Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Ha kell még Kovboj, tudom javasolni David Buehlert is. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
John Keim ‏@john_keim
Confirm the multiple reports on #Redskins signing PK Kai Forbath. Josh Brown, Olindo Mare also were in town.

szerk. remélem majd üres taxi adminúr szól róla pár jó/rossz szót
Keim statokat írt, az meg csalóka:
Forbath made 21 of 30 FGs between 40-49 yards at UCLA.
Forbath made 84.2 percent of his FGs at UCLA (72.2 percent as a SR).sapka
Valaki fölébredt a front office-ban.
Jó reggelt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
John Keim ‏@john_keim
Confirm the multiple reports on #Redskins signing PK Kai Forbath. Josh Brown, Olindo Mare also were in town.

Keim statokat írt, az meg csalóka:
Forbath made 21 of 30 FGs between 40-49 yards at UCLA.
Forbath made 84.2 percent of his FGs at UCLA (72.2 percent as a SR).

(rájöttem kicsit összekevertem a UCLA-t a Cal-al, medve-medve...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
...és szerintem a hét végén a Vikest elkapjuk. Ezt súgta az őszi szél.agent T
amennyire optimista voltam a Falcons meccs előtt, annyira nehéz elképzelni, hogy a 4-1es bombaformájú vikingeket elkapjuk (pedig Pondert lehet inkább Cousinshoz kéne hasonlítani, mint Griffinhez)
egyébként 0-7 vagyunk hazai pályán

de visszatérve, így hogy nem volt minden playben ostoba, gyakorta szükségtelen blitzek, és normális zónák+besegítések voltak, azért nem volt rossz a secondary, sőt, szerintem nagyon is jók voltak, akár ligaszinten; nem kellett 1-1et vállalni ilyenek miatt, és a Falcons elkapósorát nézve korrekt játékot láttam. De ha nem őket húzom most bele a karóba, akkor megint ott vagyunk ahol eddig, a front5 nem tud nyomást gyakorolni, ami elég szomorú; és ez nem Orakpo miatt van, pláne nem Carriker miatt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nekem Kasay neve rémlik, hogy nem olyan rossz.
Talán.

Egyébként én nem fogok ezután se statisztikákat böngészni, meg sokat olvasgatni háttéranyagokat, ez meghagyom nektek, mert élvezet olvasni, amit kihoztok belőle.
Én egyszerű gyerek vagyok, és csak annyit látok, hogy az első hónapban volt egy jól-rosszul, de (főleg Garconnal) azért elmuzsikálgató támadósorunk, egy a vártnál sokkal jobban szereplő QB-val meg futóval.
Az utcsó meccsen meg volt egy jó védelmünk, és a támadóegység beállt a földbe.
Na most két lehetőség van, vagy negatív, vagy pozitív oldalon kezd el harmonizálni a két csapatrész teljesítménye. Ha húzni kezdik egymást, akkor bármi lehet (két győzelemmel vannak előttünk a csoportot vezetők, és még nem játszottunk senkivel az NFC Eastből). Ez a bármi lehet, ez nem kimondottan playoff álom, de olyan teljesítmény, amit előrelépésnek lehet tekinteni.
Ha úgy alakul a dolog, mint amikor a putrisori hülyegyereket, aki még angol vécét se látott soha, bekényszerítik egy normál osztályba, tehát a leggyengébb rész nulla teljesítményéhez szépen hozzáidomul a többi, akkor meg véget ér a Shanahan éra. Akkor pedig jön valaki, aki talán hoz embereket (pl draftol) a secodarybe és az O falba.
Szóval szerintem rosszabbak nem leszünk, mert nem nagyon lehetünk, és ha valami különös katasztrófa nem történik, pl RGIII nem kap még egy akkorát, hogy career ending agybaja legyen, akkor kialakulnak a dolgok.
Én nem érzem azt az átkos reménytelenséget (csak ha Cundiff pályára lép), mint tavaly, és szerintem a hét végén a Vikest elkapjuk. Ezt súgta az őszi szél.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rackers volt már itt és nem kellett.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kedd a kulcs: Griffin kontrollja és kickerek jönnek
másrészt Vödör 4 hétre kidőlt😊, Wilson a legutóbbi interjúban nagyon szidta Doughtyt (bár ezt nem teljesen értem, az okát)

olvasnivaló:  washingtonexaminer.com/redskins-notes-rg3-update/article/2510131#.UHM6qk0xqCJ

szerk.:
itt egy kicker FA list
Kickers

1. Ryan Longwell
2. John Kasay
3. Josh Brown
4. Neil Rackers
5. Graham Gano
6. Olindo Mare
7. Dave Rayner
8. David Buehler
9. Danny Hrapmann
10. Garrett Lindholm

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.a.kacsa
de ezért lehet kicsit utálni nem?sapka
Kicsit?? Még mindig nem merem leírni a véleményem, mert úgy kavarognak az indulatok bennem, hogy nem bírná a billentyűzet. Ha a következő két év is ilyen lesz, elment ugyan öt év és szart se értünk el, de legalább már akkor szabad haragudni. Mert jó HC az öreg, jó Offcoordinátor a sasorrú nyálgép, csak még nem derült ki. Még két év.apeszos
nem akartam itt indulatokat szítani (bár tudom nem kell) de sajnos ez így van ahogy leírtam. mindenki a saját bőrét menti és pont leszar minden mást (szurkolók csapattársak stb.) sajnos shanny nem fog rosszabbul aludni azért mert mi elküldjük a picsába bármennyire is igazunk van
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.a.kacsa
de ezért lehet kicsit utálni nem?sapka
Kicsit?? Még mindig nem merem leírni a véleményem, mert úgy kavarognak az indulatok bennem, hogy nem bírná a billentyűzet. Ha a következő két év is ilyen lesz, elment ugyan öt év és szart se értünk el, de legalább már akkor szabad haragudni. Mert jó HC az öreg, jó Offcoordinátor a sasorrú nyálgép, csak még nem derült ki. Még két év.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Cundiff for president 😀 Mostanában a fiatal rugók nagyon ügyesek , érdemes valakit a játékosbörzén becélozni , mondjuk ez se állapot ami most van.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.a.kacsa
de ezért lehet kicsit utálni nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs vkinek híre arról, hogy ezt a senkiházi Cundiff-ot kirúgtuk-e már?nexion218
Azt hittük Ganonál nincs lejjebb. Tévedtünk. El tudom képzelni hogyan röhög a markába.apeszos
Gano vagy Cundiff? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs vkinek híre arról, hogy ezt a senkiházi Cundiff-ot kirúgtuk-e már?nexion218
Azt hittük Ganonál nincs lejjebb. Tévedtünk. El tudom képzelni hogyan röhög a markába.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Robert Griffin III - QB - Redskins

Backup QB Kirk Cousins told reporters Monday that Robert Griffin III (concussion) "appears to be doing well" after reporting to Redskins Park for morning team meetings.
"He seems fine," Cousins said Monday afternoon. "He seems in good spirits. He appears to be doing well." While it's good news that Griffin appears to have avoided post-concussion symptoms, his status for Week 6 remains dependent on a battery of tests. Consider RG3 questionable to start against the Vikings.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nincs vkinek híre arról, hogy ezt a senkiházi Cundiff-ot kirúgtuk-e már?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Morris verdája 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez igaz, de ha ő azt hiszi h benne van minden reménye akkor meg lehet érteni. úgy meg főleg h ő se hülye, tudja h most kell mutatnia vmit, így pont le fogja szarni h a következő edzőnek nem lesz elsőköröse, mert ő megbukott ebben a projektben 😊 ezzel h griffin olyan amilyen, nyert magának időt shanahan.
tavalyi meccsekről meg hát úgy tudnék nyilatkozni mint ford fairline:
"Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas"
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szerk: Ha tudjátok mi van RGIII fejével, mondjátok 😊agent T
annyi infó van egyelőre összvissz, hogy RG ezt írta twitterre
Robert Griffin III ‏@RGIII
Thank you for all the prayers & support I'm ok and I think after all the testing I will play next week.
szóval semleges orvosnál tesztelgetik (mert mint kiderült azt sem tudta hol van), és akkor kiderül minden

kacsa: én tavaly is végigtudtam nézni a meccseket😛, de nekem az a bajom csak, hogy lehet kitakarította stb, nagyon mélyről indult, DE akkor építse úgy, hogy ne legyen jövőre már lépéshátrányban (szóval ha tudod, hogy bottom 10es csapatod lesz jövőre is akkor ne dobj oda 3 első kört..., mert azzal csak kibaszol magaddal)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ó azért ez nem ilyen egyszerű. A három év alatt illett volna mutatni VALAMIT a Shanahan & Co.-nak nem? Ez a játékos politika nem igazán jött be, nézzük csak a futókat, ami ugye Shanny erőssége. Kukáz pár futót, van szeme hozzá kétségtelen, de utána tönkre teszi őket a game plane. Torain? Helu? Royster? Attól félek Morris is hasonló sorsra jut, a meccsek háromnegyedében ő fut, az idény második felében IR lesz ebből is. Az O falat tudjuk, régóta szar, azzal hogy draftolta Williams-t, be is fejeződött az építése. Amiért Sapka jogosan haragszik, elküldte Smith-t, aki toronymagasan jobb volt mint Polumbus, a jóképességű Jordan Blackről nem is beszélve. A kicsi fia pedig a legnagyobb hiba ami jelenleg fellehető a franchiseban. Jellemzően rá, milyen támadó alakulatot várt tavaly Grossmantól és Becktől? Most kapott egy jó irányítót, ezzel sem tud mit kezdeni, ráadásul egy kiváló futóval megerősítve. Elment a szezon közel harmada és ugyanott tartunk mint két éve. Nehogy azt mondják, hogy a harmadik évében kezd el építkezni a Shanahan Corporation, mert sírógörcsöt kapok...apeszos
igen tönkreteszi a futókat, de épp ezért kukázza őket és használja ameddig tudja. ez a filozófia, hogy tök mindegy ki van ott ugyis megcsinálja. shany futó filozófiáját ne szidjuk. és ha kiesik morris? na bumm, jön majd béla azt ő fut 120 yardot.
azt is értsük meg h az első 2 évben ki kellett takarítani a szemetet. most végre van pozitívum nézzük azt, végig lehet nézni a meccseket, ami tavlayhoz képest hatalmas dolog
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Agent T-vel értek egyet. Az idei első meccs, ahol nem működött az O, egyébként szerintem az összes létező kategóriában eddig Top5 (nem néztem utána, de sztem nem hazudok nagyot). A legnagyobb ludas pedig Cundiff! A Moss TD után 3 ponttal vezettünk volna, az utsó 2é s fél percet pedig megesszük futással meg térdeléssel. A D pedig végre összekapta magát. Sajnálom, hogy kikaptunk és bosszant is, mert nagyon közel volt, de mindenki tudja, hogy nem tőlünk volt elvárható, hogy megverjük a Falcons-t. Két nagyon aggasztó dolog van az egészben: Griffin sérülése és Cundiff.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
sajna az is hozzátartozik, hogy a falcons D az idei leggyengébb teljesítményét hozta le és így sem volt szinte támadó játékotok ( morrist kiv. )
a védelmetek viszont kellemes megleptés volt, ahhoz képest h mindenhonnan ez a így szét meg úgy szét lehet titeket dobálni jött, abszolút korrekt és meghatározó játékot tettetek le az asztalra. kicsit olyan nekem ez a team mint a carolina, van benne kakaó csak nem klappolnak egyszerre a dolgok...peach
Pontosan. Ha a dropok nem dropok, szerintem bőven Falcons verés van, ha nem idióta playcalling meg, amikor a north and south futás működik, minek reverseket meg értelmetlen optionöket hívni? Morris szétfutotta a Falcons amúgy is siralmas run D-jét. Nem mondom azt, hogy RG3 sérülése nélkül meg lett volna a meccs, de szerintem simán benne volt a győzelem a Skinsbe.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
sajna az is hozzátartozik, hogy a falcons D az idei leggyengébb teljesítményét hozta le és így sem volt szinte támadó játékotok ( morrist kiv. )
a védelmetek viszont kellemes megleptés volt, ahhoz képest h mindenhonnan ez a így szét meg úgy szét lehet titeket dobálni jött, abszolút korrekt és meghatározó játékot tettetek le az asztalra. kicsit olyan nekem ez a team mint a carolina, van benne kakaó csak nem klappolnak egyszerre a dolgok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Remélem RGIII okés lesz következő meccsre, egy élmény a tesó játéka.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ó azért ez nem ilyen egyszerű. A három év alatt illett volna mutatni VALAMIT a Shanahan & Co.-nak nem? Ez a játékos politika nem igazán jött be, nézzük csak a futókat, ami ugye Shanny erőssége. Kukáz pár futót, van szeme hozzá kétségtelen, de utána tönkre teszi őket a game plane. Torain? Helu? Royster? Attól félek Morris is hasonló sorsra jut, a meccsek háromnegyedében ő fut, az idény második felében IR lesz ebből is. Az O falat tudjuk, régóta szar, azzal hogy draftolta Williams-t, be is fejeződött az építése. Amiért Sapka jogosan haragszik, elküldte Smith-t, aki toronymagasan jobb volt mint Polumbus, a jóképességű Jordan Blackről nem is beszélve. A kicsi fia pedig a legnagyobb hiba ami jelenleg fellehető a franchiseban. Jellemzően rá, milyen támadó alakulatot várt tavaly Grossmantól és Becktől? Most kapott egy jó irányítót, ezzel sem tud mit kezdeni, ráadásul egy kiváló futóval megerősítve. Elment a szezon közel harmada és ugyanott tartunk mint két éve. Nehogy azt mondják, hogy a harmadik évében kezd el építkezni a Shanahan Corporation, mert sírógörcsöt kapok...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Shanahan says #rg3 didn't know what quarter it was.sapka
Shanahan kapja be a f.szomat, de kétlem hogy megengedem neki. Hogy a p.csába engedte ide Snyder ezt a familiáris marhacsordát?apeszos
és amikor kicsit elkeseredtem Willie Smith kapcsán leszóltatok😛 (úgy tudom Willie nagyon jó Oaklandben)
még mindig ugyanúgy van esély a hurrikánra (azt sem hiszem el, hogy 5 meccs alatt most először sikerült normális védelmi playcallingot, és taktikát kihozni a meccsre)sapka
Ki volt az az elvetemült? 😛 Én biztos nem. Nem lesz itt semmiféle hurrikán. Végre a tavalyi formáját hozza a defense, erre ugyanazt teszi az offense is. Kizárt, hogy valamikor egyszerre legyenek jók? apeszos
Nem, nem kizárt, már ha RGIII nem esik ki a fél szezonra. Az O jó szar volt, tehát takarodjanak Shannyék. Eddig nem volt jó a D, eddig Haslettnek kellett volna takarodnia. Én a meccs előtt egyetértettem sapkával, hogy kikapunk vagy 40-10-re. Ehhez képest a kiváló Falcons egy TD-vel vert meg minket úgy, hogy a csereirányítónk volt a pályán a végjátékban.
Mi lenne, ha egy kicsit pozitívabbak lennénk?
Mi lenne, ha azt gondolnánk, hogy ha pariban voltunk jó sokáig a Flaconssal, akkor ha mindkét csapatrész működik, mondjuk megverhetjük a Vikest?
Továbbá mi lenne, ha most, hogy végre már láttunk a védelmünktől is elfogadható teljesítményt, azt gondolnánk, hogy a szokásos szezon helyett (jó kezdés, utána meg egy kalap szar) mondjuk novembertől fog jól játszani a csapat? Hm?

Rohadt negatív hulámok, eh 😀 😀

szerk: Ha tudjátok mi van RGIII fejével, mondjátok 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊