NFL Draft 2024

24 feliratkozó

19 napja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
aztarohadt...

19 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
19 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy "kis" apró felkèszítő anyag 😉

 nfldraft.theringer.com/
19 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Mit gondoltok erről?
 www.nfl.com/news/aidan-o-connell-ready-to-compete-for-raiders-starting-qb-job
rfbn12

A Raiders biztosan hozni fog QB-t drafton, a kérdés h mennyire tudnak agresszíven felmenni.
Ha Daniels v McCarthy összejön, akkor sztem AOC backup lesz.
Ha lejjebb Penix-et húzzák, akkor nálam előtte sem lenne kezdő, de Bo Nix-szel versenyezhetne pl.
19 napja
rfbn12 2
Mit gondoltok erről?
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_12_desktop/league/orfs9zilyv2ei5gjmi2u
Aidan O'Connell ready to compete for Raiders' starting QB job
Las Vegas Raiders second-year signal-caller Aidan O'Connell is embracing the quarterback competition for the starting role in 2024.


Szerkesztette: r.baggio
21 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint 4 órás adás Höritől, terítéken az idei WR class.
21 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Minél többet nézik, annál fehérebb, ez az igazság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
21 napja
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
zacknorb
Megosztod a nagy közönséggel is?
ZERO_L
Levisnál az utolsó szezonjában is folyamatosan azt éreztem, hogy miatta képes meccseket bukni a csapat, míg JJ-nél ez az érzés egyáltalán nem volt meg. Vele lett bajnok a csapat, és nem annak ellenére. Plusz mikor hozták ki szezon közben az első körben, megnéztem a számait, és meglepődve tapasztaltam, hogy ez nem szar, sőt.
Igen, simán lehet hogy besül, mert az draft egy kibaszott nagy lutri, de itt senkit nem fogok 1/4-ért sültbolondnak hinni, ellentétben tavaly az lett volna.
Plusz a csapatok majd beárazzák, és eldöntik, hogy mizuvan.
zacknorb
Abban reménykedtem, hogy konkrétumokkal tudsz szolgálni a "jók a számai"-n túl. Kicsit csalódtam.

Az elgondolást mindig bele lehet magyarázni, mert ez a draft már csak egy ilyen műfaj.

Itt a hype mértéke az ami totálisan érthetetlen. Lassan már ott tartunk, hogy második legjobb QB prospect...

Sok helyről lehet hallani, hogy minél többet nézik annál jobban tetszik neki és biztos van ebben valami, de egyszerűen a mutatott mennyiségről szerintem nem szabad ennyire elvonatkoztatni. Ahogy NBA-ben sem lehet per36 statra vetíteni és összehasonlítani minden játékost, mert oka van annak, hogy valaki 20 percet játszik átlagban, más meg 30-at.

McCarthy-nál egyszerűen olyan kicsi mintáról beszélünk, hogy súrolja a hiba határt. El lehet ismerni a potenciált, bár ez is ködös, de a padlója konkrétan nem létezik. Közhelyesen lehetne boom or bust játékosnak nevezni, de a boom az olyan wishfull thinking, mintha azt mondanád, hogy egyszer fehér ember fogja tartani a 100 méteres sprint világcsúcsát.
Ennek a rizikónak is meg van a helye, de nálam közelében sincs az első körnek.
(szerintem másodikban is pazarlás, de ott a QB need miatt azt mondom valahogy megértem az elkeseredést)



És ebben is van egy nagyon fontos mondat:

It's not his fault he (and the team) were so good that he barely played in the fourth.

Persze, hogy nem az ő sara, de ha nincs tesztelve ilyen téren, akkor mégis hogyan lehet QB2-3 helyre tenni? Egy scouting során ez szürke zóna, talán egyeseknél red flag is.

Ahogy kapitnono is mondta, nagyon nem mind1, hogy valaki utasként szerepel egy bajnok csapatban vagy vezetőként. Nézzük meg Burrowt, Lawrencet vagy Watsont ők elit számokat, játékot tettek fel egy kimondottan erős csapatban. Ezek sem jelentenek automatikus legitimációt a beválásra, de egy alapot adnak, hogy alacsonyabb szinten elit teljesítményt tudtak letenni.

Lehet én vagyok paranoiás és mindenről ugyan az jut eszembe | pina | , de nekem McCarthy nagyon hasonlít egy korábbi prospect gyerekre, aki szintén egy brutális OP csapatban bajnok lett, csak ő még mellette feltette a Burrow-féle statokat és látványos playeket is. Ez nyilván mindenkit elvakított (az unalomig szajkózott profi karaktere mellett...) azt már senki nem akarta észrevenni, hogy a séma és talent mennyiség (3 vagy 4 első körös WR tehetség) szépen elpalástoltak minden negatív dolgot vele kapcsolatban. Szóval én az ilyen "utazó bajnokoktól" nagyon tartok és örülnék neki ha pl a csapatom nem az ilyenekkel próbálkozna...


Csakhogy ne csak őt szapuljam, nekem az sem fér el pl a fejemben, hogy Penix-t hogy a francba lehet első körben kivinni. Nekem másodikban is iszonyat reachnek számít. Mert ha a sérülésétől eltekintek (amit hülyeség lenne megtenni), a mutatott játékban sem az a kihagyhatatlan prospect mintapéldánya, a kettő együtt meg olyan kombináció, amit nem értek bárki miért venne a nyakába.



Tavaly olyan jó volt látni, hogy a csapatok mennyire helyén tudták kezelni a QB prospecteket (nem te Steelers...), jó lenne ha idén ez a hype is csak a médiától jönne és szakemberek reálisabban látnák ezeket az irányítókat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya

WR-ek, sokan
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Bár lehet az is meglepetés valaki szerint, ha pl a Giants feljön első kör végébe Penixért vagy Nixért, hogy legyen 5. éves opció is.

Ugyanitt hot take, hogy mind a 6 QB kimegy első nap és így utána nem lesz második napos QB.
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
ha már felmerült a meglepetés csúszó, ki lehet a meglepetés első körös pick? nekem az a tippem, hogy Kingsley Suamataia
deyell
Valamelyik guard
Bebee vagy Haynes
22 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha már felmerült a meglepetés csúszó, ki lehet a meglepetés első körös pick? nekem az a tippem, hogy Kingsley Suamataia
deyell
Worthy 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
22 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 532
ha már felmerült a meglepetés csúszó, ki lehet a meglepetés első körös pick? nekem az a tippem, hogy Kingsley Suamataia

choose life
24 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Herbert fiaskó? Ezt nem értem, leírnád nekem?
csi77
Az oregoni eredményeire gondol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
24 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Ez a JJ McCarthy hype megint egészen elképesztő és nonszensz
r.baggio
Azért ez nálam nem egy Will Lewis szint, és érteni vélem, mi az elgondolás.
zacknorb
Megosztod a nagy közönséggel is?

Azt leszámítva, hogy macJones féle "fejben nagyon ott van", "karakterere nagy profi mentalitású" bs-eket puffogtatnánk. Miért érne ez a srác első kört?

Lehet én és nagyon sok ember benézi ezt a gyereket és a Michiganben voltak hülyék az edzők, ez egy valid narratíva még ha ezt inkább a Herbert fiasko táplálja sokakban.
Viszont akkor a chargers szurkolóknak van egy nagyon rossz hírem. 🙂
ZERO_L
Herbert fiaskó? Ezt nem értem, leírnád nekem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
24 napja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk az is fura, hogy mindenhonnan az folyik hogy milyen brutál erős az idei OT felhozatal (minden mockban legalább 7-8 játékost írnak első körbe), erre meghívnak egyetlen tackle-t.
warr_b
meghívták Altet is, csak nem akart menni
deyell
Minnyá más 😀

Láttam amúgy, meg hogy JJ nem is válaszolt a meghívóra 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
24 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Mondjuk az is fura, hogy mindenhonnan az folyik hogy milyen brutál erős az idei OT felhozatal (minden mockban legalább 7-8 játékost írnak első körbe), erre meghívnak egyetlen tackle-t.
warr_b
meghívták Altet is, csak nem akart menni

choose life
25 napja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk az is fura, hogy mindenhonnan az folyik hogy milyen brutál erős az idei OT felhozatal (minden mockban legalább 7-8 játékost írnak első körbe), erre meghívnak egyetlen tackle-t.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Latu szerintem korábban megy ki, mint Latham
25 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Ha buki lennék én is Dariusra adnám a legkisebb oddsot, utána jönne holtversenyben Latu és Brian Thomas.
empty taxi
Darius szerintem átkullog a második körbe, de Latu és Brian Thomas jó prospectek azért. Thomast elviszi a Bills 1/28-on, ha előtte más nem. Latu meg 1/26-nál (Bucs) nem csúszik lejjebb, korrekt playa.

choose life
25 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha buki lennék én is Dariusra adnám a legkisebb oddsot, utána jönne holtversenyben Latu és Brian Thomas.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
25 napja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na ki marad idén bent a legtovább a helyszínen lévők közül?

iktriad
Darius király simán 2 .napos
Janek
Én is Dariusra tippelnék


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 932 — Kinek mit intézett a kormánya
Na ki marad idén bent a legtovább a helyszínen lévők közül?

iktriad
Nem sok ember, azt kell hogy mondjam
25 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Na ki marad idén bent a legtovább a helyszínen lévők közül?

iktriad
Darius király simán 2 .napos

25 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ki marad idén bent a legtovább a helyszínen lévők közül?