Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Csesszétek meg, -2 helyett -4… szégyen amit csináltoo
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Innen forditunk

11 hónapja
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
idióta nők...
11 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Pont a döntőre kellett összeszarniuk a bugyit?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hárman állnak a kapuban baszod
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Rosszabbnal rosszabb helyzetekbol lovunk amugy, megallunk tiz meternel, kozelebb sem akarjuk vinni a labdat.

11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
támadás kezd összeállni
de a D#re is szükség lesz ha bármit akarunk
Negritis, a vajda
Több görög gólnál még csak blokk se volt, ha volt, rossz kézzel. Emberelőnyben pedig középmagas, középgyenge lövés középre? Ehhh...
nagylaza, főpohárnok
Most se volt blokk...
11 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Ez a baj noknel. Hogy papiron kotelezo. Valahogy ha eselyesseg van, folyton szetesik mindenki.
Stez
Laurencz Laci bácsi megmondta erre a tutit #tudjukmikor...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
támadás kezd összeállni
de a D#re is szükség lesz ha bármit akarunk
Negritis, a vajda
Több görög gólnál még csak blokk se volt, ha volt, rossz kézzel. Emberelőnyben pedig középmagas, középgyenge lövés középre? Ehhh...
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Ez a baj noknel. Hogy papiron kotelezo. Valahogy ha eselyesseg van, folyton szetesik mindenki.

11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
11 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Az hogy van hogy meg sem várják hogy a kiállított kiússzon, megy a bepassz egyből és gól?
Érthetetlen
JC6 (Mr. Miele)
Háttez mindig is így volt.
Azért q anyáztam rengeteget az aranykorban is, hogy rengetegszer előfordult, hogy kaptuk az előnyt, és szemmel észrevehető volt az a komótosság, ahogy kiúszott a büntetett, és sokszor úgy, hoyg frankón akadályozásnak tűnt, és a sporik az életben egyszer nem foglalkoztak ezekkel a dolgokkal...
Sose értettem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Szünetben kell egy nagy adag lelki fröccs, aztán hajrá!
11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Kalap szar az egész, rossz nézni
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Az hogy van hogy meg sem várják hogy a kiállított kiússzon, megy a bepassz egyből és gól?
Érthetetlen
JC6 (Mr. Miele)
Mert? A kiallitas oraja mar onnantol szamol, hogy elkezd leuszni a kiallitott, akkor a tamadonak miert kene elegetnie az emberelonybol jo par masodpercet, megkonnyitve a vedelem dolgat?

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 979 — The Mathematician
támadás kezd összeállni
de a D#re is szükség lesz ha bármit akarunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Az hogy van hogy meg sem várják hogy a kiállított kiússzon, megy a bepassz egyből és gól?
Érthetetlen
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez bukta lesz, sebaj szèp volt....🤷
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Még semmi nincs veszve, de azt fel nem fogom, hogy a spanyol meccs után hogyan tudnak ennyire hitehagyottan játszani a csajok.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem ez a buzi kifogásgenerátor akaszt ki.. az edző, a riporter, a szaki…

Fuuu de szarok vagyunk támadásban, hihetetlen.
JC6 (Mr. Miele)
Mondjuk az elozo meccseken kb. alom vizilabdat nyomott vegig a csapat, legyozve a gorogoket is, ezek utan eleg nehez azt mondani, hogy ennyit tudunk es jobb az ellenfel, el kell fogadni. Ilyenkor en valahol megertem, hogy nem ez a gondolkozas, hanem keresik a kifogasokat, mert ez a mai erthetetlen kategoria.

11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Engem ez a buzi kifogásgenerátor akaszt ki.. az edző, a riporter, a szaki…

Fuuu de szarok vagyunk támadásban, hihetetlen.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
Lanyok... #facepalm

11 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Na, mostantól a női és férfi pólósoknak is csak az arany vagy az ezüst elfogadható eredmény!
nagylaza, főpohárnok
Zombori Mester?
zacknorb
Ne bántsd, "nagyon ügyesen csinálta a csatár". Ez a szakértői szint(j)e. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 979 — The Mathematician
mind2 csapat szarul játszik, de sajnos mi vagyunk a szarabbak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 380 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát ez eddig nagyon kevés sajnos.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"