Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek
23 feliratkozó
12 napja
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USDJúnius: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD
ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com
Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
kolléga picit korán örültNem halt le az oldal, ezt is érdemes észre venni pedig most vagyunk pl 100-n NAGY PACSI 😀 😊dehogynem, többször is
dande
Kampman
konkrétan egész nap rossz (jó az oldal bejön, de több órás már olvasott üziket ír olvasatlanoknak)
több mint 4 éve
Akkor szerencsém volt 😊Nem halt le az oldal, ezt is érdemes észre venni pedig most vagyunk pl 100-n NAGY PACSI 😀 😊dehogynem, többször is
dande
Kampman
több mint 4 éve
Nem halt le az oldal, ezt is érdemes észre venni pedig most vagyunk pl 100-n NAGY PACSI 😀 😊dehogynem, többször is
dande
több mint 4 éve
Gondoltam beirom, hogy egyebkent nagyon imadnam, ha vegre nem adna ki napokig az ertesitest az amugy mar reg elolvasott idezesekrol, de mire el akartam kuldeni a bejegyzest, meghalt az oldal. 😀
több mint 4 éve
Nem halt le az oldal, ezt is érdemes észre venni pedig most vagyunk pl 100-n NAGY PACSI 😀 😊
több mint 4 éve
Arra már rájöttünk, hogy levelek azért nem mennek, mert fizetős lett a mailgun is. (@Igor visszajelzésére várunk a digital ocean belépéssel kapcsolatban ezt és a terheltségi problémákat orvosolandó)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Kaptam egy ertesitest a telefontol amikor leptem be, hogy “data leak”-ben erintett a bowl.hu accom. Errol tudunk valamit?
több mint 4 éve
Nem szokott, de a változatosság kedvéért most lehalt az email-küldő szolgáltatás is.Egy ismerősöm jön fantasyra. Azért regisztrált de még nem kapott visszaigazoló mailt. A ligába sikerült betenni szóval nagy gond nincs de azért majd egyszer ide is fellépne.
r.baggio

Liverpool Fc
több mint 4 éve
Hát ez a feliratkozás értesítés még mindig nem működik
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 4 éve
Nem szokott, de a változatosság kedvéért most lehalt az email-küldő szolgáltatás is.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Nincs erőforrás a komplett oldal újrahuzalozására, elzötyög amennyit elbír, de jelen helyzetben ez a maximum.Regisztrációs visszaigazoló mail-el szoktak gondok lenni? Ismerősöm regisztrált de nem kap visszaigazolót.
r.baggio

Liverpool Fc
több mint 4 éve
Nincs erőforrás a komplett oldal újrahuzalozására, elzötyög amennyit elbír, de jelen helyzetben ez a maximum.Néha hagyj egy kis időt az asszonynak, hogy foglalkozzon kicsit az oldallal is 😆🤪😉
r.baggio

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Nincs erőforrás a komplett oldal újrahuzalozására, elzötyög amennyit elbír, de jelen helyzetben ez a maximum.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokrólBő másfél hónapja kuka, de már megbarátkoztam a helyzettel, csak hátha valaki akarna tenni valamit az ügy érdekében egyszer mégis
Wyatt

több mint 4 éve
Az a telefon problémája leszOk, nem mai darab (4-5 éves) simán lehet szoftver vagy ram probléma 😊
r.baggio
több mint 4 éve
Az a telefon problémája lesz

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Telefonon elkezdek beírni vmit és egyszerűen eltűnik a szöveg mielőtt befejezném és elküldeném😕
több mint 4 éve
Nekem is volt már ilyen, azt tudjátok csinálni, hogy az a topic, amire a feliratkozás elrontotta az egészet, arra próbáljatok mégegyszer feliratkozni.Meglesem, köszi, de ami váratlanul ért, hogy még ilyenekre is fel vagyok iratkozva, mint
ha ez se jó, akkor egy másik topicra fel/leiratkozás nekem megmentette a dolgot.
tenorx
xD

több mint 4 éve
Nekem is volt már ilyen, azt tudjátok csinálni, hogy az a topic, amire a feliratkozás elrontotta az egészet, arra próbáljatok mégegyszer feliratkozni.ha ez se jó, akkor egy másik topicra fel/leiratkozás nekem megmentette a dolgot.
több mint 4 éve
nálam is rossz még mindig
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 4 éve
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokrólTovábbra is kuka
Wyatt

több mint 4 éve
Érdekes, nekem müködikJa most már van több isNekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokrólbárcsak 1 hete nem jönne
Wyatt
Farky
Wyatt
több mint 4 éve
Ja most már van több isNekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokrólbárcsak 1 hete nem jönne
Wyatt
Farky

több mint 4 éve
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokrólbárcsak 1 hete nem jönne
Wyatt
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning

