NFL Draft 2024

24 feliratkozó

14 perce
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 256
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.Willie Parker
Valószínűleg Daniels is jobban tetszik a csapatoknak mint amit a szurkolók látnak, és Maye is sokkal lejjebb volt mint amit a szurkolók gondoltak.

A Broncos, Raiders meg sem kereste a Patset felcsere ügyben, viszont a Commanderst igen, ami arra utal hogy csak Danielsben látták a fr QB-t azon a tájékon.

Maye pedig még a stabil 3. helyet sem kapta meg a csapatok boardján, a Raidersnél, Falconsnál Penix is előrébb volt.

Akit még benézett a média az McCarthy, a csapatok többségénél Penix őt is megelőzte a boardon.
37 perce
deyell Las Vegas Raiders 10 467

choose life
46 perce
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak.
Willie Parker
Ez nem egy önkényes döntés a WSH részéről, a csapatok boardján Daniels volt a QB2. Több GM/HC meg is erősítette. A draft előtt hozták, hogy Maye egyedül a Giants boardján második QB.
Cruyffista
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.
Willie Parker
Belelátják a Lamar Jacksont, mondjuk lehet Robert Griffin lesz belőle.
Mondjuk Maye kapcsán meg leggyakrabban Hertbertet meg Roethlisbergert emlegetik...
empty taxi
Én azért elfogadnám Roethlisbergert megint.
tenorx
Erre céloztam, hogy Maye kevésbé risky.
empty taxi
Ja azt hittem negativan mondod.
1 órája
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak.
Willie Parker
Ez nem egy önkényes döntés a WSH részéről, a csapatok boardján Daniels volt a QB2. Több GM/HC meg is erősítette. A draft előtt hozták, hogy Maye egyedül a Giants boardján második QB.
Cruyffista
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.
Willie Parker
Belelátják a Lamar Jacksont, mondjuk lehet Robert Griffin lesz belőle.
Mondjuk Maye kapcsán meg leggyakrabban Hertbertet meg Roethlisbergert emlegetik...
empty taxi
Én azért elfogadnám Roethlisbergert megint.
tenorx
Erre céloztam, hogy Maye kevésbé risky.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
1 órája
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak.
Willie Parker
Ez nem egy önkényes döntés a WSH részéről, a csapatok boardján Daniels volt a QB2. Több GM/HC meg is erősítette. A draft előtt hozták, hogy Maye egyedül a Giants boardján második QB.
Cruyffista
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.
Willie Parker
Belelátják a Lamar Jacksont, mondjuk lehet Robert Griffin lesz belőle.
Mondjuk Maye kapcsán meg leggyakrabban Hertbertet meg Roethlisbergert emlegetik...
empty taxi
Én azért elfogadnám Roethlisbergert megint.
1 órája
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak.
Willie Parker
Ez nem egy önkényes döntés a WSH részéről, a csapatok boardján Daniels volt a QB2. Több GM/HC meg is erősítette. A draft előtt hozták, hogy Maye egyedül a Giants boardján második QB.
Cruyffista
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.
Willie Parker
Belelátják a Lamar Jacksont, mondjuk lehet Robert Griffin lesz belőle.
Mondjuk Maye kapcsán meg leggyakrabban Hertbertet meg Roethlisbergert emlegetik...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
1 órája
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
14-ből 14 O-player
12-ből 6 QB, 3 WR

Várom már a sivalkodást, hogy meghalt a football, meg bohócliga 😀
zacknorb
Úgy is van!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 órája
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
14-ből 14 O-player
12-ből 6 QB, 3 WR

Várom már a sivalkodást, hogy meghalt a football, meg bohócliga 😀
zacknorb
"Az egész passz draft Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe."

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak.
Willie Parker
Ez nem egy önkényes döntés a WSH részéről, a csapatok boardján Daniels volt a QB2. Több GM/HC meg is erősítette. A draft előtt hozták, hogy Maye egyedül a Giants boardján második QB.
Cruyffista
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.
2 órája
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma is 10 perc idejük lesz a csapatoknak?
KeyG
7 perc a második körben, a harmadiktól a hatodikig öt perc, a hetedik körben pedig négy.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 030
Ma is 10 perc idejük lesz a csapatoknak?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
4 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 647 — Kinek mit intézett a kormánya
14-ből 14 O-player
12-ből 6 QB, 3 WR

Várom már a sivalkodást, hogy meghalt a football, meg bohócliga 😀
4 órája
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Mert ilyet mindig csinálok.
Best of the rest:
1. Kool-Aid McKinstry, CB (Alabama)
2. Cooper DeJean, DB (Iowa)
3. Johnny Newton, DI (Illinois)
4. Jackson Powers-Johnson, IOL (Oregon)
5. Adonai Mitchell, WR (Texas)
6. Kris Jenkins, DI (Michigan)
7. Kingsley Suamataia, OT (BYU)
8. Ladd McConkey, WR (Georgia)
9. Ennis Rakestraw Jr., CB (Missouri)
10. Troy Franklin, WR (Oregon)
11. Braden Fiske, DI (Florida State)
12. Edgerrin Cooper, LB (Texas A&M)
13. Michael Hall Jr., DI (Ohio State)
14. Marshawn Kneeland, ED (Western Michigan)
15. Jonathon Brooks, RB (Texas)
16. T'Vondre Sweat, DI (Texas)
17. Ja'Tavion Sanders, TE (Texas)
18. Junior Colson, LB (Michigan)
19. Tyler Nubin, S (Minnesota)
20. Payton Wilson, LB (NC State)
21. Roman Wilson, WR (Michigan)
22. Cooper Beebe, OG (Kansas State)
23. Keon Coleman, WR (Florida State)
24. Chris Braswell, ED (Alabama)
25. Javon Bullard, DB (Georgia)
26. Ruke Orhorhoro, DI (Clemson)
27. Max Melton, CB (Rutgers)
28. Trey Benson, RB (Florida State)
29. Adisa Isaac, ED (Penn State)
30. Kamari Lassiter, CB (Georgia)
31. Patrick Paul, OT (Houston)
32. Cole Bishop, S (Utah)
33. Zach Frazier, IOL (West Virginia)
34. Blake Corum, RB (Michigan)
35. Maason Smith, DI (LSU)
36. Trevin Wallace, LB (Kentucky)
37. Malachi Corley, WR (Western Kentucky)
38. Jaylen Wright, RB (Tennessee)
39. Christian Haynes, OG (Connecticut)
40. Blake Fisher, OT (Notre Dame)
41. Malik Washington, WR (Virginia)
42. Kiran Amegadjie, OT (Yale)
43. Kris Abrams-Draine, CB (Missouri)
44. Mike Sainristil, CB (Michigan)
45. T.J. Tampa, CB (Iowa State)
46. Jaden Hicks, S (Washington State)
47. Ja'Lynn Polk, WR (Washington)
48. Dominick Puni G/T (Kansas)
49. Bralen Trice, ED (Washington)
50. Devontez Walker, WR (North Carolina)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
4 órája
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 902 — Big Penix Energy
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak. Daniels egyetemi játékstílusa fenntarthatatlan profi szinten, mást meg nem igazán láthattunk tőle. Egy magyarázat van, ha úgy tudják alakítani a sémát, hogy az elkapókat többször üres zónákba (és nem matchupra) sémázzák, illetve Daniels-t hosszú ideig tudja védeni a fal, mert egy sack-mágnes lehet. Persze Howell miatt ez sem lesz újdonság, de mindkét kitétel kapcsán vannak kétségeim.

A következő az Atlanta döntése: Penix-et én nagyon bírom, bele is látom a kezdőpotenciált, Pickették idejében ő lett volna a legjobb QB például, de hát a sérülések közbeszóltak. Cousins mellé/mögé érthetetlen, kifejezetten a kora miatt. Egyébként meg simán benne van egy Russ Wilson 2.0 sztori, azzal, hogy TC-ben jobbnak tűnik, mint Kirk. Az egyetlen magyarázatom: Kirk sérülésből való felépülése kapcsán vannak aggodalmak.

Willie Parker
Daniels talán designed runokkal veszélyesebb lesz Kliff playbookjaban mint Maye lett volna, de hogy egy Kliff miatt letenni egy Maye szintű prospectről az nagyon meredek. Szerintem ez az egyetlen magyarázat.

Penix meg ideális helyre került, egy RT kell még, aki pass blockban nem kutyaütő és lehet belőle franchise QB. Ha Cousins sérülése kicsit is aggályos lenne, kétlem hogy 100 millió garit adtak volna neki, szerintem ez simán GB utánzás. Cousins szerződese front heavy, 2 év múlva elég kedvezően ki lehet szállni belőle.
dancogo
RT-t szerintem már csak free agency-ről lehet beszerezni, drafton nincsen egyértelmű kezdő tehetség már, viszont McGary-t vakoldalon tartani öngyilkosság.
Én értem ezt a Packers way indoklást, csak hülyeségnek tartom: Penix-et most kellene kezdetni, a legpályakészebb gyerek Williams mellett. A GB útnak JJ McCarthy-val lett volna egyedül értelme, nem egy 24 évessel.
Kirk kapni fog minimum kettő évet (inkább három lesz az, mert nem merik majd lecserélni annyiszor eljut a PO-ig), majd Penix-nek lesz egy átállós éve és mire az első valódi kezdő éve eljön, majdnem 28 lesz. Oké, lehet, hogy használhatod négy-öt évig, de valószínűbb, hogy addigra majd megint jön újonc és nem kapja meg az igazi esélyt.
Én Seattle-ben és Las Vegasban szívesebben láttam volna.
Willie Parker
A RT szerzést a következő offseason nagy feladataként gondoltam, idén hacsak Kirk rá nem sérül az Achillesére, vagy egyéb komoly sérülés nem jön, szerintem Penix nem lát pályát.
Rögtön kezdő matéria OT nincs, de Blake Fisher, Kingsley Suamataia, Patrick Paul még mind benn van high upside OT-k, ezek közül csak utóbbi nem játszott még a jobb oldalon egyetemen. Elég stabil floorja van Christian Jones-nak is. A Yale OT Kiran Amegadjie meg kurva nyers - állítólag, őt pont nem láttam soha játszani -, valószínűleg majdnem mindegy, hogy bal vagy jobb oldalra állítod fel NFL-ben. Szóval itt is lehet mazsolázni még a Falconsnak.

4 órája
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 256
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak.
Willie Parker
Ez nem egy önkényes döntés a WSH részéről, a csapatok boardján Daniels volt a QB2. Több GM/HC meg is erősítette. A draft előtt hozták, hogy Maye egyedül a Giants boardján második QB.
4 órája
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Sziasztok.

Valahol visszatudnám nézni?
steelwolf
Délután a Match 4-en, Shawnka írta

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
5 órája
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Nem vagyok benne biztos, hogy Kirk kap 2 évet.
Ez egy elég talent deficites csapat, és már a második L után skandálni fogják Penix nevét a stadionban.
Kicsit ilyen önbeteljesitö jóslat ez ha QBt huzol az első körben (kivéve GB)
5 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak. Daniels egyetemi játékstílusa fenntarthatatlan profi szinten, mást meg nem igazán láthattunk tőle. Egy magyarázat van, ha úgy tudják alakítani a sémát, hogy az elkapókat többször üres zónákba (és nem matchupra) sémázzák, illetve Daniels-t hosszú ideig tudja védeni a fal, mert egy sack-mágnes lehet. Persze Howell miatt ez sem lesz újdonság, de mindkét kitétel kapcsán vannak kétségeim.

A következő az Atlanta döntése: Penix-et én nagyon bírom, bele is látom a kezdőpotenciált, Pickették idejében ő lett volna a legjobb QB például, de hát a sérülések közbeszóltak. Cousins mellé/mögé érthetetlen, kifejezetten a kora miatt. Egyébként meg simán benne van egy Russ Wilson 2.0 sztori, azzal, hogy TC-ben jobbnak tűnik, mint Kirk. Az egyetlen magyarázatom: Kirk sérülésből való felépülése kapcsán vannak aggodalmak.

Willie Parker
Daniels talán designed runokkal veszélyesebb lesz Kliff playbookjaban mint Maye lett volna, de hogy egy Kliff miatt letenni egy Maye szintű prospectről az nagyon meredek. Szerintem ez az egyetlen magyarázat.

Penix meg ideális helyre került, egy RT kell még, aki pass blockban nem kutyaütő és lehet belőle franchise QB. Ha Cousins sérülése kicsit is aggályos lenne, kétlem hogy 100 millió garit adtak volna neki, szerintem ez simán GB utánzás. Cousins szerződese front heavy, 2 év múlva elég kedvezően ki lehet szállni belőle.
dancogo
RT-t szerintem már csak free agency-ről lehet beszerezni, drafton nincsen egyértelmű kezdő tehetség már, viszont McGary-t vakoldalon tartani öngyilkosság.
Én értem ezt a Packers way indoklást, csak hülyeségnek tartom: Penix-et most kellene kezdetni, a legpályakészebb gyerek Williams mellett. A GB útnak JJ McCarthy-val lett volna egyedül értelme, nem egy 24 évessel.
Kirk kapni fog minimum kettő évet (inkább három lesz az, mert nem merik majd lecserélni annyiszor eljut a PO-ig), majd Penix-nek lesz egy átállós éve és mire az első valódi kezdő éve eljön, majdnem 28 lesz. Oké, lehet, hogy használhatod négy-öt évig, de valószínűbb, hogy addigra majd megint jön újonc és nem kapja meg az igazi esélyt.
Én Seattle-ben és Las Vegasban szívesebben láttam volna.
5 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 647 — Kinek mit intézett a kormánya
Sziasztok.

Valahol visszatudnám nézni?
steelwolf
Net4+
Vagy az Fk! draft show Facebook vagy YouTube
5 órája
Vonster Denver Broncos 937
A 20. pick körül elmentem aludni, Cooper, hogy az istenben nem lett első körös? 😳
5 órája
deyell Las Vegas Raiders 10 467
Sziasztok.

Valahol visszatudnám nézni?
steelwolf
dazn.com, regisztrálni kell, és elvileg a draftot ingyen is lehet nézni ott.

choose life
5 órája
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sziasztok.

Valahol visszatudnám nézni?
6 órája
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 902 — Big Penix Energy
A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak. Daniels egyetemi játékstílusa fenntarthatatlan profi szinten, mást meg nem igazán láthattunk tőle. Egy magyarázat van, ha úgy tudják alakítani a sémát, hogy az elkapókat többször üres zónákba (és nem matchupra) sémázzák, illetve Daniels-t hosszú ideig tudja védeni a fal, mert egy sack-mágnes lehet. Persze Howell miatt ez sem lesz újdonság, de mindkét kitétel kapcsán vannak kétségeim.

A következő az Atlanta döntése: Penix-et én nagyon bírom, bele is látom a kezdőpotenciált, Pickették idejében ő lett volna a legjobb QB például, de hát a sérülések közbeszóltak. Cousins mellé/mögé érthetetlen, kifejezetten a kora miatt. Egyébként meg simán benne van egy Russ Wilson 2.0 sztori, azzal, hogy TC-ben jobbnak tűnik, mint Kirk. Az egyetlen magyarázatom: Kirk sérülésből való felépülése kapcsán vannak aggodalmak.

Willie Parker
Daniels talán designed runokkal veszélyesebb lesz Kliff playbookjaban mint Maye lett volna, de hogy egy Kliff miatt letenni egy Maye szintű prospectről az nagyon meredek. Szerintem ez az egyetlen magyarázat.

Penix meg ideális helyre került, egy RT kell még, aki pass blockban nem kutyaütő és lehet belőle franchise QB. Ha Cousins sérülése kicsit is aggályos lenne, kétlem hogy 100 millió garit adtak volna neki, szerintem ez simán GB utánzás. Cousins szerződese front heavy, 2 év múlva elég kedvezően ki lehet szállni belőle.

7 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Számomra azért voltak itt értelmezhetetlen döntések, de persze ha akarom, mindegyiket meg tudom magyarázni.

A legelső nyilván a Washington Daniels > Maye döntése, ami számomra elfogadhatatlan, olyan, mintha felültek volna a box statisztikáknak. Daniels egyetemi játékstílusa fenntarthatatlan profi szinten, mást meg nem igazán láthattunk tőle. Egy magyarázat van, ha úgy tudják alakítani a sémát, hogy az elkapókat többször üres zónákba (és nem matchupra) sémázzák, illetve Daniels-t hosszú ideig tudja védeni a fal, mert egy sack-mágnes lehet. Persze Howell miatt ez sem lesz újdonság, de mindkét kitétel kapcsán vannak kétségeim.

A következő az Atlanta döntése: Penix-et én nagyon bírom, bele is látom a kezdőpotenciált, Pickették idejében ő lett volna a legjobb QB például, de hát a sérülések közbeszóltak. Cousins mellé/mögé érthetetlen, kifejezetten a kora miatt. Egyébként meg simán benne van egy Russ Wilson 2.0 sztori, azzal, hogy TC-ben jobbnak tűnik, mint Kirk. Az egyetlen magyarázatom: Kirk sérülésből való felépülése kapcsán vannak aggodalmak.

A Broncos-Bo Nix házasságot meg tudom magamnak magyarázni és el is fogadom, hogy Sean Paytonnak kellett irányító, az majd elválik, hogy mire jutnak, nekem Nix-szel kapcsolatban vannak kétségeim, hogy fejben ő mennyire képes profi rendszereket átlátni és feldolgozni, de Sp kapcsán voltak jelek arra, hogy egy nehézségekkel küzdő QB-t segítsen off-box is.

A Raiderst is meg tudom érteni, hogy Bowerst behúzta, bár én a helyükben valamelyik falba húztam volna, leginkább Murphy-t (pusztító belső páros lettek volna). Bowers képességű ember nincs náluk a középső zónákra, Adams-sel jól kiegészíthetik egymást, annyi a hátránya, hogy nincs kit tesztelni QB-ban.

A harmadik érthetetlen döntés a Vikings felcserélése Turnerért, ekkora pick-capital felhasználásával. Én ezt feleslegesnek érzem, mert Turner valóban tehetséges, jó attribútumai vannak, de játékban valójában még nagyon nyersnek tűnik, ami az NFC North OL-ek ellen nevetségessé is válhat. Hosszútávon ő szerintem jó lesz, de ekkora érték-felhasználásnál én elvárom, hogy rögtön hatása legyen a meccsekre, ezt pedig nem adja meg.
Kicsit Hunter-nosztalgiát érzek.

A Bengals szerencsére elvitte előlünk Mims-et, így a jobb játékos jutott Pittsburgh-be, de hibának semmiképpen nem nevezném, mert a Burrow előtti OL még mindig nem állt helyre, szóval ütniük kellett a vasat.

A következő érthetetlen döntés a Bills kitradelése volt az első körből, óriási csalódást okozott. A GM elkezdte ugyanazt játszani, mint anno a GB Rodgers-szel, hogyan tudom minél szarabb helyzetbe hozni a franchise QB-mat...ezt betetézné egy védő draftolása majd. Az első pick-et azért megvárom náluk, de nem jó indítása egy mini-rebuildnek.

A Dolphins helyében én nem Chop-ot húztam volna, de meg lehet magyarázni, hogy Chubb semennyire sem gyógyul, és Wilkins távozása miatt kellett a produkció. Az impact falemberek végülis kimentek előbb, talán a két CB lehetett volna érdekes.

Darius Robinson nálam nem ér első kört, de kritizálni nem fogom a Cardinals-t, mert nálam 18-20 után elfogytak teljesen a kész játékosok, így a need-re húzást elfogadom.
Gondolom Worthy fasza lesz Kansas City-ben, a Rice-eset miatt elengedhetetlen volt egy WR, náluk meg a gyorsaság kihasználása nem ismeretlen fogalom.

Ricky Pearsall egy érdekes kérdés: én nem húzom le annyira, mint sokan, éppen azért, mert a Friscoba került. Purdy hajlamos cirkuszi dobásokra (utolsó utáni pillanatig kivárok és utána dobom el), Pearsall meg pont ebben lesz jó, mert megszokta a nehéz elkapásokat és szereti kisegíteni helyezkedéssel az irányítóját, ami kell is Shannynél. Kíváncsian várom, hogy megy-e tőlük Aiyuk vagy Samuel, szerintem amúgy nem fognak.

A Carolina-Legette kapcsolat is kérdéses: nagy munka lesz mentálisan felhozni, nem is a legkönnyebb helyzetben lévő próbálja meg, de Young-ot meg tesztelni kell mindenáron, szóval ez nem hiba sztem.

A Ravens stratégiáját nem értettem még annyira: simán végignézték, hogy az összes értelmezhető falembert kihúzzák előlük és meg sem mozdultak. Az a támadófal nagyon lyukas, tescós megoldásokkal (különösen Northban) nem életbiztosítás még az alapjátékok felrajzolása sem. A secondary-be választás önmagában nem hülyeség, mert ott eléggé elfogytak, de volt ennél nagyobb szükségletük.

Szerkesztette: Willie Parker
9 órája
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 902 — Big Penix Energy