Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
RB téren gondolkodtam, hogy az honnan és hogy oldhatjuk meg. Szerintetek hülyeség lenne pl. egy Mendenhallban gondolkodni? Úgy tudom ott nem túl jó a viszony be lehetne húzni. Vagy nem?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Bár még remélem vár ránk több meccs is a PO-ban...itt a 2013-as schedule..elvileg, azt nem tudom mennyire hivatalos...

 www.fbschedules.com/nfl-13/2013-atlanta-falcons-football-schedule.php

home : Rams,Seahawks,Redskins,Patriots,Jets
away: Cardinals,49ers,Packers,Bills,Dolphins
Keano
az idei formák alapján, ez megintcsak nem egy húú de acélos schedule. aztán meg ki tudja, az idei meg erősnek tűnt tavaly és mégsem lett az... 😊

a hidegbe tényleg nem volna jó menni:/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A Packers - Bills kettősön jó lenne még a szezon elején túlesni egyébként a többi sorrend kb. mind1.
Bár én nem szeretem ha egy adott csopellenféllel vívott két meccs között kevés idő telik el, de ez legyen a legnagyobb baj 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Bár még remélem vár ránk több meccs is a PO-ban...itt a 2013-as schedule..elvileg, azt nem tudom mennyire hivatalos...

 www.fbschedules.com/nfl-13/2013-atlanta-falcons-football-schedule.php

home : Rams,Seahawks,Redskins,Patriots,Jets
away: Cardinals,49ers,Packers,Bills,Dolphins


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
11 percet késtem volna vele. 😊

Én kb. ezt vártam

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Dirk Koetter:
 msn.foxsports.com/nfl/story/Dirk-Koetter-signs-extension-with-Atlanta-Falcons-010213

Egyszerre írtuk be. De itt hagyom a linket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
jó hír: #Falcons OC Dirk Koetter has signed contract extension 2 stay. Met with KC yday about HC gig.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
most már jöhetnének az új RISE UP videók, mert ezt már nem bírom!!! 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Kösz, ez van ha az ember fejből dolgozik és nem néz a dolgok után 😊empty taxi
Nyugtasson meg, sokszor megnéztem már az önéletrajzát, de most is meg kellett néznem, hogy egyáltalán az egyetem eszembe jusson 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mint kiderült mind a 3 koordinátorunk megy Philadelphiába interjúra, funky. 😀empty taxi
HC-nak kit ajánlanátok leginkább? St edző gondolom annyira nem.Shawn84
Ugye Nolan SF-ba volt HC, 0 azaz nulla pozitív mérlegű szezont hozott össze. Koetter ugye collegeba volt HC a Boise State-nél meg az Arizona State-nél, ebből csak az első ASU-s évében zárt negatív mérleggel, ez 9 HC-ként eltöltött szezon alatt azért nem gyenge. Armstrong még ugye nem volt HC, a Bears is hívja szal annyira nem lehet fogalmatlan.empty taxi
Koetternek ha nem is idén, de előbb-utóbb lesz HC állása az NFL-ben (attól függetlenül, hogy két negatív szezonja volt ASU-nál 2001 és 2003 😉 ). Gyurma Pappa
Kösz, ez van ha az ember fejből dolgozik és nem néz a dolgok után 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Mint kiderült mind a 3 koordinátorunk megy Philadelphiába interjúra, funky. 😀empty taxi
HC-nak kit ajánlanátok leginkább? St edző gondolom annyira nem.Shawn84
Ugye Nolan SF-ba volt HC, 0 azaz nulla pozitív mérlegű szezont hozott össze. Koetter ugye collegeba volt HC a Boise State-nél meg az Arizona State-nél, ebből csak az első ASU-s évében zárt negatív mérleggel, ez 9 HC-ként eltöltött szezon alatt azért nem gyenge. Armstrong még ugye nem volt HC, a Bears is hívja szal annyira nem lehet fogalmatlan.empty taxi
Koetternek ha nem is idén, de előbb-utóbb lesz HC állása az NFL-ben (attól függetlenül, hogy két negatív szezonja volt ASU-nál 2001 és 2003 😉 ). Nolannek szerintem soha többet nem lesz HC állása, de szerintem beletörődött abba, hogy ő DC lesz, sőt. Ami munkát itt is elvégzett (azért tegye a szívére a kezét bármelyikőtök, aki Grimes kiesése után nem kételkedett legalább egy picit a sec-ben), az megsüvegelendő, de egy HC-nak egészen másra kell figyelnie. Armstrong érdekes figura lehet, biztos, hogy tapasztalata van, de azért nem mindennapos, hogy valaki ST koordinátorból HC legyen.

Ha én választanék közülük, akkor Dirkre szavaznék, bár kérdéses, hogy ő akar-e menni idén, egy megtépázott Eagles-höz, főleg ha lát még erőt a Falconsban.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mint kiderült mind a 3 koordinátorunk megy Philadelphiába interjúra, funky. 😀empty taxi
HC-nak kit ajánlanátok leginkább? St edző gondolom annyira nem.Shawn84
Ugye Nolan SF-ba volt HC, 0 azaz nulla pozitív mérlegű szezont hozott össze. Koetter ugye collegeba volt HC a Boise State-nél meg az Arizona State-nél, ebből csak az első ASU-s évében zárt negatív mérleggel, ez 9 HC-ként eltöltött szezon alatt azért nem gyenge. Armstrong még ugye nem volt HC, a Bears is hívja szal annyira nem lehet fogalmatlan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/DeCouds-New-Year-Green-Infraction/b4d65aa5-bd61-4818-800b-a7f8f881131b
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Coach Smith fully anticipates John Abraham and Dunta Robinson to be back and ready to go in time for the Falcons’ divisional playoff game on Jan. 13!

jessssz!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Mint kiderült mind a 3 koordinátorunk megy Philadelphiába interjúra, funky. 😀empty taxi
örülnék ha mindenki kurvára maradna a seggén!!
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
nemtudom, hogy hc-ként h hasítanának, de mind koetter, mind nolan új szintre emelte az O-t és a D-t, ami valljuk be eddig sem volt szar.

ábrahámról van már vmi hír?peach
csak ennyi:
Falcons head coach Mike Smith said CB Dunta Robinson (concussion) is expected to play in the team's playoff game in two weeks.

Falcons head coach Mike Smith said John Abraham is dealing with an ankle sprain but "fully anticipates" him be ready for the team's playoff game on January 13.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nemtudom, hogy hc-ként h hasítanának, de mind koetter, mind nolan új szintre emelte az O-t és a D-t, ami valljuk be eddig sem volt szar.

ábrahámról van már vmi hír?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Mint kiderült mind a 3 koordinátorunk megy Philadelphiába interjúra, funky. 😀empty taxi
HC-nak kit ajánlanátok leginkább? St edző gondolom annyira nem.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mint kiderült mind a 3 koordinátorunk megy Philadelphiába interjúra, funky. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Boldogat mindenkinek.
Nagyrészt osztom a véleményeket, de szerintem Morrist azért sokkal jobban le tudnánk védekezni, mint Lyncht. Olyan durva számokat szvsz még AP sem hozna, mint ő. Szóval ja, legjobban a Vikesnak örülnék, aztán Was, Seattle semmiképp. Mondjuk az mindhárom esetben nagy előny, hogy itthon játszhatunk. Várom már nagyon 😊
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Boldog Új Évet Falcons fanok...ha januárban nem kapunk ki otthon már boldog az új év...😊


több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
NFL.com-ról:
How do they get eliminated? The Falcons struggle to rush the passer, and they become too one-dimensional on offense. In their three losses this season, they produced just two sacks and were out-rushed, 487-146. A team like the Seattle Seahawks or San Francisco 49ers could pose a huge problem.

a 487-146 elég csúnya!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Koetter megy interjúra az Eagleshöz, a Chiefshez és a Brownshoz.empty taxi
tavaly is ez volt, mullarkey még a giants meccs előtt randizgatott.... tudjuk a végeredményt. legalább várná meg amíg vége a szezonunknak.peach
Nem csak rajta múlik a liga engedélyezi ilyenkor h menjenek és ha van HC ambíciójuk menniük is kell nincs választásuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Koetter megy interjúra az Eagleshöz, a Chiefshez és a Brownshoz.empty taxi
tavaly is ez volt, mullarkey még a giants meccs előtt randizgatott.... tudjuk a végeredményt. legalább várná meg amíg vége a szezonunknak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Koetter megy interjúra az Eagleshöz, a Chiefshez és a Brownshoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...