már.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nagyjából most kezdődik a szezon lényegi része. A hátralévő 10 fordulóból hatot játszunk csoportellenféllel. A másik négy meccs nyerhető (Steelers, Panthers, Ravens, Browns) az ellenfelek formáját tekintve, de ha a mi hullámzó teljesítményünket nézzük, már más a képlet. A csoport meccsek pedig, mindegyik külön-külön egy harakiri. Mindent egybevetve egy 8-8 kijöhet még az év végére, ez -figyelembe véve az elmúlt két évet- jelentős előrelépés lehetne.apeszos
de ha megnézed a csoportellenfeleket ők is elképesztően hullámzanak😀, szóval akár ha a 6 csop meccsből 3-3ra jövünk ki, jelen állás+kis szerencsével még a PO-ba is beférhetünk 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
giantset idén is 2x megverjük 😊😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyjából most kezdődik a szezon lényegi része. A hátralévő 10 fordulóból hatot játszunk csoportellenféllel. A másik négy meccs nyerhető (Steelers, Panthers, Ravens, Browns) az ellenfelek formáját tekintve, de ha a mi hullámzó teljesítményünket nézzük, már más a képlet. A csoport meccsek pedig, mindegyik külön-külön egy harakiri. Mindent egybevetve egy 8-8 kijöhet még az év végére, ez -figyelembe véve az elmúlt két évet- jelentős előrelépés lehetne.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
most akadtam erre rá; érdekes öltözői jelenet, na ki kapott még gameballt?😀 | lorenzo |
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!