NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL DRAFT 2019

1 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ami nekünk kurva jó hogy nem nagyon van RB rush szóval kész kiből válogatnunk remélem...
Tomcsik
Montgomery szerintem ebben a classzban ő az egyik legjobb RB
Rózsa Sándor (betyár)
Igazából itt már van vagy 3-4 RB aki közel azonos képességű... opció lesz bőven. Bár abban se vagyon biztos hogy RB-t húzunk

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na őszinte leszek ennek nagyon örülök ,szerintem ez itt nem volt nagy kockázat.Szerintetek ??
Rózsa Sándor (betyár)
Itt ez jó húzás.
iktriad
Nekem nem tetszik,de én nem értek hozzá 😊
mum
Én se nagyon 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 298
hát Kaboly már kiírta...sikerült egy nem annyira faszentosat választani....
Klaci79
Na ő ki a faszom 😀
Első undrafted a GM Gameben?
tenorx
A tökömnek akarunk AB klónt húzni, hoztunk volna egy Plaxicot
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
nem akartam bemondani...kb az 5. körben örültem volna neki
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
hát Kaboly már kiírta...sikerült egy nem annyira faszentosat választani....
Klaci79
Na ő ki a faszom 😀
Első undrafted a GM Gameben?
tenorx
most csakazértis húztatok még egy MAC-ból érkező WR-t??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az jó WR-pick

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
klaci barátom, csak, hogy tudd, eladó !

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Ha en lennek a Cardinals tulajdonosa, a jovo heten mar nem lenne allasa Keimnek. A tavalyi 1/10-es, akiert meg fel is mentel, most egy masodik kor vegeert elpasszolva... Akkora GM-blama ez, hogy csak na.
Stez
Ez egy nagyon rossz szemlélet.
Rosen már nem 1/10, hanem egy már megismert játékos, aki nem kell.
Ahogy már Wilson se harmadik, vagy Brady se hatodik kör, ha tradelnék őket, kutyát nem érdekelné, hogy mikor húzták, csak az számít, most mit ér, és miként értékesíthető.
Tuti nem vállalkoztál soha, és nem kezeltél elfekvő árukészletet.
Nem GM blama, csak veszteségminimalizálás.
Sobri Jóska
Nem. Egy oriasi hiba, ujra es ujra megismetelve. A Cardinalsnak egeszen tegnapig harom vevoje is volt a pickre, elotte erdeklodtek masok is. Meg tegnap is 2+3-at ajanlott a Washington, amit nem volt hajlando elfogadni az Arizona. Aztan rabaszott, mert mindegyik kubeneedes csapatnak a Miamin kivul sikerult igeretes tehetseget szereznie. Most meg eladtak lofingert, ez egy 3. koros ertek, mivel egy 5. kort meg vissza is adtak.

Te eloadhatod szep szavakkal es pozitiv megfogalmazassal, hogy vesztesegminimalizalas, de nem, ez oriasi blama, es egy 3-4 hibas lepessorozat vegeredmenye, amiben ujra es ujra nagypofaju volt a GM, sokat akart, aztan ket szek kozott a foldon kotott ki. Keimet ugy kellene kibaszni, hogy a laba sem eri a foldet.
Stez
Tipikus utólagos okoskodás.
Egy döntés megítélésénél csak a döntés pillanatában rendelkezésre álló információk a relevánsak.
Ami a döntés után történik már nem.
Előre nem lehetett tudni, hogy a Redskins és a Giants is kiesik.
A Cards nem így prognosztizált, tévedett, de nem emiatt hibás/helyes az akkori vagy a mostani döntés, hanem az akkori infók alapján.
És ha akkor hibáztak, amikor 2+3ért nem adták (amit, tegyük fel, hipotetikusan elfogadok), akkor pont ez a megvalósult trade helyes döntés.
Mindkettő egyszerre nem lehet hibás - ha végigelemzed belátod.

több mint 5 éve
mum Seattle Seahawks 49
Na őszinte leszek ennek nagyon örülök ,szerintem ez itt nem volt nagy kockázat.Szerintetek ??
Rózsa Sándor (betyár)
Itt ez jó húzás.
iktriad
Nekem nem tetszik,de én nem értek hozzá 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ami nekünk kurva jó hogy nem nagyon van RB rush szóval kész kiből válogatnunk remélem...
Tomcsik
Montgomery szerintem ebben a classzban ő az egyik legjobb RB
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Joseph 3-4et futtat cardsnál most ugye? mert akkor kicsit fejvakarós Zack Allen.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hát Kaboly már kiírta...sikerült egy nem annyira faszentosat választani....
Klaci79
Na ő ki a faszom 😀
Első undrafted a GM Gameben?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na őszinte leszek ennek nagyon örülök ,szerintem ez itt nem volt nagy kockázat.Szerintetek ??
Rózsa Sándor (betyár)
Itt ez jó húzás.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na őszinte leszek ennek nagyon örülök ,szerintem ez itt nem volt nagy kockázat.Szerintetek ??
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
hát Kaboly már kiírta...sikerült egy nem annyira faszentosat választani....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
ez eddig álom nekünk....még Butler is jöhetne...rengeteg a lehetőség
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
na végre, nagy steal ez is
Griert vigye még el egy értelmes csapat, aztán mehetek aludni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ami nekünk kurva jó hogy nem nagyon van RB rush szóval kész kiből válogatnunk remélem...

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, mindjárt mi jövünk. Szerintem CB lesz, de WR-en se lepődnék meg.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Majdnem az összes emberünk megvan....
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha en lennek a Cardinals tulajdonosa, a jovo heten mar nem lenne allasa Keimnek. A tavalyi 1/10-es, akiert meg fel is mentel, most egy masodik kor vegeert elpasszolva... Akkora GM-blama ez, hogy csak na.
Stez
Ez egy nagyon rossz szemlélet.
Rosen már nem 1/10, hanem egy már megismert játékos, aki nem kell.
Ahogy már Wilson se harmadik, vagy Brady se hatodik kör, ha tradelnék őket, kutyát nem érdekelné, hogy mikor húzták, csak az számít, most mit ér, és miként értékesíthető.
Tuti nem vállalkoztál soha, és nem kezeltél elfekvő árukészletet.
Nem GM blama, csak veszteségminimalizálás.
Sobri Jóska
Nem. Egy oriasi hiba, ujra es ujra megismetelve. A Cardinalsnak egeszen tegnapig harom vevoje is volt a pickre, elotte erdeklodtek masok is. Meg tegnap is 2+3-at ajanlott a Washington, amit nem volt hajlando elfogadni az Arizona. Aztan rabaszott, mert mindegyik kubeneedes csapatnak a Miamin kivul sikerult igeretes tehetseget szereznie. Most meg eladtak lofingert, ez egy 3. koros ertek, mivel egy 5. kort meg vissza is adtak.

Te eloadhatod szep szavakkal es pozitiv megfogalmazassal, hogy vesztesegminimalizalas, de nem, ez oriasi blama, es egy 3-4 hibas lepessorozat vegeredmenye, amiben ujra es ujra nagypofaju volt a GM, sokat akart, aztan ket szek kozott a foldon kotott ki. Keimet ugy kellene kibaszni, hogy a laba sem eri a foldet.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
green roomban ki van még?
Sixo
Greene doki a Vészhelyzetből.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na Wilson papa majd szépen kitömi hosszú labdákkal és oszt is van 😊😊😊😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nesztek.
SB
braxa88
SuperBust? 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
green roomban ki van még?