Vizes Sportok
11 feliratkozó
11 hónapja
Hat persze, itt a jatek minden eleme tele volt hibakkal. Csak ez a gorog vedelmi huzas totalisan lesokkolta a mieinket, aztan meg erezheto volt mar a gorcsosseg, vedekezesben es tamadasban is egyarant. Egyik hiba hozta a masikat, egyik taktikai elem befurdese hozta, hogy a masikban is szarok voltunk. Ra sem lehetett ismerni a csapatra ma.Igen eléggé felkészületlenül ért minket úgy látszott ami hiba.Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
Stez
De azért volt jó pár egyéni hiba is támadásban, úgy és olyan helyről lottuk el amit már gyerek bajnokságban azonnal csere és 40 hossz pillangó büntetés hogy többet ne kövesse el.
csebi
11 hónapja
Igen eléggé felkészületlenül ért minket úgy látszott ami hiba.Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
Stez
De azért volt jó pár egyéni hiba is támadásban, úgy és olyan helyről lottuk el amit már gyerek bajnokságban azonnal csere és 40 hossz pillangó büntetés hogy többet ne kövesse el.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
teljesen vakon kérdezném valaki hozzáértőtől: ha a vébé elődöntőben meg bírták azt csinálni, hogy minden bejátszásnál fórt kaptunk, amiket utána elég jó hatásfokkal belövöldöztek, akkor miért nem csinálják ezt minden meccsen? vagy csak a spanyolok ultragyengék a centerhez játszott labdák kivédésében?Legalább 3-4 olyan kihagyott lövésünk volt emberelőnyben (inkább több), ami arra az oldalra ment, ahol egy védő blokkolt a kapus mellett. Hajdú B. mondta is egyszer, hogy talán meg kellene próbálni a másik oldalra lőni... Ezzel a nem túl bonyolult taktikai elemmel nem tudtunk mit kezdeni. Pedig elég könnyű megtalálni az ellenszert: járatni a labdát, közben közel menni a kapuhoz, aztán durr a szeme közé!
fake.id
11 hónapja
nem, azért hagyják. különben hogy tudnánk csalást meg összeesküvést kiáltani? má megin báncsák a magyarokat 🤣Amúgy az szabályos?Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
11 hónapja
Hat szemmel lathatoan lemeccseltek, de hat ez van, ha a pali okos (marpedig allitolag elegge az), akkor ebbol tanul es legkozelebb mar le tudja ezt reagalni.Akkor Cseh Sanyit faszrahúztákVagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
Stez
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
11 hónapja
Akkor Cseh Sanyit faszrahúztákVagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
Stez
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
Amúgy az szabályos?Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
JC6 (Mr. Miele)
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
teljesen vakon kérdezném valaki hozzáértőtől: ha a vébé elődöntőben meg bírták azt csinálni, hogy minden bejátszásnál fórt kaptunk, amiket utána elég jó hatásfokkal belövöldöztek, akkor miért nem csinálják ezt minden meccsen? vagy csak a spanyolok ultragyengék a centerhez játszott labdák kivédésében?Kaptunk 11 előnyt, csak nem kellett volna az első 10-et kihagyni...
fake.id
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
11 hónapja
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban moreÉs nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
csebi
11 hónapja
teljesen vakon kérdezném valaki hozzáértőtől: ha a vébé elődöntőben meg bírták azt csinálni, hogy minden bejátszásnál fórt kaptunk, amiket utána elég jó hatásfokkal belövöldöztek, akkor miért nem csinálják ezt minden meccsen? vagy csak a spanyolok ultragyengék a centerhez játszott labdák kivédésében?
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
11 hónapja
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
Szomorú 😥 de ez van.... remèljük a fiúk javítanak
11 hónapja
Mondjuk ha a görögök nem verik ki az amcsikat és velük döntőzünk, akkor is ugyanaz lenne, de ez a görög csapat se jó ma egyáltalán...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Kiszorított helyzetből úgy hogy üresen a beálló, rálövi… kontra, kiállítás, nem úszik elé, gól… siralomházSportágat tévesztettél.🙂
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
28. loves, amit belekur a magyar az elso blokkba
11 hónapja
Ki is kapcsolom, a vérnyomásom 240, uvoltozok a tévével, ennyit nem ér
11 hónapja
én hibám, most először kapcsoltam be a streamet, holnap nem fogom nézni inkább

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
Kiszorított helyzetből úgy hogy üresen a beálló, rálövi… kontra, kiállítás, nem úszik elé, gól… siralomház
11 hónapja
🤦🤦🤦🤦😔😡
11 hónapja
Ilyen hibát a gyerek bajnokságban sem lehet



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞