NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers - Atlanta Falcons

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
most mondjam azt, hogy Manziel berúgta volna?

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
zseniális ez az Áron, komolyanStez
én is úgy érzem, hogy Farve után Rodgers, ha ő egyszer visszavonul meddig fogjuk mi ezt szívni? 😀 Bár ha McCarthy és Thompson itt marad én mindig bizakodó leszek. De tény, hogy nincs még egy ilyen QB a ligábanbalazs799
hogyne lenne, Lüke AndrásStez
ő lehet, de még nincs ezen a szinten. pont a múltkor volt egy ilyen kérdés, hogy ki lesz majd Rodgers ellenfele, én is egyből rá és Wilsonra gondoltam. Sok még az INT-je és nem veszi fel sokszor a sack-et hanem eldobja, kockáztat (szvsz), persze 2-3 Colts meccset láttam csak idén


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
zseniális ez az Áron, komolyanStez
én is úgy érzem, hogy Farve után Rodgers, ha ő egyszer visszavonul meddig fogjuk mi ezt szívni? 😀 Bár ha McCarthy és Thompson itt marad én mindig bizakodó leszek. De tény, hogy nincs még egy ilyen QB a ligábanbalazs799
Mccarthy-val azért vigyázz, 2005-ben mint 49ers OC javasolta a HC Nolannek, hogy Rodgers helyett Smith-t draftolja 1/1-re
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
zseniális ez az Áron, komolyanStez
én is úgy érzem, hogy Farve után Rodgers, ha ő egyszer visszavonul meddig fogjuk mi ezt szívni? 😀 Bár ha McCarthy és Thompson itt marad én mindig bizakodó leszek. De tény, hogy nincs még egy ilyen QB a ligábanbalazs799
Jókor kell szívni 1 évig, mint a Coltsnál. Sőt nektek még azt se nagyon kellett.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
zseniális ez az Áron, komolyanStez
én is úgy érzem, hogy Farve után Rodgers, ha ő egyszer visszavonul meddig fogjuk mi ezt szívni? 😀 Bár ha McCarthy és Thompson itt marad én mindig bizakodó leszek. De tény, hogy nincs még egy ilyen QB a ligábanbalazs799
hogyne lenne, Lüke András

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ja Ryan hail mary lesz, meglesz a 2. pick is

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
zseniális ez az Áron, komolyanStez
én is úgy érzem, hogy Farve után Rodgers, ha ő egyszer visszavonul meddig fogjuk mi ezt szívni? 😀 Bár ha McCarthy és Thompson itt marad én mindig bizakodó leszek. De tény, hogy nincs még egy ilyen QB a ligában


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Soros nagyon rossz játékos vagy.Kenny
Akkor Hageman mi?iktriad
Nem definiálható.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soros nagyon rossz játékos vagy.Kenny
Akkor Hageman mi?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyilvános seggezés ! Azta !Sixo67
Elmúlt már este 11.

zseniális ez az Áron, komolyanStez
Szenzációs Áron!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Soros nagyon rossz játékos vagy.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Monday Night Blowout

Azért az hogy elesünk mielőtt sacket csinálnánk na az már Benny Hill!v.sammy
Smithey itt is kiírtotta a pass rusht, mint anno nálunk.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
zseniális ez az Áron, komolyan

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
ihletett forma

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Nyilvános seggezés ! Azta !

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ó ricsi, az NFC döntőbe is leültetné McCarthy ha +30al megyünk (különben meg is értem)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
v.sammy Atlanta Falcons 100
Azért az hogy elesünk mielőtt sacket csinálnánk na az már Benny Hill!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ezt a szitkot a Coltsnál is elmondhatják párszor

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mert műveletlen vagy, és csak őt ismered.
De Áron is Donáld.Stez
Neki rokona Elérhető és Akciós Áron?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Favre szerintem nem Clevelandbe repült hanem minimum Kanadába, de inkább az Északi sarkra, hogy felvegye a munkát, mint télapó.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
"Lehet Donald kacsa is megjelenik a képernyőn." Nem Ricsi, ő tegnap játszott.iktriad
És nem vehet jegyet?Höri
Mivel kikaptak, ma nincs Victory Monday San Diegoban, szóval nem hiszem.iktriad
St. Louisban viszont nyert Donald, szóval patt.Stez
God dammit, Donald! Csak Donald Brownra szoktunk Donald kacsaként hivatkozni.iktriad
Mert műveletlen vagy, és csak őt ismered.
De Áron is Donáld.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
tehát Ricsi szerint az Eaglesnek volt keresnivalója a GB ellen, csak a Hawks verte őket simánStez
jó csapat a phili de elfogulatlanság nélkül, ha a mostani játék lesz a PO-ban akkor itt Pack-Hawks NFC döntő lesz


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Lehet Donald kacsa is megjelenik a képernyőn." Nem Ricsi, ő tegnap játszott.iktriad
És nem vehet jegyet?Höri
Mivel kikaptak, ma nincs Victory Monday San Diegoban, szóval nem hiszem.iktriad
St. Louisban viszont nyert Donald, szóval patt.Stez
God dammit, Donald! Csak Donald Brownra szoktunk Donald kacsaként hivatkozni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
tehát Ricsi szerint az Eaglesnek volt keresnivalója a GB ellen, csak a Hawks verte őket simán

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
még hogy bakh-ot verik playről playre


Liverpool Fc fan