Week 7

több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Megmenekült a ucf...

A Kentucky amúgy ma nem játszik, úgyhogy ha jó futót akarsz ma látni, akkor az Iowa State meccsét ajánlom, az ellenfél WVU-nál meg ott a class legjobb irányítója
r.baggio
Hát... Nagyon bírom Griert de rohadt buta hibákat tud elkovetni...
Viszont a legjobb Red Zone célpont talan tényleg ott van Sills személyében.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Béna washingtoni kicker kihagyta, jöhet az ot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Megmenekült a ucf...

A Kentucky amúgy ma nem játszik, úgyhogy ha jó futót akarsz ma látni, akkor az Iowa State meccsét ajánlom, az ellenfél WVU-nál meg ott a class legjobb irányítója


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Most érdemes követni vmelyik Rb-t aki jön jövőre a draftra, és ilyen Barkley, Elliot, Gurley szint (lehet)?
steelwolf
Jonathan Taylor, Wisconsin. Ma kemeny meccse lesz a Wolverines ellen.

Valamint én ma láttam először játszani Mohamed Ibrahimot a Minnesotabol, nlde nagy meccse volt a Buckeyes ellen.

Közben a UCF behuzta a Memphis ellen. Remélem idén is ők lesznek az igazi bajnokok 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most érdemes követni vmelyik Rb-t aki jön jövőre a draftra, és ilyen Barkley, Elliot, Gurley szint (lehet)?
steelwolf
Idén nincs ekkora rb sztár, a liga legjobb futója jelenleg szerintem Benny Snell a Kentucky-ból
r.baggio
Értem, köszi! Azért meglessük a srácot!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Most érdemes követni vmelyik Rb-t aki jön jövőre a draftra, és ilyen Barkley, Elliot, Gurley szint (lehet)?
steelwolf
Idén nincs ekkora rb sztár, a liga legjobb futója jelenleg szerintem Benny Snell a Kentucky-ból

Nagy kedvencem még az Iowa State-es David Montgomery

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most érdemes követni vmelyik Rb-t aki jön jövőre a draftra, és ilyen Barkley, Elliot, Gurley szint (lehet)?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ezzel a td-vel eldöntötte az lsu, lehet fókuszálni a pac12 derbi végére

 youtu.be/7MyDtpUlZEY


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Az Oregon Washington meccs is kiraly lehet. Nézi valaki?
JustoVillar
Nagy rivális a két csapat, az ex-Alabama ol coach nagyon rendbe szedte az Oregont, 1-2 éven belül újra konstans contender csapat lesznek

A Washingtonnál a qb Browning nagy csalódás, újonc éve óta csak visszafejlődik, játéka rettentően visszaveti amúgy a liga egyik legmélyebb keretét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Minden csapat verhető, csak az Alabama nem?!
r.baggio
...remélem így lesz! Újra a "régi" szinten lesz az LSU-Bama rangadó!
A Clemson veretlen lesz az alapszakaszban, miután nagy nehezen megúszták a vereséget Syracuse ellen, és a sorsolásukat elnézve aligha fogak kikapni már, az ACC döntőig simán begyalogolnak.
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Az Oregon Washington meccs is kiraly lehet. Nézi valaki?

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Minden csapat verhető, csak az Alabama nem?!
r.baggio
LSU őket is megcsapja majd 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Minden csapat verhető, csak az Alabama nem?!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
a South Carolina öt perc alatt 16 pontot csinált így kiegyenlítettek az Aggies ellen 😒
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
A UCF mulatságnak is vége lesz a mai nap, ahogyan látom
MirrMurr
Egyelőre elég beteg ez a forduló.

Akkora szégyen TD-t engedtünk a PSU-Nak... Kb 10 missed tackle volt benne. Jobban jártam volna ha elmegyek pialni és nem ezen húzom fel magam...
JustoVillar
a Georgia-LSU meccs a legbetegebb... be is szarnék, ha a Bulldogok folytatnák ezt a szecskavágást a 2. félidőben is
mmdan
Abba a meccs be még nem néztem bele.
Közben a Notre Dame atvette a vezetést.
JustoVillar
Közben nyert is nagy nehezen! 😀 Agyament meccs volt az is!
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A UCF mulatságnak is vége lesz a mai nap, ahogyan látom
MirrMurr
Egyelőre elég beteg ez a forduló.

Akkora szégyen TD-t engedtünk a PSU-Nak... Kb 10 missed tackle volt benne. Jobban jártam volna ha elmegyek pialni és nem ezen húzom fel magam...
JustoVillar
a Georgia-LSU meccs a legbetegebb... be is szarnék, ha a Bulldogok folytatnák ezt a szecskavágást a 2. félidőben is
mmdan
Abba a meccs be még nem néztem bele.
Közben a Notre Dame atvette a vezetést.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
A UCF mulatságnak is vége lesz a mai nap, ahogyan látom
MirrMurr
Egyelőre elég beteg ez a forduló.

Akkora szégyen TD-t engedtünk a PSU-Nak... Kb 10 missed tackle volt benne. Jobban jártam volna ha elmegyek pialni és nem ezen húzom fel magam...
JustoVillar
a Georgia-LSU meccs a legbetegebb... be is szarnék, ha a Bulldogok folytatnák ezt a szecskavágást a 2. félidőben is
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A UCF mulatságnak is vége lesz a mai nap, ahogyan látom
MirrMurr
Egyelőre elég beteg ez a forduló.

Akkora szégyen TD-t engedtünk a PSU-Nak... Kb 10 missed tackle volt benne. Jobban jártam volna ha elmegyek pialni és nem ezen húzom fel magam...

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
A UCF mulatságnak is vége lesz a mai nap, ahogyan látom
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Egyelore mi is tartjuk magunkat a PSU ellen, egy 75 yardos futás leszamitva masszív a védelem és néha még az offense is életképesnek tűnik.
Elnezve ezt a mai Northwesternt hatalmas szégyen hogy múlt héten kikapunk tőlük.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
A PItt-ND meccsen jöhet egy jó upset?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Bocs srácok, kissé elfelejtődött ezer más dolog mellett az eredménykövető, de a 21:30-as meccseknél már valamennyire én is itt leszek

Grandmánál van youtube-os stream a Georgia vs LSU-hoz, mellette az Oregon-Washington ígérkezik még csemegének
r.baggio
Bocs srácok, kissé elfelejtődött ezer más dolog mellett az eredménykövető, de a 21:30-as meccseknél már valamennyire én is itt leszek

Grandmánál van youtube-os stream a Georgia vs LSU-hoz, mellette az Oregon-Washington ígérkezik még csemegének
r.baggio
Mi is a Youtube csatorna elérhetősége? Georgia meccsre?
danyly
 youtu.be/U5_VZdiU2Mg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brutál a látvány és a közönség. Kemény lesz a Georgia-nak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs srácok, kissé elfelejtődött ezer más dolog mellett az eredménykövető, de a 21:30-as meccseknél már valamennyire én is itt leszek

Grandmánál van youtube-os stream a Georgia vs LSU-hoz, mellette az Oregon-Washington ígérkezik még csemegének
r.baggio
Bocs srácok, kissé elfelejtődött ezer más dolog mellett az eredménykövető, de a 21:30-as meccseknél már valamennyire én is itt leszek

Grandmánál van youtube-os stream a Georgia vs LSU-hoz, mellette az Oregon-Washington ígérkezik még csemegének
r.baggio
Mi is a Youtube csatorna elérhetősége? Georgia meccsre?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na akkor jöhet a FŐMECCS.
LSU-Georgia.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.