Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
végre elkészültem a körképpel. nehéz hét volt, jövő héten időm is lesz 😀shawnka
szerencse, hogy bye week van. 😊 most nézem... basszus. ezeket a heteket utálom a legjobban az NFL-ben. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
végre elkészültem a körképpel. nehéz hét volt, jövő héten időm is lesz 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
HB Bosher! 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
HB Clabo!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
tudtam, hogy a mi meccsünk benne lesz az e heti C'mon Man-ben!! 😀

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt van egy kis konklúzió az eddigi 6 meccsünkről! (szerintem az egyes pont a legfontosabb!)
 www.thefalcoholic.com/2012/10/16/3510808/what-we-know-about-the-atlanta-falcons-heading-into-the-bye
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Vajon végre elfoglaljuk az első helyet az itteni PR-ben?😊Kenny
Vajon számít ez valamit? 😀

(egyébként mivel Höri mérleg szerint rangsorol elsősorban, ezért 100%, sőt 90%-ig biztos, hogy minden PR-ban el fogjátok foglalni az első helyet)Gyurma Pappa
hát akkor elérkeztünk ahhoz a pillanathoz, amire még nem volt példa az nfl.com és a bowl.hu történetében. elsők vagyunk az itteni PR-en. lesznek majd pozitívabb értékelések is... 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Vajon végre elfoglaljuk az első helyet az itteni PR-ben?😊Kenny
Vajon számít ez valamit? 😀

(egyébként mivel Höri mérleg szerint rangsorol elsősorban, ezért 100%, sőt 90%-ig biztos, hogy minden PR-ban el fogjátok foglalni az első helyet)

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Vajon végre elfoglaljuk az első helyet az itteni PR-ben?😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
a sok negatívum között azért jegyezzük meg h a philinek az egyik legrosszabb, nekünk az egyik legjobb a TO mutatónk 😉
ryan arcos játékában tényleg lehet valami... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Andy Reid kb. még sose kapott ki bye week után, az Eagles alapból mumus, van egy Shady McCoyuk, nekünk meg egy ótvar rushD-nk.
Csupa-csupa pozitív előjel 😀
Szerk. h legyen azért hír is: Smith says Corey Peters will come off PUP if everything goes well, and says it will be great to have him back.
YEEHAW!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az Eagles ellen lehet meg az 50. győzelme!Sugar611
Erre azért nem fogadnék nagy tételben, de ne legyen igazam.kaszo
sajnos szerintem se nyerünk! a Phili alapból a mumusunk! ráadásul most meg... mindannyian tudjuk, hogy hogy játszunk! azt hittem, hogy annyi előnyünk lesz, hogy bye week után találkozunk velük, de most látom, hogy nekik is bye van!
mondjuk ha úgy szórják a labdát ahogy eddig is, akkor nyerhetünk!

(amúgy a Falcons után az Eagles a második kedvenc csapatom, úgyhogy ha kikapnánk akkor se lennék olyan szomorú! de azért GO FALCONS!! 😊 )Sugar611
Optimista vagyok, szerintem meglesz. Lehet, hogy olyasmi, mint az utolsó meccsünk ellenük, és ha a védelem a tegnapit hozza (meg persze Vick az eddigi teljesítményét 😀), akkor még sima is lesz. Pláne, hogy ellenük biztosan jobban akarnak majd bizonyítani, Matty tegnapi játékát én egyszerűen nagyképűnek fogtam fel.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Az Eagles ellen lehet meg az 50. győzelme!Sugar611
Erre azért nem fogadnék nagy tételben, de ne legyen igazam.kaszo
sajnos szerintem se nyerünk! a Phili alapból a mumusunk! ráadásul most meg... mindannyian tudjuk, hogy hogy játszunk! azt hittem, hogy annyi előnyünk lesz, hogy bye week után találkozunk velük, de most látom, hogy nekik is bye van!
mondjuk ha úgy szórják a labdát ahogy eddig is, akkor nyerhetünk!

(amúgy a Falcons után az Eagles a második kedvenc csapatom, úgyhogy ha kikapnánk akkor se lennék olyan szomorú! de azért GO FALCONS!! 😊 )
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Látszik a Lofton hiány ezeknél a futásoknál amiket sorra benyalunk Ő rendszerint betömködte a lyukakat. Turnert évekig csúcsra járattuk, nem az igazi Snellinget felhozni jövőre pedig lehetne elsőszámú RB.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Az Eagles ellen lehet meg az 50. győzelme!Sugar611
Erre azért nem fogadnék nagy tételben, de ne legyen igazam.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Mike Smith 49 Win! Ezzel beállította Dan Reeves csúcsát, de a mi Smithünk 39 meccsel kevesebből csinálta meg! 😊 Az Eagles ellen lehet meg az 50. győzelme!

 www.thefalcoholic.com/2012/10/14/3503946/mike-smith-ties-dan-reeves-atop-falcons-franchise-win-list
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
.A védelemről pedig..és mind ezt Grimes nélkül.Kenny
Mondjuk a védelem tündökléséhez ezen a meccsen és az előzőn is nagyban hozzájárult az ellenfél O-jának gyengesége. McFadden mintha néha zsíron futott volna, akkorákat taknyolt, a Raiders pedig +1-2 NFL szintű WR és TE nélkül nem fog messze menni...

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Pfu,először is örülök a győzelemnek.Másodsorban lehet jobb lett volna a csapatnak ha kikapunk tegnap.Bár ez az én véleményem. Matt remélem kidobálta magát erre a szezonra.A futójátékon van mit csiszolni,nincs mese a következő drafton futót kell húzni.A védelemről pedig..és mind ezt Grimes nélkül.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
veretlenség ide v oda, ez megint nagyon gyengus volt. a raiders büntik nélkül tuti kikapunk. matty remélem idénre letudta az int parádét, most még ez is belfért... vicces am. mert sztem nem volt rossz.
a követőben is írtam, hogy a "futójátékunkat" látva sírnom kéne... ilyen teljesítménnyel nem lehet SB-t nyerni. és ez igaz a labda túloldalára is amit futás elleni védekezés címén művelünk.
az idei D--t imádom, kevesebb nagyjátékot kéne viszont engedni, mert így túl sok lesz a jövőben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy a Texans kikapott (igen csúnyán) otthon a Packerstől - az Atlanta maradt idén az NFL egyedüli veretlen csapata! Gratula Falcons.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Egyébként nagyon jól jött a W, mivel a Frisco, a Vikes és a Cards is vesztett, tehát már 2 meccses előnyünk van a hazai pályáért. Negatívum, hogy idáig idegenben jobban játszik Matty.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
RB Antone Smith and TE Michael Palmer are inactive for today's game against the Raiders.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Keano
de ha bejutunk akkor már nyerjük is meg, mert annál nincs szarabb mint ott kikapni!! 😊Sugar611
Bizony. Jobb kiesni előtte bármikor!

***

Falcons TE Tony Gonzalez: 1 TD shy of becoming 8th player in NFL history with 100 TD receptions


---

Since 2008 with QB Matt Ryan, the Falcons have scored an NFL-best 193 points on their first offensive possession

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Király a beharangozó, remélem az első gondolat érvényesül, sima W...6atos
tényleg jó lenne megint simán nyerni, mert az elmúlt 2 meccs elég meleg volt...