Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.
Stez
Igen eléggé felkészületlenül ért minket úgy látszott ami hiba.
De azért volt jó pár egyéni hiba is támadásban, úgy és olyan helyről lottuk el amit már gyerek bajnokságban azonnal csere és 40 hossz pillangó büntetés hogy többet ne kövesse el.
csebi
Hat persze, itt a jatek minden eleme tele volt hibakkal. Csak ez a gorog vedelmi huzas totalisan lesokkolta a mieinket, aztan meg erezheto volt mar a gorcsosseg, vedekezesben es tamadasban is egyarant. Egyik hiba hozta a masikat, egyik taktikai elem befurdese hozta, hogy a masikban is szarok voltunk. Ra sem lehetett ismerni a csapatra ma.

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.
Stez
Igen eléggé felkészületlenül ért minket úgy látszott ami hiba.
De azért volt jó pár egyéni hiba is támadásban, úgy és olyan helyről lottuk el amit már gyerek bajnokságban azonnal csere és 40 hossz pillangó büntetés hogy többet ne kövesse el.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
teljesen vakon kérdezném valaki hozzáértőtől: ha a vébé elődöntőben meg bírták azt csinálni, hogy minden bejátszásnál fórt kaptunk, amiket utána elég jó hatásfokkal belövöldöztek, akkor miért nem csinálják ezt minden meccsen? vagy csak a spanyolok ultragyengék a centerhez játszott labdák kivédésében?
fake.id
Legalább 3-4 olyan kihagyott lövésünk volt emberelőnyben (inkább több), ami arra az oldalra ment, ahol egy védő blokkolt a kapus mellett. Hajdú B. mondta is egyszer, hogy talán meg kellene próbálni a másik oldalra lőni... Ezzel a nem túl bonyolult taktikai elemmel nem tudtunk mit kezdeni. Pedig elég könnyű megtalálni az ellenszert: járatni a labdát, közben közel menni a kapuhoz, aztán durr a szeme közé!
11 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Amúgy az szabályos?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
nem, azért hagyják. különben hogy tudnánk csalást meg összeesküvést kiáltani? má megin báncsák a magyarokat 🤣

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.
Stez
Akkor Cseh Sanyit faszrahúzták
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hat szemmel lathatoan lemeccseltek, de hat ez van, ha a pali okos (marpedig allitolag elegge az), akkor ebbol tanul es legkozelebb mar le tudja ezt reagalni.

11 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.
Stez
Akkor Cseh Sanyit faszrahúzták

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Vagy csak oriasi pacsi az edzojuknek arrol az oldalrol, hogy a videozasnal meglatott valamit, ami altal egyetlen huzassal teljesen impotensse tette a magyar tamadokat. Erti a dolgat ezekszerint, oriasi huzas volt a gorogoktol.

11 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
JC6 (Mr. Miele)
Amúgy az szabályos?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
teljesen vakon kérdezném valaki hozzáértőtől: ha a vébé elődöntőben meg bírták azt csinálni, hogy minden bejátszásnál fórt kaptunk, amiket utána elég jó hatásfokkal belövöldöztek, akkor miért nem csinálják ezt minden meccsen? vagy csak a spanyolok ultragyengék a centerhez játszott labdák kivédésében?
fake.id
Kaptunk 11 előnyt, csak nem kellett volna az első 10-et kihagyni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen
csebi
Úgy könnyű hogy három görög áll a kapuban more
11 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
teljesen vakon kérdezném valaki hozzáértőtől: ha a vébé elődöntőben meg bírták azt csinálni, hogy minden bejátszásnál fórt kaptunk, amiket utána elég jó hatásfokkal belövöldöztek, akkor miért nem csinálják ezt minden meccsen? vagy csak a spanyolok ultragyengék a centerhez játszott labdák kivédésében?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
na jo, nem nyerunk

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
És nem jó ez a görög csapat, az a durva…
Ha a spanyol vagy amerikai lenne az ellenfél, azt mondom oké, de ezeket a görögöket szinte kötelező megverni..
JC6 (Mr. Miele)
Dehogyisnem. Kurva jól védekeznek és be lövik az előnyöket. Jelenleg ez a meccsek 99%ban elég kell h legyen

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
OTT VAN! NYERNI FOGUNK!!!

11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szomorú 😥 de ez van.... remèljük a fiúk javítanak
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 380 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk ha a görögök nem verik ki az amcsikat és velük döntőzünk, akkor is ugyanaz lenne, de ez a görög csapat se jó ma egyáltalán...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Kiszorított helyzetből úgy hogy üresen a beálló, rálövi… kontra, kiállítás, nem úszik elé, gól… siralomház
JC6 (Mr. Miele)
Sportágat tévesztettél.🙂
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
28. loves, amit belekur a magyar az elso blokkba

11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Ki is kapcsolom, a vérnyomásom 240, uvoltozok a tévével, ennyit nem ér
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
es leinditanak ugyanugy, lol

11 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
én hibám, most először kapcsoltam be a streamet, holnap nem fogom nézni inkább


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Kiszorított helyzetből úgy hogy üresen a beálló, rálövi… kontra, kiállítás, nem úszik elé, gól… siralomház
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
🤦🤦🤦🤦😔😡
11 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Ilyen hibát a gyerek bajnokságban sem lehet




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
te jo atyaisten 😀😀😀DDD