NFL Draft 2024

24 feliratkozó

9 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bo Nix 😀 na ne őrüljünk már meg
r.baggio
ilyenkor mindig vicces visszaolvasni a draftos topikot 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
9 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legjobb értéken választott draft classok

1. Lions
2. Dolphins
3. Chiefs
4. Steelers
5. Eagles
6. Saints
7. Ravens
8. Broncos
9. Vikings
10. Rams


Szerkesztette: iktriad
9 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Empty, hol a best of the rest? Egy óra múlva kezdés. Sixo mindjárt megvesszőz!
warr_b
Igor elcsábított egy biciklis kvízre, amire utána nem jött el -> nem volt rá időm.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
9 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFL draft - 2. kör reakció
9 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van egy lista a még elérhetőekről:
39 Troy Franklin Oregon WR
55 T.J. Tampa Iowa State CB
59 Ja'Tavion Sanders Texas TE
67 Jaden Hicks Washington State S
73 Jaylen Wright Tennessee RB
80 Brandon Dorlus Oregon DL5T
82 Devontez Walker North Carolina WR
85 Austin Booker Kansas ED
88 Spencer Rattler South Carolina QB
89 Jeremiah Trotter Jr. Clemson LB
90 Kris Abrams-Draine Missouri NCB
91 Theo Johnson Penn State TE
93 Christian Mahogany Boston College OG
95 Javon Baker UCF WR
97 Sedrick Van Pran-Granger Georgia OC
98 Cade Stover Ohio State TE
99 Cedric Gray North Carolina LB
100 Khyree Jackson Oregon CB
101 Malik Washington Virginia WR
102 Cam Hart Notre Dame CB
103 Mohamed Kamara Colorado State ED
104 Dadrion Taylor-Demerson Texas Tech S
106 Brenden Rice USC WR
107 Johnny Wilson Florida State WR
108 Braelon Allen Wisconsin RB
109 Mekhi Wingo LSU DL3T
111 Gabriel Murphy UCLA ED
113 D.J. James Auburn CB
116 Caelen Carson Wake Forest CB
117 Leonard Taylor III Miami (FL) DL3T
118 Jared Wiley TCU TE
119 Audric Estime Notre Dame RB
120 Christian Jones Texas OT
121 Mason McCormick South Dakota State OG
122 Beaux Limmer Arkansas OC
123 Bucky Irving Oregon RB
124 Malik Mustapha Wake Forest S
126 Will Shipley Clemson RB
127 Michael Pratt Tulane QB
128 Ray Davis Kentucky RB
129 Jarvis Brownlee Jr. Louisville NCB
130 Tanor Bortolini Wisconsin OC
131 Jamari Thrash Louisville WR
132 Javon Foster Missouri OT
135 Tommy Eichenberg Ohio State LB
137 Jacob Cowing Arizona WR
139 Josh Newton TCU CB
141 Nehemiah Pritchett Auburn CB
142 Hunter Nourzad Penn State OC
143 Beau Brade Maryland S
144 Kitan Oladapo Oregon State S
147 Javon Solomon Troy ED
148 Cedric Johnson Ole Miss ED
149 Jaheim Bell Florida State TE
151 Sione Vaki Utah S
152 Justin Eboigbe Alabama DL5T
155 Erick All Iowa TE
156 Kalen King Penn State CB
157 Sataoa Laumea Utah OT
158 Xavier Thomas Clemson ED
159 Curtis Jacobs Penn State LB
160 James Williams Miami (FL) LB
161 Tyrone Tracy Jr. Purdue RB
162 Jaylin Simpson Auburn NCB
163 Decamerion Richardson Mississippi State CB
164 Isaac Guerendo Louisville RB
166 Jaylan Ford Texas LB
167 Brennan Jackson Washington State ED
168 Edefuan Ulofoshio Washington LB
169 Javion Cohen Miami (FL) OG
170 Ainias Smith Texas A&M WR
171 Nelson Ceaser Houston ED
172 Tyler Davis Clemson DL3T
173 Dylan Laube New Hampshire RB
174 Jordan Magee Temple LB
175 Layden Robinson Texas A&M OG
176 Tanner McLachlan Arizona TE
177 Khristian Boyd Northern Iowa DL1T
178 Jordan Travis Florida State QB
179 Tahj Washington USC WR
180 Gabe Hall Baylor DL5T
181 AJ Barner Michigan TE
182 Dominique Hampton Washington S
183 Anthony Gould Oregon State WR
184 Chau Smith-Wade Washington State CB
185 Joe Milton III Tennessee QB
187 Walter Rouse Oklahoma OT
188 Isaiah Davis South Dakota State RB
189 Dwight McGlothern Arkansas CB
190 Myles Cole Texas Tech ED
191 Trevor Keegan Michigan OG
192 Tyrice Knight UTEP LB
193 Dallin Holker Colorado State TE
194 Cornelius Johnson Michigan WR
195 Jaylen Harrell Michigan ED
196 Kimani Vidal Troy RB
197 Evan Williams Oregon S
198 Rasheen Ali Marshall RB
199 Nathaniel Watson Mississippi State LB
200 JD Bertrand Notre Dame LB
9 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
Empty, hol a best of the rest? Egy óra múlva kezdés. Sixo mindjárt megvesszőz!
warr_b
Már csak a rest van 😄
Drip
Azért van még bőven nagyobb név bent.

9 napja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Empty, hol a best of the rest? Egy óra múlva kezdés. Sixo mindjárt megvesszőz!
warr_b
Már csak a rest van 😄

9 napja
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Empty, hol a best of the rest? Egy óra múlva kezdés. Sixo mindjárt megvesszőz!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Franklin Oregon WR miért zuhant ilyen mértékben?
KeyG
mert egy nagyon egysíkú pali, aki amit tud, azt egyetemi szinten nagyon jól tudta, de itt ezen a szinten már kevés lenne...itt már talán megérhet egy próbát, de 2-3 jobb WR még van a drafton (ha nem 4-5)...
én is felültem egyébként a hype-nak, de aztán ha jobban megnézed, maximum ha jó helyre kerül és sokat fejlődik, ebben az esetben nem a mekiben dolgozik 3 év múlva
kicsit konkrétabban pl 6'2" magassághoz ez a súly??? és még így is csak 4,41 a 40 yardja...ha jól megnézed nem igazán van olyan ok, hogy ő az eső két nap bárhova kerüljön...az nfl CB-k alig várják
Klaci79
Az egysíkúval nem értek egyet, számokon kívül és YAC is jó volt ha röviden kapta. A technikai része pedig sokat számít, és amellett hogy jó kezei vannak, NFL elkapó szintjén pozicionálja a testét. Szerintem nem 1 nem 2 olyan elkapót vittek ki aki egysíkúbb, nyersebb nála, vagy éppen úgy nem jöttek a megfelelő számok hogy jóval idősebbek.

A paraméterei valóban nem a legjobbak, de most lett 21, lehet még rá izmot rakni.

Szóval számomra is meglepő a dolog.
Cruyffista
azért ha megnézed az a tavalyi 9 drop, nagyon kemény...többen teljes NCAA karrierjük alatt nem hoznak ennyit össze, pedig azt se mondhatta, hogy szar QB-ja volt...abban igazad van, hogy a fiatalsága mellette szól, de úgy látszik a csapatok inkább mást néznek.
9 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Franklin Oregon WR miért zuhant ilyen mértékben?
KeyG
mert egy nagyon egysíkú pali, aki amit tud, azt egyetemi szinten nagyon jól tudta, de itt ezen a szinten már kevés lenne...itt már talán megérhet egy próbát, de 2-3 jobb WR még van a drafton (ha nem 4-5)...
én is felültem egyébként a hype-nak, de aztán ha jobban megnézed, maximum ha jó helyre kerül és sokat fejlődik, ebben az esetben nem a mekiben dolgozik 3 év múlva
kicsit konkrétabban pl 6'2" magassághoz ez a súly??? és még így is csak 4,41 a 40 yardja...ha jól megnézed nem igazán van olyan ok, hogy ő az eső két nap bárhova kerüljön...az nfl CB-k alig várják
Klaci79
Az egysíkúval nem értek egyet, számokon kívül és YAC is jó volt ha röviden kapta. A technikai része pedig sokat számít, és amellett hogy jó kezei vannak, NFL elkapó szintjén pozicionálja a testét. Szerintem nem 1 nem 2 olyan elkapót vittek ki aki egysíkúbb, nyersebb nála, vagy éppen úgy nem jöttek a megfelelő számok hogy jóval idősebbek.

A paraméterei valóban nem a legjobbak, de most lett 21, lehet még rá izmot rakni.

Szóval számomra is meglepő a dolog.
9 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Franklin Oregon WR miért zuhant ilyen mértékben?
KeyG
mert egy nagyon egysíkú pali, aki amit tud, azt egyetemi szinten nagyon jól tudta, de itt ezen a szinten már kevés lenne...itt már talán megérhet egy próbát, de 2-3 jobb WR még van a drafton (ha nem 4-5)...
én is felültem egyébként a hype-nak, de aztán ha jobban megnézed, maximum ha jó helyre kerül és sokat fejlődik, ebben az esetben nem a mekiben dolgozik 3 év múlva
kicsit konkrétabban pl 6'2" magassághoz ez a súly??? és még így is csak 4,41 a 40 yardja...ha jól megnézed nem igazán van olyan ok, hogy ő az eső két nap bárhova kerüljön...az nfl CB-k alig várják

Szerkesztette: Klaci79
9 napja
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Franklin Oregon WR miért zuhant ilyen mértékben?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
9 napja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ma 13 óra a kezdés?
Janek
18:00 általában

Lesz ez még így se!
9 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Ma 13 óra a kezdés?

10 napja
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
The #Giants offered No. 6 and their first-round pick in 2025 to the #Patriots for the No. 3 overall pick, but New England declined, per @AlbertBreer.

Giants részt nagyon nehezen hiszem el, hogy képesek voltak ezzel az ajánlattal próbálkozni.

Értem, hogy kell egy ellenőrzés mennyire kókler az új rezsim, de cmon man...
Még Daniel Jonest mellé tehették volna, még egyértelműbb legyen a lehúzás.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
10 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.Willie Parker
Valószínűleg Daniels is jobban tetszik a csapatoknak mint amit a szurkolók látnak, és Maye is sokkal lejjebb volt mint amit a szurkolók gondoltak.

A Broncos, Raiders meg sem kereste a Patset felcsere ügyben, viszont a Commanderst igen, ami arra utal hogy csak Danielsben látták a fr QB-t azon a tájékon.

Maye pedig még a stabil 3. helyet sem kapta meg a csapatok boardján, a Raidersnél, Falconsnál Penix is előrébb volt.

Akit még benézett a média az McCarthy, a csapatok többségénél Penix őt is megelőzte a boardon.
Cruyffista
A Giants minimum kettő, Viking három első kört ajánlott Maye-ért a Patsnek, szóval kb el is dőlt, h kit tartottak jobb prospectnek.
10 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFL draft - az 1. kör reakció by Höri
10 napja
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ma mikor kezdik?
steelwolf
01: 00.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
10 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ezeknek a draft pletykáknak a fele, ha nem a 90%-a full kamu, illetve koholmány. Nem tudjuk, nem tudhatjuk, ki telefonált Washingtonba. Minden csapatnak szuper titkos a boardja, nem fogják insidereknek sem megsúgni még utólag sem hogy ki hol szerepelt náluk.
dancogo
Nem tudom mennyire csak insider megtévesztés, mert két csapat kirakatembere is elég egyértelműen úgy fogalmazott hogy Daniels volt a 2. Az egyik pont Payton volt a McAfee showban, elég egyértelműen elmondta hogy Caleb, Daniels, Nix volt a sorrend. Arról lehet vitatkozni Nix harmadik helye jelképes simogatás-e, de Danielsszel kapcsolatban kicsit erőltetettnek látom belemagyarázni hogy bármiféle hátsó szándéka volt őt mondani, meg a draft után is a smoke-ot keresni.

De ha nem az insidereket és csapatokat nézzük hanem a szakírók QB rangsorát, boardját, akkor is minimum egál lett a combine környékén, csak a szurkolók nem vették ezt komolyan.
10 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 944 — Big Penix Energy
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.Willie Parker
Valószínűleg Daniels is jobban tetszik a csapatoknak mint amit a szurkolók látnak, és Maye is sokkal lejjebb volt mint amit a szurkolók gondoltak.

A Broncos, Raiders meg sem kereste a Patset felcsere ügyben, viszont a Commanderst igen, ami arra utal hogy csak Danielsben látták a fr QB-t azon a tájékon.

Maye pedig még a stabil 3. helyet sem kapta meg a csapatok boardján, a Raidersnél, Falconsnál Penix is előrébb volt.

Akit még benézett a média az McCarthy, a csapatok többségénél Penix őt is megelőzte a boardon.
Cruyffista
Ezeknek a draft pletykáknak a fele, ha nem a 90%-a full kamu, illetve koholmány. Nem tudjuk, nem tudhatjuk, ki telefonált Washingtonba. Minden csapatnak szuper titkos a boardja, nem fogják insidereknek sem megsúgni még utólag sem hogy ki hol szerepelt náluk. Jim Nagy nyilatkozta egyszer (Seahawks és Pats scout is volt, most a Senior Bowl scouting főnöke) hogy a csapatoknak max 150 fős a teljes boardja, amiben már a PFA-k is benne vannak, hiába van 250+ pick összességében és ezek is nagyon nagyon eltérőek egymástól.

Szerkesztette: dancogo

10 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nah ki van benne egy kis játékban?
 www.pff.com/draft/big-board?season=2024
Innen az első körben kivett leghátrébb lévő játékos ?
Én be tippelek egy váratlan 53. Xavier Legettet.
Sixo
69. Xavier Worthy
labo7
Asszem nyertél.
Sixo
én nyertem, én hamarabb írtam 😛

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2024 - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 929 — Kinek mit intézett a kormánya
Ma mikor kezdik?
steelwolf
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2024 kibeszélő - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
10 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ma mikor kezdik?
10 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Igen, én a big boardot nem értem, v valamit nem veszek észre Daniels kapcsán.
Nem értem, h miért értékelik jobbra, mint Maye-t v h utóbbit miért húzták le az utóbbi hetekben mert a filmen abból semmit nem láttam.Willie Parker
Valószínűleg Daniels is jobban tetszik a csapatoknak mint amit a szurkolók látnak, és Maye is sokkal lejjebb volt mint amit a szurkolók gondoltak.

A Broncos, Raiders meg sem kereste a Patset felcsere ügyben, viszont a Commanderst igen, ami arra utal hogy csak Danielsben látták a fr QB-t azon a tájékon.

Maye pedig még a stabil 3. helyet sem kapta meg a csapatok boardján, a Raidersnél, Falconsnál Penix is előrébb volt.

Akit még benézett a média az McCarthy, a csapatok többségénél Penix őt is megelőzte a boardon.
10 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 532

choose life