NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Konfdöntők

8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Túmenimem, tényleg mindent elbasznak


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
lehet egy cspaat ennyire hülye mint ma a ravens???
8 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Milyen kurva jó meccs lenne ez azzal a 24:17es eredménnyel, ahol most lehetne nézni egy kis KC magicet.
8 hónapja
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 250
Te kretén aki a mikrofon mögött vagy, saját támadásnál időt fog kérni, mikor labdát kell még szeretni….
Utley
mindenkit szeretni kell 😀

via GIPHY


Negritis, a vajda
Keblemre!😂
8 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
én a 49ersnek szurkolok a Lions ellen. de csak azért mert nagyobb eséllyel verik el a Chiefst a döntőben.
deyell
Ha a 49ers-t megveri a Lions, akkor a KC-t is szerintem.
balintbaba
a Lions esélytelen a KC ellen
röhögve, rutinból megnyernék
NB2
Mint a szezonnyitót?

Tepper takarodj!
8 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Ennyire swiftet tolni..
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
én a 49ersnek szurkolok a Lions ellen. de csak azért mert nagyobb eséllyel verik el a Chiefst a döntőben.
deyell
Ha a 49ers-t megveri a Lions, akkor a KC-t is szerintem.
balintbaba
a Lions esélytelen a KC ellen
röhögve, rutinból megnyernék
NB2
Pontosan.
8 hónapja
Foldesi26 New England Patriots 317
Dobperges, 3 negyed utan sikerult 3 pontot feltenni!!
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 339 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sporik is tudják a scriptet

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Nem létező íveket használ!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
8 hónapja
Zalán Denver Broncos 3 791 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Divízióriválisnak alapvetően nem szurkolnék, de talán tényleg ők lennének a legjobb eshetőség a fennmaradt 3 közül.
Kampman
Kifejezetten szeretek drukkolni a divizión belüli csapatoknak, miután megvívtuk a magunk harcait az alapszakaszban. Valahol egy hajóban evezünk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Ez is mi? 😅

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Te kretén aki a mikrofon mögött vagy, saját támadásnál időt fog kérni, mikor labdát kell még szeretni….
Utley
mindenkit szeretni kell 😀

via GIPHY


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
én a 49ersnek szurkolok a Lions ellen. de csak azért mert nagyobb eséllyel verik el a Chiefst a döntőben.
deyell
Ha a 49ers-t megveri a Lions, akkor a KC-t is szerintem.
balintbaba
Goff...

8 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Te kretén aki a mikrofon mögött vagy, saját támadásnál időt fog kérni, mikor labdát kell még szeretni….
Utley
 www.youtube.com/watch?v=u5zcf7Wak2c

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
8 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Kar ezert bazdmeg, Ravens azert 2.felidot jol ledominalta aztan semmit se er ugy nez ki
8 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
én a 49ersnek szurkolok a Lions ellen. de csak azért mert nagyobb eséllyel verik el a Chiefst a döntőben.
deyell
Ha a 49ers-t megveri a Lions, akkor a KC-t is szerintem.
balintbaba
a Lions esélytelen a KC ellen
röhögve, rutinból megnyernék
8 hónapja
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 250
Te kretén aki a mikrofon mögött vagy, saját támadásnál időt fog kérni, mikor labdát kell még szeretni….
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Divízióriválisnak alapvetően nem szurkolnék, de talán tényleg ők lennének a legjobb eshetőség a fennmaradt 3 közül.
Kampman
Kb. a szezon felétől mondom, hogy nem annyira jók, amekkora hájp van körülöttük. Viszont régóta SF-gyűrűt tippelek. Nem szeretnék tévedni.🙂
8 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
én a 49ersnek szurkolok a Lions ellen. de csak azért mert nagyobb eséllyel verik el a Chiefst a döntőben.
deyell
Ha a 49ers-t megveri a Lions, akkor a KC-t is szerintem.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
8 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem úgy volt, hogy idén az AFC toronymagasan jobb az NFC-nél?
nagylaza, főpohárnok
Northban minden csapat pozitív lett
8 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
SBL
én a 49ersnek szurkolok a Lions ellen. de csak azért mert nagyobb eséllyel verik el a Chiefst a döntőben.

choose life
8 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Gondoljatok arra, hogy mennyivel édesebb lesz így, hogy a Lions csapja meg a KCt 😀😀

| sry petey |
Hanni
❤️

8 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 149
Remélem nem csak én szurkolok nagyon nagyon a Lions-nak, mekkora lenne egy SB, tölük nem sajnálom kicsit se…
Eazzy
Szerintem nájnersz szurkolókon kivül mindenki.
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
na nem baj, lehet az Egyiptom - Kongói DK tizipárbajt nézni nyugodtan
Löfli
Miért nem vagyok meglepve, hogy Egyiptom megint chokerkedik egy gyengébb ellenfél ellen?
Kampman
Egész tornán szarok, ez is fix iksz volt
warr_b
salah kiesése ennyit számít?
Negritis, a vajda
Kiesett a Jets a ligából?
steelwolf
az saleh, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!