Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
egyszerű, 50 alatt nem szabad rúgatni vele 😀 Buga
22-ről is elhartleyzta.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 434 — Falcons fan
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
egyszerű, 50 alatt nem szabad rúgatni vele 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magát



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
remélem egy ideig akkor megleszünk, így szűkösen...😊


több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Hálás vagyok a csapatnak az eddigi csodálatos szezonért!

Hálás vagyok a nézőknek, hogy a sikerek ellenére sem jöttek hirtelen divatfanok és bandwagonisták, és megmaradt az utóbbi években kialakult kis csapatunk. Köszönöm.shawnka
Tehát akkor itt csak szopó évben van tagfelvétel? 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Since 2008, #Falcons are 29-11 in one score games. Their .725 winning % is best in NFL in that span.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Roddy már ezredes!! zsinórban hatodszor! GRATULA!!Sugar611
jaa és 49 TD-je van! a Saints ellen jó lenne ha meglenne az a szép kerek szám! 😊Sugar611
ez mondjuk szerintem nem kérdés 😊

javítani szeretném magam:
a BIZTOS csoportgyőzelemhez a következő két meccset kell nyerniGyurma Pappa
A BIZTOS csoportgyőzelemhez nyerni kell a csütörtöki meccset ÉS a Bucsnak ki kell kapnia vasárnap VAGY a Panthers ellen nyerni kell, ha a ATL és TB győzelem lesz. Csak hogy pontos legyek.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy már ezredes!! zsinórban hatodszor! GRATULA!!Sugar611
jaa és 49 TD-je van! a Saints ellen jó lenne ha meglenne az a szép kerek szám! 😊
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy már ezredes!! zsinórban hatodszor! GRATULA!!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Mondjuk azt álmomban sem gondoltam volna, hogy 21 kísérletből 50 yardon tartjuk Martint, még ha 2 TD is van mellette 😊
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/25/a_hard_day_s_night_falcons_24_bucs

Quick recap.berger90
neked is beakadt a stream a final playnél? 😀empty taxi
dettó!! 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/25/a_hard_day_s_night_falcons_24_bucs

Quick recap.berger90
neked is beakadt a stream a final playnél? 😀empty taxi
Már tudom, mit érezhettek a GB fanok 😂

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/25/a_hard_day_s_night_falcons_24_bucs

Quick recap.berger90
neked is beakadt a stream a final playnél? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/25/a_hard_day_s_night_falcons_24_bucs

Quick recap.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
milyen volt, jók voltunk? nem tudtam nézni 😕 látom ryan megint csinált 2 TO-t, mi meg egyet sem peach
Jól haladt alapvetően az O, Bryant mellérúgott 2 FG-t, ez sokat számított, a Bucs O-tól ennyi pontot kapni nem szégyen szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
milyen volt, jók voltunk? nem tudtam nézni 😕 látom ryan megint csinált 2 TO-t, mi meg egyet sem



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
11 megpróbálta, 10 elbukott. Csütörtökön a 11. is el fog.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
10-1!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
...a Saints 0-4-es kezdése sem volt a realitás.Gyurma Pappa
Miért?😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
játszik mindenki! 😊
WR Julio Jones, LB Sean Weatherspoon and CB Asante Samuel are ACTIVE and will play today!

Julio jó lenne ha vigyázna magára!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
- Befolyással nem vagyunk, viszont biztosan a sajátjainkat úgy alakítjuk majd, hogy cseppet se kelljen izgulnunk, és ebbe beleértem az alig legyőzött Panthers elleni visszavágót, idegenben, rólatok nem is beszélve.berger90
Ez jól hangzik, de azért a másik csapat is ott lesz a pályán.

- A TB NEM fog mindent nyerni, ezt már most ki merem jelenteni. Jók, tényleg jók, de a divízióharcba nem szólnak bele.berger90
Azt sem gondoltam, hogy 4 győzelemnél többjük lesz Freemannel, és erre tessék. Matematikailag beleszólhatnak a meccsekbe.

Igazából ha úgy nézzük (kicsit kiforgatva a dolgok) semennyire sem volt reális a 8-0, de ez a 9-1 is irreális, elnézve a szezon előtti sorsolás alapján (soha nem gondoltam volna, hogy az Eagles ekkorát tanyázik, vagy hogy Manning nem kapja szét a secondaryteket). Innentől kezdve nem tartom kevésbé elképzelhetetlennek, hogy a TB nyerjen még annyi meccset és a Falcons bukjon még annyit, hogy ez számítson. A realitásokat tegyük most félre, a Saits 0-4-es kezdése sem volt a realitás.

Nyilván a presztízs, rivalry stb miatt tényleg nem lenne jó beszedni a második vereséget épp a Bucs ellen, de ha ki is kapunk, fenntartom, hogy ez a csata a mi csapatainké.berger90
Nézd, ez a része, a PR nyilatkozgatásokat eltekintve elég kevés profi játékost érdekel. Ha érdekes lenne, Lofton nem szerződik hozzánk. A lényeg az, hogy a BIZTOS csoportgyőzelemhez a következő két meccset kell nyerni, és onnantól kezdve a Panthers elleni meccs bukható. Általában mindig a következő meccsre kell koncentrálni, így ha én lennék a Falcons, tuti nem jutna eszembe, hogy ez a meccs a Bucs ellen bukható, mert úgy alakult az élet, hogy a következő hetekben mégsem annyira könnyűek a meccsek.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
- Csoportvezető alatt azt érted, hogy akik jelenleg azok? A Broncost ugyanis ütöttük, igaz hogy nekik nem indult túl jól, csak azóta mennek jobban.
berger90
Csak az NFC számít.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Jó reggelt, Falcons-győzelmet!
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/25/week_11_atlanta_falcons_tampa_bay_buccaneers

Kíméletlen kritikát szeretnék, köszönöm.berger90
Kritikát kértél, és nem Saints szurkolóként írom a következőket:

Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy ez a meccs bőven bukható, már csak azért is, mert szívesebben látnánk a kalózokat a PO-ban, mint mondjuk a Saints-et.
Ez nem igaz, konkrétan tévedés. Azon felül, hogy a PO contender csapatnak a div-en belüli meccsek soha nem bukhatóak, pontosan meg is tudom magyarázni, hogy miért:

Ott kezdődik, hogy jelenleg nem nyertétek meg a csoportot, sőt az sem automatikus, hogy nem buktok 6-ot zsinórban. De nem kell minden meccset bukni: a TB 3 meccsre van, a Saints 4-re. Ha bukó a következő két meccs, és tfh a Saints és a TB is nyeri a mostani és a jövő heti meccsét is, akkor a Bucs 1 meccsre lesz, a Saints pedig 2-re, ráadásul úgy, hogy a akkor a NO a ti szempontotokból 0-2-re zárja az évet, tehát azonos mérleg esetén a Saints megy tovább. Ha még becsúszik egy vereség a Giants vagy a Lions vagy akár a Panthers ellen, akkor az utolsó heti meccsen a TB (ha addig mindent nyer) megnyerheti a csoportot, a Saints pedig elviheti a második helyet, és még a PO-ba se juttok be, hacsak nem mindkét WC helyet a csoport viszi.

Nyilván, ehhez kell, hogy a többi meccsét nyerje a két csapat, meg hogy jövő héten a Saints nyerjen Atlantában, de arra nektek már semmi befolyásotok sincs, hogy a rajtatok kívüli meccseken mi történik. Kevésbé rossz forgatókönyv, de szintén nem kellemes: egyik csoportvezetővel sem játszottatok idén, így a conf belüli eredmény a döntő tie-breaker, és ha veszítetek a diven belül, akkor a #1 elmehet erre.

Tehát: ez a vereség kicsit sem fér bele, sőt. Az, hogy a Saints helyett a Bucs jusson be, szintén nem rajtatok múlik, mivel a Saints még játszik a Bucs-szal, és ha ugyanazzal az eredménnyel zárnak, akkor az egymás elleni eredmény a döntő. Ezzel és egy esetleges jövő heti győzelemmel lenne meg a csoportgyőzelem, és onnan már csak a #1-et lehet elbukni. Ez és a jövő heti győzelem sokkal fontosabb, mint aminek látod.Gyurma Pappa
A fontosabbak:
- Csoportvezető alatt azt érted, hogy akik jelenleg azok? A Broncost ugyanis ütöttük, igaz hogy nekik nem indult túl jól, csak azóta mennek jobban.
- Befolyással nem vagyunk, viszont biztosan a sajátjainkat úgy alakítjuk majd, hogy cseppet se kelljen izgulnunk, és ebbe beleértem az alig legyőzött Panthers elleni visszavágót, idegenben, rólatok nem is beszélve.
- A TB NEM fog mindent nyerni, ezt már most ki merem jelenteni. Jók, tényleg jók, de a divízióharcba nem szólnak bele.

Nyilván a presztízs, rivalry stb miatt tényleg nem lenne jó beszedni a második vereséget épp a Bucs ellen, de ha ki is kapunk, fenntartom, hogy ez a csata a mi csapatainké.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Jó reggelt, Falcons-győzelmet!
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/25/week_11_atlanta_falcons_tampa_bay_buccaneers

Kíméletlen kritikát szeretnék, köszönöm.berger90
Kritikát kértél, és nem Saints szurkolóként írom a következőket:

Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy ez a meccs bőven bukható, már csak azért is, mert szívesebben látnánk a kalózokat a PO-ban, mint mondjuk a Saints-et.
Ez nem igaz, konkrétan tévedés. Azon felül, hogy a PO contender csapatnak a div-en belüli meccsek soha nem bukhatóak, pontosan meg is tudom magyarázni, hogy miért:

Ott kezdődik, hogy jelenleg nem nyertétek meg a csoportot, sőt az sem automatikus, hogy nem buktok 6-ot zsinórban. De nem kell minden meccset bukni: a TB 3 meccsre van, a Saints 4-re. Ha bukó a következő két meccs, és tfh a Saints és a TB is nyeri a mostani és a jövő heti meccsét is, akkor a Bucs 1 meccsre lesz, a Saints pedig 2-re, ráadásul úgy, hogy a akkor a NO a ti szempontotokból 0-2-re zárja az évet, tehát azonos mérleg esetén a Saints megy tovább. Ha még becsúszik egy vereség a Giants vagy a Lions vagy akár a Panthers ellen, akkor az utolsó heti meccsen a TB (ha addig mindent nyer) megnyerheti a csoportot, a Saints pedig elviheti a második helyet, és még a PO-ba se juttok be, hacsak nem mindkét WC helyet a csoport viszi.

Nyilván, ehhez kell, hogy a többi meccsét nyerje a két csapat, meg hogy jövő héten a Saints nyerjen Atlantában, de arra nektek már semmi befolyásotok sincs, hogy a rajtatok kívüli meccseken mi történik. Kevésbé rossz forgatókönyv, de szintén nem kellemes: egyik csoportvezetővel sem játszottatok idén, így a conf belüli eredmény a döntő tie-breaker, és ha veszítetek a diven belül, akkor a #1 elmehet erre.

Tehát: ez a vereség kicsit sem fér bele, sőt. Az, hogy a Saints helyett a Bucs jusson be, szintén nem rajtatok múlik, mivel a Saints még játszik a Bucs-szal, és ha ugyanazzal az eredménnyel zárnak, akkor az egymás elleni eredmény a döntő. Ezzel és egy esetleges jövő heti győzelemmel lenne meg a csoportgyőzelem, és onnan már csak a #1-et lehet elbukni. Ez és a jövő heti győzelem sokkal fontosabb, mint aminek látod.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
szerintem elférne még több odaszúrás is, nyugodtan vállald fel szubjektívebben a véleményedet.shawnka
cseszegetem eleget a többi csapatot itt a fórumon és egy másik blogban egyaránt. lehet, hogy kiégtem.

Mindig jövőre