Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
sztem játszani fog Julio, ha már a meccsen is vissza tért.

 www.youtube.com/watch?v=XkoBbd4gSLY
Rise UP

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Mike Peterson LB -- Full Participation in Practice --
Tony Gonzalez TE -- Limited Participation in Practice --
John Abraham DE -- Limited Participation in Practice --
Vance Walker DT -- Limited Participation in Practice --
Harry Douglas WR -- Limited Participation in Practice --
Sean Weatherspoon LB -- Did Not Participate In Practice --
Charles Mitchell S -- Did Not Participate In Practice --
Julio Jones WR -- Did Not Participate In Practice --
Michael Turner RB -- Limited Participation in Practice --
Kevin Cone WR -- Did Not Participate In Practice --
Jonathan Babineaux DT -- Limited Participation in Practice --
Stephen Nicholas LB -- Limited Participation in Practice -
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
dorsey? nekem tetszene... ha jól tudom, most azért sz*r mert átálltak 3-4re. 4-3ban viszont jó volt.. vagy rosszul emléxem? 😀peach
Úgy-úgy, jól emlékszel, van a srácban kakaó. 😉adyno12
Ja, 4-3-ban DTként. De ott viszonylag megvagytok.somoskovig
akkor ez nem nyert 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
dorsey? nekem tetszene... ha jól tudom, most azért sz*r mert átálltak 3-4re. 4-3ban viszont jó volt.. vagy rosszul emléxem? 😀peach
Úgy-úgy, jól emlékszel, van a srácban kakaó. 😉adyno12
Ja, 4-3-ban DTként. De ott viszonylag megvagytok.

több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
dorsey? nekem tetszene... ha jól tudom, most azért sz*r mert átálltak 3-4re. 4-3ban viszont jó volt.. vagy rosszul emléxem? 😀peach
Úgy-úgy, jól emlékszel, van a srácban kakaó. 😉

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
dorsey? nekem tetszene... ha jól tudom, most azért sz*r mert átálltak 3-4re. 4-3ban viszont jó volt.. vagy rosszul emléxem? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
am. kik lesznek FA 4-3 DE-k?

gyurma, sztem kb ugyanarról beszélünk 😀peach
 www.footballsfuture.com/2013/fa/dl.html

btw meg igen 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
ok, de edwards sztem már minnesotában sem volt vmi nagy spíler. avril sztem jobb játékos. denttel kapcs. elég szkeptikus vagyok, de ne legyen igazam...
am. kik lesznek FA 4-3 DE-k?

gyurma, sztem kb ugyanarról beszélünk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
nemtom, én DT-t nem drafoltnék. Babineux az egyik leglulértékeltebb DT a ligában, az elmúlt években klasszis szinten tolta, egyszer neki is becsúszhat egy közepesebb szezon. Walkert én kifelyezetten bírom, Peters jó, Jerry meg bust, de azért depthnek nem rossz egyáltalán. a legégetőbb probléma szvsz. az RB és a DE kérdés. Offseasonben vmi jóféle FA DE érkezését várom, mert abból értelmeset még nem sikerült draftolni. ( anderson!!! és a projekt playerek sem robbantottak semmit ) drafton meg első kör végén el kell hozni a legjobb RB-t, vagy egy lofton féle tackle gyárt és akkor második körben RB!
peach
Babineaux jó, de már benne van a korban mint írtam, ettől függetlenül karrierje egyik legjobb évét futja (2009-ben volt career éve, ha nem sérül meg akörüli számai lesznek a szezon végén), csak ugye jövőre már 32 éves lesz, hosszú távon nem lehet rá alapozni. Az MLB kérdést én kitolnám egy évvel, Lofton is 2. évétől lett igazából jó, ezt az esélyt megadnám Dentnek is. FA DE-hez egy nevet mondanék Ray Edwards... Persze nem sírnék ha Cliff Avril vagy Michael Johnson nálunk kötne ki 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
ok, de ezen sokat segít, hogy turnernek kb 3 meccsen volt egy 40 yard körüli futása, ami feltunningolja a statot... összességében szarabb a futójáték 😕
peach
Erre utaltam én is, hogy 92 yard még kevés is átlagolásban. Turner kiegészítve Snellinggel és Roges-szel, a meccsenkénti 120-130 yard alatti minden teljesítmény kevés. Főleg úgy, hogy Ryan tényleg egyre jobb, de közel sem biztos, hogy neki 45+ kísérletes meccseket kellene játszania. Szerintem igazából egyik QB-nak sem kellene sűrűn 45+-os meccseket játszania...

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
The Falcons have released DE Ray Edwards today.

?????????????????????????Sugar611
pass rushban már tavaly is szar volt, idén még a futás ellen sem jó, sztem sokat nem vesztettünk vele... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
szvsz ha nem tudunk legalább konstans 80-90 yard körül futni akkor nem biztos, hogy ez meglehet...peach
92-es átlaggal vagytok 26. helyen a ligában.
Gyurma Pappa
ok, de ezen sokat segít, hogy turnernek kb 3 meccsen volt egy 40 yard körüli futása, ami feltunningolja a statot... összességében szarabb a futójáték 😕

én is rb draftot mondtam ugye, de doug martin az egyik oldal... a másik meg az ilyen donald brown meg moreno félék... nah ha egy ilyet húznánk tuti agyvérzést kapnék 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
The Falcons have released DE Ray Edwards today.

?????????????????????????
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
szvsz ha nem tudunk legalább konstans 80-90 yard körül futni akkor nem biztos, hogy ez meglehet...peach
92-es átlaggal vagytok 26. helyen a ligában. Megint csak "otthonról" hozom a példát: ha top10-es volt az O futásban PO és kiemelkedő szezon lett vége. Amikor nem, akkor néha volt PO, de gyors búcsú (lásd Seahawks ellen 2010-ben, ahol egyértelműen a futás hiánya ölte meg a meccset, na meg a run D lehetetlensége).

Továbbra is úgy gondolom, hogy ~90 yardos átlaggal sima PO lesz a vége, ott meg egy meccsen ilyen futó teljesítménnyel csak akkor tudtok nyerni, ha az ellenfél futását limitálni tudjátok. Ha össze fog állni a run D, akkor ez a futás mennyiség elég lehet.

Draft kérdés: vétek lenne nem elit szintű RB-t draftolni az első kör végén. Nézzétek meg a Tampát, mekkora kincsnek látszó futót találtak.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
nemtom, én DT-t nem drafoltnék. Babineux az egyik leglulértékeltebb DT a ligában, az elmúlt években klasszis szinten tolta, egyszer neki is becsúszhat egy közepesebb szezon. Walkert én kifelyezetten bírom, Peters jó, Jerry meg bust, de azért depthnek nem rossz egyáltalán. a legégetőbb probléma szvsz. az RB és a DE kérdés. Offseasonben vmi jóféle FA DE érkezését várom, mert abból értelmeset még nem sikerült draftolni. ( anderson!!! és a projekt playerek sem robbantottak semmit ) drafton meg első kör végén el kell hozni a legjobb RB-t, vagy egy lofton féle tackle gyárt és akkor második körben RB!

szerk: a 3-4re átállást nem favorizálnám, kb az elmúlt évek legértelmesebb védelme állt össze, ezt kéne továbbfejleszteni sztem...

Világvége hangulatom nekem sincsen. A futás elleni védekezést én egyértelműen lofton hiányának ill. peters sérülésének tulajdonítom. sztem a PO-ra ez összefog állni. A futással meg az a bajom, hogy nagyon szeretnék SB-ban gondolkodni és szvsz ha nem tudunk legalább konstans 80-90 yard körül futni akkor nem biztos, hogy ez meglehet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gyurma, a veled történő eszmecserék rendszerint értékesek.empty taxi
Bajban vagyok, hogy mennyire vagy ironikus 😊
Gyurma Pappa
Kissé 😊
Alapvetően szívesen olvasom amit írsz, bár előfordul h nem értek vele egyet 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Én személy szerint nem vagyok világvége hangulatban (vagy ha mégis akk nem a Falcons miatt). Presztízsmeccsen sose jó a vereség, jobb volt a NO el kell ismerni. Az h nem tudtunk futni engem nem lep meg, ugyanakkor egyik idény előtti félelmem bejött h a skill player depthünk nem az igazi, amíg nem volt pályán JJ akadozott a gépezet. A rushD-nk mióta visszajött Peters ezen a meccsen volt egyedül rossz. Mindenesetre kint téma volt pár hete h 1. körben hozzunk vmi zsírdisznó DT-t, hisz gond van a futás elleni védelemmel, Babineaux idősödik, ráadásul amíg Nolan a DC kb. minden offseasonben téma lesz h váltunk-e 3-4-re, nem ártana egy olyan játékos a rosterre aki képes 3-4 NT játszani. Gyanítom ez újra fel fog merülni.
Gyurma, a veled történő eszmecserék rendszerint értékesek.empty taxi
NFL.com főcíme:

"Same old problem! The Falcons again failed in a pressure situation. "
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Gyurma, a veled történő eszmecserék rendszerint értékesek.empty taxi
Bajban vagyok, hogy mennyire vagy ironikus 😊

Egyébként, amit írsz, azzal kapcsolatban egy érdekes kérdéskör, hogy egyáltalán a secondary alkalmas-e egy sokkal agresszívebb 3-4-es D-vel játszani. Mert az addig oké, hogy a falat lecserélitek (bár drága mulatság lenne, de ezt most ne is nézzük), a LB közül többen átnevelhetőek, kérdéses, hogy a sec bírná-e az egész meccses emberfogást, hiba nélkül lehozni.
Szerintem Nolan jó munkát végzett nálatok. Nem váltott 180 fokot a rendszeren, de meglátásom szerint 90-et sem, ellenben sokat kihoz a mostani emberanyagból. Ez volt a gond Spanglival az első 6 meccsen nálunk, hogy mindenáron át akarta erőszakolni a rendszerét. Most a meccsen is, a hosszú szélső elkapások közül egyedül JJ-é volt emberfogásban (10-ből 8,5-ször nem dobnak ilyen helyzetben OPI, visszanézve belátom), többi elcseszett zónák miatt kaptuk. Az más kérdés, hogy szét tud esni ez az emberanyag is, azért a védelemben nálatok sem tobzódnak a ligaelit playerek, főleg hogy Spoon sérült. Szerintem tuti van még négy-öt igazán nagy meccs Nolan tarsolyában, amilyen mondjuk a Denver elleni is volt, csak kérdés, hogy sikerül-e a PO-ban előhúzni.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én személy szerint nem vagyok világvége hangulatban (vagy ha mégis akk nem a Falcons miatt). Presztízsmeccsen sose jó a vereség, jobb volt a NO el kell ismerni. Az h nem tudtunk futni engem nem lep meg, ugyanakkor egyik idény előtti félelmem bejött h a skill player depthünk nem az igazi, amíg nem volt pályán JJ akadozott a gépezet. A rushD-nk mióta visszajött Peters ezen a meccsen volt egyedül rossz. Mindenesetre kint téma volt pár hete h 1. körben hozzunk vmi zsírdisznó DT-t, hisz gond van a futás elleni védelemmel, Babineaux idősödik, ráadásul amíg Nolan a DC kb. minden offseasonben téma lesz h váltunk-e 3-4-re, nem ártana egy olyan játékos a rosterre aki képes 3-4 NT játszani. Gyanítom ez újra fel fog merülni.
Gyurma, a veled történő eszmecserék rendszerint értékesek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
hát mondhatni egy Loftonnal jobb volt a Saints, de persze a futás is nagyon gáz. Két hete mondtam éppen hogy ennyi erővel adhatnánk lehetőséget Snellingnek is szerintem javulna a helyzet.

TE-nek meg széthullik az Eagels, és Celek jó lesz nekünk... 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én azért szeretném, ha legalább 4-6 Falcons - Saints meccs lenne egy idényben, mert olvashatnám, ahogy Roddy hülyét csinál magából az interjúival. 😊Gyurma Pappa
Köszönjük az értékes hozzászólást.empty taxi
Bármikor, szívesen.

Csak hogy értékes is legyek: különösebben nem értem, hogy miért vagytok összeesve, mintha legalábbis elveszett volna a PO. Az egész futással kapcsolatban tény és való, hogy Turner már kimondottan szar, de egy ilyen teljesen kiégett Granttel sem lennétek beljebb. Ezt az idényt Ryannek kell megoldania, és amíg Tony G. tényleg MVP formában játszik (igen, ami jó, azt én is elismerem), addig sok playt, amit egyébként futni kellene meg fog tudni oldani az O. Nem lesz minden meccsen ennyire felcsigázott hangulat és ennyire szoros eredmény.

Az igazán aggasztó, hogy az addig meccsenként 79 yardot futó O 148 yardot odapakolt, és mindezt 5,1-es átlaggal, ami kimondottan sok.

Ettől függetlenül továbbra is a Falcons a #1 seed a NFC-ben, így igazából sok aggódni való nincs, ráadásul a schedule hátralévő része kezelhető, főleg a következő meccsen rögtön nagyarányú győzelmet látok.

Remélem értékes voltam.

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Én azért szeretném, ha legalább 4-6 Falcons - Saints meccs lenne egy idényben, mert olvashatnám, ahogy Roddy hülyét csinál magából az interjúival. 😊Gyurma Pappa
én egy véleményen vagyok Roddyaval csak annyi az eltérés, hogy nem tudom NO-ban milyenek a kaják így arról nem tudok nyilatkozni 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én azért szeretném, ha legalább 4-6 Falcons - Saints meccs lenne egy idényben, mert olvashatnám, ahogy Roddy hülyét csinál magából az interjúival. 😊Gyurma Pappa
Köszönjük az értékes hozzászólást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én azért szeretném, ha legalább 4-6 Falcons - Saints meccs lenne egy idényben, mert olvashatnám, ahogy Roddy hülyét csinál magából az interjúival. 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
én nem szeretném mendenhallt, állandóan sérült...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...