Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Király a beharangozó, remélem az első gondolat érvényesül, sima W...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az e heti D-BLOCK kurva jó! főleg a kis rap rész! 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
TE Palmer and RB Smith are ruled out for Sunday. DT Babineaux and LB Nicholas are questionable.
A 2 questionable kéne h játsszon, hisz futás ellen így se vagyunk nagyon jók, hát még nélkülük...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
 twitter.com/EvilMattRyan

😂
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
még mindig kurva jó!!

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
én teljes mértékben hiszek abban, hogy ha nyerünk egy meccset a POban akkor átszakad egy lelki gát és bemasírozunk a döntőbe. nem létezik h mindig a f*sz rossz oldalán álljunk....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Először nyerjünk már végre egy rohadt meccset a PO-ba...empty taxi
nálam a tavalyi szezon ilyen szempontból vízválasztó volt. valahol nagyon kiábrándító 16 meccset végigszurkolni egy szezonban azért, hogy utána leégjünk. ezek hatására nem tudok örülni az 5-0-nak. sokra megyünk vele.,,

persze ez a legfaszább csapat és nagyon jó őket nézni, nekik drukkolni. nem vagyok telhetetlen csak szopó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Először nyerjünk már végre egy rohadt meccset a PO-ba...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ezt olvastam ma : " 1990 óta az 5–0-lal indulók közel fele, 42.1 százaléka bejutott a Super Bowlba..." 😊

Keano
de ha bejutunk akkor már nyerjük is meg, mert annál nincs szarabb mint ott kikapni!! 😊
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
ezt olvastam ma : " 1990 óta az 5–0-lal indulók közel fele, 42.1 százaléka bejutott a Super Bowlba..." 😊


több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
vasárnap az ESPN-nek hála HD és nagy képernyő...nem kell a streamekkel küzdeni...😊Keano
Megkérdezhetném,hogy melyik szolgáltatónál vagy?Kenny
UPC Keano
amúgy itt van, hogy milyen szolgáltatóknál van ESPN America:
 www.espnamerica.com/hu/f2/get-espn-america/
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
vasárnap az ESPN-nek hála HD és nagy képernyő...nem kell a streamekkel küzdeni...😊Keano
Megkérdezhetném,hogy melyik szolgáltatónál vagy?Kenny
UPC


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
gyurma! nem meltdownra gondoltam, hanem csak, hogy előbb-utóbb belefogunk nézni egy pofonba... ( ami elég valószínű, hogy be fog következni, csak már nagy érik 😀 )peach
Eléggé 2010-es alapszakasz feelingje van ennek az évnek, ott is az volt h kb. minden meccsen összejött vmi amivel nyertünk, leszámítva az Eagles elleni meccset, ahol Kolbék úgy megvertek minket, mint szódás a lovát.empty taxi
...Saints 2009-es szezon, amikor a Dallas meccsig minden összejött (Miami, Washington meccsekre elég gondolni). Annak tudjuk a végét 😉 (egy dolog különbözik: a kiegyensúlyozott O... ami a legelőbb vissza fog ütni, az a futójáték illetve a run D hiánya lesz)Gyurma Pappa
A rushD Peters visszatérésével szvsz javulni fog, a jövő évi drafton meg az első három kör vmelyikében RB-t húzunk, ebben kb. biztos vok, de sajna ezen idén már nem igazán lehet fejleszteni.empty taxi
Igen, már tavaly is látszott Burneren, hogy kiégett (sic!), de idén momentumai vannak, a Panthers ellen kijött a lépés, de ott azért segített az ellenfél védelme, azzal hogy nagyon Ryanre koncentráltak.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
gyurma! nem meltdownra gondoltam, hanem csak, hogy előbb-utóbb belefogunk nézni egy pofonba... ( ami elég valószínű, hogy be fog következni, csak már nagy érik 😀 )peach
Eléggé 2010-es alapszakasz feelingje van ennek az évnek, ott is az volt h kb. minden meccsen összejött vmi amivel nyertünk, leszámítva az Eagles elleni meccset, ahol Kolbék úgy megvertek minket, mint szódás a lovát.empty taxi
...Saints 2009-es szezon, amikor a Dallas meccsig minden összejött (Miami, Washington meccsekre elég gondolni). Annak tudjuk a végét 😉 (egy dolog különbözik: a kiegyensúlyozott O... ami a legelőbb vissza fog ütni, az a futójáték illetve a run D hiánya lesz)Gyurma Pappa
A rushD Peters visszatérésével szvsz javulni fog, a jövő évi drafton meg az első három kör vmelyikében RB-t húzunk, ebben kb. biztos vok, de sajna ezen idén már nem igazán lehet fejleszteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
gyurma! nem meltdownra gondoltam, hanem csak, hogy előbb-utóbb belefogunk nézni egy pofonba... ( ami elég valószínű, hogy be fog következni, csak már nagy érik 😀 )peach
Eléggé 2010-es alapszakasz feelingje van ennek az évnek, ott is az volt h kb. minden meccsen összejött vmi amivel nyertünk, leszámítva az Eagles elleni meccset, ahol Kolbék úgy megvertek minket, mint szódás a lovát.empty taxi
...Saints 2009-es szezon, amikor a Dallas meccsig minden összejött (Miami, Washington meccsekre elég gondolni). Annak tudjuk a végét 😉 (egy dolog különbözik: a kiegyensúlyozott O... ami a legelőbb vissza fog ütni, az a futójáték illetve a run D hiánya lesz)

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
gyurma! nem meltdownra gondoltam, hanem csak, hogy előbb-utóbb belefogunk nézni egy pofonba... ( ami elég valószínű, hogy be fog következni, csak már nagy érik 😀 )peach
Eléggé 2010-es alapszakasz feelingje van ennek az évnek, ott is az volt h kb. minden meccsen összejött vmi amivel nyertünk, leszámítva az Eagles elleni meccset, ahol Kolbék úgy megvertek minket, mint szódás a lovát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
gyurma! nem meltdownra gondoltam, hanem csak, hogy előbb-utóbb belefogunk nézni egy pofonba... ( ami elég valószínű, hogy be fog következni, csak már nagy érik 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
az meg csak nekem tűnik úgy, mintha megint a tavalyi O-t láttam volna ezekkel a sok kicsi 4-5 yardos játékkal?
peach
Nem csak neked tűnt úgy. Csak nem akartam Mr. Checkdownozni 😊

Annyit hozzátennék, hogy szerintem nem JJ javulása, hanem White és Gonzo playmakersége mentett meg Titeket tegnap. JJ igazán jó csak a első félidő utolsó drive-jában volt, utána kétszer-háromszor is simán elváltottak róla. White 2-3 olyan playt nyomott, amit csak a legjobbak képesek, Gonzo meg élete legjobb formáját idézi idén, tavaly és tavaly előtt azért halványabb volt, persze csak önmagához képest.

tartok tőle h a szerencsénk lassan el fog fogyni...peach
Nem hiszem, hogy most jön a meltdown, a csoportot elvi szinten megnyertnek lehet tekinteni, a kérdés, hogy seed1-4 közül mi lesz. A Raiders azért verhetőnek kell hogy legyen, utána jön négy keményebb meccs: a két Eastes csapatnak nagyon kell a győzelem, ott öldöklő a viadal, a Saints minden idei szarsága ellenére nem fogja könnyen adni magát (főleg a Superdome-ban nem), a Cards is szeretne nyerni, és képesek is rá, az NFC West is gyilkos. De ha esetleg kikaptok mind az négy meccsen, és még a Raiders is nyer, akkor is 5-5 lesz az állás, ami 95%-ig biztosan még simán jobb lenne, mint a többiek mérlege a csoportban. De nem tartom valószínűnek, hogy 3-nál többet veszítenétek a következő 5 meccsből (ezt tartom a worst case scenarionak a részetekről), és akkor 7-3-mal még mindig teljesen nyugodtan lehet várni a PO-t, a többi csoportellenfélnek most van annyi veresége vagy több.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
sajna el kell ismerni h kellet egy jó adag szerencse is a tegnapi W-hez. kb 10 percet játszottunk jól, azzal nyertünk is. megint akadozott az O, JJ feljavulása mentett meg minket... Gonzo brutális volt. az h 55öt passzolt ryan még úgy is sok h hátrányban voltunk. sztem többet kellett vna futni, mert turner megint nem volt rossz... az meg csak nekem tűnik úgy, mintha megint a tavalyi O-t láttam volna ezekkel a sok kicsi 4-5 yardos játékkal?
a defense a leggyengébb meccsén van túl, szerencsére a skins wr-ek drop versenyt csináltak. moss td-je meg egyenesen a nevetséges kategória. ami meglepő, hogy dunta úgy játszik mint egy nr.1 CB! egyenes kur*a jó 😀

tartok tőle h a szerencsénk lassan el fog fogyni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
vasárnap az ESPN-nek hála HD és nagy képernyő...nem kell a streamekkel küzdeni...😊Keano
Megkérdezhetném,hogy melyik szolgáltatónál vagy?

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Urak!
Volna esetleg igény egy szurkolói blogra? Egyre élesebben gondolkodom, hogy mivel deadmike nem frissít, elindítanék én egyet.berger90
vagy kutasd fel és társulj be hozzá szerzőként. vagy legyél iktriad és írj ide minden agymenést. azzal legalább nőni fog a karmád is. 😛shawnka
jut eszembe, hogy működik ez a karma és respect dolog? ahány like-ot kapok?berger90
respect = like + hsz + regisztrációtól eltelt idő
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Urak!
Volna esetleg igény egy szurkolói blogra? Egyre élesebben gondolkodom, hogy mivel deadmike nem frissít, elindítanék én egyet.berger90
vagy kutasd fel és társulj be hozzá szerzőként. vagy legyél iktriad és írj ide minden agymenést. azzal legalább nőni fog a karmád is. 😛shawnka
jut eszembe, hogy működik ez a karma és respect dolog? ahány like-ot kapok?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Urak!
Volna esetleg igény egy szurkolói blogra? Egyre élesebben gondolkodom, hogy mivel deadmike nem frissít, elindítanék én egyet.berger90
vagy kutasd fel és társulj be hozzá szerzőként. vagy legyél iktriad és írj ide minden agymenést. azzal legalább nőni fog a karmád is. 😛shawnka
valamikor írtam neki, társulás okán, nem kaptam választ. iktriad-nak lenni pedig nincs sajnos időm, tudásom meg pláne 😊

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Urak!
Volna esetleg igény egy szurkolói blogra? Egyre élesebben gondolkodom, hogy mivel deadmike nem frissít, elindítanék én egyet.berger90
vagy kutasd fel és társulj be hozzá szerzőként. vagy legyél iktriad és írj ide minden agymenést. azzal legalább nőni fog a karmád is. 😛
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Urak!
Volna esetleg igény egy szurkolói blogra? Egyre élesebben gondolkodom, hogy mivel deadmike nem frissít, elindítanék én egyet.

Mindig jövőre