Divisional szombat

1 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
Eddig nem a Bengals vagonon voltál?És mi ez az Aggies jel? Valami készülődikUtah-ban, mert fogadási szempontból kellenek az ilyen infók 😀
Klaci79
A bengals wagonon a Cincy bearcats miatt voltam csak (bár felőlem nyerhetnek is, de ez a csapat még nagyon messze van az sb-szinttől)

És nem Aggies, hanem Utes, a Rose Bowl után ők lettek a legkedvencebb csapatom mindörökké
r.baggio
"Mindörökké" 😀
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Szerintem a Ricsi-Höri, de a Szaniszló-Sankó beugró páros is nagyon működött
Kampman
a bp wolf os ha jol emlekszem sandor volt nekem az, aki ertett hozza. es a vedelmi csatakat is szerette. ami steelers eskent jo volt. az akkori ok def miatt. o meg kozvetit? vagy focizik vagy eddzoskodik?
gabor25
milyen jó volt, amikor 2017-ben is még mindig Champ Baileyt emelte ki a Broncos védelméből 😀
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy én szerettem a Sport TV-t. Az Arénával egy bajom van, hogy a Digi nyomorék, de amikor elkapok közvetítést, az általában színvonalas, mégha egyes kommentátorok nem a kedvenceim.
zacknorb
Digi-Fidesz harc van a háttérben, úgy tudom
Kampman
A háttérben meghúzódó Gy..csány száll
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Szerintem a Ricsi-Höri, de a Szaniszló-Sankó beugró páros is nagyon működött
Kampman
a bp wolf os ha jol emlekszem sandor volt nekem az, aki ertett hozza. es a vedelmi csatakat is szerette. ami steelers eskent jo volt. az akkori ok def miatt. o meg kozvetit? vagy focizik vagy eddzoskodik?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 329 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
9-6, ez egyszer már volt végeredmény is idén a szezon egyik legnagyobb upsetjén. 😉
iktriad
triád ez a playoffs. itt nincs jags. el kell fogadni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
BEngals győzelemre tippeltem, gondoltam szétdobálják a Titans, muszájból, de eddig nem nagyon történik meg, mert TD-re nem tudják váltani.
Titansnek meg egyszer-egyszer kell TD-t találnia.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
Eddig nem a Bengals vagonon voltál?És mi ez az Aggies jel? Valami készülődikUtah-ban, mert fogadási szempontból kellenek az ilyen infók 😀
Klaci79
A bengals wagonon a Cincy bearcats miatt voltam csak (bár felőlem nyerhetnek is, de ez a csapat még nagyon messze van az sb-szinttől)

És nem Aggies, hanem Utes, a Rose Bowl után ők lettek a legkedvencebb csapatom mindörökké


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gedam 5 789
az autófelfüggesztés a playoff mvp eddig
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Amúgy én szerettem a Sport TV-t. Az Arénával egy bajom van, hogy a Digi nyomorék, de amikor elkapok közvetítést, az általában színvonalas, mégha egyes kommentátorok nem a kedvenceim.
zacknorb
Digi-Fidesz harc van a háttérben, úgy tudom
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
a véreres faszával szodomizál egy bölényt?
briareos
A csapat pr-osait kell megkérdezni, ezzel a képpel promózták a pats elleni meccset, azt hiszem bejött
r.baggio
Buffalóban már rég elgurult a gyógyszer mindenkinél, ez tök nyilvánvaló
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Megmondták h Sewell kell ide.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy én szerettem a Sport TV-t. Az Arénával egy bajom van, hogy a Digi nyomorék, de amikor elkapok közvetítést, az általában színvonalas, mégha egyes kommentátorok nem a kedvenceim.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 450 — maci faszán vitézkötés
Szegény Burrow többet van a hátán, mint némely honfitársnőnk a felnőtt filmes iparban. 😀
iktriad
Es Simmons milyen gyenged volt vele! 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
Alapvetően nem volt vele gond, emlékeim szerint, túl sok meccset nem néztem vele, ha volt elérhető stream.
Igazából a külföldi kommentátorok se annyira lenyűgözőek, inkább több a "szakmaibb" dolog benne, Ricsi meg showman volt.
Hiába van Romo, ő se mindig tud izgalmasan levezényelni egy meccset ha az nem jó.

Meg kellene már néznem az Aréna4-et, mert kíváncsi vagyok rá, csak nekem idekint az is stream lenne 😊
Solymi
gamepassem van 2 éve de szerintem katasztrófa a külföldi szakkkom.... klisé
hegyek , végtelen unalmas...bárki jobb az arenán
yooker
azzal hogy nincs reklám sokkal több érdekes dologra jut idő..
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
bengals megint FG-kkel akar nyerni?
Negritis
eddig működik 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
9-6, ez egyszer már volt végeredmény is idén a szezon egyik legnagyobb upsetjén. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 695
Azért Gábor kispestről meglátásai mindig is tűpontosak voltak.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
a véreres faszával szodomizál egy bölényt?
briareos
A csapat pr-osait kell megkérdezni, ezzel a képpel promózták a pats elleni meccset, azt hiszem bejött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
Eddig nem a Bengals vagonon voltál?És mi ez az Aggies jel? Valami készülődikUtah-ban, mert fogadási szempontból kellenek az ilyen infók 😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
McPhersonnak nagyon jó playoffja van
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
Alapvetően nem volt vele gond, emlékeim szerint, túl sok meccset nem néztem vele, ha volt elérhető stream.
Igazából a külföldi kommentátorok se annyira lenyűgözőek, inkább több a "szakmaibb" dolog benne, Ricsi meg showman volt.
Hiába van Romo, ő se mindig tud izgalmasan levezényelni egy meccset ha az nem jó.

Meg kellene már néznem az Aréna4-et, mert kíváncsi vagyok rá, csak nekem idekint az is stream lenne 😊
Solymi
gamepassem van 2 éve de szerintem katasztrófa a külföldi szakkkom.... klisé
hegyek , végtelen unalmas...bárki jobb az arenán
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 417 — The Mathematician
bengals megint FG-kkel akar nyerni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 329 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
aki ért hozzá, az vágja, hogy szintet emeltetek az sport tv-hez képest. többi kóklerrel ne foglalkozzatok.
Sztroga
Ez tény.
iktriad
mondjuk ahol Hörin kívül nem nagyon volt értelmes ember nem volt nehéz emelni a szintet 😀
Bencsics, Buday PFF stat adatbank Zoli is ment át

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
A rossz hír, Bur ma gyengén nyomja magához képest....... A jó, hogy a védelem kitart!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
most mit baszott el Burrow amúgy?
yooker
nem dicsérte az arena broadcastot