Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
NFC South Champions!shawnka
az első lépés megvan!!Sugar611
step by step..😊Keano
a hátralévő lépések: 1st PO win --> 1st Super Bowl --> 1st Super Bowl WINSugar611
Super Bowl-ban járt már a csapat.shawnka
igen tudom, PO-t is nyertünk már! úgy értettem, hogy a Smith-érában! 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
NFC South Champions!shawnka
az első lépés megvan!!Sugar611
step by step..😊Keano
a hátralévő lépések: 1st PO win --> 1st Super Bowl --> 1st Super Bowl WINSugar611
Super Bowl-ban járt már a csapat.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
NFC South Champions!shawnka
az első lépés megvan!!Sugar611
step by step..😊Keano
a hátralévő lépések: 1st PO win --> 1st Super Bowl --> 1st Super Bowl WIN
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
NFC South Champions!shawnka
az első lépés megvan!!Sugar611
step by step..😊


több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
NFC South Champions!shawnka
az első lépés megvan!!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊Sugar611
Sose hittem, hogy egyszer Manningnek fogok szurkolni. Akármelyiknek.berger90
a Giants győzelme nekünk miért jó?Zsoca
a nagyobbik manningre gondoltam a Tampa ellen, de egyelőre a bucs vezet.berger90
a Giants meccséről jut eszembe, nem'tom ti hogy vagytok vele, de én imádom RG3-t! egy csomó Redskins meccset szoktam nézni.
úgy játszik mint Vick, ami miatt ugye Falcons fan lettem!! 😊Sugar611
off:ugyanez... csak leader és tud passzolni (helyesebb megfogalmazás, hogy nem vállalja magát túl). 😀
szerintem már most hatalmas tálentum (Freeman és Cam szintű legalább 😊 ). vicces, hogy RGIII így sem fogja megkapni az év újonca címet.

off2: miattuk megnézem az MNF-et. régebben nagyon drukkoltam nekik, de már csak egy Moss maradt abból a csapatból.
Zsoca
Miért lenne az? Vannak nála jobbak.


Gratulálok nektek a csoportgyőzelemhez.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
NFC South Champions!
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊Sugar611
Sose hittem, hogy egyszer Manningnek fogok szurkolni. Akármelyiknek.berger90
a Giants győzelme nekünk miért jó?Zsoca
a nagyobbik manningre gondoltam a Tampa ellen, de egyelőre a bucs vezet.berger90
a Giants meccséről jut eszembe, nem'tom ti hogy vagytok vele, de én imádom RG3-t! egy csomó Redskins meccset szoktam nézni.
úgy játszik mint Vick, ami miatt ugye Falcons fan lettem!! 😊Sugar611
off:ugyanez... csak leader és tud passzolni (helyesebb megfogalmazás, hogy nem vállalja magát túl). 😀
szerintem már most hatalmas tálentum (Freeman és Cam szintű legalább 😊 ). vicces, hogy RGIII így sem fogja megkapni az év újonca címet.

off2: miattuk megnézem az MNF-et. régebben nagyon drukkoltam nekik, de már csak egy Moss maradt abból a csapatból.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊Sugar611
Sose hittem, hogy egyszer Manningnek fogok szurkolni. Akármelyiknek.berger90
a Giants győzelme nekünk miért jó?Zsoca
a nagyobbik manningre gondoltam a Tampa ellen, de egyelőre a bucs vezet.berger90
a Giants meccséről jut eszembe, nem'tom ti hogy vagytok vele, de én imádom RG3-t! egy csomó Redskins meccset szoktam nézni.
úgy játszik mint Vick, ami miatt ugye Falcons fan lettem!! 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊Sugar611
Sose hittem, hogy egyszer Manningnek fogok szurkolni. Akármelyiknek.berger90
a Giants győzelme nekünk miért jó?Zsoca
a nagyobbik manningre gondoltam a Tampa ellen, de egyelőre a bucs vezet.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊Sugar611
Sose hittem, hogy egyszer Manningnek fogok szurkolni. Akármelyiknek.berger90
a Giants győzelme nekünk miért jó?

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊Sugar611
Sose hittem, hogy egyszer Manningnek fogok szurkolni. Akármelyiknek.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.shawnka
igen, eddig elég jól alakultak a mai meccsek!! 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Undorítóan kényelmes helyzetben vagyunk.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kis Bosher hype:  www.atlantafalcons.com/news/article-1/Bosher-Has-Career-Night-Against-Saints/389d8610-46d9-4089-9b70-b520c3b15ad7


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons győztes meccsein kívül Saints meccseket szoktam nézni ahogy kikapnak, de ebből már volt a héten 😊😊😊

Marad a TB.......
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
hát nemtom, nekem a saints elleni bőven elég volt egyszer, az offense égése nem igazát vidít fel még a győzelem ellenére sem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
csak én vagyok úgy vele, hogy szívesen néznék ma is egy Falcons meccset?! 😀Sugar611
győzelem után mindig ez van. olyan szépen nyomjuk hogy naphosszat nézném 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
csak én vagyok úgy vele, hogy szívesen néznék ma is egy Falcons meccset?! 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ez kurva jóó!! nézzétek meg!
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000103139/NFL-Films-Presents-The-Falcons-just-want-to-have-fun
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.empty taxi
Ezt aláírom.De talán mégis lehetne nagyobb tisztelettel beszélni egy ligaelső csapatról,pláne a TV-ben.Kenny
Ezt már baromi sokszor kielemeztük a Saints topikban. Ha a Giants vagy a Packers lenne a liga első: agyonajnároznák. A Saints-szel kapcsolatban 2006-ban kb. ugyanez volt a médiavisszhang, pedig már volt akkor PO győzelmük. 2009-ben is inkább a Coltsról és a Vikesról szólt a média, a Saints-szel kapcsolatban pedig inkább Drewról beszéltek, mint az egész csapatról.

Nem kell ezzel foglalkozni. 2010-ben is 13-3-as szezonban sokkal több figyelmet kapott a Falcons, de akkor elég lehangoló vereséget szenvedett el a Falcons, tavaly már óvatosabb volt a média, és igazuk is lett. Ha megnyeritek az első meccset, akkor már ugye Conf döntő, és ha ott jól játszik a csapat, megint menni fog a "red hot" stb.Gyurma Pappa
Semmi bajom nem lenne az egésszel, ha ki lenne ez egyensúlyozva Ricsi részéről. Nem véletlenül hoztam fel a Broncos elleni MNF-et, az a meccs ugyanis minden szurkolóban kiverte volna a biztosítékot, ahogy még három pick után is Manninget emelték az égbe "hááát mindenkinek mehet rosszul", stb. (Fordított esetben, ha Ricsi közvetítette volna a Cards elleni meccsünket, egészen biztos a föld alá húzta volna Mattyt) Ugyanígy említhettem volna Favre utolsó szezonját, ahol hiába játszott rettenetesen, Ricsi nem látott tovább a múltnál.berger90
Hát azért Höritől is kaptunk rendesen, felesleges Ricsire fogni az egészet 😀
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Mi is tudjuk, hogy döcög a szekér és mégis mindig nyerünk (1 kivétellel)
Felteszem a kérdést: Nem ez az igazi bajnokcsapatok erénye?csizizoli
Nem, ez az elit csapatok erénye. 😊 Azt pedig senki nem vonja kétségbe, hogy a Falcons elit csapat. De az elit csapat még nem bajnok csapat.peterk2005
Igaz! Az elit csapat jobb szó arra, amit írni akartam. 😉

GO FALCONS!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.empty taxi
Ezt aláírom.De talán mégis lehetne nagyobb tisztelettel beszélni egy ligaelső csapatról,pláne a TV-ben.Kenny
Ezt már baromi sokszor kielemeztük a Saints topikban. Ha a Giants vagy a Packers lenne a liga első: agyonajnároznák. A Saints-szel kapcsolatban 2006-ban kb. ugyanez volt a médiavisszhang, pedig már volt akkor PO győzelmük. 2009-ben is inkább a Coltsról és a Vikesról szólt a média, a Saints-szel kapcsolatban pedig inkább Drewról beszéltek, mint az egész csapatról.

Nem kell ezzel foglalkozni. 2010-ben is 13-3-as szezonban sokkal több figyelmet kapott a Falcons, de akkor elég lehangoló vereséget szenvedett el a Falcons, tavaly már óvatosabb volt a média, és igazuk is lett. Ha megnyeritek az első meccset, akkor már ugye Conf döntő, és ha ott jól játszik a csapat, megint menni fog a "red hot" stb.Gyurma Pappa
Semmi bajom nem lenne az egésszel, ha ki lenne ez egyensúlyozva Ricsi részéről. Nem véletlenül hoztam fel a Broncos elleni MNF-et, az a meccs ugyanis minden szurkolóban kiverte volna a biztosítékot, ahogy még három pick után is Manninget emelték az égbe "hááát mindenkinek mehet rosszul", stb. (Fordított esetben, ha Ricsi közvetítette volna a Cards elleni meccsünket, egészen biztos a föld alá húzta volna Mattyt) Ugyanígy említhettem volna Favre utolsó szezonját, ahol hiába játszott rettenetesen, Ricsi nem látott tovább a múltnál.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.empty taxi
Ezt aláírom.De talán mégis lehetne nagyobb tisztelettel beszélni egy ligaelső csapatról,pláne a TV-ben.Kenny
Ezt már baromi sokszor kielemeztük a Saints topikban. Ha a Giants vagy a Packers lenne a liga első: agyonajnároznák. A Saints-szel kapcsolatban 2006-ban kb. ugyanez volt a médiavisszhang, pedig már volt akkor PO győzelmük. 2009-ben is inkább a Coltsról és a Vikesról szólt a média, a Saints-szel kapcsolatban pedig inkább Drewról beszéltek, mint az egész csapatról.

Nem kell ezzel foglalkozni. 2010-ben is 13-3-as szezonban sokkal több figyelmet kapott a Falcons, de akkor elég lehangoló vereséget szenvedett el a Falcons, tavaly már óvatosabb volt a média, és igazuk is lett. Ha megnyeritek az első meccset, akkor már ugye Conf döntő, és ha ott jól játszik a csapat, megint menni fog a "red hot" stb.