Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

23 feliratkozó

12 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USD

Június: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD

ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
Ezt miért írod ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mert naív. 😛

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
Ezt miért írod ?
több mint 5 éve
MarioAna 1 997
Van egyébként arra mód, hogy töröljem/töröltessem a profilomat az oldalról az összes eddigi hozzászólással együtt?
MarioAna
Egy sors társ 😃
Miért akarod ? Ha szabad megkérdeznem ?
Rózsa Sándor (betyár)
A fölösleges közösségi mediáktól akarok szabadulni, inkább személyes indíttatású az egész, mert magamon is észreveszem, hogy mennyire szélsőségesen reagálok bizonyos játékosokkal/csapatokkal/politikai vonnallal/embertípussal/felhasználókkal és úgy mindennel kapcsolatban. A cikkeket az oldalon sosem olvastam, még a külföldi sportújságírás sem éri el az ingerküszöbömet sokszor, nemhogy az itthoni - és no offense azoknak, akik beleteszik az energiát, nekem vannak más igényeim. A fórumon voltak aktív évekig, de már semmi előnyét nem látom annak, hogy a véleményemet kifejtsem bármilyen témával kapcsolatban bármilyen plaftormon.
Ráadásul szezononként 2-3 NFL/NCAA meccset nézek már meg csak.

Burrow > Luck valaha is
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Van egyébként arra mód, hogy töröljem/töröltessem a profilomat az oldalról az összes eddigi hozzászólással együtt?
MarioAna
Egy sors társ 😃
Miért akarod ? Ha szabad megkérdeznem ?
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
Amadeus
Nem.
Mivel ez adomány, nem vásárlás.
Tudhatnád jogászként.
Sobri Jóska
Hogyne lenne vásárlás, olvashatja a patreonos fk! cikkeket.
warr_b
Az más, mint a fórumos adomány.
Nyilván ha azért fizet, azt megvásárolta, akkor kitiltás alatt is olvashatja tovább, az a szolgáltatás nem kerül korlátozásra.
Tudnád ha te is támogatnád ezt a fórumot. 😛
Sobri Jóska
Engem nem tiltottak ki 😆
warr_b
Ezért nem is vagy a klubban. 😊
Sobri Jóska
Hogy mondta Woody Allen? Nem is lennék tagja olyan klubnak, amelyik felvenne a tagjai közé? 🤪🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
Amadeus
Nem.
Mivel ez adomány, nem vásárlás.
Tudhatnád jogászként.
Sobri Jóska
Hogyne lenne vásárlás, olvashatja a patreonos fk! cikkeket.
warr_b
Az más, mint a fórumos adomány.
Nyilván ha azért fizet, azt megvásárolta, akkor kitiltás alatt is olvashatja tovább, az a szolgáltatás nem kerül korlátozásra.
Tudnád ha te is támogatnád ezt a fórumot. 😛
Sobri Jóska
Engem nem tiltottak ki 😆
warr_b
Ezért nem is vagy a klubban. 😊

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
Amadeus
Nem.
Mivel ez adomány, nem vásárlás.
Tudhatnád jogászként.
Sobri Jóska
Hogyne lenne vásárlás, olvashatja a patreonos fk! cikkeket.
warr_b
Az más, mint a fórumos adomány.
Nyilván ha azért fizet, azt megvásárolta, akkor kitiltás alatt is olvashatja tovább, az a szolgáltatás nem kerül korlátozásra.
Tudnád ha te is támogatnád ezt a fórumot. 😛
Sobri Jóska
Engem nem tiltottak ki 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
Amadeus
Nem.
Mivel ez adomány, nem vásárlás.
Tudhatnád jogászként.
Sobri Jóska
Hogyne lenne vásárlás, olvashatja a patreonos fk! cikkeket.
warr_b
Az más, mint a fórumos adomány.
Nyilván ha azért fizet, azt megvásárolta, akkor kitiltás alatt is olvashatja tovább, az a szolgáltatás nem kerül korlátozásra.
Tudnád ha te is támogatnád ezt a fórumot. 😛

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
Amadeus
Nem.
Mivel ez adomány, nem vásárlás.
Tudhatnád jogászként.
Sobri Jóska
Hogyne lenne vásárlás, olvashatja a patreonos fk! cikkeket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Whoops, looks like something went wrong.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Van egyébként arra mód, hogy töröljem/töröltessem a profilomat az oldalról az összes eddigi hozzászólással együtt?
MarioAna
Na most már valaki: mi történt?
Wyatt
Én se tudom, hogy mi történt, de az előzmények ismerete nélkül is van olyan kérdés, amire lehet válaszolni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egyébként arra mód, hogy töröljem/töröltessem a profilomat az oldalról az összes eddigi hozzászólással együtt?
MarioAna
Na most már valaki: mi történt?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Van egyébként arra mód, hogy töröljem/töröltessem a profilomat az oldalról az összes eddigi hozzászólással együtt?
MarioAna
Beírod a neved a keresőbe, és egyenként törlöd a hsz-eidet.
Ha a profilod törlődik, akkor a hsz-ek megmaradnak [törölt felhasználó] bejegyzéseiként. Legalábbis mikor régebbi oldalakra navigálódom ilyeneket látok.

több mint 5 éve
MarioAna 1 997
Van egyébként arra mód, hogy töröljem/töröltessem a profilomat az oldalról az összes eddigi hozzászólással együtt?

Burrow > Luck valaha is
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
Amadeus
Nem.
Mivel ez adomány, nem vásárlás.
Tudhatnád jogászként.

több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 833
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."
Sobri Jóska
Ha fizetek, akkor az lesz, amit én akarok?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
Amadeus
A hatalom már csak ilyen.
Pláne egy magánvállalkozás nyújtotta szolgáltatás esetén.
Pláne ha nem is fizetsz a szolgáltatásért.
Üdv az elit, kétfős klubban. "Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló."

több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 833
Egészen felháborító a hatalom gyakorlásának ezen, mindennemű jogorvoslatot és érdemi mérlegelést mellőző módja, ami itt lement egy héttel ezelőtt.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
be tudom állítani h ne kapjak értesítést NCAA cikkekről?
briareos
minden feltett cikkről kapsz értesítést (többé nem élek ezzel vissza, marad a banneres megoldás)
r.baggio
jó hát miattam nem kell újratervezni a processt, csak kérdeztem mert furi volt h csak NCAAról jön

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
be tudom állítani h ne kapjak értesítést NCAA cikkekről?
briareos
minden feltett cikkről kapsz értesítést (többé nem élek ezzel vissza, marad a banneres megoldás)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
be tudom állítani h ne kapjak értesítést NCAA cikkekről?

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Meg mindig nem jo nalam... Nektek sem?


több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
szerveroldali probléma


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
A rég elolvasott hsz-eket is olvasatlanként jelöli az oldal, van 8 értesítésem meg elvileg 140 új kommentem, pedig nem kéne...
peach
minden vasárnapi pörgés után ez van, illetve elő-előfordul
NB2
Megjavult
peach
Nálam jelenleg se jó, egész délután visszaugrik.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
A rég elolvasott hsz-eket is olvasatlanként jelöli az oldal, van 8 értesítésem meg elvileg 140 új kommentem, pedig nem kéne...
peach
minden vasárnapi pörgés után ez van, illetve elő-előfordul
NB2
Megjavult



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...