Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmeben

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
az ilyen csapatok mint a Giants, Bad Bones, Sparks, Bears stb... indulnak a magyar bajnokságban valamikor?
több mint 14 éve
Boti#63 69
"szegény" Pacman alig szól be valamit mostanában , nekem hiányzik is 😀
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
Bruce pedig vagy nem ért valamit, vagy jobbá tenne 😊JSanyo
Na ezt most tényleg nem értem 😀
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Urak!
mindenkinek köszönet aki ott volt ma Kozármislenyben,gartulálok a szekszárdnak.
Én nagyon jól éreztem magam!zsolti_23
bizony, egy-két félreértésen kívül rendben volt az esemény. Le a kalappal a Bad Bones előtt, ügyesek voltatok. A nyitómeccs ellenünk meg kellően felpörgetett szerintem mindenkit. 1 pont 😀
több mint 14 éve
zsolti_23 66
Urak!
mindenkinek köszönet aki ott volt ma Kozármislenyben,gartulálok a szekszárdnak.
Én nagyon jól éreztem magam!
több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
Bruce pedig vagy nem ért valamit, vagy jobbá tenne 😊

több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hehe, ha tudom hogy szarrácinkeltek, akkor be sem írom, csak hát reagálni kellett a "lufis" dologra. 😀 Azért írtam magunkat, mert ezt tudtam biztosra.Döme
Hiába próbálkozol,nem lehetsz akkora sztár mint Pacman 😀

több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)Szobi22
Döme sem rossz. pekmennel 2en 9 pick 😀kove
bocsánat, őt kifelejtettem. nyilván azért, mert neki még nincs szobra a szobámban, illetve Pacmanék ragyogása mellett kevésbé feltűnőSzobi22
Hehe, ha tudom hogy szarrácinkeltek, akkor be sem írom, csak hát reagálni kellett a "lufis" dologra. 😀 Azért írtam magunkat, mert ezt tudtam biztosra.
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A kozármislenyi arénavalami végeredménye:
1. BadBones
2. Giants
3. Gringos
4. Pannonbulls.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)Szobi22
Döme sem rossz. pekmennel 2en 9 pick 😀kove
bocsánat, őt kifelejtettem. nyilván azért, mert neki még nincs szobra a szobámban, illetve Pacmanék ragyogása mellett kevésbé feltűnő

több mint 14 éve
kove 12
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)Szobi22
Döme sem rossz. pekmennel 2en 9 pick 😀
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)

több mint 14 éve
kove 12
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
ez a vége is
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
34-0 a Hurricanesnek a mérkőzés állása, nem tom még mennyi van a végéig.
több mint 14 éve
John Doe 25
Nyíregyháza Tigers Vs Budapest Wolves FALL BOWL 2011 Beharangozó a már megszokott minőségben.
http://www.youtube.com/watch?v=Qczyai7-UOM&hd=1
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Vége: Cowboys Jr. - YGU 23:13

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
mike0125 34
Félidőben: Cowboys Jr. - YGU 7:7
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szombaton Kozármislenyben ki teszi tiszteletét innen? 😊shawnka
Pl. én.jvic
játékosként? 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Egy kis promóért bármit! 😊
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/27/15_eves_fiu_elesztette_ujra_a_futballistat/vadibandi
Ügyes a srác! 😊
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Egy kis promóért bármit! 😊
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/27/15_eves_fiu_elesztette_ujra_a_futballistat/




több mint 14 éve
jvic 115
Szombaton Kozármislenyben ki teszi tiszteletét innen? 😊shawnka
Pl. én.
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Szombaton Kozármislenyben ki teszi tiszteletét innen? 😊
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ha jól emlékszem tavaly is el volt szúrva ,mert akkor csak úgy szerepelt ,hogy nem lesz rájátszás és az alapszakasz végi állása alapján lesz a végső sorrend. így bajnok lett volna a Miskolc csapata.kisdani
Nem elszúrás, mindig is a versenynaptár tartalmazta a konkrét lebonyolítást. Ha fixen lehetne tudni előre, hány csapat lesz egy bajnokságban, akkor a versenykiírás tudná tartalmazni a végleges változatot, de amíg ez nem valósul meg (azaz soha), addig csak a terveket lehet jelezni. A végleges a jelentkezők számának függvényében alakul ki. (idén, 8 csapatnál adta magát a 2 csoport, ami kevesebb vagy páratlan csapat esetén ugye nehezen kivitelezhető).

Utólag viszont ezért nem kellene a versenykiírást módosítani. (Ha megoldható, akkor a nyilvánosságra hozatalt követően másért sem.)

A félreértések elkerülése érdekében a jövőben is tartalmazni fog a versenykiírás lebonyolítási terveket, de jelezve lesz, hogy hol található a végleges.mikie
Ok, ez így korrekt!