Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Szinte biztos vagyok amúgy benne, hogy amilyen szerencséje van ennek a franchise-nak megkapjuk Wilsonékat. Most olvastam, hogy ők 3 Dome meccset játszottak idén. Mindhármat elvesztették.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Egyébként ez vicces, a legjobb matchup Packerst nem kaphatjuk, nah majd később! 😀

Viccet félretéve ebből a hármasból nekünk legink Vikes fekszik, a Skins-szel az csúnya pontháború lenne, abból kérdéses h jövünk ki a Hox meg mindenkinél szarabb matchup, kurva jól futnak és övék a liga legjobb secondaryje szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
skinsnek sem örülnék, mivel morris szintén 150 yard, rg3 a másik 100, plusz ő még tud passzolni is. és akkor még k*rva jó formában és morálban vannak. seattleel tök egyetértek. csak őket ne! go vikes! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Boldog Új évet Kívánok Nektek!

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Na akkor az is eldőlt, hogy a Seahawks / Redskins / Vikings trió közül látogat hozzánk az egyik ....Keano
vmilyen szinten tökm1, mindegyik szarrá fut minket. talán a minnesota lenne a legjobb, mert ott a leggyérebb a QB teljesítmény :/ am. mi alapján dől el, hogy a hawks-skinks győztese jön vagy a vikes?peach
kiemelés. ha a Vikings legyőzi a Packerst, akkor ők jönnek. ellenkező esetben a Hawks-Skins győztese.

igazából mindhárom matchup kedvezőbb, mint az előző kettő évbeli.

Ha a Vikings jön, akkor Peterson röhögve fog 200 yard feletti számot hozni, de Pondert jobban el tudjuk tüntetni, mint a Packers védelme tegnap. Főleg, ha a teljes kezdő védelem felépül addigra.

Ha a Redskins jön, akkor annak fogok talán a legjobban örülni. Egyszer már megfogtuk őket idén, nem gondolom, hogy ez sokat változna most sem. Annyiból lenne necces, hogy a WC győzelem hatalmas lendületet adna nekik, ami nekünk nem biztos, hogy morálisan megvan.

Ha a Seahawks jön, akkor tökönszúrom magamat. Lynch nálam all-pro idén, Wilson ellen nem látom, hogy tudnánk valami értelmes gameplant kitalálni, a védelmük meg mind futás, mind passz ellen elit, ráadásul az egyik legpofátlanabb edzővel rendelkeznek, akit egyébként nagyon kedvelek, csak nem ellenünk.

De azért bízom benne, hogy megyünk legalább 1 kört. Mert ha az összejön, akkor nem állít meg senki se minket New Orleansig.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Na akkor az is eldőlt, hogy a Seahawks / Redskins / Vikings trió közül látogat hozzánk az egyik ....Keano
vmilyen szinten tökm1, mindegyik szarrá fut minket. talán a minnesota lenne a legjobb, mert ott a leggyérebb a QB teljesítmény :/ am. mi alapján dől el, hogy a hawks-skinks győztese jön vagy a vikes?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ide azt a ferpléj díjat, mostazonnal!

The Falcons 55 penalties this season and 415 penalty yds are the fewest in NFL history in a 16-game season.
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Na akkor az is eldőlt, hogy a Seahawks / Redskins / Vikings trió közül látogat hozzánk az egyik ....


több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
le kő sz*rni, majd megbünteti érte isten mikor a falconst kell közvetítenie a SB-n 😀peach
és reméljük, nem a Pats vagy a broncos lesz az ellenfél, hogy tényleg ne tudjon segget nyalni.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Most komolyan mondom: SZARD MÁR LE. A Ricsi véleménye nem igazán mérvadó, túl sokat idegeskedsz rajta.Gyurma Pappa
hát a fórumon nem, de valószínű, hogy a legtöbb néző nem követi a fórumot.
Zsoca
Én ezt értem, de ha már itt van, tényleg minek idegesíti magát rajta. Ez volt kb. a 6. hsz-e Ricsivel kapcsolatban, csak jót akarok 😊

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Gyurma Pappa
Most komolyan mondom: SZARD MÁR LE. A Ricsi véleménye nem igazán mérvadó, túl sokat idegeskedsz rajta.[/quote]hát a fórumon nem, de valószínű, hogy a legtöbb néző nem követi a fórumot.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Tegnap mindenki átugrott a dartsra én meg úgy voltam vele megnézem a sport tv esti meccsét. Hát az ideg elkapott hogy ez a nyomorult csííífszricsi már megint a Falconst fikázza, Höri nem ugrott a provokatív kérdéseknek diplomatikusan elhárította a dolgot (a beszélnisemtudoksanyi örült volna ilyen kérdéseknek). Nem kellett csak az első negyedig várni és már kezdte újra. Nem tudom hogy ezzel senki sem közli nagyon idegesítő amit csinál. A hírhedt csíííífsznél meg egy bokszosnak agyon kell lőnie mindenkit hogy valami történjen Kansasban ez meg az NFC #1 ócsárolja hetek óta. 6atos
Most komolyan mondom: SZARD MÁR LE. A Ricsi véleménye nem igazán mérvadó, túl sokat idegeskedsz rajta.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
le kő sz*rni, majd megbünteti érte isten mikor a falconst kell közvetítenie a SB-n 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Tegnap mindenki átugrott a dartsra én meg úgy voltam vele megnézem a sport tv esti meccsét. Hát az ideg elkapott hogy ez a nyomorult csííífszricsi már megint a Falconst fikázza, Höri nem ugrott a provokatív kérdéseknek diplomatikusan elhárította a dolgot (a beszélnisemtudoksanyi örült volna ilyen kérdéseknek). Nem kellett csak az első negyedig várni és már kezdte újra. Nem tudom hogy ezzel senki sem közli nagyon idegesítő amit csinál. A hírhedt csíííífsznél meg egy bokszosnak agyon kell lőnie mindenkit hogy valami történjen Kansasban ez meg az NFC #1 ócsárolja hetek óta.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 blog.atlantafalcons.com/jayadams/2012/12/30/smith-updates-condition-of-injured-falcons/

Samuel's INT was his 50th of his career. #DeterioratingSkills

Sean Weatherspoon ‏@SeanWSpoon56
We'll be ready!
Tanult WillyMotól 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nyugi empty, sztem mind2 képben lesz, duntában szinte biztos vagyok. nem létezik, hogy az ő feje egy ilyentől ne jöjjön kb 30 perccel ezelőttre rendbe 😀 ettől függetlenül sztem fordítva sült el ez a meccs mint ahogy smith akarta... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az alapszakaszban mind a három vereség csoporton belül jött. Ez azért mégiscsak biztató 2 hét múlvára 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
kein problem!

Coach Smith says John Abraham's ankle injury, on initial assessment, "does not appear to be serious."shawnka
a Falcoholic azt írta, hogy térd sérülése van nem boka!Sugar611
higgy a shawnkának, ha a shawnka információt közöl 😛
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
13-3 már volt! reméljük a folytatás olyan lesz, amilyen még nem volt! 😊

Matt-nek gratula a TD rekordhoz!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
kein problem!

Coach Smith says John Abraham's ankle injury, on initial assessment, "does not appear to be serious."shawnka
a Falcoholic azt írta, hogy térd sérülése van nem boka!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
kein problem!

Coach Smith says John Abraham's ankle injury, on initial assessment, "does not appear to be serious."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Duntával és Abrahammel kevesebben vagyunk, zseniális döntés Smithey!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?6atos
42 elkapás, 674 yard, 12 TD 😂peach
menjetek be a fórumfoci topikba és ámuljatok múlt szombati teljesítményemen ! 😛shawnka
Egy félidő alatt vállalható szerintem ez a 5/42... 😀😀😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?6atos
42 elkapás, 674 yard, 12 TD 😂peach
menjetek be a fórumfoci topikba és ámuljatok múlt szombati teljesítményemen ! 😛shawnka
legközelebb vigyetek pár embert, aki csak jegyzeteli a statokat a vonal mellett 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ezek szerint nincs sok értelme kezdőnek jelölni Roddy White-ot fantasyban?skizofita
annyira fog játszani, mint én.shawnka
Akkor te is vállalsz 3-4 elkapást?6atos
42 elkapás, 674 yard, 12 TD 😂peach
menjetek be a fórumfoci topikba és ámuljatok múlt szombati teljesítményemen ! 😛