Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?6atos
42 elkapás, 674 yard, 12 TD 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ryan mennyit játhatsz szerintetek? Én is fantasy miatt kérdezném😊 Mert ha egy félidőt csak de az alatt dob 3 TD-t, akkor az nekem tökéletes.😊zavi27
milyen liga az, ahol még a 17. héten is rendeznek meccset amúgy? 😀shawnka
Nemtudom, de a döntőben vagyok, úgyhogy választ várok,MOST!!😊)) Különben Kaepernick felkészül😊zavi27
szerintem az első 3 negyedet ő fogja vinni.shawnka
Köszi! Háátt nehéz döntés, még meglátom.zavi27
Szerintem is vele kezdünk, és nem hiszem hogy más érdemes lenne 1 teljes félidőre. De csak 2 TD ad 1-1 TG,JJ-nek. 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Ryan mennyit játhatsz szerintetek? Én is fantasy miatt kérdezném😊 Mert ha egy félidőt csak de az alatt dob 3 TD-t, akkor az nekem tökéletes.😊zavi27
milyen liga az, ahol még a 17. héten is rendeznek meccset amúgy? 😀shawnka
Nemtudom, de a döntőben vagyok, úgyhogy választ várok,MOST!!😊)) Különben Kaepernick felkészül😊zavi27
szerintem az első 3 negyedet ő fogja vinni.shawnka
Köszi! Háátt nehéz döntés, még meglátom.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Ryan mennyit játhatsz szerintetek? Én is fantasy miatt kérdezném😊 Mert ha egy félidőt csak de az alatt dob 3 TD-t, akkor az nekem tökéletes.😊zavi27
milyen liga az, ahol még a 17. héten is rendeznek meccset amúgy? 😀shawnka
Nemtudom, de a döntőben vagyok, úgyhogy választ várok,MOST!!😊)) Különben Kaepernick felkészül😊zavi27
szerintem az első 3 negyedet ő fogja vinni.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Ryan mennyit játhatsz szerintetek? Én is fantasy miatt kérdezném😊 Mert ha egy félidőt csak de az alatt dob 3 TD-t, akkor az nekem tökéletes.😊zavi27
milyen liga az, ahol még a 17. héten is rendeznek meccset amúgy? 😀shawnka
Nemtudom, de a döntőben vagyok, úgyhogy választ várok,MOST!!😊)) Különben Kaepernick felkészül😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Ryan mennyit játhatsz szerintetek? Én is fantasy miatt kérdezném😊 Mert ha egy félidőt csak de az alatt dob 3 TD-t, akkor az nekem tökéletes.😊zavi27
milyen liga az, ahol még a 17. héten is rendeznek meccset amúgy? 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Ryan mennyit játhatsz szerintetek? Én is fantasy miatt kérdezném😊 Mert ha egy félidőt csak de az alatt dob 3 TD-t, akkor az nekem tökéletes.😊
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?6atos
áh, hülyén néznék ki 21-esben az offense oldalon 😀shawnka
Nem kell hogy Ice dobjon.... 😀 jó az int is
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?6atos
áh, hülyén néznék ki 21-esben az offense oldalon 😀
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.
több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
shawnka megírta a frankót a beharangozóban.. 5-ös..
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
a tavalyi Packers pont fordítva járt (szerintem már a Kansas ellen is pihentekGyurma Pappa
Akkor azt a meccset ezek szerint nem láttad. ulpianus
Tény, kapcsolgattam. Azt sehol nem mondtam, hogy nem nyerték meg az utolsó két meccset. 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a tavalyi Packers pont fordítva járt (szerintem már a Kansas ellen is pihentekGyurma Pappa
Akkor azt a meccset ezek szerint nem láttad. Mindenáron nyerni akartak a 16-0 miatt, csak nem ment.
Egyébként utána is volt még két meccsük. Mindkettőt megnyerték. (Az utolsó volt Flynn nagy meccse, ott volt pihentetés).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Őszintén szólva leszarom h mi lesz a Fuckadeers ellen (azt leszámítva h ne legyen sérülés). Ami fontos h az utánalévő meccset nyerjük.empty taxi
A kulcsemberek pihentetése vissza is üthet, nehogy a 2 hét lazaság után amikor pörögni kell bealudjanak...6atos
Visszaüthet, de ha vki fontos megsérül ma olyat fogok mondani mint még soha: "Mike Smith takaroggy!"empty taxi
Megint vissza kell utalnom 2009-re (igen, amikor mi gyűrűt nyertünk, ami még a Falconsnak nincs 😀). Az utolsó 3 meccset elvesztette a Saints (ebből kettőt otthon, ami akkoriban és idei évet leszámítva azóta is ritkaság), és akkor jött a szaksajtó, hogy jaja, ennyi volt, kipukkant a lufi stb. Aztán jött a Arizona elleni meccs, akik ugye nagyot nyertek a Packers ellen, és az eredmény ismert.

Persze lehet hozni ellenpéldát, a tavalyi Packers pont fordítva járt (szerintem már a Kansas ellen is pihentek, de mindegy), akik meg szépen bele is néztek egy zakóba az első PO meccsen otthon.

Abszolút csapatfüggő, de szerintem nektek a két hét pihi többet ártana, mint használna.Gyurma Pappa
sztem is, egyszer már beszoptuk ezzel nem is olyan régen... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
friss:

Christopher Owens CB Hamstring Did Not Participate In Practice Out
Corey Peters DT Knee Limited Participation in Practice Questionable
Cliff Matthews DE Hamstring Limited Participation in Practice Questionable
Roddy White WR Knee Limited Participation in Practice Questionable
William Moore S Hamstring Did Not Participate In Practice Out
Jonathan Babineaux DT Ribs Limited Participation in Practice Questionable
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Abszolút csapatfüggő, de szerintem nektek a két hét pihi többet ártana, mint használna.Gyurma Pappa
Ettől félek én is.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Őszintén szólva leszarom h mi lesz a Fuckadeers ellen (azt leszámítva h ne legyen sérülés). Ami fontos h az utánalévő meccset nyerjük.empty taxi
A kulcsemberek pihentetése vissza is üthet, nehogy a 2 hét lazaság után amikor pörögni kell bealudjanak...6atos
Visszaüthet, de ha vki fontos megsérül ma olyat fogok mondani mint még soha: "Mike Smith takaroggy!"empty taxi
Megint vissza kell utalnom 2009-re (igen, amikor mi gyűrűt nyertünk, ami még a Falconsnak nincs 😀). Az utolsó 3 meccset elvesztette a Saints (ebből kettőt otthon, ami akkoriban és idei évet leszámítva azóta is ritkaság), és akkor jött a szaksajtó, hogy jaja, ennyi volt, kipukkant a lufi stb. Aztán jött a Arizona elleni meccs, akik ugye nagyot nyertek a Packers ellen, és az eredmény ismert.

Persze lehet hozni ellenpéldát, a tavalyi Packers pont fordítva járt (szerintem már a Kansas ellen is pihentek, de mindegy), akik meg szépen bele is néztek egy zakóba az első PO meccsen otthon.

Abszolút csapatfüggő, de szerintem nektek a két hét pihi többet ártana, mint használna.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Őszintén szólva leszarom h mi lesz a Fuckadeers ellen (azt leszámítva h ne legyen sérülés). Ami fontos h az utánalévő meccset nyerjük.empty taxi
A kulcsemberek pihentetése vissza is üthet, nehogy a 2 hét lazaság után amikor pörögni kell bealudjanak...6atos
Visszaüthet, de ha vki fontos megsérül ma olyat fogok mondani mint még soha: "Mike Smith takaroggy!"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Őszintén szólva leszarom h mi lesz a Fuckadeers ellen (azt leszámítva h ne legyen sérülés). Ami fontos h az utánalévő meccset nyerjük.empty taxi
A kulcsemberek pihentetése vissza is üthet, nehogy a 2 hét lazaság után amikor pörögni kell bealudjanak...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Őszintén szólva leszarom h mi lesz a Fuckadeers ellen (azt leszámítva h ne legyen sérülés). Ami fontos h az utánalévő meccset nyerjük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Egyikük sem fog játszani, ez 100%. Jó a 13-3 is.Gyurma Pappa
de azért inkább legyen 14-2! 13-3at már csináltunk! 😀
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ma ünnepli 24. születésnapját Sean Weatherspoon és 28. születésnapját Jason Snelling.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Egyikük sem fog játszani, ez 100%. Jó a 13-3 is.Gyurma Pappa
Ha egyikük sem játszik akkor még akár lehet 14-2 is. 😀
6atos
Meglepődnék ha nagyon hajtanátok. De Smith lehet jobban tudja. Gyurma Pappa
Hát kíváncsi leszek mivel pörgetjük az órát mert futójátékunk az ugye nincs, muszáj lesz dobálózni. De csak eltelik valahogy az az 1 óra. 😊
Nagy hajtásra én sem számítok.