NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ha valaki berágott rám a statisztika miatt, sorry, többet nem teszem, bár úgy érzem elmagyaráztam miért tettem.

Viszont. Basszuskulcs. Azzal viszont nekem van tele mindenem, hogy a statisztikára nem kell nézni, mert az egy rakás szar. Hát akkor mire nézzek? Ez a csapat a Redskins, ha valaki még nem tudta volna. Ez a csapat évtizedeken keresztül a futó offense megfelelője volt (lásd Hogs, és abban Riggins, avagy csak a közelmúltban Portis), részben azért, mert az NFC Eastben játszott (részben másért, ne menjünk bele).

Viszont idén, offense fal ide vagy oda, egyszer futunk, egyszer meg nem. Ha kellene, mert éppen vezetünk, akkor éppen nem futunk. Nézzétek meg a Texans meccset + a Lions meccset, mind a kettőn vezettünk, és majdnem csak passzoltunk (és kikaptunk), ezzel szemben felhoznám a Philly meccset, ahol meg részben azért is tudtunk nyerni, mert futottunk. Ez a liga az egyensúlyról szól (egészen addig, amíg nincs valami eszement passz-offense-ed), és ebben az idei csapatban ezt az egyensúlyt nem találom. Futás nélkül nincs passz, passz nélkül nincs futás. Szükség lenne, hogy ezt Kyle is lássa. Én még reménykedem...jvic
Ó nem kell berágni, természetesen én se akartalak leszólni, és szerintem is kell figyelni a statisztikákat, bár én nem szeretem misztifikálni őket. Mert nem mindenhatók, pl szeretik mondogatni, hogy a turnover mutató egy szentség. Ahhoz képest a hat turnovert bemutató Bears ellen alig bírtunk győzni. A másik jó példa a San Diego, ahogy apeszos írja. Amit a futásról írsz, az tökigaz.

Olvasd már a levelezésed!!!!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Senki nem rágott be semmiért. Vitázunk kicsit. Azt sem mondta senki, hogy egyáltalán nem kell statisztikát nézni, én is szoktam, de csak ha valamire külön kíváncsi vagyok. A San Diego példája kiválóan mutatja mennyit is ér.
több mint 13 éve
jvic 115
Ha valaki berágott rám a statisztika miatt, sorry, többet nem teszem, bár úgy érzem elmagyaráztam miért tettem.

Viszont. Basszuskulcs. Azzal viszont nekem van tele mindenem, hogy a statisztikára nem kell nézni, mert az egy rakás szar. Hát akkor mire nézzek? Ez a csapat a Redskins, ha valaki még nem tudta volna. Ez a csapat évtizedeken keresztül a futó offense megfelelője volt (lásd Hogs, és abban Riggins, avagy csak a közelmúltban Portis), részben azért, mert az NFC Eastben játszott (részben másért, ne menjünk bele).

Viszont idén, offense fal ide vagy oda, egyszer futunk, egyszer meg nem. Ha kellene, mert éppen vezetünk, akkor éppen nem futunk. Nézzétek meg a Texans meccset + a Lions meccset, mind a kettőn vezettünk, és majdnem csak passzoltunk (és kikaptunk), ezzel szemben felhoznám a Philly meccset, ahol meg részben azért is tudtunk nyerni, mert futottunk. Ez a liga az egyensúlyról szól (egészen addig, amíg nincs valami eszement passz-offense-ed), és ebben az idei csapatban ezt az egyensúlyt nem találom. Futás nélkül nincs passz, passz nélkül nincs futás. Szükség lenne, hogy ezt Kyle is lássa. Én még reménykedem...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem kell azért berágni.
Szóval nem mondtam, hogy annyira nagyon jók vagyunk... de szerintem annyira nagyon rosszak se. Nagyjából a helyünkön vagyunk, és ha kicsit javulunk, akkor jók leszünk a rájátszásra.
Nem tudom, hogy én mondtam-e, hogy nem érdemes számolgatni, lehet. de szerintem lassan muszáj leszünk, mint minden évben (kivéve az olyan éveket, mint a tavalyi, brrrr). 😊
Ami meg a másik csapatot illeti... az se brillírozik. 😕agent T
Nem is rágtam be. 😊 Vélemény különbségek vannak, de annak kell is lennie.... 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egészen egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy miért kell temetőt játszanunk, ha még nem buktunk el. Majd HA elbukunk, én is elkezdem szidni a vezetést meg mindenkit, de addig nem ezt kéne. Jó, van egy rakás hiba, és?
Most komolyan, eddig örültem, hogy jön a bye week, és meggyógyulhatnak a sérültjeink, lehet rákészülni komolyabban a szárnyasokra... de most már úgy érzem, hogy bárcsak lenne hétvégén meccs, mert ez a gyászhangulat fog menni két hétig, de elmegyek innen a pics@'ba szabadságra, az nhl.hun dumálgatok a Sens fanokkal, oszt mikor majd legyőztük a szárnyasokat, visszajövök - legalábbis most már komolyan ezt fontolgatom.agent T
Hm. Hol látsz temetőt? (egyébként is Halloween van nem? 😀) Senki nem mondta, hogy nincs esélyünk. A számolgatást viszont nem tartom szerencsésnek, főleg ebben az idényben nem, mert csak az igaz, ami már megtörtént. Még minden lehetséges, és annak az ellenkezője is. Próbálom reálisan látni a dolgokat, de nem a statisztikák alapján, az engem sem érdekel. Mégis mit kellene mondani? Hogy mi amúgy jók vagyunk, csak szerencsétlenek? Ami rossz, az rossz. Ennek ellenére ott fogunk ülni a gép előtt a meccset nézve. De, ha jól emlékszem (ez nem biztos) pont Te mondtad, hogy nem kell a többiekkel foglalkozni, meg kell nyerni a meccseinket és kész. Lehetőleg minél többet. Ez így igaz. De nem dughatom homokba a fejemet, ha nem jó irányba mennek a dolgok. Nekem nincs más "kedvenc" sportágam, csapatom. Csak a Redskins. Csak vele foglalkozom, csak az érdekel, így nem tudok (és nem is akarok) elmenni máshová dumálgatni más fanokkal. Jó neked, ha ki tudsz kapcsolódni... Én nem tudok, és még mindíg remegek a tegnapi meccs miatt. De az én véleményem is csak egy a többi között.apeszos
Nem kell azért berágni.
Szóval nem mondtam, hogy annyira nagyon jók vagyunk... de szerintem annyira nagyon rosszak se. Nagyjából a helyünkön vagyunk, és ha kicsit javulunk, akkor jók leszünk a rájátszásra.
Nem tudom, hogy én mondtam-e, hogy nem érdemes számolgatni, lehet. de szerintem lassan muszáj leszünk, mint minden évben (kivéve az olyan éveket, mint a tavalyi, brrrr). 😊
Ami meg a másik csapatot illeti... az se brillírozik. 😕

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egészen egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy miért kell temetőt játszanunk, ha még nem buktunk el. Majd HA elbukunk, én is elkezdem szidni a vezetést meg mindenkit, de addig nem ezt kéne. Jó, van egy rakás hiba, és?
Most komolyan, eddig örültem, hogy jön a bye week, és meggyógyulhatnak a sérültjeink, lehet rákészülni komolyabban a szárnyasokra... de most már úgy érzem, hogy bárcsak lenne hétvégén meccs, mert ez a gyászhangulat fog menni két hétig, de elmegyek innen a pics@'ba szabadságra, az nhl.hun dumálgatok a Sens fanokkal, oszt mikor majd legyőztük a szárnyasokat, visszajövök - legalábbis most már komolyan ezt fontolgatom.agent T
Hm. Hol látsz temetőt? (egyébként is Halloween van nem? 😀) Senki nem mondta, hogy nincs esélyünk. A számolgatást viszont nem tartom szerencsésnek, főleg ebben az idényben nem, mert csak az igaz, ami már megtörtént. Még minden lehetséges, és annak az ellenkezője is. Próbálom reálisan látni a dolgokat, de nem a statisztikák alapján, az engem sem érdekel. Mégis mit kellene mondani? Hogy mi amúgy jók vagyunk, csak szerencsétlenek? Ami rossz, az rossz. Ennek ellenére ott fogunk ülni a gép előtt a meccset nézve. De, ha jól emlékszem (ez nem biztos) pont Te mondtad, hogy nem kell a többiekkel foglalkozni, meg kell nyerni a meccseinket és kész. Lehetőleg minél többet. Ez így igaz. De nem dughatom homokba a fejemet, ha nem jó irányba mennek a dolgok. Nekem nincs más "kedvenc" sportágam, csapatom. Csak a Redskins. Csak vele foglalkozom, csak az érdekel, így nem tudok (és nem is akarok) elmenni máshová dumálgatni más fanokkal. Jó neked, ha ki tudsz kapcsolódni... Én nem tudok, és még mindíg remegek a tegnapi meccs miatt. De az én véleményem is csak egy a többi között.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
jaj de jó most én jöhetek 😀
szerintem az a komolyabb baj az offense playcalling-gal, és egyáltalán az egész game plannel, hogy arra játszunk hogy van egy stabil futójátékunk (ami lenne is Torain+Portissal) de nincs még hozzá elég komoly falunk (legalábbis amíg Heyer+Lichsteiger vagy ki kezd-kezdhet), és utána McNabb a +20as lehetőségeket böngészve csinál pár nagy játékot, amihez megvan az elkapó sorunk Galloway(igen, ő elvisz egy cornert+1 safetyt amikor elindul simán)+Armstrong, és ez így elég is lenne egy kb. 15-20 pontot csinálni a jelenlegi defense mellett, csak az a baj hogy akár bejön ez az első játékrészben akár nem ugyanúgy megyünk fel a másodikra is..., amiből igen látványos dolgokat nem fogunk tudni csinálni
szerintem szezon előtt mindenki arra gondolt hogy harcolni fogunk a Po-ért, hát most itt a lehetőség 😊 , ahogy agent T is rávilágított a 2 Wc helyre 4en vannak versenyben Saints/Falcons,Tampa,Eagles,Mi esetleg Bears
kis szerencsével az első 2 kiüti magát annyira, hogy csak 1 tudjon állva maradni, és ha megverjük odavissza az Eaglest, márpedig megfogjuk nem létezik hogy beelőzzenek minket... jókor jön ez a bye week 😉
--
lassan elkezdek komolyabb pénzeket rakni Landry DMvP címére 😊sapka
+ kiegészíteném azzal, hogy ha addig el nem csesszük, akkor 12.12-én saját kezűleg tehetjük kia Bucst a versenyből, mert jönnek a FedExre.
sapka így van, remélem a drafton az O falat erősítjük.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jaj de jó most én jöhetek 😀
szerintem az a komolyabb baj az offense playcalling-gal, és egyáltalán az egész game plannel, hogy arra játszunk hogy van egy stabil futójátékunk (ami lenne is Torain+Portissal) de nincs még hozzá elég komoly falunk (legalábbis amíg Heyer+Lichsteiger vagy ki kezd-kezdhet), és utána McNabb a +20as lehetőségeket böngészve csinál pár nagy játékot, amihez megvan az elkapó sorunk Galloway(igen, ő elvisz egy cornert+1 safetyt amikor elindul simán)+Armstrong, és ez így elég is lenne egy kb. 15-20 pontot csinálni a jelenlegi defense mellett, csak az a baj hogy akár bejön ez az első játékrészben akár nem ugyanúgy megyünk fel a másodikra is..., amiből igen látványos dolgokat nem fogunk tudni csinálni
szerintem szezon előtt mindenki arra gondolt hogy harcolni fogunk a Po-ért, hát most itt a lehetőség 😊 , ahogy agent T is rávilágított a 2 Wc helyre 4en vannak versenyben Saints/Falcons,Tampa,Eagles,Mi esetleg Bears
kis szerencsével az első 2 kiüti magát annyira, hogy csak 1 tudjon állva maradni, és ha megverjük odavissza az Eaglest, márpedig megfogjuk nem létezik hogy beelőzzenek minket... jókor jön ez a bye week 😉
--
lassan elkezdek komolyabb pénzeket rakni Landry DMvP címére 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tök új az HC.
Az utolsó pillanat után érkezett egy frenchise szintű QB.
Mégis mi a francokat várunk....?!?! :cool:
deepsilver
Akkor elmondom. A tavalyi év után mindenképpen többet. A Redskins -számomra legalább is biztos- nem egy "futottak még" kategóriájú csapat. Zorn tavaly igencsak megtépázta a renoménkat, és az érkező edzői stáb, valamint a kiváló QB érkeztével kicsit felfokozott lett a várakozás. A draft olyan lett amilyen, Williams kivételével nem vártunk csodákat, de ami a roster kialakításánál folyt, az inkább cirkusz volt. Kezdődött azzal, hogy Beck-et választották 3. QB-nak, aki azt sem tudta a preseasonban, hogy kivel van. Aztán a futók körüli mizéria is megérne egy misét. A kezdő WR-ek kiválasztása is nehézségbe ütközött Moss kivételével. Armstrong teljesít úgy (jelenleg) mint Moss, de Galloway szinte nyugdíjas már, és úgy látszik hosszú távon a tapasztalat nem helyettesíti a gyorsaságot és a biztos kezet. Az O fal T.Williams-el és Brown-al jobban muzsikál mint a tavalyi, ez nem kétséges, de ha valamelyik megsérül, ne adja isten mindkettő, akkor vége a dalnak, McNabb-et legyilkolják. Ezekhez a pasikhoz egy kicsit kreatívabb edző kellene Kyle-nál. Mert ha látnánk valami újat, valami próbálkozást, könnyebben elsiklanánk a hibák felett, de egyenlőre ez a rebuilding csak régi bábuk lecserélése újakra. Ráadásul D-Mac-el sem azt játszatják amit tud. A Redskins többre hivatott ennél, legalább egy pozitív mérlegre, és én nem is várok el többet, az idény előtt megmondtam, ennyi, és nem több. Ha túlteljesítik, akkor hozsánna, meg minden, de egyenlőre úgy tűnik azt sem tudjuk mit akarunk játszani, még playenként sem, nem hogy körvonalazódna egy játékstílus kialakulása. És mivel az alapszakasz felénél tartunk, ez azért probléma lehet nem? Pláne a további sorsolást látva. Ha nem lenne ilyen kaotikus ez az idény már a fasorban sem lennénk.apeszos
Sziasztok! Ne haragudjatok az ide arcátlankodásért de mint Eagles fan D-Mc kapcsán érintve érzem kicsit még magam s eléggé meglepett ez a húzás bár a meccset nem láttam. Tény, hogy D-Mc nem a régi de azért helyére Rexy.... hát. Úgy látszik nemcsak nálunk vannak meggárgyulva irányító kérdésben (bár sztem mi kicsit elkényeztetett helyzetben vagyunk különösen néhány csapatot látva) Azért remélem ez egy pillanatnyi elmebaj volt Shanny-k részéről mert nagyon bántana ha D-Mc hozzá méltatlan módon indulna el a pályafutásában. (Bár nem vitatom nyilván neki is tenni kell ezért de ha lehet még ne ellenünk kezdje el inkább utána...) Kívánom h valami csoda folytán ha nem mi akkor ti menjetek tovább (a kéz a kézben egyenlőre eléggé irreálisnak tűnik).

Fly Eagles: deeedande
Jó, hogy benéztél.
Igazából én sem értem, hogy miért kellett Rexyt pályára küldeni a végjátékban, de mivel Shanahan ma azt nyilatkozta, hogy továbbra is D-Mac a kezdő QB, nagyon nem aggódom. És az életem hátralévő részét se szeretném a tegnapi meccs vége feletti síránkozással tölteni.

.............

- Most úgy folytatom, ahogy kijön belőlem, remélem nem kapok tiltást -
A f@szom belevágom már, hogy állandóan az istenverte nyavalyás statisztikákkal kell kínlódni. Tegnap a meccs közvetítése alatt kiírták, hogy milyen szarok vagyunk 3rd downok kihasználásában, hulladékok vagyunk 20yardon belül, D-Mac QB ratingja a béka segge alatt van... nyomorultak vagyunk, bénák vagyunk, ligautolsók vagyunk, nem is értem miért nem mi vagyunk a Bills helyében.
Biztos nagyon kemény az is, hogy D-Macet nem úgy játszatjuk mint a Philly tette, biztos az lehet a magyarázat, hogy ez a Redskins, nem a Philly. Én kurvára nem vagyok szakértő, nem is akarok ebben a szerepben tetszelegni, nem is fogom megfejteni a playcallingot, bár nekem is vannak kritikai észrevételeim.

De akkor mondanék én is egy statisztikai adatot, amit nem ártana nem elfelejteni: 4-4.
És ebből a négy vereségből kettő kurvára a sorson múlt. (Oké, a győzelmekből is.)
Mi meg (ill. én nem) úgy adjuk elő, mintha... a Cowboys fanokat megértem. Az itteni nyavalygást nem.

Hogy tovább árnyaljam a képet, a jövő héten egymással fog játszani a Falcons és a Bucs, tehát valaki biztosan elkönyvel egy vereséget közülük. Továbbá lesz még egy ilyen közös meccsük, és a Saintsnek is lesz még meccse mindkét csapattal. Ha nem világos: egymást fogja leszívatni az NFC South, egyébként se könnyű a schedule-juk nekik se, és valaki közülük ki fog esni a wild card versenyből. Efelől biztos vagyok.
Egészen egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy miért kell temetőt játszanunk, ha még nem buktunk el. Majd HA elbukunk, én is elkezdem szidni a vezetést meg mindenkit, de addig nem ezt kéne. Jó, van egy rakás hiba, és?
Most komolyan, eddig örültem, hogy jön a bye week, és meggyógyulhatnak a sérültjeink, lehet rákészülni komolyabban a szárnyasokra... de most már úgy érzem, hogy bárcsak lenne hétvégén meccs, mert ez a gyászhangulat fog menni két hétig, de elmegyek innen a pics@'ba szabadságra, az nhl.hun dumálgatok a Sens fanokkal, oszt mikor majd legyőztük a szárnyasokat, visszajövök - legalábbis most már komolyan ezt fontolgatom.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 056 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tök új az HC.
Az utolsó pillanat után érkezett egy frenchise szintű QB.
Mégis mi a francokat várunk....?!?! :cool:
deepsilver
Akkor elmondom. A tavalyi év után mindenképpen többet. A Redskins -számomra legalább is biztos- nem egy "futottak még" kategóriájú csapat. Zorn tavaly igencsak megtépázta a renoménkat, és az érkező edzői stáb, valamint a kiváló QB érkeztével kicsit felfokozott lett a várakozás. A draft olyan lett amilyen, Williams kivételével nem vártunk csodákat, de ami a roster kialakításánál folyt, az inkább cirkusz volt. Kezdődött azzal, hogy Beck-et választották 3. QB-nak, aki azt sem tudta a preseasonban, hogy kivel van. Aztán a futók körüli mizéria is megérne egy misét. A kezdő WR-ek kiválasztása is nehézségbe ütközött Moss kivételével. Armstrong teljesít úgy (jelenleg) mint Moss, de Galloway szinte nyugdíjas már, és úgy látszik hosszú távon a tapasztalat nem helyettesíti a gyorsaságot és a biztos kezet. Az O fal T.Williams-el és Brown-al jobban muzsikál mint a tavalyi, ez nem kétséges, de ha valamelyik megsérül, ne adja isten mindkettő, akkor vége a dalnak, McNabb-et legyilkolják. Ezekhez a pasikhoz egy kicsit kreatívabb edző kellene Kyle-nál. Mert ha látnánk valami újat, valami próbálkozást, könnyebben elsiklanánk a hibák felett, de egyenlőre ez a rebuilding csak régi bábuk lecserélése újakra. Ráadásul D-Mac-el sem azt játszatják amit tud. A Redskins többre hivatott ennél, legalább egy pozitív mérlegre, és én nem is várok el többet, az idény előtt megmondtam, ennyi, és nem több. Ha túlteljesítik, akkor hozsánna, meg minden, de egyenlőre úgy tűnik azt sem tudjuk mit akarunk játszani, még playenként sem, nem hogy körvonalazódna egy játékstílus kialakulása. És mivel az alapszakasz felénél tartunk, ez azért probléma lehet nem? Pláne a további sorsolást látva. Ha nem lenne ilyen kaotikus ez az idény már a fasorban sem lennénk.apeszos
Sziasztok! Ne haragudjatok az ide arcátlankodásért de mint Eagles fan D-Mc kapcsán érintve érzem kicsit még magam s eléggé meglepett ez a húzás bár a meccset nem láttam. Tény, hogy D-Mc nem a régi de azért helyére Rexy.... hát. Úgy látszik nemcsak nálunk vannak meggárgyulva irányító kérdésben (bár sztem mi kicsit elkényeztetett helyzetben vagyunk különösen néhány csapatot látva) Azért remélem ez egy pillanatnyi elmebaj volt Shanny-k részéről mert nagyon bántana ha D-Mc hozzá méltatlan módon indulna el a pályafutásában. (Bár nem vitatom nyilván neki is tenni kell ezért de ha lehet még ne ellenünk kezdje el inkább utána...) Kívánom h valami csoda folytán ha nem mi akkor ti menjetek tovább (a kéz a kézben egyenlőre eléggé irreálisnak tűnik).

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tök új az HC.
Az utolsó pillanat után érkezett egy frenchise szintű QB.
Mégis mi a francokat várunk....?!?! :cool:
deepsilver
Akkor elmondom. A tavalyi év után mindenképpen többet. A Redskins -számomra legalább is biztos- nem egy "futottak még" kategóriájú csapat. Zorn tavaly igencsak megtépázta a renoménkat, és az érkező edzői stáb, valamint a kiváló QB érkeztével kicsit felfokozott lett a várakozás. A draft olyan lett amilyen, Williams kivételével nem vártunk csodákat, de ami a roster kialakításánál folyt, az inkább cirkusz volt. Kezdődött azzal, hogy Beck-et választották 3. QB-nak, aki azt sem tudta a preseasonban, hogy kivel van. Aztán a futók körüli mizéria is megérne egy misét. A kezdő WR-ek kiválasztása is nehézségbe ütközött Moss kivételével. Armstrong teljesít úgy (jelenleg) mint Moss, de Galloway szinte nyugdíjas már, és úgy látszik hosszú távon a tapasztalat nem helyettesíti a gyorsaságot és a biztos kezet. Az O fal T.Williams-el és Brown-al jobban muzsikál mint a tavalyi, ez nem kétséges, de ha valamelyik megsérül, ne adja isten mindkettő, akkor vége a dalnak, McNabb-et legyilkolják. Ezekhez a pasikhoz egy kicsit kreatívabb edző kellene Kyle-nál. Mert ha látnánk valami újat, valami próbálkozást, könnyebben elsiklanánk a hibák felett, de egyenlőre ez a rebuilding csak régi bábuk lecserélése újakra. Ráadásul D-Mac-el sem azt játszatják amit tud. A Redskins többre hivatott ennél, legalább egy pozitív mérlegre, és én nem is várok el többet, az idény előtt megmondtam, ennyi, és nem több. Ha túlteljesítik, akkor hozsánna, meg minden, de egyenlőre úgy tűnik azt sem tudjuk mit akarunk játszani, még playenként sem, nem hogy körvonalazódna egy játékstílus kialakulása. És mivel az alapszakasz felénél tartunk, ez azért probléma lehet nem? Pláne a további sorsolást látva. Ha nem lenne ilyen kaotikus ez az idény már a fasorban sem lennénk.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Félidőben vagyunk, nézegettem a statokat. De mielőtt leírom őket egy kis magyarázat:
A két Shanny Zone-block futás szisztémát használ(na), és abból építkezne a passzjáték. Legalábbis elméletben. Persze ez tavaly a Texans-nál sem ment Kyle-nak, de ott volt egy Andre Johnson-Matt Schaub párosa, akik vitték a vállukon a csapatot. Namármost McNabb (szvsz) a rollout irányítók prototípusa, akkor tud igazán érvényesülni, ha van futójáték, és ő kiforogva tud vagy passzolni, vagy abból futni.

Namármost, statok:
Futások száma: 184
Meccsenként: 23.0
Összyard: 757
Yard/meccs: 94.6
Yard/futás: 4.1

Sikeres passz: 163
Össz. passz: 284
Arány: 57.4
Passz/meccs: 35.5
Yardok: 1,847
Yard/passz: 7.1
Yard/meccs: 230.9

A statokat látva pár észrevétel: Nem lennénk egy rosszul futó csapat (yard/futásban pont átlagosak vagyunk), de a playhívás miatt a futások darabszáma kevés. Nehéz McNabbnak kiforogni, ha az ellenfél nem hiszi el, hogy futni fog a csapat. Mindenképpen javítani kellene a futás/passz arányon, tudnánk futni, ha akarnánk.

Lions meccs:
Basszuskulcs, pont az a Lions ellen nem tudunk egyáltalán futni, aki a 27. a futás ellen, és átlagban 4,9-et futnak ellenük? Igazából a második félidőt nem értem. De nagyon. Játékaink aránya: 6/18 futás/passz. Vezettünk a félidőben, támad a Lions, megállítjuk őket, és mit csinálunk az első drive-ban??? Sack-passz-passz. Magyarul, amikor lehetőségünk lenne ténylegesen futni, nem hajt a tatár, akkor azonnal passzolni akarunk. Az egész meccsen 19/37 volt a futás/passz arány, de ha kivesszük a futások közül McNabb 4 futását (ami eredetileg passzjáték volt), akkor az arány még rosszabb. Egyszerűen elkeserítően rossz a playhívásunk, meg merem kockáztatni, hogy a tavalyival sem ér fel.

U.i.: ha egy kicsit zavaros, amit írok, sorry, csak közben 25x átfogalmaztam, hogy kevesebb legyen benne a káromkodás és a kesergés.jvic
Pontosan erről beszéltem. Csak statok nélkül, látvány alapján.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok!

Igaz a meccset majd a héten tudom megnézni az ESPN-en amennyiben adják, de.....

Tök új az HC.
Az utolsó pillanat után érkezett egy frenchise szintű QB.

Mégis mi a francokat várunk....?!?! :cool:

Az én olvasatomban egy igen jó irányú építkezés folyik Washingtonban. :cool:
Ehhez mindenképpen szükséges "némi" idő.
Ha az idén, ne adj Isten nem is lesz meg a PO, akkor sincs min szégyenkeznünk, mert olyan bíztató jelek azért vannak amelyek megalapozzák egy sikeres csapat jövőjét.
Szerintem sem kell a selyem bugyiból kihúzni a selyem zsinórt amiért nem lett agyon verve (sőt még csak meg verve sem 😊 ) a Lions! Ez a Lions már nem a tavalyi Lions, mint ahogy az idei Skins sem a tavalyi.... :cool:
Hoztunk olyan meccseket amin még papiron sem mi voltunk az esélyesek.
Némi szerencsével?
Lehet!
De akkor is ott kellet lennünk a pályán, és megcsinálni a playeket! 😉 Az ellenfél is csak úgy tud hibázni, ha mi rákényszerítjük fizikálisan vagy mentálisan. :cool:
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azt mondjuk én se értem, hogy mcnabb 11 éven át kiváló volt a phili rollout játékában, mért akarnak egy pocket passert csinálni belőle. a végén a bench meg nevetséges. idehozok egy irányítot h majd ő lesz a franchise qb-m, és erre lecserléme a meccs leglényegesebb pillanatában? ha el van törve a lába, még akkor se csinálom ezt.
az O-fal meg sajnos a tavalyi produkcióját hozta, így ugyanaz lett a vége mint tavaly. sajnálom a meccset
több mint 13 éve
jvic 115
Félidőben vagyunk, nézegettem a statokat. De mielőtt leírom őket egy kis magyarázat:
A két Shanny Zone-block futás szisztémát használ(na), és abból építkezne a passzjáték. Legalábbis elméletben. Persze ez tavaly a Texans-nál sem ment Kyle-nak, de ott volt egy Andre Johnson-Matt Schaub párosa, akik vitték a vállukon a csapatot. Namármost McNabb (szvsz) a rollout irányítók prototípusa, akkor tud igazán érvényesülni, ha van futójáték, és ő kiforogva tud vagy passzolni, vagy abból futni.

Namármost, statok:
Futások száma: 184
Meccsenként: 23.0
Összyard: 757
Yard/meccs: 94.6
Yard/futás: 4.1

Sikeres passz: 163
Össz. passz: 284
Arány: 57.4
Passz/meccs: 35.5
Yardok: 1,847
Yard/passz: 7.1
Yard/meccs: 230.9

A statokat látva pár észrevétel: Nem lennénk egy rosszul futó csapat (yard/futásban pont átlagosak vagyunk), de a playhívás miatt a futások darabszáma kevés. Nehéz McNabbnak kiforogni, ha az ellenfél nem hiszi el, hogy futni fog a csapat. Mindenképpen javítani kellene a futás/passz arányon, tudnánk futni, ha akarnánk.

Lions meccs:
Basszuskulcs, pont az a Lions ellen nem tudunk egyáltalán futni, aki a 27. a futás ellen, és átlagban 4,9-et futnak ellenük? Igazából a második félidőt nem értem. De nagyon. Játékaink aránya: 6/18 futás/passz. Vezettünk a félidőben, támad a Lions, megállítjuk őket, és mit csinálunk az első drive-ban??? Sack-passz-passz. Magyarul, amikor lehetőségünk lenne ténylegesen futni, nem hajt a tatár, akkor azonnal passzolni akarunk. Az egész meccsen 19/37 volt a futás/passz arány, de ha kivesszük a futások közül McNabb 4 futását (ami eredetileg passzjáték volt), akkor az arány még rosszabb. Egyszerűen elkeserítően rossz a playhívásunk, meg merem kockáztatni, hogy a tavalyival sem ér fel.

U.i.: ha egy kicsit zavaros, amit írok, sorry, csak közben 25x átfogalmaztam, hogy kevesebb legyen benne a káromkodás és a kesergés.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos, írjál már be három sort a fanoldalra a tegnapiról, de léccilécci ne valami sirálmot....agent T
Nem sirám, realitás. Azt mégsem mondhatom, hogy hú de kurva jók vagyunk, mikor baromira nem. Ennek az offense-nek a nevek alapján sokkal jobbnak kellene lennie. Vagy D-Mac elfelejtett volna játszani tavaly óta? Az újak közül Armstrong, Banks, Williams, Torain és most Keiland Williams is jó, ha nem nagyon jó játékosnak tűnik, Brown-ról nem is beszélve. Valami mégis hiányzik. És ez edzői hiba. A játékhívások csapnivalók, az ellenfél védői előbb tudják mit fogunk játszani, mint mi. Banks-et miért nem lehet kipróbálni, mondjuk Galloway helyén? Megfelelően labdabiztos, és olyan sebessége van, hogy mire a secondary körülnéz, már az end zone-ban van. Szerintem bizonyított már annyit, hogy ne csak returner-ként használjuk. Erős a gyanúm, hogy a futójáték minőségét meghatározza McNabb személye, úgy vannak vele, hogy ő majd úgy is megoldja.

Írni fogok, persze, csak sok a pótolni való, a gépem sem 100-as még....apeszos
Na, ezek jó gondolatok.
Tényleg nem vagyunk olyan kurva jók, de nekem még nincs a sarokból előkészítve a kardom, beledőlésre. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, írjál már be három sort a fanoldalra a tegnapiról, de léccilécci ne valami sirálmot....agent T
Nem sirám, realitás. Azt mégsem mondhatom, hogy hú de kurva jók vagyunk, mikor baromira nem. Ennek az offense-nek a nevek alapján sokkal jobbnak kellene lennie. Vagy D-Mac elfelejtett volna játszani tavaly óta? Az újak közül Armstrong, Banks, Williams, Torain és most Keiland Williams is jó, ha nem nagyon jó játékosnak tűnik, Brown-ról nem is beszélve. Valami mégis hiányzik. És ez edzői hiba. A játékhívások csapnivalók, az ellenfél védői előbb tudják mit fogunk játszani, mint mi. Banks-et miért nem lehet kipróbálni, mondjuk Galloway helyén? Megfelelően labdabiztos, és olyan sebessége van, hogy mire a secondary körülnéz, már az end zone-ban van. Szerintem bizonyított már annyit, hogy ne csak returner-ként használjuk. Erős a gyanúm, hogy a futójáték minőségét meghatározza McNabb személye, úgy vannak vele, hogy ő majd úgy is megoldja.

Írni fogok, persze, csak sok a pótolni való, a gépem sem 100-as még....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Helló!

Ez bizony tényleg kijózanító vereség volt, de azért örülnék, ha a maroknyi 'Skins tábor nem venné fel azt a magyaros mentalitást, hogy "jaj istenem, immár itt van Mohács, végünk, meneküljünk". Semmi okát nem látom annak, hogy elkezdjünk arrólértekezni, hogy esélytelen a playoff, mert nem esélytelen. Például a következő meccsünket A Philadelphia ellen játsszuk, feltűnt már? A Philly a hétvégén a Colts ellen lép pályára, és én pl nem a Kansas City-Oaklandet fogom nézni a tévében, hanem ezerrel szurkolok Peytonéknak. Két hét múlva meg mindenkinek kötelező virrasztás, és valahogy kiszurkoljuk, hogy a Monday Night Footballt behúzzuk valahogy a szárnyasok ellen.
Hogy a törpikék mit csinálnak, az a kutyát nem érdekli, amíg nem velük találkozunk.
Hétről hétre csökken a playoff esélyesek száma, az éccaka pl. szerintem kiíratoztak az esélyesek közül Vikesék, szóval azt gondolom, hogy a két wild card helyet a következők fogják behúzni:
Valaki a Southból
Valaki az Eastból
Esetleg a Chicago
(Mert a Westet nem érzem elég erősnek)
Miért ne lehetnénk mi az Eastból? A Chicagot meg már megvertük, tehát azonos győzelemnél jól állunk velük szemben. (Nemtom miért gondolom, hogy a North-ot megnyeri a GB, de azt gondolom.)
Azt meg valamiért nem hiszem, hogy a Falcons-Bucs-Sains hármasból mindenki továbbmegy. Nem tűnik életszerűnek.
Szóval akkor?
Nem bánnám, ha a defetista, depresszív dumákat abbahagynának, bár tudom nem könnyű, mert ugye a magyar néplélek meg a hasonlók....
Ami a meccset illeti, én hetek óta mondogattam, hogy a Detroit kemény lesz, hát az volt. Ha a falunk jobban bírja, győztünk volna. Nem is akarok erre több szót vesztegetni.

Két kérés:
- Az első: apeszos, írjál már be három sort a fanoldalra a tegnapiról, de léccilécci ne valami sirálmot, hogy a bírók meg a Kyle, kösszi 😊 (Megjegyzem szerintem tegnap az, hogy Rexy pályára lépett, már oly mindegy volt, hogy nagyon. Legalább bizonyított megint, és igazán éles helyzetben nem fogják erőltetni. Vagy fogják. Fene érti őket.)
- A második: Tartsatok távol az eredménykövetőtől. Ahányszor olvasgatok meccsnézés közben, kikapunk. Ez immár bizonyossággá vált bennem. Amúgy sincs kedvem mindenféle más csapatok szurkolóinak (pl Giantsosoknak) a hülyeségeit olvasgartni a csapatom meccse közben, akiket ki tudja miért, pont nálunk hordott össze a szél.

Szóval fejezzük be a defetizmust, meg a reménytelenség sugárzását. Ha azt mondták volna, hogy félidőben 4-4 lesz, belementünk volna? Aha. Akkor? Reménytelen helyzetben vagyunk? Nem. Akkor?
Mondjuk én Sztálingrádnál is harcoltam volna utolsó lőszerig, mert azért vagyunk férfiak.
Hogy állnak a sérültjeink?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A vakságát bizonyította a Bartel cut-al, szerintem senki más nem látta, nem láthatta jobbnak Beck-et. És ez a családi vállalkozás is egyre jobban sántít. Kyle Shanahan balf@szságát már nem nagyon lehet a rebuildingre fogni, olyan playcall-ok vannak, hogy a hajam égnek áll, néha meg teljesen tanácstalannak látszik. Ha az offense egy kicsit többet lenne pályán, nem nagy dicsőség ugyan, de Haslett-ék hozták volna a meccset. Így a mi védelmünk fáradt el hamarabb. Ha ebből a nyolc meccsből az elvileg két legkönnyebbet (Rams, Lions) hozzuk, máris a Giants nyakán lógunk. Remélem a pihenő alatt összedrótozzák a csapatot, mert nagyon könnyen ott találhatjuk magunkat, ahol tavaly.
több mint 13 éve
jvic 115
Segítség, Shanny beszívott!!!!!!

Shanahan said Grossman gave the Redskins their “best chance to win” because of his comfort level and knowledge of the terminology in the two-minute offense, and that health wasn’t a factor in the decision.
Ez a kijelentés komoly csalódás a számomra, nem hittem volna, hogy ennyire vak lehet valaki. Egyre komolyabban gondolom, hogy Sexy Rexy valakinek a szeretője (Kyle?), más lehetősége nem lenne a pályára kerülésre...
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
hiú SB álmokba ringatva magunkat.Bjoca
😀 , nekem nem lennének SB álmaim 5-3nál (szerintem) ...talán ...remélemsapka
Talán PO-t kellett volna írnom, bár arra még bőven meg van a LEHETŐSÉG.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hiú SB álmokba ringatva magunkat.Bjoca
😀 , nekem nem lennének SB álmaim 5-3nál (szerintem) ...talán ...remélem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Bjoca:
a Rams elleni is az volt, abból sikerült egy elég nagyot ébredni
szezon előtt a szezon első felére simán kiegyeztünk voltna a 4-4ben, csak így azért nagyon kérdőjel van hogy ebből a 4ből kettőben esélyesebbek voltunk, sőt háromban, a Houston elleni is egy nagy baki volt, akárcsak ez.
legalább eldőlt, hogy vagy bejövünk szerencsével a wildcardra vagy nem, elvileg oda 1 hely lesz kiadó a Falcons/Saints mögött, sanszos hogy nem, főleg ha olyan emberek kaphatnak szerepeket a támadófalban mint Heyer+Lichtsteiger(vagy ki) és most már Rabach helyett is kell valaki. áhh még írhatnám, de inkább nem.sapka
Hát pont ez-az, ha 5-3-l állnánk, kevésbé figyelnénk a hibákra, hiú SB álmokba ringatva magunkat.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bjoca:
a Rams elleni is az volt, abból sikerült egy elég nagyot ébredni
szezon előtt a szezon első felére simán kiegyeztünk voltna a 4-4ben, csak így azért nagyon kérdőjel van hogy ebből a 4ből kettőben esélyesebbek voltunk, sőt háromban, a Houston elleni is egy nagy baki volt, akárcsak ez.
legalább eldőlt, hogy vagy bejövünk szerencsével a wildcardra vagy nem, elvileg oda 1 hely lesz kiadó a Falcons/Saints mögött, sanszos hogy nem, főleg ha olyan emberek kaphatnak szerepeket a támadófalban mint Heyer+Lichtsteiger(vagy ki) és most már Rabach helyett is kell valaki. áhh még írhatnám, de inkább nem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ez egy kijózanító vereség volt.
Arra mindenesetre jó, hogy ne kergessünk nagyra törő álmokat a Bye Week alatt.

az éj sötét és tele iszonyattal