Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hálás vagyok a csapatnak az eddigi csodálatos szezonért!

Hálás vagyok a nézőknek, hogy a sikerek ellenére sem jöttek hirtelen divatfanok és bandwagonisták, és megmaradt az utóbbi években kialakult kis csapatunk. Köszönöm.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.thefalcoholic.com/2012/11/20/3672520/falcons-sign-guard-harland-gunnKenny
Vettünk egy Sains playbookot, ennyi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2012/11/20/3672520/falcons-sign-guard-harland-gunn

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
YES! YES! YES!

 blog.atlantafalcons.com/jayadams/2012/11/21/was-chris-owens-last-sundays-savior/shawnka
pont linkelni akartam


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Matt Bryant K -- Limited Participation in Practice --
Michael Turner RB -- Limited Participation in Practice --
Asante Samuel CB -- Did Not Participate In Practice --
Matt Ryan QB -- Limited Participation in Practice --
John Abraham DE -- Limited Participation in Practice --
Charles Mitchell S -- Did Not Participate In Practice --
Julio Jones WR -- Did Not Participate In Practice --
Jonathan Babineaux DT -- Limited Participation in Practice --
Sean Weatherspoon LB -- Limited Participation in Practice -- 😊
Christopher Owens CB -- Limited Participation in Practice --
Vance Walker DT -- Limited Participation in Practice --
Peria Jerry DT -- Did Not Participate In Practice --
Kevin Cone WR -- Limited Participation in Practice --
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
YES! YES! YES!

 blog.atlantafalcons.com/jayadams/2012/11/21/was-chris-owens-last-sundays-savior/
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kicsit félek a vasárnaptól, a Tampa nagyon ravasz csapat.

majd a beharangozóban lehúzom magunkat, a Tampát meg fel. a jinxeim idén nagyon hatásosak.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Sean Weatherspoon tells the media today that he's back. 😊
Tampa ellen nagyon jókor tér vissza.Buga
Megelőztél, nagyon kell az Izomhörcsög ellen.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Sean Weatherspoon tells the media today that he's back. 😊
Tampa ellen nagyon jókor tér vissza.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?peach
Minden rosszindulat nélkül, de a Manning 2nd half comebackje után elment minden esélye.Gyurma Pappa
mert Tebow-nak nem volt zsinórban 5 v 6...
igazából Ryannek az első forduló óta nem volt semmi esélye, mert PM nincs IR-en. érthetetlen, hogy miért nem M4MVP-nek hívják ezt a titulust...Zsoca
Igazán komoly hype-ot idén a SD meccs után kapott PM, azért az ellenetek történt fiaskó kicsit megtörte az első hét lendületét 😊

azt ne mondd, hogy nem látod Brees-t minden héten, különféle reklámokban. szerepelt nagysikerű sorozatban stb. PM-nek nem a reklámértéke nagy, hanem a hype-ja (persze ez sem igaz, mert nyilvánvalóan minden idők egyik legnagyobb irányítója), de ő mégsem Messi módon emelkedik ki a többiek közül, mégis ugyanúgy zsinórban kapja a díjakat, bármit is tesz lehoz egy jó szezont...ilyet Ryan is csinált az újonc évében 10-6... 😉
és itt a különbség, mert Messi évről-évre minden idők legnagyobb teljesítményeit hozza, Manning meg csak Manning kis túlzással. az utóbbi időkben pedig Brees csinált minden idők statokat...
Zsoca
1) Persze, szerepel reklámokban. Most nem kerestem össze, de szerintem 2-3-szoros különbség van a reklámbevételeik között, az elmúlt években is, ami azért mutatja, hogy kiért, mennyit hajlandó fizetni egy-egy cég.
2) Jó ez a Messi-s hasonlat, de ha itt tartunk, akkor inkább a Victoria előtti Beckham jobb példa, ő is hozta a jó szezonokat, semmi kiváló, mégis a csapból is ő folyt. Erre persze bulvárfüggő neje csak rátett egy lapáttal, de cserébe ott szétment Beckham játéka.
3) Minden rosszindulat nélkül mondom, de Ryan egyelőre kicsit több már, mint ami volt (egy nem rossz game manager QB), de az igazi elit szinttől még messze van. Vannak nagyon jó meccsei, és elvitathatatlan, hogy nem remeg meg a keze egy GW drive-tól, de ideális esetben azért nem kell minden meccset az utolsó drive-ban megnyerni (most abba nem megyek bele, hogy pl. a Raiders és a Panthers ellen nem kimondottan kellett volna GW drive-ot vezetni).
Nem vonom kétsége, hogy Ryan jó QB, sőt azt sem mondom, hogy egyszer nem lesz akkora, mint most Brees vagy Manning. De egyelőre ez távol van. Szerencsétlensége, hogy amikor a legjobb formában van, olyankor meghal a futó játék, és ez veszélyezteti elég komolyan a PO-beli esélyeket. Tavaly az edzői munka nyírta ki Giants elleni meccset, idén ez rendben van, sőt, szerintem a legjobb edzői cserék voltak az offseasonben a Falcons váltásai.

Mindegy, messze még a PO, szerintem a hétvégén nem lesz egyszerű a TB ellen, akik reálisan küzdenek a rájátszásért (leírni is fura). Majd megőrülök, de nektek kell szurkolnom, :sóhaj: 😛

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?peach
Minden rosszindulat nélkül, de a Manning 2nd half comebackje után elment minden esélye.Gyurma Pappa
mert Tebow-nak nem volt zsinórban 5 v 6...
igazából Ryannek az első forduló óta nem volt semmi esélye, mert PM nincs IR-en. érthetetlen, hogy miért nem M4MVP-nek hívják ezt a titulust...

Nézd, Brees reklámértéke tört része Manningének, még úgy is, hogy Brees-é is hatalmas, mondjuk Ryanhez képest. Ha Brees ezt a formát Miamiban vagy Dallasban művelné, már 2009-ben MVP lett volna, de minden bizonnyal tavaly az lett volna.
Gyurma Pappa
ezzel nem teljesen értek egyet. a MANNINGEKNEK, mint jelenségnek van reklámértéke. azt ne mondd, hogy nem látod Brees-t minden héten, különféle reklámokban. szerepelt nagysikerű sorozatban stb. PM-nek nem a reklámértéke nagy, hanem a hype-ja (persze ez sem igaz, mert nyilvánvalóan minden idők egyik legnagyobb irányítója), de ő mégsem Messi módon emelkedik ki a többiek közül, mégis ugyanúgy zsinórban kapja a díjakat, bármit is tesz lehoz egy jó szezont...ilyet Ryan is csinált az újonc évében 10-6... 😉
és itt a különbség, mert Messi évről-évre minden idők legnagyobb teljesítményeit hozza, Manning meg csak Manning kis túlzással. az utóbbi időkben pedig Brees csinált minden idők statokat...

koklúzió: ha nem lesz Peyton és Ryan hasonlóan nagy dolgokat csinál folyamatosan, mint Brees, akkor talán lesz esélye. 😀 egyenlőre mind a két kritérium messze van. 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Shawnkának szerettel 😀
Special teams coordinator Keith Armstrong says Chris Owens was able to stop a fake field goal last Sunday.empty taxi
Ha ő nem nevezhető univerzális játékosnak, akkor senki.

Hagy emlékeztessek mindenkit kedvenc játékosom képességeire.



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Shawnkának szerettel 😀
Special teams coordinator Keith Armstrong says Chris Owens was able to stop a fake field goal last Sunday.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
lesz még olyan év amikor csont nélkül elviszi az MVP címet....reméljük..😊


több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
azért lehet megint gáz a PO, mert valljuk be az idei ellenfeleinknek nagy része szar. kb a saintsen (tudjuk h miért) és a denveren kívül nem játszottunk értelmes csapattal. a maradék meccsek már inkább értékmérőbbek lesznek. 2X tampa, 1X saints, giants majd most reálisabb lesz a kép...

am. épp erre céloztam, hogy manning reklámértéke mekkora, szóval h kb csinálhat aki amit akar nem csak a tényleges teljesítmény számít. am. ha most kéne ítélni, én sem adnám ryannek a díjat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Alakuljon bárhogy a helyzet csak a GB -t nem meg ne lássam a Dome környékén...😊


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Teljesen igazad van. Ha kétségek is vannak a PO győzelem felől, azok azért nem Matty miatt vannak.

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Maximálisan igazad van....mondjuk szerintem nem az MVP cím a legfontosabb...ha nem az a fránya PO győzelem....seed1-ként ha az megvan akkor az már főcsoport döntőt jelentene...😊


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
más tészta, de nálam brees és manning egy kaliber, bár ez kb senkit nem érdekel . mondjuk tudom, hogy ez nektek is nagy vesszőparipátok. de legalább most ott tarok(unk) h egy falcons irányítóról is meg lehet pedzeni hasonló sorokat 😊peach
Nézd, Brees reklámértéke tört része Manningének, még úgy is, hogy Brees-é is hatalmas, mondjuk Ryanhez képest. Ha Brees ezt a formát Miamiban vagy Dallasban művelné, már 2009-ben MVP lett volna, de minden bizonnyal tavaly az lett volna.

Őszintén szólva Ryannek 16-0-val, de legalább 14-2-vel kelett volna zárnia az idényt, hogy reálisan MVP legyen, méghozzá ilyen meccsek nélkül. Gondolj bele abba, hogy Brees tavaly két (!) rekordot döntött meg, és 1 azaz egy szavazatot kapott, pontosan annyit, amennyit Gabbert. Ez nem vesszőparipa kérdés, hanem egyszerű tényállás.

Ha a tavalyi indoklásból indulunk ki, Áron mellett a legfőbb érv a kiváló rating volt (122 volt, Breesnek 110), jelenleg Ryan 94, Manning 106, Áron meg 107. Ebben a kategóriában megelőzi a "nagy nevek" mellett RG3, Shaub, BigBen és Alex Smith is Mattyt.

1000 és 1000 érvet tudok, csak a múltbéli tapasztalatok alapján hozni, ami alapján szinte kizárt, hogy Matty komoly esélyes legyen az MVP címre. Ha 1-2 vereséggel meg még néhány GW-vel lehozza a következő meccseket, és meg lesz a seed1, akkor simán esélyes lehet a OPY címre szerintem. Ha bukó lesz a seed1, akkor még az is kétséges lehet, főleg úgy hogy elég hangos a "jó-jó, de a PO-ban ez nagyon kevés lesz" kórus.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?peach
Minden rosszindulat nélkül, de a Manning 2nd half comebackje után elment minden esélye.Gyurma Pappa
ok próbáltam racionálisan nézni, azt nem tudomásul véve, hogy manningnek csak a neve is sokat jelent... tudom naív vagyok 😊peach
Egyébként jól ráéreztél, Mattynek tényleg nem tesz jót, hogy rendszeresen szarul megy neki gyenge csapatok ellen. És közben persze mindenki arról beszél, hogy nem tartja sokra a csapatot, amíg nem nyer PO meccset, de Matty szerencsétlenségére a MVP már előtte megnevezik.

Tudjuk milyen, Brees-zel kapcsolatban már kétszer átéltük ezt. "Kis csapatoktól" 1000% kell egy MVP címhez, és az sem biztos, hogy elég, mert a "sztártól" kell 30% alatt, hogy egyáltalán képben legyen a másik játékos.Gyurma Pappa
más tészta, de nálam brees és manning egy kaliber, bár ez kb senkit nem érdekel . mondjuk tudom, hogy ez nektek is nagy vesszőparipátok. de legalább most ott tarok(unk) h egy falcons irányítóról is meg lehet pedzeni hasonló sorokat 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
kicsi rá az esély, de ha aktívan részt vesz egy 6-0-ás sorozatban mondjuk 3 vagy 4 GW drive-al akkor talán....😊 Bár ahogy elnézem a sorsolást ebben bőven benne van több zakó lehetősége is...- @TB, Saints, @CAR, Giants,@DET, TB -


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?peach
Minden rosszindulat nélkül, de a Manning 2nd half comebackje után elment minden esélye.Gyurma Pappa
ok próbáltam racionálisan nézni, azt nem tudomásul véve, hogy manningnek csak a neve is sokat jelent... tudom naív vagyok 😊peach
Egyébként jól ráéreztél, Mattynek tényleg nem tesz jót, hogy rendszeresen szarul megy neki gyenge csapatok ellen. És közben persze mindenki arról beszél, hogy nem tartja sokra a csapatot, amíg nem nyer PO meccset, de Matty szerencsétlenségére a MVP már előtte megnevezik.

Tudjuk milyen, Brees-zel kapcsolatban már kétszer átéltük ezt. "Kis csapatoktól" 1000% kell egy MVP címhez, és az sem biztos, hogy elég, mert a "sztártól" kell 30% alatt, hogy egyáltalán képben legyen a másik játékos.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?peach
Minden rosszindulat nélkül, de a Manning 2nd half comebackje után elment minden esélye.Gyurma Pappa
ok próbáltam racionálisan nézni, azt nem tudomásul véve, hogy manningnek csak a neve is sokat jelent... tudom naív vagyok 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?peach
Minden rosszindulat nélkül, de a Manning 2nd half comebackje után elment minden esélye.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
ha még volt reális esélye az MVP címre ryannek, akkor sztetek az ez a meccs után tutira elszállt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...