NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Eredményközvetítő 2022

1 feliratkozó

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Nem értem ezt a Minnesotát, honnan jönnek nekik ezek a meccsek.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
2x fogadtam idén a vikesra, a dallas ellen meg most...
davemayer
Akkor kérlek többet ne tedd köszi 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Gondolkodtam, hogy megtegyem-e Vikings vezet 6 ponttal legalabb a felidoben. De jo, hogy inkabb maradtam otthon inni. 😂
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
2x fogadtam idén a vikesra, a dallas ellen meg most...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 622 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
🤣🤣🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 622 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höhh, szép blokkolt punt return 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 907 — beers & Packers
Hopp-hopp, jegyzem meg.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
🥴
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
go captain

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Estét. Hajrá Ryan.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
19:00 Colts @ Vikings
22:30 Ravens @ Browns
02:15 Dolphins @ Bills

Mindegyik élőben az Arena4-en


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 648
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
shagi0206
Eddig nem úgy tűnik mint akinél könnyen tele a gatya, de az nyilván más szitu lenne, azt még tapasztaltabb qb-knak is kihívás kezelni. Amúgy Sanyit ismerve képes lenne egy 50%-os Garoppolot kezdetni inkább 😀
Tarsi
Lehet Shanny-nál lenne inkább tele, a harmadikat már illene behúznia
Platypus
Mondanám, hogy az NFC-ből ti vagytok a legszimpibb csapat, és nyerjétek meg. De nem szeretném, ha csoportellenfél nyerne SB-t a mi pályánkon 😀
Ugyanez volt a Seahakwsnál is, amikor a Pats ellen játszottak. Életemben először (és azóta se) szurkoltam a Patsnek.
Más kérdés, hogy ha a másik oldalon a Bengals jut be, akkor egyértelmű, kinek fogok szurkolni.
shagi0206
Kedvenceim: 1. Dallas 2. Green Bay 3. Seattle 😀

több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
Mindenki elmegy a picsába, és mondjon le.
Let it burn.

több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 648
Sanyi ide vagy oda... Nem nyerünk vele sb.-t. Ezek a biztonsági játékok.... Ő az inkább nem akar veszíteni mint amennyire nyerni akar... A végén nem nekimenni....
Tapsi Hapsi
Minek? Ha meg abba a playbe sérül meg valaki akkor a fejét vennék.
Tarsi
Ez igaz, de Ő SOHA nem próbàlja meg, kiszámítható.... làsd db. I. félidő utolsó driver... Lynch 7tötte az asztalt, Sanyi csak a biztos 3 pont... Nélküle nem lenne ilyen jó a Frisco, de ez Sb.- hoz nem elég!

több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
shagi0206
Eddig nem úgy tűnik mint akinél könnyen tele a gatya, de az nyilván más szitu lenne, azt még tapasztaltabb qb-knak is kihívás kezelni. Amúgy Sanyit ismerve képes lenne egy 50%-os Garoppolot kezdetni inkább 😀
Tarsi
Lehet Shanny-nál lenne inkább tele, a harmadikat már illene behúznia
Platypus
Mondanám, hogy az NFC-ből ti vagytok a legszimpibb csapat, és nyerjétek meg. De nem szeretném, ha csoportellenfél nyerne SB-t a mi pályánkon 😀
Ugyanez volt a Seahakwsnál is, amikor a Pats ellen játszottak. Életemben először (és azóta se) szurkoltam a Patsnek.
Más kérdés, hogy ha a másik oldalon a Bengals jut be, akkor egyértelmű, kinek fogok szurkolni.
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
Sanyi ide vagy oda... Nem nyerünk vele sb.-t. Ezek a biztonsági játékok.... Ő az inkább nem akar veszíteni mint amennyire nyerni akar... A végén nem nekimenni....
Tapsi Hapsi
Minek? Ha meg abba a playbe sérül meg valaki akkor a fejét vennék.
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 648
Sanyi ide vagy oda... Nem nyerünk vele sb.-t. Ezek a biztonsági játékok.... Ő az inkább nem akar veszíteni mint amennyire nyerni akar... A végén nem nekimenni....

több mint 1 éve
Platypus San Francisco 49ers 281
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
shagi0206
Eddig nem úgy tűnik mint akinél könnyen tele a gatya, de az nyilván más szitu lenne, azt még tapasztaltabb qb-knak is kihívás kezelni. Amúgy Sanyit ismerve képes lenne egy 50%-os Garoppolot kezdetni inkább 😀
Tarsi
Lehet Shanny-nál lenne inkább tele, a harmadikat már illene behúznia
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
shagi0206
Eddig nem úgy tűnik mint akinél könnyen tele a gatya, de az nyilván más szitu lenne, azt még tapasztaltabb qb-knak is kihívás kezelni. Amúgy Sanyit ismerve képes lenne egy 50%-os Garoppolot kezdetni inkább 😀
Tarsi
Az feltűnt nekem is, hogy tökös gyerek, azzal nincs is gond. De ahogy mondtad, egy SB az kemény dió. Sőt, igazából már alapból a rájátszás is teljesen más közeg.

A jövő héten kíváncsi leszek rá, ott azért egy elég brutál D-line fogadja.
több mint 1 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 648
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
shagi0206
Mint Kapernic... megilletődött, aztàn elkezdett jàtszani....

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
shagi0206
Eddig nem úgy tűnik mint akinél könnyen tele a gatya, de az nyilván más szitu lenne, azt még tapasztaltabb qb-knak is kihívás kezelni. Amúgy Sanyit ismerve képes lenne egy 50%-os Garoppolot kezdetni inkább 😀

Szerkesztette: Tarsi
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 640
Ha esetleg eljutunk odáig, hogy a 9-ers SB-t játszik, és Purdy-val mennek oda, akkor vajon mentálisan hogy fogadná be, hogy baszki, egy SB-on vagyok rookieként?
több mint 1 éve
Platypus San Francisco 49ers 281
Ez stands lesz
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Én nem kértem volna még ki az időt

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Ez Aiyukè volt,persze bàrki hibàzhat.