NCAA csevegő

34 feliratkozó

2 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pörög újra a Saunders show

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha láttok valakit szürke Palacsintasztétes kalapospipás pólóban, verjétek le a picsába, mer az az enyém!


Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
Láttalak szerda: Louisville Cardinals sapka a pécsi majálison nem látogatja a fórumot? 😀 én Texas A&M pulcsiban voltam
dancogo
Én tegnap Bearcataes pulcsiban voltam a Hundred Sins bulin, de nem látta senki (valszeg mert a hasitasi takarta a logót)

Amúgy divatos lett NCAA cuccokat hordani, sok instás elitturi keresi és árulja őket
A fashionos topicba tettem is be linkeket
zacknorb
Nekem instám sincs 😊 de divat mett népszerű vagy divat divat?

Amúgy anyám is mikor vett Jets pulcsit magának a H&M-ben asszem tavaly, mondtam hogy tanuljon meg 2-3 játékost legalább mert kurva gáz hordani olyan cuccot amiről fingod sincs szerintem - tartok tőle hogy most itt is ez a helyzet.
dancogo
H&M NFL cuccok a legjobbak, amikor van Jags, Giants meg Jets, a draft előtti héten, és top4-ben választ ez a 3 alanyi jogon.

Amúgy az NCAA követőtábor sztem nem nőtt emiatt, csak a second hand koncepció lett népszerű környezetvédelmi hivatkozással
2 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 935 — Big Penix Energy
Láttalak szerda: Louisville Cardinals sapka a pécsi majálison nem látogatja a fórumot? 😀 én Texas A&M pulcsiban voltam
dancogo
Én tegnap Bearcataes pulcsiban voltam a Hundred Sins bulin, de nem látta senki (valszeg mert a hasitasi takarta a logót)

Amúgy divatos lett NCAA cuccokat hordani, sok instás elitturi keresi és árulja őket
A fashionos topicba tettem is be linkeket
zacknorb
Nekem instám sincs 😊 de divat mett népszerű vagy divat divat?

Amúgy anyám is mikor vett Jets pulcsit magának a H&M-ben asszem tavaly, mondtam hogy tanuljon meg 2-3 játékost legalább mert kurva gáz hordani olyan cuccot amiről fingod sincs szerintem - tartok tőle hogy most itt is ez a helyzet.

szerk. mondjuk valószínűleg fogalma sincs a legtöbb embernek hogy ez bármi ami a ruhán van, csak jól néz ki és felveszi

Szerkesztette: dancogo

2 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
Láttalak szerda: Louisville Cardinals sapka a pécsi majálison nem látogatja a fórumot? 😀 én Texas A&M pulcsiban voltam
dancogo
Én tegnap Bearcatses pulcsiban voltam a Hundred Sins bulin, de nem látta senki (valszeg mert a hasitasi takarta a logót)

Amúgy divatos lett NCAA cuccokat hordani, sok instás elitturi keresi és árulja őket
A fashionos topicba tettem is be linkeket

Szerkesztette: zacknorb
2 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 935 — Big Penix Energy
Láttalak szerda: Louisville Cardinals sapka a pécsi majálison nem látogatja a fórumot? 😀 én Texas A&M pulcsiban voltam

2 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
2024. január 08:
kendrick balckshire entered the transfer portal.
(Commit to longhorns on 16/jan)

2024. Aprilis 30:
Kendrick blackshire entered the transfer portal.


Oké.
Ventura
Kadyn Proctor megcsinálta ugyanezt, csak ő már vissza is ment a Bamához. Vadnyugati állapotok vannak jelenleg, ez a helyzet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 napja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 884 — megbékéltem tom bradyvel
2024. január 08:
kendrick balckshire entered the transfer portal.
(Commit to longhorns on 16/jan)

2024. Aprilis 30:
Kendrick blackshire entered the transfer portal.


Oké.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
9 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2015%2F1210%2Fr34896_1296x729_16-9.jpg
Heisman Trophy returned to Bush after 14 years
The Heisman Trust is returning the Heisman Trophy to Reggie Bush and a replica to USC after the former running back had forfeited the award in 2010.
10 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!

zacknorb
Háttérsztorik megérhetnek egy misét

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!

zacknorb
Odaírhattad volna, hogy ő kicsoda.

11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
14 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 935 — Big Penix Energy
"The NCAA Playing Rules Oversight Panel on Friday officially approved the use of helmet communication and sideline tablets in the Football Bowl Subdivision, as well as a two-minute warning."
r.baggio
Végre. 2 min warning nélkül mondjuk el lettem volna, így is tavalyelőtt még túl hosszúak voltak a college meccsek, dehát pénz beszél.

bár voltak azért mókás sideline jelzések, pl. a milk the clock

Szerkesztette: dancogo

14 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
"The NCAA Playing Rules Oversight Panel on Friday officially approved the use of helmet communication and sideline tablets in the Football Bowl Subdivision, as well as a two-minute warning."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
Zseniális és elég értékes gondolatok a NIL eraban Coach Primetól
27 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 935 — Big Penix Energy


húsvét után majdnem egy héttel találtam, de attól még vicces szerintem

Szerkesztette: dancogo

1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
na kezdődhet az őrület

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A CFP aláírt egy hat éves, évente 1.3 millárdos szerződést az ESPN-nel. Mivel legtöbb országba az ESPN viszi el a CFB közvetítéseket, mondhatni hogy jó hír hogy nem vándorol a jog.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 935 — Big Penix Energy
Ezt figyeljétek mit spottingoltam, Szájer Jóska Kentuckyba menekült és Louisville fan lett!


1 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
"Fox Sports will feature a Friday prime-time college football game on its broadcast network each week beginning this season.

The games will emanate from the Big Ten, Big 12 and the Mountain West."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2024%2F0212%2Fr1290557_1296x729_16-9.jpg
Dartmouth hoops players vote to join local union
The Dartmouth men's basketball team voted 13-2 Tuesday to join its local service employees union.
1 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Respekt neki, remek srác.

Közben meg napokra vagyunk az NCAA és az amatőr modell komplett összeomlásától, az NIL piacon jelenleg vadnyugat van, mert a liga semmit nem szabályozhat, ha pedig a Dartmouth kosárcsapatának játékosai megszavazzák az első szakszervezet alapítását, az bő 150 év történelmét dobja a kútba és minden eddigi alapot felülír.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 884 — megbékéltem tom bradyvel
Testverunk, arch manning nem veszt reszt az EA college football 25-ben.

Azt mondja, focused on playing football on the field.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 850 — Kinek mit intézett a kormánya
„Nem hiszek az űrben, a bolygókban meg ilyenekben…”
Tyler Owens

A trollkodik akkor betalált. 😆
🤘 gaben 🤘
Nagyon sok faszságot mondtak
Valaki lenyilatkozta hogy a galambok am nem igaziak