Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
"It's crunch time. This is do or die. This is what we want and we're going to be ready for it." - Tony Gonzalez
(bár gondolom mindannyian lájkoltátok már a Falcons fb oldalát)
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
sztem minden csapat ha tehetné, ezt a WR állományt választaná. peach
imádomszeretem a wrjeinket, de azért ez nincs így 😀 én előbb vágnék neki a szezonnak a Packers elkapóival, ha szabadon lehetne választani. itt van 2,5 playmaker, ott 4.shawnka
Éppen akartam írni hogy GB elkapóit nézve ott sincs gond, sőt.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
sztem minden csapat ha tehetné, ezt a WR állományt választaná. peach
imádomszeretem a wrjeinket, de azért ez nincs így 😀 én előbb vágnék neki a szezonnak a Packers elkapóival, ha szabadon lehetne választani. itt van 2,5 playmaker, ott 4.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ha nyerünk meccset a PO-ban,ne adj Isten eljutunk a döntőig és azt is megnyerjük,rögtön elkezdik majd tisztelni a csapatot és normálisan beszélni róla.
Minden esetre kiváncsi vagyok milyen RB-t draftolunk.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
szerintem ez is azt mutatja, hogy ryan konzisztensen fejlődik. az, hogy milyen célpontjai vannak az dimitroffék érdeme. sztem minden csapat ha tehetné, ezt a WR állományt választaná. és akkor még mindig ott van, hogy matty clutch 😀 az, hogy mi a határa a képességeinek az csak 3-4 év múlva fog kiderülni. ryan megítélése amúgy is olyan mint az egész falconsé a nagytöbbség szemében... én nagyon szeretem, mert jó játékos, a franchise arca és vezére. ha soha nem lesz belőle manning,brady,rodgers az se baj.

szerk, és a mr.checkdown is mullarkey miatt van. így visszagondolva nem szerettem azt a taktikát 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
azért elég szépen elboldogult amíg nem volt JJ. volt, hogy jenkins! volt a 2. számú reciever aki jó indulattal is egy erős átlagos WR. douglas szintén az, akármennyire is kedvelem. + gonzo érkeztéig TE játék sem volt, már arra sem emléxem ki volt a TE. és így sem produkált rossz szezonokat + white is akkor indult be mikor ryan jött...peach
Jenkins erősen átlagos, aki produkált erősen átlagos idényeket (2008-ban volt 777 yardja a legtöbb, Julio az első gyengébb évében 900+-os). Douglas 400 yardot alig lépte át, közepes szezonban nálunk a 3. RB kap el annyit yardot.

Julio érkezése óta 60 yardot nőtt a meccsenkénti teljesítménye Ryannek (még ha az idei éve kicsit túlzás is volt).

Tony 2009-ben jött, egy évet tényleg elboldogult nélküle. Btw Turner 1699 yardot futott 2008-ban. Tony előnye nem a sok yard, hanem a sok elkapás. Megold olyan szitukat (3&8-15), amiket egy WR-rel nehezebb.

Roddy 2007-ig nem is volt kezdő, akkor azért abban a szar szezonban összekapkodott 1202 yardot. Persze, ha valaki 2.-3. WR, úgy nehezen indul be.

Összefoglalva: 2008-ban, az újonc évében produkált egy elég jó szezont, az akkori liga 2. futás mellé liga 14. passz yardokat, újonctól egész kiválónak mondható volt az a szezon. 2009-ben sérült volt, tekintsük úgy, hogy nem érdekes. 2010-ben megint elég jó szezont volt, Matty megmutatta, hogy tud jó game manager QB lenni (6,5-ös passzonkénti átlag nem sok, mr. Checkdown), de akkor is 1371 yardot odatett Turner, tartotta magát a középmezőnyhöz Ryan (15. volt a ligában). 2011-ben megjött Julio és 7. helyet jött feljebb a passzjáték. Az idei év csalóka, ha van normális futás, talán 3-400 yarddal kevesebb a passz, de a 68,5%-os passz pontosság nem hazudik, és a 7,9 YPA és 99-es rating is jelzi a fejlődés.

Nézd, én nem mondom, hogy Ryan rossz irányító, de nézd meg, hogy máshol mit hoznak ki elit irányítók közepes (vagy rosszabb) elkapókból. Nálatok a top 3 elkapó 1. körös, nem véletlenül.

Ez nem baj, sőt, én csak szeretném láttatni, hogy a fanyalgó szakértők mire építik a véleményüket.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
2013.01.03 Atlanta Falcons injury report: Abraham, Robinson and Moore did not practice
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Michael Turner revealed Thursday that he played through groin tears in both 2010 and 2011.
"One side one year, the other side the next year," Turner explained. The first tear required surgery after the 2010 season, though it's not clear if he went under the knife to repair the 2011 injury. We have little doubt that the nagging groin injuries and the effects of aging and high carry totals have contributed to Turner's obvious loss of speed and leg drive this season.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
nálam Ryan a 4. nem Flacco! az első háromba viszont nem lehet belekötni, max a sorrendbe!
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandtSugar611
dettó. de nálam még schaub is megelőzi flaccot.peach
Egy apróságot megjegyeznék: az első 4 helyezett közül csak mindegyiknek van PO győzelme.

Idézet a cikkből: "And that's why a guy like Joe Flacco, who might not seem like a world-beater in the regular season, is ranked as highly as he is; he's a proven playoff winner."

Hogy Flacco jobb QB-e mint Ryan, abba nem nagyon érdemes belemenni, többek között azért sem, mert jelentős minőségi különbség van a két csapat elkapóinak minősége között, értsd White > Boldin, JJ > Smith és Gonzalez >>>>>>>>>>> Pitta.

Anélkül, hogy ekézni akarnám Ryant, többször leírtam már, jogos a kétség az irányába, hogy mit is kezdene high class elkapók nélkül. Minden bizonnyal nem véletlen, hogy gyakorlatilag egy teljes draftot adtatok JJ-ért, és biztos vagyok benne, ha lenne egy Tony szintű TE prospect, még egyszer megtennétek.Gyurma Pappa
azért elég szépen elboldogult amíg nem volt JJ. volt, hogy jenkins! volt a 2. számú reciever aki jó indulattal is egy erős átlagos WR. douglas szintén az, akármennyire is kedvelem. + gonzo érkeztéig TE játék sem volt, már arra sem emléxem ki volt a TE. és így sem produkált rossz szezonokat + white is akkor indult be mikor ryan jött...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
nálam Ryan a 4. nem Flacco! az első háromba viszont nem lehet belekötni, max a sorrendbe!
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandtSugar611
dettó. de nálam még schaub is megelőzi flaccot.peach
Egy apróságot megjegyeznék: az első 4 helyezett közül csak mindegyiknek van PO győzelme.

Idézet a cikkből: "And that's why a guy like Joe Flacco, who might not seem like a world-beater in the regular season, is ranked as highly as he is; he's a proven playoff winner."

Hogy Flacco jobb QB-e mint Ryan, abba nem nagyon érdemes belemenni, többek között azért sem, mert jelentős minőségi különbség van a két csapat elkapóinak minősége között, értsd White > Boldin, JJ > Smith és Gonzalez >>>>>>>>>>> Pitta.

Anélkül, hogy ekézni akarnám Ryant, többször leírtam már, jogos a kétség az irányába, hogy mit is kezdene high class elkapók nélkül. Minden bizonnyal nem véletlen, hogy gyakorlatilag egy teljes draftot adtatok JJ-ért, és biztos vagyok benne, ha lenne egy Tony szintű TE prospect, még egyszer megtennétek.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
nálam Ryan a 4. nem Flacco! az első háromba viszont nem lehet belekötni, max a sorrendbe!
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandtSugar611
dettó. de nálam még schaub is megelőzi flaccot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nálam Ryan a 4. nem Flacco! az első háromba viszont nem lehet belekötni, max a sorrendbe!
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandt
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a Sports Illustrated szakértői szerint idén sem nagyon fogunk PO meccset nyerni...
8/3 mondja csak azt, hogy igen. és általában a Seahawks az ellenfelünk.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130103/nfl-playoff-picks-predictions-2012/
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
visszatérve még a PO-ra, hogy a Vikings lenne a legjobb (szerintem is).
a Packers tuti elveri őket. Ponder nem fog még egyszer úgy játszani mint vasárnap, plusz a -10 fokhoz Rodgersék jobban hozzászoktak már.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nem hiszem, hogy Reggienek elszállt igényei lennének, azért tisztában van ő is az értékeivel. Azt nyilatkozta, hogy jól érzi magát Floridában, szerintem maradni fog. Ha nem, akkor sem hiszem, hogy ti meg tudjátok fizetni.Gyurma Pappa
Ha Gonzo visszavonul akk van mozgásterünk FA-n, ha nem akk marad a draft.empty taxi
Kár lenne érte inkább mondjuk azt mint tavaly, hogy maradjon egy évet. +1
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem hiszem, hogy Reggienek elszállt igényei lennének, azért tisztában van ő is az értékeivel. Azt nyilatkozta, hogy jól érzi magát Floridában, szerintem maradni fog. Ha nem, akkor sem hiszem, hogy ti meg tudjátok fizetni.Gyurma Pappa
Ha Gonzo visszavonul akk van mozgásterünk FA-n, ha nem akk marad a draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
nah jah, csak mi sem állunk vmi jól cap ügyileg.

lattimort ilyen 5. kör környékén gondoltam, pontosan a benne lévő potenciál miatt. 3. kört nem adnék érte...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
szal ha nem lesznek rohadtul elszállt igényei Bushnak akk hosszabbíthatnak, de van egy rakat másik ember akinek fontos a megtartása úgyh túlfizetni nem fogják.empty taxi
Nem hiszem, hogy Reggienek elszállt igényei lennének, azért tisztában van ő is az értékeivel. Azt nyilatkozta, hogy jól érzi magát Floridában, szerintem maradni fog. Ha nem, akkor sem hiszem, hogy ti meg tudjátok fizetni.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lattimore többet volt kórházban, mint pályán, ráadásul kifog menni a 3. körig legkésőbb, hisz potenciál van benne gazdagon. Mendenhall sincs megkímélt állapotban ha Ball mellé még 1 futót akarunk akk draftoljuk Le'Veon Bellt v. ill. FA-n is lesznek nem lestrapált és nem szar RB-k: pl. Reggie Bush, Shonn Greene, Tashard Choiceempty taxi
Bush nem lenne rossz, de elengedik? Kb élete szezonja volt.berger90
Nem is nagyon akar szerintem menni. Csúnya pénzt fog kapni.Gyurma Pappa
Utánanézve kellemes caphelyzetben vannak, de csak 7 kezdőt újra kellene igazolniuk: Bush, Hartline, Jake Long, Clemons, Fasano, Sean Smith, Starks.
Az utóbbi 2 évben Lamar Miller és Daniel Thomas személyében azért magasan jegyzett futókat draftoltak, szal ha nem lesznek rohadtul elszállt igényei Bushnak akk hosszabbíthatnak, de van egy rakat másik ember akinek fontos a megtartása úgyh túlfizetni nem fogják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Lattimore többet volt kórházban, mint pályán, ráadásul kifog menni a 3. körig legkésőbb, hisz potenciál van benne gazdagon. Mendenhall sincs megkímélt állapotban ha Ball mellé még 1 futót akarunk akk draftoljuk Le'Veon Bellt v. ill. FA-n is lesznek nem lestrapált és nem szar RB-k: pl. Reggie Bush, Shonn Greene, Tashard Choiceempty taxi
Bush nem lenne rossz, de elengedik? Kb élete szezonja volt.berger90
Nem is nagyon akar szerintem menni. Csúnya pénzt fog kapni.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Lattimore többet volt kórházban, mint pályán, ráadásul kifog menni a 3. körig legkésőbb, hisz potenciál van benne gazdagon. Mendenhall sincs megkímélt állapotban ha Ball mellé még 1 futót akarunk akk draftoljuk Le'Veon Bellt v. ill. FA-n is lesznek nem lestrapált és nem szar RB-k: pl. Reggie Bush, Shonn Greene, Tashard Choiceempty taxi
Bush nem lenne rossz, de elengedik? Kb élete szezonja volt.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lattimore többet volt kórházban, mint pályán, ráadásul kifog menni a 3. körig legkésőbb, hisz potenciál van benne gazdagon. Mendenhall sincs megkímélt állapotban ha Ball mellé még 1 futót akarunk akk draftoljuk Le'Veon Bellt v. ill. FA-n is lesznek nem lestrapált és nem szar RB-k: pl. Reggie Bush, Shonn Greene, Tashard Choice


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
RB téren gondolkodtam, hogy az honnan és hogy oldhatjuk meg. Szerintetek hülyeség lenne pl. egy Mendenhallban gondolkodni? Úgy tudom ott nem túl jó a viszony be lehetne húzni. Vagy nem?6atos
Montee Ball, 3. kör.shawnka
+ lattimore valahol hátul.
mendenhall remélem nem jön, többet sérült mint egészséges.peach
mondjuk az igaz, a sérülései az nagy probléma.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
RB téren gondolkodtam, hogy az honnan és hogy oldhatjuk meg. Szerintetek hülyeség lenne pl. egy Mendenhallban gondolkodni? Úgy tudom ott nem túl jó a viszony be lehetne húzni. Vagy nem?6atos
Montee Ball, 3. kör.shawnka
+ lattimore valahol hátul.
mendenhall remélem nem jön, többet sérült mint egészséges.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
RB téren gondolkodtam, hogy az honnan és hogy oldhatjuk meg. Szerintetek hülyeség lenne pl. egy Mendenhallban gondolkodni? Úgy tudom ott nem túl jó a viszony be lehetne húzni. Vagy nem?6atos
Montee Ball, 3. kör.