NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Sugar611
kár, hogy firstrow stream minőségű és kár hogy a videó óta nem sok minden változott. 😊

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Azt hiszem lehet pihenni a PO-ra, nem kéne most már semmilyen aljas sérülés.shawnka
nem tudom mennyire tenne jót a csapatnak majd egy hónap pihenés..a seed1-al már az az egy hét is para szerintem. általában jobb folyamatos terhelés alatt lenni.

Mattynek a második évét nem tekintve, majdnem minden statisztikája évről-évre javul(még a bekapott sackek is.. 😊 )

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Matty Ice:
Comp Att Yds TD Int Rate
369 539 4,202 27 14 97.56atos
Matty Ice:
Comp Att Yds TD Int Rate
369 539 4,202 27 14 97.56atos
és ha kivesszük, hogy ebből az arizona elleni ámokfutáskor dobott ötöt még kedvezőbb a kép. meg mintha valaki ellen 3at dobott volna... m1, még így is jól néz ki 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Matty Ice:
Comp Att Yds TD Int Rate
369 539 4,202 27 14 97.56atos
Single season records:
Passing Touchdowns: 31 Steve Bartkowski (1980)

5 TD kellene még 2 meccsen, remélem meglesz!
a tavalyi szezonban 29et dobott.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Matty Ice:
Comp Att Yds TD Int Rate
369 539 4,202 27 14 97.5
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
nagyon jó tett a lelkemnek ez a W. az elmúlt hetek állandó fanyalgásait kezdtem teljesen elhinni, és valljuk be h a csapat játéka is sokszor kiábrándító volt. ez most olyan atlanta volt amelyik az év elején is tarolt. ezt a formát kell tartani.
írtam eredménykövetőbe is, az O line-nak jár egy nagy pacsi, bőven volt elég ideje ryannek. gyak nem jut most eszembe negatívum, ez már valami!peach
egy kicsit azért futhatnánk jobban! 😛 Sugar611
ha ennyire megy a futás már elég most szvsz. végre nem állandóan a los-on, vagy mínus yardon döglött meg turner, hanem megvoltak a 3-4 yard körüliek, akárcsak rodgersnél és snellingnél. idén nem kell várni, hogy 160 yardokat rohangáljunk meccsenként, a paszsjátékunkhoz ennyi futás támogatás elégséges mint ahogy a példa is bizonyítja 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nagyon jó tett a lelkemnek ez a W. az elmúlt hetek állandó fanyalgásait kezdtem teljesen elhinni, és valljuk be h a csapat játéka is sokszor kiábrándító volt. ez most olyan atlanta volt amelyik az év elején is tarolt. ezt a formát kell tartani.
írtam eredménykövetőbe is, az O line-nak jár egy nagy pacsi, bőven volt elég ideje ryannek. gyak nem jut most eszembe negatívum, ez már valami!peach
egy kicsit azért futhatnánk jobban! 😛
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
nagyon jó tett a lelkemnek ez a W. az elmúlt hetek állandó fanyalgásait kezdtem teljesen elhinni, és valljuk be h a csapat játéka is sokszor kiábrándító volt. ez most olyan atlanta volt amelyik az év elején is tarolt. ezt a formát kell tartani.
írtam eredménykövetőbe is, az O line-nak jár egy nagy pacsi, bőven volt elég ideje ryannek. gyak nem jut most eszembe negatívum, ez már valami!peach
megbocsájtjátok ha a körképben sem lesz? 😀shawnka
nem, ha megint elmarad a körkép 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
nagyon jó tett a lelkemnek ez a W. az elmúlt hetek állandó fanyalgásait kezdtem teljesen elhinni, és valljuk be h a csapat játéka is sokszor kiábrándító volt. ez most olyan atlanta volt amelyik az év elején is tarolt. ezt a formát kell tartani.
írtam eredménykövetőbe is, az O line-nak jár egy nagy pacsi, bőven volt elég ideje ryannek. gyak nem jut most eszembe negatívum, ez már valami!peach
megbocsájtjátok ha a körképben sem lesz? 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
nagyon jó tett a lelkemnek ez a W. az elmúlt hetek állandó fanyalgásait kezdtem teljesen elhinni, és valljuk be h a csapat játéka is sokszor kiábrándító volt. ez most olyan atlanta volt amelyik az év elején is tarolt. ezt a formát kell tartani.
írtam eredménykövetőbe is, az O line-nak jár egy nagy pacsi, bőven volt elég ideje ryannek. gyak nem jut most eszembe negatívum, ez már valami!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
Komoly meccs volt, a D nagyon hozta magát, még én is elismerően csettintettem, pedig nem szoktam Falcons teljesítményre 😀Gyurma Pappa
tegnap a szeretet napja lehetett, mert hasonlóan éreztem a ti meccseteket nézve is 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Komoly meccs volt, a D nagyon hozta magát, még én is elismerően csettintettem, pedig nem szoktam Falcons teljesítményre 😀

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Örülök a W-nek lehet kellett a pofon előtte. Nem utolsó sorban Ricsiék fikázása is elmaradt igaz gyors átugrották a témát és inkább a CSÍÍÍFSSSSZ meg a TOM BRÉÉÉÉÉDIIII volt a téma igaz hogy nem tudom mióta van New York Petriots! 😊 de mindegy is..... 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Kis elemzés Julio hosszú TD-jéről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Julio cracked 1,000 yards today, making he and Roddy the first #Falcons teammates to reach that mark since 1998. Good things happened in '98

98 óta először érte el két elkapónk is az 1000 yardos vonalat. Mind tudjuk, hogy mi volt 98-ban 😊shawnka
Foci világbajnokság 😉 😛dande
Téli olimpia Naganoban 😊

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
Julio cracked 1,000 yards today, making he and Roddy the first #Falcons teammates to reach that mark since 1998. Good things happened in '98

98 óta először érte el két elkapónk is az 1000 yardos vonalat. Mind tudjuk, hogy mi volt 98-ban 😊shawnka
Foci világbajnokság 😉 😛
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
Julio cracked 1,000 yards today, making he and Roddy the first #Falcons teammates to reach that mark since 1998. Good things happened in '98

98 óta először érte el két elkapónk is az 1000 yardos vonalat. Mind tudjuk, hogy mi volt 98-ban 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek
Azt hiszem lehet pihenni a PO-ra, nem kéne most már semmilyen aljas sérülés.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
múlt héten azt mondtam ha nyer a Giants a Saints ellen akkor minket is elkapnak. de remélem nem így lesz! 😊

szerintem nagyon jó lesz a meccs abból a szempontból, hogy képet kapjunk arról, hogy milyenek lehetünk a PO-ban. a Giants egy jó csapat (bajnok csapat), nagyon kell nekik a győzelem, hogy meglegyen a csoport elsőség. tehát kurvára fognak hajtani, úgyhogy ez egy jó erőfelmérő lesz, hogy a PO-ban egy erős csapat ellen mire mennénk.

RISE UP!Sugar611
hát ha így fogunk játszani a PO-ban egy szavunk sem lehet!! 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Willy Mo megint inaktív, sok jóra nem számítok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
A topik egyik kedvenc szavajárását használva: ez a vereség még belefér, de ha a SF nyer a Patriots ellen, akkor ők 0,5 meccsre lesznek (bár nekik rosszabb a konferencia mutatójuk, így kevésbé veszélyesek), de mondok rosszabbat: ha a Green Bay nyer, akkor ők már is egy meccsre lesznek, még hozzá jobb mutatóval. Az utolsó két meccs már biztosan PO-ból kimaradó csapat ellen lesz, de egyiküknek sem kell tankolni, így minden mindegy alapon lehet kellemetlen.

Röviden: belefér itt kikapni, de akkor kb. az utolsó héten sem lesz majd pihenő, mert a #1 veszélybe kerülhet, ha a riválisok teljesítenek.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
múlt héten azt mondtam ha nyer a Giants a Saints ellen akkor minket is elkapnak. de remélem nem így lesz! 😊

szerintem nagyon jó lesz a meccs abból a szempontból, hogy képet kapjunk arról, hogy milyenek lehetünk a PO-ban. a Giants egy jó csapat (bajnok csapat), nagyon kell nekik a győzelem, hogy meglegyen a csoport elsőség. tehát kurvára fognak hajtani, úgyhogy ez egy jó erőfelmérő lesz, hogy a PO-ban egy erős csapat ellen mire mennénk.

RISE UP!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 129 — Tyrone Creek