Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ez az a meccs, ahol egyáltalán nem tudok részrehajló lenni. Mind1, hogy ki nyer, a lényeg, hogy a Patset picsázzák el jöv héten. Boldogtalan nem leszek.
Ráadásul idén először néztem soccert (Pool-City), és nem bántam meg, felvidított 😊
shagi0206
Akkor szurkolj a Vasasnak,nekik azért bőven több esélyük van a pecc ellen.
LeviPoki
Marhaság

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Na elég is lesz ennyi a JAX-től... 😀
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
Ez az a meccs, ahol egyáltalán nem tudok részrehajló lenni. Mind1, hogy ki nyer, a lényeg, hogy a Patset picsázzák el jöv héten. Boldogtalan nem leszek.
Ráadásul idén először néztem soccert (Pool-City), és nem bántam meg, felvidított 😊
shagi0206
max jövőhéten leszel boldogtalan 😀

őlég vót
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Jéééééé Lee megsérült. Meglepődtem!

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez az a meccs, ahol egyáltalán nem tudok részrehajló lenni. Mind1, hogy ki nyer, a lényeg, hogy a Patset picsázzák el jöv héten. Boldogtalan nem leszek.
Ráadásul idén először néztem soccert (Pool-City), és nem bántam meg, felvidított 😊
shagi0206
Akkor szurkolj a Vasasnak,nekik azért bőven több esélyük van a pecc ellen.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 354 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Micsoda parádé.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bortles idáig altatott 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
Sikeres passzok Bortlestől? 😱
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kés a vajon


koyack az új fegyver
Heisman Trophy
Hamarosan elneveznek róla Floridában egy nyalókát.
iktriad
😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Bortles = GOAT

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Ez az a meccs, ahol egyáltalán nem tudok részrehajló lenni. Mind1, hogy ki nyer, a lényeg, hogy a Patset picsázzák el jöv héten. Boldogtalan nem leszek.
Ráadásul idén először néztem soccert (Pool-City), és nem bántam meg, felvidított 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
koyack az új fegyver
Heisman Trophy
Hamarsoan elneveznek róla Floridában egy nyalókát.
iktriad
Koyackmeg(g)y?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jó estét, hajrá Packers!

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Dominál a Jax

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 354 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
koyack az új fegyver
Heisman Trophy
Hamarosan elneveznek róla Floridában egy nyalókát.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó estét, jó szurkolást.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
koyack az új fegyver

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
4. leghidegebb meccs a jags történetében.
iktriad
Meccs előtt be kell melegíteni bástya

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én is a toszjátékért jöttem
mustaine
remélem a jax tossza meg a steelerst

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Go jax avagy az utolsó versenyben lévő nagymacska

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Én is a toszjátékért jöttem

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 354 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4. leghidegebb meccs a jags történetében.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 449
Wu -tang a palyan. Akarom mondani a vasas..
remelem a jags nyer es eleri annak a harmadat amit anno elertem az nfl2k4-ban. super bowl triplazas Terrelle Pryor QB-val 😀
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
estet! 😊
legyen csontzene 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hajrá Twister média, hajrá toszjáték!
Igor
ma nem lesz toszjáték, Bortles mindig magánál tartja majd a labdát az RPO-nál
baggio 🏈

 www.youtube.com/watch?v=8UT3IPhRA8c

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)