Divisional szombat

1 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Tudnek orulni, ha holnap a Rams D igy kostolgatna Bredit.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Burrow többet van a hátán, mint némely honfitársnőnk a felnőtt filmes iparban. 😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
Alapvetően nem volt vele gond, emlékeim szerint, túl sok meccset nem néztem vele, ha volt elérhető stream.
Igazából a külföldi kommentátorok se annyira lenyűgözőek, inkább több a "szakmaibb" dolog benne, Ricsi meg showman volt.
Hiába van Romo, ő se mindig tud izgalmasan levezényelni egy meccset ha az nem jó.

Meg kellene már néznem az Aréna4-et, mert kíváncsi vagyok rá, csak nekem idekint az is stream lenne 😊
De amúgy szakmailag valóban más szint.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
aki ért hozzá, az vágja, hogy szintet emeltetek az sport tv-hez képest. többi kóklerrel ne foglalkozzatok.
Sztroga
 www.youtube.com/watch?v=VMhOcmUBQiE&t=613s

az biztos
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
most mit baszott el Burrow amúgy?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom
r.baggio
a véreres faszával szodomizál egy bölényt?

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
aki ért hozzá, az vágja, hogy szintet emeltetek az sport tv-hez képest. többi kóklerrel ne foglalkozzatok.
Sztroga
Ez tény.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
Én is felszálltam közben a Bills bandwagonra, remélem látszik az új avatarom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 329 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hát nekem meg őszintén szólva a sporttv-s brigádból egyedül höri hiányzik, más kategória volt az ő szagértése / kommentálása az összes többihez képest
mustaine
nekem az egész magyar TV-s NFL gárdából hiányzik ő egyedül. baggionak vannak jó infói NCAA meccseken, meg shawnka első számú korrekten le tudja hozni a meccseket (ez is NCAA és Nascar), de akkor ezerszer inkább a GamePass

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
aki ért hozzá, az vágja, hogy szintet emeltetek az sport tv-hez képest. többi kóklerrel ne foglalkozzatok.
Sztroga
🙏
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát nekem meg őszintén szólva a sporttv-s brigádból egyedül höri hiányzik, más kategória volt az ő szagértése / kommentálása az összes többihez képest
mustaine
nekem még Ricsi is azért, és a mai szakiért, Zahóért plusz pont, messze a legjobb szerintem, Bálinttól pl. még mindig kiver a víz, a play by play kommentátorok közül pedig Zsombi messze a legjobb 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Faragó 1 NE meccset nemtudott objektíven leközvetíteni..
b /\ L i N T
azt nem is lehet😀
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Faragó 1 NE meccset nemtudott objektíven leközvetíteni..
b /\ L i N T
pedig volt több száz alkalma gyakorolni 😀

több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Faragó 1 NE meccset nemtudott objektíven leközvetíteni..
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Szerintem a Ricsi-Höri, de a Szaniszló-Sankó beugró páros is nagyon működött
Kampman
Maka-Sankó volt egy pár epic pillanat azért
több mint 2 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
aki ért hozzá, az vágja, hogy szintet emeltetek az sport tv-hez képest. többi kóklerrel ne foglalkozzatok.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
hát......
yooker
dáridó is nézett volt
briareos
mondjuk ha Lajcsi szakértne és a szünetekben trombita akkor az is mérhető szintre ugrana...
yooker
Szerinted véletlen, hogy 2016-18 táján mulatós zenével volt tele az összes követő?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
hát......
yooker
dáridó is nézett volt
briareos
Vagy a legtöbb magyar (többnyire trash) reality. Bár sohasem volt bajom vele (mínusz ostoba sms-ek) én azért örülök, hogy csak soccer és NBA meccseken van. Ő meg Németh Isti az utóbbin az igazán furcsa duó. (Höri pl. nekem jobban hiányzik a magyar NFL közvetítésekből szvsz,)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Hát nekem valahol hiányzik, hogy legalább a PO hétvégéket ne VPN-el nézzem vírusokat és malwareket párosával dobáló streameken, amik pont akkor kezdenek el végtelenül bufferelni, amikor befekszem az ágyba. Ricsi hangja még jól is esne. 😀
andree
Gamepass...

Én úgy nézem a meccset, hogy a másik oldalról ki lehet méltó ellenfél... hát nem tudom... Félek holnap lesz az AFC döntő 😕
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
hát nekem meg őszintén szólva a sporttv-s brigádból egyedül höri hiányzik, más kategória volt az ő szagértése / kommentálása az összes többihez képest

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
Itt sosem kedvelték, de sok olyannal beszélek, akik talán azt sem tudják, hogy van bowl.hu, de szeretik a focit és nézték a magyar közvetítést...illetve csak azt, nem úgy mint én a GP-t, én mindig ezt nézem
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
márpedig a Faragó-Bencsics páros volt a legjobb
volt a kommentátor szakmához értő szórakoztató ember
és play by play elemző is
Adirotor
Szerintem a Ricsi-Höri, de a Szaniszló-Sankó beugró páros is nagyon működött
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
Nekünk a városban mást szoktak mondani, amikor összefutnak velünk 😊

De ez van, ilyen ez a popszakma. Érdemes amúgy visszaolvasni 3-4 évvel ezelőtti hszeket, hogy mennyire kedveltétek valójában Ricsiéket.
shawnka
Szerintem kritikán aluli az arena4-es stáb, nálam kb november óta inkább stream pörög, minden kínjával együtt inkább
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
mekkora felüdülés hogy nem faragót kell hallgatunk ezeken a fontos meccseken.
Sztroga
A legtöbb átlagos nézőnek hiányzik! Sokkal beszéltem, akiknek tényleg bejött.
Klaci79
hát......
yooker
dáridó is nézett volt
briareos
mondjuk ha Lajcsi szakértne és a szünetekben trombita akkor az is mérhető szintre ugrana...