Vizes Sportok
11 feliratkozó
11 hónapja
Csesszétek meg, -2 helyett -4… szégyen amit csináltoo
11 hónapja
idióta nők...
11 hónapja
Pont a döntőre kellett összeszarniuk a bugyit?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Hárman állnak a kapuban baszod
11 hónapja
Rosszabbnal rosszabb helyzetekbol lovunk amugy, megallunk tiz meternel, kozelebb sem akarjuk vinni a labdat.
11 hónapja
Most se volt blokk...támadás kezd összeállniTöbb görög gólnál még csak blokk se volt, ha volt, rossz kézzel. Emberelőnyben pedig középmagas, középgyenge lövés középre? Ehhh...
de a D#re is szükség lesz ha bármit akarunk
Negritis, a vajda
nagylaza, főpohárnok
11 hónapja
Laurencz Laci bácsi megmondta erre a tutit #tudjukmikor...És nem jó ez a görög csapat, az a durva…Ez a baj noknel. Hogy papiron kotelezo. Valahogy ha eselyesseg van, folyton szetesik mindenki.
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Stez
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
támadás kezd összeállniTöbb görög gólnál még csak blokk se volt, ha volt, rossz kézzel. Emberelőnyben pedig középmagas, középgyenge lövés középre? Ehhh...
de a D#re is szükség lesz ha bármit akarunk
Negritis, a vajda
11 hónapja
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…Ez a baj noknel. Hogy papiron kotelezo. Valahogy ha eselyesseg van, folyton szetesik mindenki.
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
11 hónapja
Az hogy van hogy meg sem várják hogy a kiállított kiússzon, megy a bepassz egyből és gól?Háttez mindig is így volt.
Érthetetlen
JC6 (Mr. Miele)
Azért q anyáztam rengeteget az aranykorban is, hogy rengetegszer előfordult, hogy kaptuk az előnyt, és szemmel észrevehető volt az a komótosság, ahogy kiúszott a büntetett, és sokszor úgy, hoyg frankón akadályozásnak tűnt, és a sporik az életben egyszer nem foglalkoztak ezekkel a dolgokkal...
Sose értettem.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
Szünetben kell egy nagy adag lelki fröccs, aztán hajrá!
11 hónapja
Kalap szar az egész, rossz nézni
11 hónapja
Az hogy van hogy meg sem várják hogy a kiállított kiússzon, megy a bepassz egyből és gól?Mert? A kiallitas oraja mar onnantol szamol, hogy elkezd leuszni a kiallitott, akkor a tamadonak miert kene elegetnie az emberelonybol jo par masodpercet, megkonnyitve a vedelem dolgat?
Érthetetlen
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
támadás kezd összeállnide a D#re is szükség lesz ha bármit akarunk
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Az hogy van hogy meg sem várják hogy a kiállított kiússzon, megy a bepassz egyből és gól?Érthetetlen
11 hónapja
Akkor ez bukta lesz, sebaj szèp volt....🤷
11 hónapja
Még semmi nincs veszve, de azt fel nem fogom, hogy a spanyol meccs után hogyan tudnak ennyire hitehagyottan játszani a csajok.
11 hónapja
Engem ez a buzi kifogásgenerátor akaszt ki.. az edző, a riporter, a szaki…Mondjuk az elozo meccseken kb. alom vizilabdat nyomott vegig a csapat, legyozve a gorogoket is, ezek utan eleg nehez azt mondani, hogy ennyit tudunk es jobb az ellenfel, el kell fogadni. Ilyenkor en valahol megertem, hogy nem ez a gondolkozas, hanem keresik a kifogasokat, mert ez a mai erthetetlen kategoria.
Fuuu de szarok vagyunk támadásban, hihetetlen.
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
Engem ez a buzi kifogásgenerátor akaszt ki.. az edző, a riporter, a szaki… Fuuu de szarok vagyunk támadásban, hihetetlen.
11 hónapja
Ne bántsd, "nagyon ügyesen csinálta a csatár". Ez a szakértői szint(j)e. 😀Na, mostantól a női és férfi pólósoknak is csak az arany vagy az ezüst elfogadható eredmény!Zombori Mester?
nagylaza, főpohárnok
zacknorb
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
mind2 csapat szarul játszik, de sajnos mi vagyunk a szarabbak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Hát ez eddig nagyon kevés sajnos.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"