NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Konfdöntők

8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Divízióriválisnak alapvetően nem szurkolnék, de talán tényleg ők lennének a legjobb eshetőség a fennmaradt 3 közül.
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Részemről nem osztom.🙂
8 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 313 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
Kampman
Egész tornán szarok, ez is fix iksz volt
warr_b
salah kiesése ennyit számít?
Negritis, a vajda
Kiesett a Jets a ligából?
8 hónapja
Akkoss Detroit Lions 175
Nem csak te 😀
8 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…

Don't talk the walk, Walk the talk!
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
Kampman
Egész tornán szarok, ez is fix iksz volt
warr_b
salah kiesése ennyit számít?
Negritis, a vajda
Vele se voltak jók


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Nem úgy volt, hogy idén az AFC toronymagasan jobb az NFC-nél?
8 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gondoljatok arra, hogy mennyivel édesebb lesz így, hogy a Lions csapja meg a KCt 😀😀

| sry petey |
8 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bazdmeg, hogy a Chiefs O nem tud semmit kezdeni a végtelen ajándékkal, amit a D ad nekik.
8 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
és az a vicc, hogy ha Lamar nem ekkora balfasz, simán nyerhetne a ravens, de x simán lehetne
8 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
Kampman
Egész tornán szarok, ez is fix iksz volt
warr_b
Használj széntablettát.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
8 hónapja
casaubon Green Bay Packers 2 212
Ahhoz kepest, hogy negy drive utan 14-7 volt…
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nice return


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
Kampman
Egész tornán szarok, ez is fix iksz volt
warr_b
salah kiesése ennyit számít?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
Kampman
Egész tornán szarok, ez is fix iksz volt


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nagyon nem akartam a Chiefs-t a döntőben látni, de hát lol ez után a mai Ravens offense teljesítmény után nehéz bármit mondani

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
8 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Hajrá ENEFSZÍÍÍ

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
8 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Vhogy Prescott es Lamar menetrendszeruen lefo a PO-ban evrol evre, mindig nagy a hype elotte aztan ezt kapjuk
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Lehet, hogy túlspilázom, de számomra - ha jön a KC W - ez a meccs azt mutatja, hogy Lamar soha a büdös életben nem fog SB-t nyerni.
nagylaza, főpohárnok
Nem is feltétlenül a KC győzelem, hanem Lamar játékának a milyensége mondatja ezt velem.
Kampman
Jó, így is lehet fogalmazni.🙂
8 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Faszé passzol egy futó
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az SB-n is lehet nézni a Chiefs körüli bohóc bandát Kelcevel sajnos

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
8 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Miattam dobta oda, hogy meglegyen a harmadik elkapása Likely-nak 😀
Nem sikerült, a meccs és az a mixem elmegy.....
Ez nagyon szar passz volt, ahogyan egész meccsen az Ravens O is. Egész meccsen semmi, sehol. Nem ezt a Ravenst láttuk idén.



8 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 149
Meg kellett próbálni. Csak 3 védő volt az támadón.
8 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 648
összességében ez egy rossz meccs, semleges nézőknek sem gondolnám, hogy izgalmas lenne.
Zsellér van de Vrij
Konkrétan kibaszott idegesítő.
Hanni
detto, ellenünk brillíroztak baszki mostmeg...
LanceVance
ugyanolyan szarul játszott a ravens egy hete, csak a KC van olyan jó, hogy ezt ki is használt az első félidőben
NB2
Ellenünk meg minden a kezükbe pattant....