NFL Draft 2024

24 feliratkozó

26 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 532
According to reports, former Texas Longhorns defensive lineman T'Vondre Sweat has been arrested on a DWI charge.

3 hetet kellett volna kibírni
deyell
Egy 6.kört azért adnék érte 🤣
Klaci79

choose life
28 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd 4 órás elemzés Höritől az idei CB felhozatalról
29 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
According to reports, former Texas Longhorns defensive lineman T'Vondre Sweat has been arrested on a DWI charge.

3 hetet kellett volna kibírni
deyell
Egy 6.kört azért adnék érte 🤣
29 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 532
According to reports, former Texas Longhorns defensive lineman T'Vondre Sweat has been arrested on a DWI charge.

3 hetet kellett volna kibírni

choose life
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
zacknorb
Megosztod a nagy közönséggel is?
ZERO_L
Levisnál az utolsó szezonjában is folyamatosan azt éreztem, hogy miatta képes meccseket bukni a csapat, míg JJ-nél ez az érzés egyáltalán nem volt meg. Vele lett bajnok a csapat, és nem annak ellenére. Plusz mikor hozták ki szezon közben az első körben, megnéztem a számait, és meglepődve tapasztaltam, hogy ez nem szar, sőt.
Igen, simán lehet hogy besül, mert az draft egy kibaszott nagy lutri, de itt senkit nem fogok 1/4-ért sültbolondnak hinni, ellentétben tavaly az lett volna.
Plusz a csapatok majd beárazzák, és eldöntik, hogy mizuvan.
zacknorb
Az okés, hogy vele lett bajnok a csapat, de nem miatta. Nagy különbség!


1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
zacknorb
Megosztod a nagy közönséggel is?
ZERO_L
Levisnál az utolsó szezonjában is folyamatosan azt éreztem, hogy miatta képes meccseket bukni a csapat, míg JJ-nél ez az érzés egyáltalán nem volt meg. Vele lett bajnok a csapat, és nem annak ellenére. Plusz mikor hozták ki szezon közben az első körben, megnéztem a számait, és meglepődve tapasztaltam, hogy ez nem szar, sőt.
Igen, simán lehet hogy besül, mert az draft egy kibaszott nagy lutri, de itt senkit nem fogok 1/4-ért sültbolondnak hinni, ellentétben tavaly az lett volna.
Plusz a csapatok majd beárazzák, és eldöntik, hogy mizuvan.
1 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
zacknorb
Megosztod a nagy közönséggel is?

Azt leszámítva, hogy macJones féle "fejben nagyon ott van", "karakterere nagy profi mentalitású" bs-eket puffogtatnánk. Miért érne ez a srác első kört?

Lehet én és nagyon sok ember benézi ezt a gyereket és a Michiganben voltak hülyék az edzők, ez egy valid narratíva még ha ezt inkább a Herbert fiasko táplálja sokakban.
Viszont akkor a chargers szurkolóknak van egy nagyon rossz hírem. 🙂



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Miért?
Ha egy Malik Willisnél belefért...
Klaci79
Aki 3. körös lett végül, ha JJ-t is ott viszik el, akkor kanosszát járok majd
r.baggio
Vagy egy ilyet 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
zacknorb
Aztan Levis megis jobban nezett ki mint mondjuk Young...
Én már semmit nem mondok draft előtt, sőt utána sem 2-3 évig, mert kb full lottery az egész, majdhogynem többet számít ki hova kerül, mint az, hogy milyen prospect.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
1 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Miért?
Ha egy Malik Willisnél belefért...
Klaci79
Aki 3. körös lett végül, ha JJ-t is ott viszik el, akkor kanosszát járok majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Miért?
Ha egy Malik Willisnél belefért...
1 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Mike Tannenbaum projects the Arizona Cardinals to take J.J. McCarthy at No. 4 overall in the NFL draft along with a trade.
Hmmm. Ez egy egészen más elképzelés, mint amit eddig gondoltunk.
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
M Nabers pro day elkepesztő számokat hozott

1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Ezek Drake Maye két éves kezdő statisztikái.

CMP ATT CMP% YDS AVG TD INT LNG RTG
269 425 63.3 3,608 8.5 24 9 77 149.0
342 517 66.2 4,321 8.4 38 7 80 157.9

Nekem ne mondja senki, hogy projekt az a gyerek, aki elereszt közel 1000 passzt, dob 8000 yardot, 62 TD-re 16 INT-et és ilyen ratingekkel dolgozik.
A legjobb draftolható elkapója átlagosan a WR-ek között Devontez Walker, aki a WR rankingban a 15-22-ik helyen van, kb. 100 és 150 között megy ki, azaz legjobb esetben is harmadik körös. A TE-je és a RB-je nincs draftolható státuszban.
A legjobb falembere a center, akit átlagban írnak 130+-nak.
Szóval nem sok minden segítette, én nem értem.

Mondjuk a Benkert videóban az első öt-hat passz engem eleve megvett, most arról nem ő tehet, hogy a vakegerek nem kapják el...

Danielsnek ott van Nabers és Brian Thomas, kaliberekkel jobb elkapók.
Calebnek legalább voltak játszótársai, sokan, akiket legalább draftolhatónak tartanak.
Willie Parker
itt egy thread arról, miért olyan jó prospect Maye


choose life
1 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
MHJ a Pro day-én se fog semmit se csinálni 😊

Ellenben Ewers már most dobálni fog a Texas Pro day-én, holott csak jövőre jön a draftra.
warr_b
Szerintem érthető. Ő lesz a legmagasabb nem QB jó eséllyel, csak ronthat a helyzetén.
Sixo
Logikailag indokolható, ellenszenvet viszonylag elég erősen keltő move-ok.
zacknorb
Ebben egyetértünk.
Sixo
Azért nagy duzzogva mind a 32 csapat szurkolója elfogadná, ha őt draftolnák…
Ennyit az ellenszenvről. ☺️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EDGE-ségben az erő? Pass rusherek górcső alatt!
 www.youtube.com/watch?v=5unWCVuqnsg
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
MHJ a Pro day-én se fog semmit se csinálni 😊

Ellenben Ewers már most dobálni fog a Texas Pro day-én, holott csak jövőre jön a draftra.
warr_b
Szerintem érthető. Ő lesz a legmagasabb nem QB jó eséllyel, csak ronthat a helyzetén.
Sixo
Logikailag indokolható, ellenszenvet viszonylag elég erősen keltő move-ok.
zacknorb
Ebben egyetértünk.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
MHJ a Pro day-én se fog semmit se csinálni 😊

Ellenben Ewers már most dobálni fog a Texas Pro day-én, holott csak jövőre jön a draftra.
warr_b
Szerintem érthető. Ő lesz a legmagasabb nem QB jó eséllyel, csak ronthat a helyzetén.
Sixo
Logikailag indokolható, ellenszenvet viszonylag elég erősen keltő move-ok.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
MHJ a Pro day-én se fog semmit se csinálni 😊

Ellenben Ewers már most dobálni fog a Texas Pro day-én, holott csak jövőre jön a draftra.
warr_b
Szerintem érthető. Ő lesz a legmagasabb nem QB jó eséllyel, csak ronthat a helyzetén.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
MHJ a Pro day-én se fog semmit se csinálni 😊

Ellenben Ewers már most dobálni fog a Texas Pro day-én, holott csak jövőre jön a draftra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezek Drake Maye két éves kezdő statisztikái.

CMP ATT CMP% YDS AVG TD INT LNG RTG
269 425 63.3 3,608 8.5 24 9 77 149.0
342 517 66.2 4,321 8.4 38 7 80 157.9

Nekem ne mondja senki, hogy projekt az a gyermek, aki elereszt közel 1000 passzt, dob 8000 yardot, 62 TD-re 16 INT-et és ilyen ratingekkel dolgozik.
A legjobb draftolható elkapója átlagosan a WR-ek között Devontez Walker, aki a WR rankingban a 15-22-ik helyen van, kb. 100 és 150 között megy ki, azaz legjobb esetben is harmadik körös. A TE-je és a RB-je nincs draftolható státuszban.
A legjobb falembere a center, akit átlagban írnak 130+-nak.
Szóval nem sok minden segítette, én nem értem.

Mondjuk a Benkert videóban az első öt-hat passz engem eleve megvett, most arról nem ő tehet, hogy a vakegerek nem kapják el...

Danielsnek ott van Nabers és Brian Thomas, kaliberekkel jobb elkapók.
Calebnek legalább voltak játszótársai, sokan, akiket legalább draftolhatónak tartanak.
Willie Parker
És nem fog 1/3-ra lecsúszni 😥😥😥😥
ThundersNFL a Paraszt
Részemről ha már Howellt offoltuk, akkor sokkal inkább Maye, mintsem Daniels... tőle dázok.
warr_b
Állítólag Howell és Maye legjobb barátok és könnyen lehet, hogy a kellemetlen szituk elkerülése miatt cserélte el őt a FO, kvázi helyet csinálva Drakenek.

szerk. na de ezt ugye úgy, hogy még az 1/1 is állítólag játszik legalábbis a Washington hajt rá
dancogo
Én nem hiszek ebben a felcsere dologban...

Amúgy negyedszer is QB lesz az első három pick?

1971-ben volt először: Jim Plunkett (Boston Patriots), Archie Manning (Saints), Dan Pastorini (Houston Oilers) - Plunkett két, Pastorini egy SB-t nyert
1999: Tim Couch (Browns), McNabb (Eagles), Akili smith (Bengals) - hát McNabb-en kívül itt kicsit besült a dolog 😀
2021: Trevor Lawrence (Jags), Zach Wilson (Jets), Trey Lance (49ers) - egyelőre Trevort leszámítva ez se néz ki jól 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 944 — Big Penix Energy
Ezek Drake Maye két éves kezdő statisztikái.

CMP ATT CMP% YDS AVG TD INT LNG RTG
269 425 63.3 3,608 8.5 24 9 77 149.0
342 517 66.2 4,321 8.4 38 7 80 157.9

Nekem ne mondja senki, hogy projekt az a gyermek, aki elereszt közel 1000 passzt, dob 8000 yardot, 62 TD-re 16 INT-et és ilyen ratingekkel dolgozik.
A legjobb draftolható elkapója átlagosan a WR-ek között Devontez Walker, aki a WR rankingban a 15-22-ik helyen van, kb. 100 és 150 között megy ki, azaz legjobb esetben is harmadik körös. A TE-je és a RB-je nincs draftolható státuszban.
A legjobb falembere a center, akit átlagban írnak 130+-nak.
Szóval nem sok minden segítette, én nem értem.

Mondjuk a Benkert videóban az első öt-hat passz engem eleve megvett, most arról nem ő tehet, hogy a vakegerek nem kapják el...

Danielsnek ott van Nabers és Brian Thomas, kaliberekkel jobb elkapók.
Calebnek legalább voltak játszótársai, sokan, akiket legalább draftolhatónak tartanak.
Willie Parker
És nem fog 1/3-ra lecsúszni 😥😥😥😥
ThundersNFL a Paraszt
Részemről ha már Howellt offoltuk, akkor sokkal inkább Maye, mintsem Daniels... tőle dázok.
warr_b
Állítólag Howell és Maye legjobb barátok és könnyen lehet, hogy a kellemetlen szituk elkerülése miatt cserélte el őt a FO, kvázi helyet csinálva Drakenek.

szerk. na de ezt ugye úgy, hogy még az 1/1 is állítólag játszik legalábbis a Washington hajt rá

Szerkesztette: dancogo

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezek Drake Maye két éves kezdő statisztikái.

CMP ATT CMP% YDS AVG TD INT LNG RTG
269 425 63.3 3,608 8.5 24 9 77 149.0
342 517 66.2 4,321 8.4 38 7 80 157.9

Nekem ne mondja senki, hogy projekt az a gyermek, aki elereszt közel 1000 passzt, dob 8000 yardot, 62 TD-re 16 INT-et és ilyen ratingekkel dolgozik.
A legjobb draftolható elkapója átlagosan a WR-ek között Devontez Walker, aki a WR rankingban a 15-22-ik helyen van, kb. 100 és 150 között megy ki, azaz legjobb esetben is harmadik körös. A TE-je és a RB-je nincs draftolható státuszban.
A legjobb falembere a center, akit átlagban írnak 130+-nak.
Szóval nem sok minden segítette, én nem értem.

Mondjuk a Benkert videóban az első öt-hat passz engem eleve megvett, most arról nem ő tehet, hogy a vakegerek nem kapják el...

Danielsnek ott van Nabers és Brian Thomas, kaliberekkel jobb elkapók.
Calebnek legalább voltak játszótársai, sokan, akiket legalább draftolhatónak tartanak.
Willie Parker
És nem fog 1/3-ra lecsúszni 😥😥😥😥
ThundersNFL a Paraszt
Részemről ha már Howellt offoltuk, akkor sokkal inkább Maye, mintsem Daniels... tőle dázok.
warr_b
Bedugult az orrod?
Willie Parker
A tetves telefonon képtelen vagyok elütés nélkül bármit leírni 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta