Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek
23 feliratkozó
12 napja
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USDJúnius: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD
ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com
Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Nyilván nem leszúrásból írtam, csak fura volt, hgoy az egyéb témákba 3 órán át nem írt senki, mondom csak jelzem, hogy ilyen probléma merült fel.Igen, ezzel volt egy kisebb gond, de szerintem valódi gond szerencsére nem volt (legalább nem találtam mást) - elnézést, sajnos munka mellett nem tudtam egyből ugrani/kellett egy kis idő kisilabizálni egy-két dolgot.Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊Igen, lejárt az oldal certije.
NB2
Beki
Igor
több mint 4 éve
Úgy néz ki rendbejött, köszönjük 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Igen, ezzel volt egy kisebb gond, de szerintem valódi gond szerencsére nem volt (legalább nem találtam mást) - elnézést, sajnos munka mellett nem tudtam egyből ugrani/kellett egy kis idő kisilabizálni egy-két dolgot.Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊Igen, lejárt az oldal certije.
NB2
Beki
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jól van, megnyugodtam, hogy nem csak nálam döglött az egész 😊 Telefonról mondjuk az istennek nem is tudom megnyitni a fórumot, laptopról azért megy...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Én is alig jöttem rá, már a FKra is írtam, hogy írjanak ki vmi közleményt mi a helyzet 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊Igen, lejárt az oldal certije.
NB2
több mint 4 éve
Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊
több mint 5 éve
nba topicba megjött valaki fura linkekkelKapott tőlem egy bant, ha visszatér, töröljük a usert.
Negritis

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
nba topicba megjött valaki fura linkekkel
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
A Titans topik szét is esett a Húlió hír hallatán.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
höri topicjára ránéznétek?van ott egy link, gondolok ki kéne törölni
köszi
több mint 5 éve
Az értesítések meg feliratkozások mintha megint nem működnének.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Javasolnék megint egy lóvé összedobós "kampányt", hogy ha lesz idő meg energia rá, akkor tényleg csak az kelljen hozzá 😊Nem, de a lehetőségek limitáltak. A szezonkezdetig még az eb ideje lehet döccenős, aztán augusztusig már csak lesz valamivalakinél mutat, valakinél nemAzt azért valahogy nem kellene megvárni, hogy összeomoljon az egész a picsába és csak a fejléc maradjon, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg
a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
peach
r.baggio
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Nem, de a lehetőségek limitáltak. A szezonkezdetig még az eb ideje lehet döccenős, aztán augusztusig már csak lesz valamivalakinél mutat, valakinél nemAzt azért valahogy nem kellene megvárni, hogy összeomoljon az egész a picsába és csak a fejléc maradjon, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg
a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
peach

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
valakinél mutat, valakinél nemAzt azért valahogy nem kellene megvárni, hogy összeomoljon az egész a picsába és csak a fejléc maradjon, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg
a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
502 - Bad gateway! És az eeszt is halott még mindig... gyanús, nagyon gyanús...!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Nem mintha zavarna, de mivel mindig megemlíti valaki, gondoltam, most én szólok, hogy állandóan kapom az értesítést egy tegnapi idézetrőlén négyről is, kb. ma reggel óta ez van
Wyatt
több mint 5 éve
Nem mintha zavarna, de mivel mindig megemlíti valaki, gondoltam, most én szólok, hogy állandóan kapom az értesítést egy tegnapi idézetről

több mint 5 éve
Sikerült megoldani ha valakinek segíthet később, a Steelers topic feliratkozás tranzakció bugolhatott be valahogy, feliratkoztam egy másik topicra, majd le - ezután már a Steelerst is helyesen feliratkozottnak mutatta, és újra látok számokat.Köszönöm, hogy eljöttetek a Ted talkomra.
több mint 5 éve
valakinél mutat, valakinél nemLehet vissza kellene mennünk valami standard cuccra át a customról, és akkor nem adhoc kellene belefejlesztgetni dolgokat/troubleshootolni.
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg
a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
több mint 5 éve
valakinél mutat, valakinél nemaz egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg
a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
A feliratkozások teljesen meghaltak?Sehonnan nem mutat semmit.
Úgy látom amiatt halt meg, mert megpróbáltam feliratkozni a Steelers topicra, továbbra se vagyok feliratkozva, cserébe ha most megyek rá (és ezáltal a /subscribe aloldalra) akkor hibát kapok.
Valaki rá tud nézni esetleg? Bár tudom hogy babáztok JJ, úgyhogy nincsenek óriási reményeim 😀
Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
mert mobilról megtudtam fixálni 😊valami elbaszott linkem miatt szétesesett a koronavírus topic, ha jár erre admin törölje én nem tudom. köszinekem működik
Toca
Heisman
több mint 5 éve
valami elbaszott linkem miatt szétesesett a koronavírus topic, ha jár erre admin törölje én nem tudom. köszinekem működik
Toca
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz