Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀somoskovig
Nem véletlen írtam oda, hogy irreleváns, Sherlock.

Imádom, amikor azt mondják, hogy a rájátszásban egy teljesen új szezon kezdődik még az alapszakaszhoz képest is, de azért felhoznak évekkel ezelőtti eredményeket.
Amit én kopiztam, annak is kb ugyanannyi befolyásoló ereje lesz a mostani meccsre, mint annak, amit Medvepapa írt.
Gyk: semmi.kaszo
Hàt legalàbb Buga levàgta az iròniàt... 😉 kaszo persze, hogy semmit nem befolyàsolnak ezek a statok... 😊 de Wilsonnak akkor is több PO W-je van, mint Ryannek! 😛 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀somoskovig
Nem véletlen írtam oda, hogy irreleváns, Sherlock.

Imádom, amikor azt mondják, hogy a rájátszásban egy teljesen új szezon kezdődik még az alapszakaszhoz képest is, de azért felhoznak évekkel ezelőtti eredményeket.
Amit én kopiztam, annak is kb ugyanannyi befolyásoló ereje lesz a mostani meccsre, mint annak, amit Medvepapa írt.
Gyk: semmi.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Jó sok rájátszás meccs van köztük.

Ja nem, azt nem nyertetek mostanában. 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
In 2008, they lost to the Arizona Cardinals, who went on to reach Superbowl XLIII and nearly won it.
In 2010, they lost to the Green Bay Packers, who went on to reach Superbowl XLV and became NFL champions.
In 2011, they lost to the New York Giants, who went on to reach Superbowl XLVI and became NFL champions.

Srácok, győzni jövünk! 😊Medvepapa
Próbálkozni szabad.

A múltból kopizni meg mi is tudunk irreleváns dolgokat:

2011 Oct 02 ATL 30 @ SEA 28
2010 Dec 19 ATL 34 @ SEA 18
2007 Dec 30 SEA 41 @ ATL 44

😉
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
In 2008, they lost to the Arizona Cardinals, who went on to reach Superbowl XLIII and nearly won it.
In 2010, they lost to the Green Bay Packers, who went on to reach Superbowl XLV and became NFL champions.
In 2011, they lost to the New York Giants, who went on to reach Superbowl XLVI and became NFL champions.

Srácok, győzni jövünk! 😊Medvepapa
gyertek csak, értelmetlen is lenne más felfogással pályára lépni 😉

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
In 2008, they lost to the Arizona Cardinals, who went on to reach Superbowl XLIII and nearly won it.
In 2010, they lost to the Green Bay Packers, who went on to reach Superbowl XLV and became NFL champions.
In 2011, they lost to the New York Giants, who went on to reach Superbowl XLVI and became NFL champions.

Srácok, győzni jövünk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
én most úgy érzem, hogy easy win...😊


több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Az mondjuk kemény h egyetlen egy játékosnak van PO-győzelme az egész keretből. McClure tagja volt már annak a csapatnak, amelyik 2005. jan. 15-én 47-17-re legyalulta a Ramst. 327 yardot futottunk azon a meccsen, Allen Rossumnak meg kick és punt returnből összesen 232 yardja volt.empty taxi
ez inkább szomorú 😀 elkezdtem meccslázban égni 😊peach
életem első Atlanta meccse volt az a meccs 😊 én már három napja tiszta ideg vagyok 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Az mondjuk kemény h egyetlen egy játékosnak van PO-győzelme az egész keretből. McClure tagja volt már annak a csapatnak, amelyik 2005. jan. 15-én 47-17-re legyalulta a Ramst. 327 yardot futottunk azon a meccsen, Allen Rossumnak meg kick és punt returnből összesen 232 yardja volt.empty taxi
ez inkább szomorú 😀 elkezdtem meccslázban égni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Az mondjuk kemény h egyetlen egy játékosnak van PO-győzelme az egész keretből. McClure tagja volt már annak a csapatnak, amelyik 2005. jan. 15-én 47-17-re legyalulta a Ramst. 327 yardot futottunk azon a meccsen, Allen Rossumnak meg kick és punt returnből összesen 232 yardja volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Han Solo!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
A vonások felismerhetőek 😀

empty taxi
kicsit nem hasonlít Arnoldra amikor Mr Olimpiát nyert?? 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
A vonások felismerhetőek 😀



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5V_9wQBzFyA

Jót tett neki a Pain&Gain forgatás😀
Schiller hasonmás Isten a háttérben 😀😀Kenny
jól kivan pattintva!! 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!


Jót tett neki a Pain&Gain forgatás😀
Schiller hasonmás Isten a háttérben 😀😀

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
1-2 tipp:
SI.com
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130110/nfl-divisional-round-picks/?sct=hp_t12_a4&eref=sihp

ESPN.com
 espn.go.com/nfl/picks

NFL.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fmpwggyrbk0mzkedwuzb
Divisional round: Analysts unanimously pick Broncos, Patriots
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Egy kis segítséget kérnék.
Szeretném letölteni az idei összes meccsünket(egy pár még hiányzik),az lenne a kérdésem hogy a legnépszerűbb magyar torrentoldalon és a TYT-n kívül hol lehetne letölteni normalis(mondjuk 1080p)-s verzióban.
KöszönömKenny
ment PM!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Egy kis segítséget kérnék.
Szeretném letölteni az idei összes meccsünket(egy pár még hiányzik),az lenne a kérdésem hogy a legnépszerűbb magyar torrentoldalon és a TYT-n kívül hol lehetne letölteni normalis(mondjuk 1080p)-s verzióban.
Köszönöm

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Matt Bowen feszegeti a Gonzo vs. Kancellár matchupot:  www.nationalfootballpost.com/Chancellor-vs-Gonzalez-Thats-good-football.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Roddy White (knee) is practicing in full for the Divisional Round of the playoffs.
Falcons SS William Moore (hamstring) and DE John Abraham (ankle) were limited in practice on Wednesday.
Dunta Robinson (head) practiced in full on Wednesday.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000123973/Who-has-the-edge-Seahawks-vs-Falcons
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/1/9/3852598/a-closer-look-is-the-seahawks-secondary-unbeatable
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
alapszakasz snapszámok offense oldalon:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43959/atlantas-offensive-playing-time

és egy kis stat a bizakodáshoz:
Quarterback Matt Ryan completed a league-best 68.6 percent of his passes in the 2012 season. That’s the 13th best completion percentage in history for quarterbacks that have thrown at least 300 passes.

Of the 12 other quarterbacks with better completion percentages, seven won conference championships and four went on to win the Super Bowl.

Ryan, who completed 422 of 615 passes, joined Drew Brees (in 2011) as the only quarterback to attempt 600 passes and have a completion percentage above 68.

Még 1 dolog a FO is változások lesznek: David Caldwellt Director of Player Personnel a Jags GM-je lett, viszi magával Chris Poliant is aminek mondjuk örülök 😊 Les Snead után zsinórba a 2. évben visznek el embert ebből a pozícióból másik csapathoz GM-nek.

És még 1 biztató dolog: Major turnaround. Last year Roddy White was a drop machine. This year, 2nd best hands among WRs in the league. 4 drops in 138 targets

És némi negatívum: Dennis Green, Marvin Lewis, Jim Mora Sr. és Wade Phillips kezdte a HC-karrierjét 4 PO-loss-szal, nem kéne Smitheynek csatlakoznia a klubhoz.
Ryan szintén 0-3-mal áll, 6 QB kezdett ugyanígy, de közülük csak Y.A. Tittle-nek (Hall of Famer) lett 0-4 a mutatója.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Idén mi marad, ha bukó lesz esetleg? Vagy a játékosokat dobják ki vagy Smithnek kell mennie. Minden bizonnyal nem a csapatot fogják leépíteni... Persze ehhez kéne a vereség is, de szerintem a rájátszásban az igazi ellenfeletek a 49ers lesz.Gyurma Pappa
A Ninerstől és a Hoxtól félek legink idén, ők ketten a legink rossz matchup számunkra.empty taxi
GB szerintem üti a 49erst.
Nekünk meg nyerni kell, nincs mese, eleget faszkodtunk. Minden adott.kaszo
Nagyon erős az a 49ers D, főleg hogy Justin Smith is visszatér, ha minden igaz.
Nektek meg majdnem minden adott, egy egészséges Turner most nagyon jót tenne. (Elrettentő példaként nézd meg a 2010-es Saints-Seahawks PO meccset, elveiben ugyanaz a Hox volt, csak mostanra jó játékosaik is vannak. Akkor nekünk 0 egészséges futónk volt, kis túlzással nektek sincs több. Ettől függetlenül szerintem NFC döntőt játszotok.)

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Idén mi marad, ha bukó lesz esetleg? Vagy a játékosokat dobják ki vagy Smithnek kell mennie. Minden bizonnyal nem a csapatot fogják leépíteni... Persze ehhez kéne a vereség is, de szerintem a rájátszásban az igazi ellenfeletek a 49ers lesz.Gyurma Pappa
A Ninerstől és a Hoxtól félek legink idén, ők ketten a legink rossz matchup számunkra.empty taxi
GB szerintem üti a 49erst.
Nekünk meg nyerni kell, nincs mese, eleget faszkodtunk. Minden adott.