Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Reynolds IR, Philipkeith Manley aktiválva PS-ről


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ebbe eddig bele se gondoltam:
The New York Giants are the only team remaining on the #Falcons schedule with a winning record.empty taxi
pedig a szezon előtt nehéznek tűnt a sorsolás, aztán akiket mindenki jónak gondolt ótvar szarok lettek 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.youtube.com/watch?v=adWoRlvF-Ao&list=UUzjCfV3LHyarKbdb-2ScGZg&index=1&feature=plcp

😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ebbe eddig bele se gondoltam:
The New York Giants are the only team remaining on the #Falcons schedule with a winning record.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
The Falcons expect to have a "good idea" of whether WLB Sean Weatherspoon (ankle) will be available for Week 10 by Wednesday or Thursday.

Jerry MRI...


8-0!!!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
inkább legyen meg PO-ra a normális kiemelés. ha nem volt elég figyelmeztetés nekik az utolsó 4 meccsből 3-on a szar játék, akkor úgyis mindegy lenne a vereség is. szerintem.
kaszo
Igazából két éve #1 volt a tiétek, és szépen ki is vert titeket a #6 Green Bay az első körben. Abban az évben is 4-5 rossz játékkal megnyert meccsetek volt
Gyurma Pappa
Igen, de voltak vereségeink is, és mit értünk vele?

Középső futásokkal viszont nekem is tele a hócipőm, de már tavaly is a falra másztam tőle, amikor viszonylag jobban ment Turnernek, most meg végképp.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a futójátékunk már a tavalyi szezonban is csak szinte a középső futásokból állt, a széle felé csak elvétve megyünk. most sem értem, hogy miért? :/ ryan sztem is kicsit finomabb üzemmódban van a szezon eleji önmagához képest, de amíg amikor kell mindig levezényli a game winning driveot addig nem érdekel 😊 tudod, clutch! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
inkább legyen meg PO-ra a normális kiemelés. ha nem volt elég figyelmeztetés nekik az utolsó 4 meccsből 3-on a szar játék, akkor úgyis mindegy lenne a vereség is. szerintem.
kaszo
Igazából két éve #1 volt a tiétek, és szépen ki is vert titeket a #6 Green Bay az első körben. Abban az évben is 4-5 rossz játékkal megnyert meccsetek volt (pl. a Saints elleni TO-ban kimaradt FG után nyertetek, ahol a két csapat legrosszabb meccse volt Smith-Payton közös era alatt). 2006 óta, amikor a Bears jutott be a SB-ba #1-ként, csak a Saints jutott első kiemeltként SB-ba, sőt a kiemeltek közül is csak 2009-ban játszott a két első a konferenciadöntőben (az NFC-re igaz az, AFC kicsit más tészta).

Én értem, hogy miért mondogatják a többiek, 2009-ben a Cowboys elleni vereség a legjobbkor jött a Saintsnek, sőt utána a zsinórban elvesztett 2 másik meccs is.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ryan nem dobott TD-t...Keano
hát igen, pedig már elég jó kis sorozata volt, huszonegy-két meccses ha jól emlékszem 😕
ne kívánjátok már azt a nyavalyás vereséget, semmi se lenne jobb tőle, inkább legyen meg PO-ra a normális kiemelés. ha nem volt elég figyelmeztetés nekik az utolsó 4 meccsből 3-on a szar játék, akkor úgyis mindegy lenne a vereség is. szerintem.
Bryanttel se tudom mi volt, 37 és 43 yardról hibázik, 45-46-ról meg berúgja... de hát ha választani kell, hogy mikor vagyunk szarok, akkor inkább legyen így, a szezon közepén.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lehet jót tenne a csapatnak egy bukó meccs...de pont a Saints ellen....??? Keano
Szeretném, ha így lenne, de azért nem fogadnék magunkra. Ryan igen messze van az MVP formától, amit mutatott az első hetekben, de szerintem a Saints D ellen újra nagy számokat fog összedobálni. Nem is ez a kérdés, hanem hogy a Saints O majd a SD vagy a DEN elleni formát hozza. Ha az elsőt, akkor már csak az lesz a kérdés, az utolsó drive-ot kivezeti...

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Megnéztem ma a meccset felvételről...erősen akadozott a gépezet...Turner középső futásai halálra voltak itélve...egyszer próbált oldalra indulni..meg is lett a nagy play...összességében kihagyott FG-ok...Ryan nem dobott TD-t...de így se tudtuk megverni magunkat....😊 Lehet jót tenne a csapatnak egy bukó meccs...de pont a Saints ellen....???


több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
kemény volt ez a Dallas, iszonyat jó ellenfelek voltak. simán nyerhettek volna ők is, főleg ahogy 2:41 alatt végig mentek rajtunk az kemény volt... de a Dynamic Duo-val nem bírt a védelmük. ha Bryant nem hagy ki két fg-t talán nem izgultam volna annyira a végén. Romot csak kergetni tudtuk megütni, siettetni nem, sack is csak egy volt... ez nem jó :/Buga
viszont a statok és összefoglaló alapján volt futójátékunk és runD. ez jó! 😊peach
Futójáték volt de csaló a stat mert volt benne egy Burner szökés ami majdnem a yardjai felét hozta. Rodgers húzott ki minket kétszer is a szarból gyönyörűen az utolsó negyedben, szóval sztem köszönjük meg neki 😀 Roddynak pedig grat a rekordhoz!

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
kemény volt ez a Dallas, iszonyat jó ellenfelek voltak. simán nyerhettek volna ők is, főleg ahogy 2:41 alatt végig mentek rajtunk az kemény volt... de a Dynamic Duo-val nem bírt a védelmük. ha Bryant nem hagy ki két fg-t talán nem izgultam volna annyira a végén. Romot csak kergetni tudtuk megütni, siettetni nem, sack is csak egy volt... ez nem jó :/Buga
viszont a statok és összefoglaló alapján volt futójátékunk és runD. ez jó! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
kemény volt ez a Dallas, iszonyat jó ellenfelek voltak. simán nyerhettek volna ők is, főleg ahogy 2:41 alatt végig mentek rajtunk az kemény volt... de a Dynamic Duo-val nem bírt a védelmük. ha Bryant nem hagy ki két fg-t talán nem izgultam volna annyira a végén. Romot csak kergetni tudtuk megütni, siettetni nem, sack is csak egy volt... ez nem jó :/

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
első meccs amit idén nem fogok látni 😕peach
én tuti felkelek/fennmaradok!😊
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
első meccs amit idén nem fogok látni 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=GR6HWcQ1FwI&feature=plcp

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Konz megint kezdeni fog, zsíííírfeka!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A HB rovatnak ma is van vendége, név szerint Roddy. Isten éltesse!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons WLB Sean Weatherspoon (ankle) and WR Kevin Cone (groin) have been ruled out for Week 9 versus the Cowboys.

Akeem Dent will be elevated to the nickel package in Weatherspoon absence. Weatherspoon is one of the premier 4-3 coverage linebackers in the game, so this represents an upgrade for Jason Witten.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
LB Sean Weatherspoon has been ruled out of Sunday's game against Dallas and will not play. :/

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 bloggingdirty.com/2012/10/31/falcons-wont-trade-for-steven-jackson-or-deangelo-williams-theyll-use-jason-snelling/Sugar611
Jacksonnak örülnék,de ha nem jön akkor inkább jövőre egy rookie.
Itt van mé egy cikk a témában.Tebowt nemigazán értem😀
 www.thefalcoholic.com/2012/10/31/3582848/falcons-trade-possibilitiesKenny
én is Jackson szeretném!! 😊 vele brutálok lennénk, legalábbis elméletileg! 😊Sugar611
Egy még Burnernél is leharcoltabb futó, pont hiányzik 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 bloggingdirty.com/2012/10/31/falcons-wont-trade-for-steven-jackson-or-deangelo-williams-theyll-use-jason-snelling/Sugar611
Jacksonnak örülnék,de ha nem jön akkor inkább jövőre egy rookie.
Itt van mé egy cikk a témában.Tebowt nemigazán értem😀
 www.thefalcoholic.com/2012/10/31/3582848/falcons-trade-possibilitiesKenny
én is Jackson szeretném!! 😊 vele brutálok lennénk, legalábbis elméletileg! 😊
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
 bloggingdirty.com/2012/10/31/falcons-wont-trade-for-steven-jackson-or-deangelo-williams-theyll-use-jason-snelling/Sugar611
Jacksonnak örülnék,de ha nem jön akkor inkább jövőre egy rookie.
Itt van mé egy cikk a témában.Tebowt nemigazán értem😀
 www.thefalcoholic.com/2012/10/31/3582848/falcons-trade-possibilities